CryptoX.pl

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: pm7 » wtorek, 27 grudnia 2016, 14:38

@Wymazywanie, wiesz, że nawet tu na forum mieliśmy parę miesięcy temu wątek o Byteball?
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=16&t=19694
Initial distribution

There will be no ICO, no crowdsale. I believe the success of a currency depends on the number of people who own it, in fact Peter R’s research suggests that historical marketcap of Bitcoin follows Metcalfe's law: https://bitcointalk.org/index.php?topic=572106.0, i.e. it is proportional to the square of the number of active users. That’s why I want Byteball to be in the hands of as many people as possible:

98% of all bytes and blackbytes (the private untraceable currency) will be distributed among bitcoin holders who link their bitcoin and byteball addresses before the launch. No investment required, you keep your bitcoins, plus receive the bytes and blackbytes.
1% I reserve for myself

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: grzem » wtorek, 27 grudnia 2016, 14:51

@Wymazywanie większą część dyskusji na btctalku zajęły spory o sposób dystrybucji, twórca pozostał obojętny, zrobił swoje. Społeczność podzieliła się na tych co mają i tych co mają mało. Mnie ujęła nowa technologia i bezinteresowność twórcy. Zwolennicy ICO mogą nabywać Byteball obecnie, to nie koniec dystrybucji, w kolejnych rundach posiadacze bb będą mieli przewagę na posiadaczami BTC. Obawy o wyrzucanie uzyskanych za darmo coinów można już uznac za nieuzasadnione, ze względu na kolejne etapy dystrybucji najprawdopodobniej.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: scryptominer » wtorek, 27 grudnia 2016, 15:20

@grzem, zasugerujecie może najszybszą drogę stania się posiadaczem tych byteballi ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoX.pl

Postautor: adam1226 » wtorek, 27 grudnia 2016, 15:22

@scryptominer, zakup na cryptox :d
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 426
Rejestracja: 17 stycznia 2014
Reputacja: 182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: scryptominer » wtorek, 27 grudnia 2016, 15:25

@adam1226, krótko i celnie :)

Ale prócz tego, interesują mnie również te rundy związane z saldem BTC. Mógłbym to znaleźć, ale skoro Cryptox zaczął temat i rozwija go, to myślę, że wielu się przyda ta informacja na forum;)

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: grzem » wtorek, 27 grudnia 2016, 16:07

scryptominer pisze:@adam1226, krótko i celnie :)

Ale prócz tego, interesują mnie również te rundy związane z saldem BTC. Mógłbym to znaleźć, ale skoro Cryptox zaczął temat i rozwija go, to myślę, że wielu się przyda ta informacja na forum;)
Kolejne rundy w odstępach kilkumiesięcznych, kolejne coiny przyznawane będą posiadaczom bitcoinów i byteballi, w proporcjach:

1 BTC - 62,5 Mbyteball

10 bytebal - 1 byteball

Na koniec została przewidziana dystrybucja 1% wśród pierwszych 100 000 uzytkowników portfela byteball.
Zapraszam na https://cryptox.pl

pm7
Weteran
Posty: 7893
Rejestracja: 20 maja 2012
Reputacja: 969
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: pm7 » wtorek, 27 grudnia 2016, 16:14

Gdzieś widziałem chyba zapowiedź następnej rundy w lutym.
Na Slacku projektu jest też kanał #trading.

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: tomko222 » wtorek, 27 grudnia 2016, 17:03

@grzem, BlackBytes też będą?

Weteran
Posty: 1415
Rejestracja: 26 sierpnia 2011
Reputacja: 88
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: grzem » wtorek, 27 grudnia 2016, 17:54

raczej nie, a napewno nieprędko.

Dodano po 1 minucie 35 sekundach:
Blackbytes mają konstrukcję podobną do "naszego" Billona, potrzeba zestawiać połączenie pomiędzy nadawcą i odbiorcą.
Zapraszam na https://cryptox.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: prezes » wtorek, 27 grudnia 2016, 22:00

Coś wam się chyba źle wyświetla na GByte typ jest "undefined"
2016-12-27 21_57_14-0.0205 GBYTE_BTC.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 78
Rejestracja: 5 listopada 2016
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: cryptox.pl » wtorek, 27 grudnia 2016, 22:24

prezes pisze:Coś wam się chyba źle wyświetla na GByte typ jest "undefined"
2016-12-27 21_57_14-0.0205 GBYTE_BTC.png
Tak, zauważyliśmy, nie będziemy teraz przeszkadzać, takiego rruchu jeszcze nie obserwowalismy.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: paveel90 » wtorek, 27 grudnia 2016, 23:44

Zgadza się, z tego co wyczytałem to kolejna runda będzie w połowie lutego.

Dodano po 14 minutach 32 sekundach:
Tak z innej beczki to jest jakiś problem z kontami do depozytu? Bo nie wyświetla mi się żaden adres na który mógłbym wpłacić walutę

Orator
Posty: 960
Rejestracja: 20 sierpnia 2012
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: tomko222 » wtorek, 27 grudnia 2016, 23:45

@paveel90, jeden z bugów które mają - pod chromem chodzi, pod firefoksem nie zawsze

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: prezes » środa, 28 grudnia 2016, 15:49

cryptox.pl pisze:
prezes pisze:Coś wam się chyba źle wyświetla na GByte typ jest "undefined"
2016-12-27 21_57_14-0.0205 GBYTE_BTC.png
Tak, zauważyliśmy, nie będziemy teraz przeszkadzać, takiego rruchu jeszcze nie obserwowalismy.
Moglibyście jednak naprawić ten błąd bo nie ma też przez to wykresu. Przy okazji gratuluję obrotu na GBYTE, wreszcie ktoś zaczął coś robić sensownie, wprowadzenie nowego coina na giełdę może być dobrą trampoliną dla giełdy. Taki poloniex przy cryptsy na początku był niczym, a później po upadku cryptsy i wypromowaniu się na ETH został królem altowych giełd.

Jak na goldcoinie (GLD) będzie miał być większy ruch to się może do was zgłoszę ;-)
2016-12-28 15_39_03-0.01146733 DASH_BTC.png
Dodano po 9 minutach 12 sekundach:
Moglibyście też pociągnąć temat nowości z Golem, to może być ta trampolina o której pisałem wyżej. A jak by jeszcze pał Poloniex czego oczywiście nikomu nie życzę to sky is the limit. Tylko nie może być tak że wprowadzacie coś nowego do handlu i od razu są błędy w tabeli i nie ma wykresu.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: koparki » środa, 28 grudnia 2016, 15:57

moglibyście też jako pierwsi na świecie rozpocząć handel IOTA , jest już portfel z gui - testowałem wyglada świetnie. Na bitcointalk ludzie handlują poprzez wątek forumowy , widać że jest potrzeba aby istniała na to giełda. Projekt wydaje się być jednym z ciekawszych wynalazków krypto.
---

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: paveel90 » środa, 28 grudnia 2016, 17:42

tomko222 pisze: @paveel90, jeden z bugów które mają - pod chromem chodzi, pod firefoksem nie zawsze
ok dzięki za info teraz już mi działa. U mnie w firmie na takie bugi developerzy mówią, że to są features po prostu :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: Wymazywanie » środa, 28 grudnia 2016, 18:24

Też po cichu kibicuję giełdzie. Tak, można dodać nowości i coś na tym zbić. Trzeba jednak wyjść mocno do graczy poza Polską. Czyli bitcointalk, twiter, slacki coinów, inne social media i promocja, kim jesteśmy, jakie mamy coiny itd. itd.
Wygląd jest dość surowy w sensie biedny. :) Wiem, że to pikuś i nie musi być od razu nie wiadomo czego, ale wygląd odbieram nieco negatywnie. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Oficjalny przedstawiciel projektu
Posty: 78
Rejestracja: 5 listopada 2016
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: cryptox.pl » środa, 28 grudnia 2016, 20:18

Panowie, wiemy o IOTA i Golem, jakiś czas temu oferowaliśmy pracę developerowi, nie było odzewu, nawet jednak jeśli będą chętni, może być trudno ze spełnieniem oczekiwań przy naszym poziomie prowizji transakcyjnych. Po wejściu Byteball odzyskaliśmy nieco wiary w projekt. Napewno będziemy się dalej rozwijać, niekoniecznie jednak tempo zadowoli wszystkich. Równoczesnie z rozwojem zdobywamy zaufanie, tutaj nie da się przyspieszyć, dlatego też rozwój nie musi być szalony.
Oczywiście wsłuchujemy się we wszelkie sugestie.

Dodano po 7 minutach 25 sekundach:
koparki pisze: moglibyście też jako pierwsi na świecie rozpocząć handel IOTA , jest już portfel z gui - testowałem wyglada świetnie. Na bitcointalk ludzie handlują poprzez wątek forumowy , widać że jest potrzeba aby istniała na to giełda. Projekt wydaje się być jednym z ciekawszych wynalazków krypto.
Z tych dwu: IOTA, Byteball, jako pierwszy wybraliśmy Byteball ze wzg na rodzaj dystrybucji ICO/airdrop.

Dodano po 1 godzinie 29 minutach 2 sekundach:
Wzmożone wpłaty i wypłaty, pokazały, że ustanowione fee za wypłaty nie pokrywaja opłat dla sieci Bitcoin. W zwiazku z tym zostaną one podniesione dzisiaj krótko po północy. Nowe stawki to: standard: 0.00025 expres:0.0006

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: prezes » czwartek, 29 grudnia 2016, 11:35

Dlaczego nie chcecie wprowadzic zadnego programu lojalnosciowego? To moze byc dobra reklama dla gieldy.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoX.pl

Postautor: koparki » czwartek, 29 grudnia 2016, 12:29

z tym byteball szkoda że nie otworzyliście innego wątku z odpowiednim tytułem "coiny baseball do wzięcia za free", to bym się załapał a tak ... przegapiłem ;( . Wątki zatytułowane nazwą giełdy zawsze omijam, myślę że nie tylko ja.
---

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości