Bittrex - giełda altów

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 3 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: JacekW » wtorek, 3 października 2017, 18:00

Mam problem z logowaniem otrzymuję taki komunikat:

We have detected you are attempting to access your account from the following IP Address:
91.232.190.65
Please check your email for instructions on allowing this IP address to access your account.

Dodam że loguję się przy pomocy tego samego komputera co się rejestrowałem.

Wygadany
Posty: 557
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 203
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Harey » wtorek, 3 października 2017, 18:13

JacekW pisze: Please check your email for instructions
sprawdzone?

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Steefan » wtorek, 3 października 2017, 19:04

JacekW pisze: odam że loguję się przy pomocy tego samego komputera co się rejestrowałem.
Ale mógł ci się zmienić adres IP. W mailu powinien być link, który umożliwi zalogowanie się.

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: wsite » środa, 4 października 2017, 11:47

W skrzynce mail masz link z którego musisz się zalogować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » środa, 4 października 2017, 12:58

I tak za każdym razem.
Logujesz się - dostajesz info, że nowe IP, zaglądasz do skrzynki i klikasz link. Logujesz się drugi raz i wchodzisz na giełdę.

Nowe IP - logowanie 2 razy jak wyżej.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 maja 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[XMR] Monero - jak najkorzystniej zamienić na złotówki?

Postautor: Piterr » środa, 11 października 2017, 22:43

Witam.
Przelałem monero na bitrexxa ale nie podałem id payment i przelew nie doleciał, pozniej zrobilem drugi przelew z podaniem "id" i przelew momentalnie pojawil sie na bitrexx. Myslalem ze ta opcja id jest opcjonalna a nie konieczna.
Jest jakas szansa na odzyskanie monero? Pzdr

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 14 października 2017, 21:23

WTF ? Co sie stało z Bittrexem ?
Loguje się przed chwilą, nie logowałem się kilka dni, mam że IP sie zmieniło, standard, loguje sie przez linka z maila jak zwykle, salda mi sie zgadzają ale mam komunikat że moje konto wymaga weryfikacji bo nowe ... i mam dzienny limit 0,025 BTC a miałem konto zweryfikowane w wersji Legendary czy tam Enhanced chyba i limit dzienny miałem 1337 btc.
Nie dość że miałem wymienić dzis lub jutro czesc coinów na inne bo ceny się pozmieniały to sie okazuje że konto mam jakies Nowe niby .... a miałem je kilka lat. Przeciez teraz na weryfikacje wszystkiego od nowa to bedzie to trwało ja pierd*** pewnie z 2 miesiace, do tej pory nie udało mi sie zakończyć werfyfikacji na Poloniexie mimo tiketów bo debile pisali że mojego adresu w polsce nie sa w stanie zweryfikowac.
A teraz bitrex mi zresetował status konta do Nowego .... i nigdzie nie widze o tym żadnej informacji, na twiterze też nic nie ma ...
I utknołem tam z pewną iloscią coinów której nie jestem w stanie wypłacić przy daily limicie 0,025 btc dziennie ... do tego chciałem zrobić wymiane jednego alta na inny na wieksza ilosc a tu akurat sie takie cyrki zrobiły.
Słyszał ktoś żeby innym na Bittrexie zresetowało weryfikacje konta ???

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: paveel90 » niedziela, 15 października 2017, 00:14

@Rumcajs mam tak samo jak Ty. Próba weryfikacji Basic się oczywiście nie udała i muszę zrobić Enchanced. Jak tylko to zrobię wypłacam stamtąd wszystko co mam i zamykam konto, więcej mnie już tam nie zobaczą i na mnie nie zarobią.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: redbog » niedziela, 15 października 2017, 00:19

@Rumcajs, @paveel90, U mnie też coś nieciekawego sie pojawiło:
" WARNING ABOUT DEPOSITS
Unverified accounts cannot withdraw from Bittrex. Please see this link for more information."

Ale wypłaty piszą że:
"ACCOUNT TYPE LEGACY "
"DAILY WITHDRAWAL LIMIT 1337 BTC"

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: paveel90 » niedziela, 15 października 2017, 00:24

@edbog no właśnie i teraz najlepsze, piszą mi że mam niezweryfikowane konto i że muszę je zweryfikować a "DAILY WITHDRAWAL LIMIT" też mam 1337 BTC :D Wypłaciłem właśnie jakieś 0,5BTC i już mi piszą że przekroczyłem limit. Tak jak mówię, wypłacam wszystko i dziękuję im za współpracę przy najbliższej możliwej okazji.

po odblokowaniu 2FA udało mi się wypłacić resztę czyli w sumie jakieś 1,5 BTC. Nie wracam tam póki będą jakiekolwiek niejasności takie jak teraz. Jak ktoś chce się ewakuować to proponuję zrobić jak ja zrobiłem i to jak najszybciej :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » niedziela, 15 października 2017, 00:55

@edbog, @paveel90,

Ale mi pisze że mam daily limit wypłat 0,025 btc a utknałem tam arkami za 3 btc :)
Reszta komunikatów ta sama.
2FA ofc mam od zawsze. Więc to nie jest związane z tym.

I jestem na 85% pewny że kiedyś robiłem pełna weryfikacje łącznie z wysłaniem scanów dowodu osobistego. Po upadku Mintpala chyba jakoś. Na poloniexie nie mogłem bo debile pisali ze nie mogą mojego adresu zweryfikowac chociaż mieszkam w Uni Europejskiej do cholery. Ale bitrex mi zweryfikował wg dokumentów i miałem limit 2000$ na poloniexie i 100 btc na bittrexie a później zmieniono na 1337 BTC na Bitrexie a na polo dalej utknolem z limitem 2000$ gdy btc juz wzrósł ponad to.
A teraz się wsyzstko zesrało i nie wiem czemu.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: redbog » niedziela, 15 października 2017, 01:14

@paveel90, @Rumcajs, Ja 10-tego wyszłem z bittrexa równowartością 3btc bez najmniejszych problemów ale wtedy nie mialem tego komunikatu co teraz sie pojawił.

Jakie giełdy altów jeszcze pozostały bez weryfikacji? (Trzeba chyba założyć nowy temat)

Dodam że wczoraj korzystałem z hitbtc i wyszłem równowartością 4btc. Tak ogólnie pisze że bez limitów alty:
"Transaction limits for Digital Assets
All traders can make an unlimited deposit or withdrawal of any Digital Asset from the Account page list. No verification is required."

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » niedziela, 15 października 2017, 01:32

@edbog, @paveel90,
Niedługo się pokaże że pare nowych giełd mających być zdecentralizowane, bez KYC i AML na blockhainie, było juz kilka ICO tego typu plus DEXy paru coinów/platform i powiemy "pa pa" takich ścierwom z USA które robią co chcą bo wg tylko ich widzimisie zwiazanych z KYC i AML to mogą blokować konta klientom nawet którzy byli kiedyś zweryfikowani. Czekam na pare giełd nowej generacji gdzie kazdy ma swoje konto, 2FA i inne zabezpieczenia i nikogo nie obchodzi czyje to konto czy to Kowalski czy Nowak czy Abbas ali Kefah. Na platformie Waves troche kupowalem ale oni ciagle mają niewiele par altów i to chyba tylko te alty co wyszły na ich platformie a tych z eth nie mają. Ale nie logowałem się tam 2 miesiace moze sie coś pozmieniało, kiedyś obiecywali dodawać wiecej tokenów różnych.
Nie używałem nigdy hitbtc. nie mam tam konta. Binance jest nowa ale ona chyba jest pod chiny jakoś i wymaga weryfikacji. Jak tego nie naprawią to zaczne szukać czegoś na blockchainie bez AML i KYC bo juz mam dośc użerania się na każdej giełdzie z weryfikacjami, poloniex mi ciagle odrzucał moje scany ID i tickety o wyższy tier, potrafili po 2-3 miesiace nie odpisywać na moje tikety odnosnie weryfikacji wiec zmienilem na bitrexa wiekszosc zakupów a tu taka wielka kupa znów wyszła.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: koparki » niedziela, 15 października 2017, 02:37

potwierdzam HITBTC to jedna z niewielu opcji dla altów oraz bitfinex jest jeszcze liqui.io - te trzy są na 100% bez limitów.
Bittrex kopnąłem w tyłek, cudem się wydostałem bez weryfikacji bo mieli lukę (była dziura w usdt nie było limitu) ale juz ja załatali. Na polo praktycznie nie handluje z powodu durnego limitu przy wypłatach
@Rumcajs, a obserwujesz temat zdecentralizowanych giełd z ico? wiesz które dają dywidendy z zysków z prowizji , ogólnie obserwujesz temat? lub ktoś obserwuje?
Ze zdecentralizowanych handluje czasem na etherdelta , jak dla m nie rewelacyjna idea, twoje konto to po prostu adres eth
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » niedziela, 15 października 2017, 03:21

Mam konto na liqui ale tam jest maly wolumen i jak ktos konkretnie handluje to nie ma jak sie zrealizować.
Hit btc nigdy nie uzywalem ale widzialem ta nazwe gieldy na coinmarketcap na niektorych nowych tokenach.
Te z ICO gieldy to WCX ale od 2 miesiecy o tym nie czytalem a team nie chciał ujawnić nazwisk więc jest ryzyko ze to moze byc scam, nie czytalem nic nowego, jest tez Ico cobinhood podobno gielda z 0% fee ale zarabia na wypuszczaniu ICO nowych. Sa jakies DEXy na Waves, Bitshares i chyba Komodo jakis atomic swap ale tego to nie wiem bo nie mialem czasu czytac.
Ale w koncu sie gieldy DEX oddzielą od kont bankowych i calego systemu fiat i taki poloniex czy bitrex zostanie dla jakis gimbazów z 100 zł do handlu.
Birfinex to wielka gielda i z USA to chyba nie mozliwe żeby nie mieli limitów na wypłaty chyba że mają każdego zweryfikowanego wg ich KYC to moze jakies limity nie sa potrzebne ale nigdy tam nie byłem, tam jest mało altów z tego co kojarze to gielda głownie pod btc i kilka innych top.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: koparki » niedziela, 15 października 2017, 03:29

Rumcajs pisze: Birfinex to wielka gielda i z USA to chyba nie mozliwe żeby nie mieli limitów na wypłaty
zarejestrowana w honkongu , póki co brak limitu na wypłaty krypto .
Co do zde centralizowanych giełd z ICo pod eth to raczej jeszcze dłuuuugo potrwa bo sieć eth ma ograniczenia - mozna ja łatwo przeciazyc , o ile pamiętam było tak podczas ico EOS-a
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Kluka » niedziela, 15 października 2017, 03:41

Moja historia z bittrex: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ex#p368126 na szczescie udalo sie wyplacic, wiecej nie korzystalem
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » niedziela, 15 października 2017, 06:06

Giełda naszych kolegów z forum. @grzem -a chyba

Nawet maila nie trzeba.
https://cryptox.pl

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: paveel90 » niedziela, 15 października 2017, 09:48

Mam konto na cryptox.pl ale akurat nie interesują mnie żadne alty które tam są w tym momencie. E sumie ciekawe jakby wolumen wyglądał jakby większość naszych rodzimych traderow się w am przeniosła. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 15 października 2017, 10:32

wracając do tematu bittrexa u mnie limit wypłat zmniejszono do 100 BTC (konto zweryfikowane na maxa). No cóż jakoś przeżyję.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości