Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » czwartek, 19 października 2017, 19:43

Wymazywanie pisze:
Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Rumcajs pisze: does not contain any identifying information
Czyli to, co im wysłałeś kiedyś, teraz już nie uznają, że te informacje Ciebie identyfikują.
Wrzuć nowe zdjęcia czy z innego dokumentu. Kiedyś też było selfie + skan dowodu czy tylko skan?
Jak napisałem 3 posty nad Twoim wysłałem im tylko scany robione scanerem, nie komórką, obu stron dowodu + skan jakiegoś rachunku który zawierał adres zamieszkania.
jak wtedy robilem weryfikacje nie było na giełdach wymogów robienia selfie twarzy jak trzymam ID. Ale dokumenty te otrzymali i mi weryfikacje zaawansowaną zatwierdzili jak widać nie tylko mi. A teraz to odwołali w tym mailu co napisali kłamią że nie mają nic ... Mam nadzieje ofc że @prezes, się myli i to po prostu ciśniecie rządu USA na giełdy aby robiły bardzo dokładne KYC a nie jakiś hack. Juz pomijam moje zasrane grosze na tym bitrexie ale po porażce z polo gdzie po ponad 2 miesiacach od ostatniego ticketa w sprawie mojej weryfikacji przestali mi odpisywać to bitex był moją główną giełdą do handlowania altami. A teraz jak mam limit dzienny 0,025 btc to moge zapomnieć i czas szukać innej giełdy. Chyba że się faktycznie zwerfykuje ponownie o ile sie uda bo wiele osob pisało że sie nie udało i wtedy CIA bedzie mnie miało w komputerze ze zdjeciem aktuyalnym twarzy i skanami z dowodu osobistego z opisem "to jest koles co ma kryptowaluty z europy wschodniej" ... może już tworzą takie bazy danych lub one istnieją a teraz są aktualizowane, oczywiscie w imie walki z terroryzmem bo po cóż by innego ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 października 2017, 19:46

Rumcajs pisze: Jak napisałem 3 posty nad Twoim wysłałem im tylko scany robione scanerem, nie komórką, obu stron dowodu + skan jakiegoś rachunku który zawierał adres zamieszkania.
jak wtedy robilem weryfikacje nie było na giełdach wymogów robienia selfie twarzy jak trzymam ID.
Czyli o to chodzi. Wtedy chcieli skany, teraz też selfie i dlatego męczą.
Ja z selfie słałem, ale ja późno weryf. na Bittrexie robiłem tzn. jakoś pod koniec 2016 lub na pocz. 2017.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 października 2017, 19:51

Rumcajs pisze: wtedy CIA bedzie mnie miało w komputerze ze zdjeciem aktuyalnym twarzy i skanami
żeby im tylko ruscy tej bazy nie zhakowali

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » czwartek, 19 października 2017, 20:08

Oni sie powołują na jakiś artykuł na stronie ich supportu gdzie dla nich jest ważna data założenia konta czy przed 8.01.2017 czy po 8.01.2017.
Co dziwne artykuł jest datowany na dzień 31.10.2016 i wygląda na jakiś nowy po tych akcjach bo mówi o datach tych styczniowych roku 2017 więc albo ktoś podał złą datę artykułu albo to jakieś powtórzenie starego który był i jest o limitach dziennych wypłat i weryfikacjach. Ale skoro ludziom przyznali te weryfikacje to on nie wnosi nic nowego bo podaje jakie są progi weryfiacji i limity na nich dziennie w tym 2FA. https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/231701788
Nie wynika z niego nic nowego że stare konta przestają być aktualne i trzeba robic nowe werfyfikacje, to wygląda jak spam odpowiedzi na tikety w stylu kopiuj wklej byleby ludzie sie zmeczyli i zaczeli rejestrowac od nowa.
Poza tym Iconomi jak oglosilo wprowadzenie funduszy z crypto to dało okienko czasowe że kto nie chce to moze za wpłaconą kase tokeny ICN sobie zabrać bez identyfikacji KYC i AML a kto chce lub jak zostaną po jakims tam czasie to bedzie musiał przejsc weryfikacje. Ja sobie od razu zabrałem moje ICN ze strony ico bo nie chcialem sie uzerac z weryfikacjami, nie że musiałem po prostu jak kupowałem to ico nikt nie pisał ze mam sie werfyfikować podawało się adres mailowy i login i ustawialo 2FA i final. A bitrex zrobil tak ze nikomu nie dał okienka na ewentualną ucieczkę środków tych drobnych kont właśnie poniżej chyba 3 btc gdy weryfikacja nie była wymagalna, wiele osob na takie drobne to zakładało konta na Grzegorz Brzeczyszczykiewicz i handlowało a tu nagle masowe zamrozenie kont i trzeba weryfikować lub ukradną "legalnie" kasę. To mnie własnie sie nie podoba a nie sam fakt koniecznosci weryfikacji konta bo zdaje sbie sprawę że to giełda w USA a oni mają już fioła na punkcie śledzenie swoich i nie swoich obywateli. Robi sie z tej giełdy drugi Poloniex gdzie ludzie uciekli na bitrexa a tu z deszczu pod rynnę. Teraz Binance rośnie w siłe zaraz tam ludzie sie przeniosą może. Liqui też jets bez limitów nawet dla whalesów ale to malutka i niepewna jakas giełda raczej na gre za małe środki chociaz ja tam skupowałem Sonma i ani razu (poza lagami na wczytywaniu balansu i F5 czasami) nie miałem problemu z wypłatą lub włatą tego co tam wysłałem.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » piątek, 20 października 2017, 22:16

@Wymazywanie
Miałeś racje, po trzech dniach wiszacego błędu na stronie dostałem upgrade do Enhanced z limitem 100BTC,
noje zgłoszenie ciegle wisi, ale włsnie dodałem info ze dziekuje za realizacje zgłoszenia.

P.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bohun_28 » sobota, 21 października 2017, 11:10

Witam,
Mam problem z potwierdzeniem weryfikacji. a mianowicie pojawia mi się komunikat "There was an error processing your documents". Support nie odpowiada, a przez to nie mogę wypłacić moich środków. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » sobota, 21 października 2017, 11:35


Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: maq242 » sobota, 21 października 2017, 12:03

Ja jednak wciaż czekam, za pierwszym razem uploadowałem kamerką dowód oraz selfie. Napisałem wczoraj ponownie do supportu ze zdjęciami w formie plików i miejmy nadzieję to pomoże w procesie. Zaczynają pojawiać się na zachodnich forach wiadomości o zatwierdzeniu weryfikacji. Pozostaje jedynie czekać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 października 2017, 09:06

co robicie z polskimi literami ? w imieni i nazwisku to wydaje mi się że muszą być polskie bo w końcu dołączamy skany dowodu osobistego wiec powinno się zgadzać ale np. w adresie zamieszkania co robicie z polskimi literami, też piszecie polskie ?

EDIT: Dobra zrobiłem, zajeło mi to tylko około 5 minut dodanie zdjęć ale jest się za rączke prowadzonym chyba nie da się coś źle zrobić, dobrze że miałem już gotowy komplet bo robiłem pod poloniexa wiec tylko dodałem + 5 minut na czekanie na zatwierdzenie moich zdjęć które dodałem. Jestem w pozytywnym szoku że to tak szybko mogło pójść a ja czekałem z tydzień chyba bo mi sie nie chciało walczyć ze zdjęciami.
Jedynie co się zmieniło to mam limit 100 BTC a kiedyś był 1337 BTC :)
Ale weryfikacja Basic się nie powiodła, od razu kazało mi robić Enhanced.

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: maq242 » wtorek, 24 października 2017, 09:28

Tak, wygląda na to że wszystko już u nich działa ok. Co do całego zamieszania...przedwczoraj rejestrowałem się na Tetherze, z tego co mi wiadomo siostrzana firma Bittrexu i nie pamiętam już czy miejsce zamieszkania, czy narodowość, ale kraje typu Syria, Iran itp system uniemożliwiał wybranie. Wydaje mi się, że weryfikowane ponownie, lub też blokowane były konta, które miały to "szczescie" handlować z mieszkańcami tych rejonów. Na telgramie znalazłem grupę osób, które miały zablokowane konta i właściwie zostali już na niej sami Syryjczycy. Co o tym myślicie? Uważacie, że to słuszenie, iż zostały im zablokowane i w gruncie rzeczy odebrane środki już w trakcie korzystania z serwisu? Rozumiem argumenty giełdy, ale czy to słuszne?

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szulc » sobota, 28 października 2017, 11:12

Witam
Szybkie pytanko, założyłem kilka dni temu konto na bittrex, wpłaciłem ETH, zamieniłem na inne alty i próbuje wypłacić ale wyskakuje że mam jakiś limit na 24h
z tego co widzę wo jest: "Daily Withdrawal Limit - 0 BTC"
czyli bez weryfikacji nie wypłacę ani grosza?
Chciałem zrobić "basic verification" - wklepałem lewe dane ale jebaństwo się zablokowało i chce żebym teraz zrobił "Enhanced verification"
Czyli bez pełnej weryfikacji nie wypłacę ani grosza?

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » sobota, 28 października 2017, 11:19


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » sobota, 28 października 2017, 11:26

szulc pisze: Chciałem zrobić "basic verification" - wklepałem lewe dane ale jebaństwo się zablokowało
Musisz dostarczyć skany dokumentów do danych, które wklepałeś + selfie z dowodem. Inaczej masz zablokowane przelewy.
Pomysł z lewymi danymi - brawo, "ułatwiłeś" sobie, nie ma co. 8-)

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
@esse, Jego dotyczy "Unverified Accounts created on or after 08/01/17: 0 BTC (or equivalent) per day" więc nawet nie ma 0.025btc/dzień, a że dane fake, to albo je szybko odkręcić i dać prawdziwe + skany i zdj., albo dać skany i selfie z fake danymi (trudne do zrobienia, nie?), inaczej ma zablokowane konto i nigdy kasy nie odzyska...
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szulc » sobota, 28 października 2017, 11:33

Wymazywanie pisze:
szulc pisze: Chciałem zrobić "basic verification" - wklepałem lewe dane ale jebaństwo się zablokowało
Musisz dostarczyć skany dokumentów do danych, które wklepałeś + selfie z dowodem. Inaczej masz zablokowane przelewy.
Pomysł z lewymi danymi - brawo, "ułatwiłeś" sobie, nie ma co. 8-)

Dodano po 1 minucie 31 sekundach:
@esse, Jego dotyczy "Unverified Accounts created on or after 08/01/17: 0 BTC (or equivalent) per day" więc nawet nie ma 0.025btc/dzień, a że dane fake, to albo je szybko odkręcić i dać prawdziwe + skany i zdj., albo dać skany i selfie z fake danymi (trudne do zrobienia, nie?), inaczej ma zablokowane konto i nigdy kasy nie odzyska...
no nie powiem lekka przesada żeby nawet 1centa nie móc wypłacić bez weryfikacji :/

tylko skoro chcą być tacy praworządni i uczciwi to czemu wg pozwalają wpłacać tam krypto bez tej weryfikacji...przecież mogli by poblokować nawet to - bez weryfikacji zero jakiegokolwiek ruchu na giełdzie

czyli bez pisania do suuportu, przesyłania dziesiątków skanów ni chuja żeby coś odblokować? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 18:57

szulc pisze: Witam
Szybkie pytanko, założyłem kilka dni temu konto na bittrex, wpłaciłem ETH, zamieniłem na inne alty i próbuje wypłacić ale wyskakuje że mam jakiś limit na 24h
z tego co widzę wo jest: "Daily Withdrawal Limit - 0 BTC"
czyli bez weryfikacji nie wypłacę ani grosza?
Chciałem zrobić "basic verification" - wklepałem lewe dane ale jebaństwo się zablokowało i chce żebym teraz zrobił "Enhanced verification"
Czyli bez pełnej weryfikacji nie wypłacę ani grosza?
A wystarczyło przed rejestrowaniem się chociaż przeczytać kilka postów wyżej co się dzieje na giełdzie na której chce się rejestrować. Wiele osób jest zmuszanych do rejestracji enhanced i nawet to napisałem że mi Basic rejestracja nie przeszła.
Przy obecnym KYC (i AML) już nie tylko w USA ale i UE to zakładanie na fikcyjne dane konta na giełdzie i to w USA gdzie jest bittrex to delikatnie mówiąc strzelenie sobie w stopę.
Poza tym teraz się przejmujesz a wystarczyło wejśc po założeniu konta w Settings i obejrzeć dane konta i jakie się ma limity jak nie znałeś sytuacji, ZWŁASZCZA przed wysłaniem tam jakichkolwiek coinów.
Teraz jak Wymazywanie napisał masz 0 btc dziennego limitu.
Pisanie do suportu nic ci nie da w tej sytuacji ja sie wykłucałem na tikecie kilkoma wiadomosciami z nimi bo mimo ze mialem kiedyś tam zrobioną weryfikację to mi zresetowali i kazali wszystkie dokumenty od nowa skanowac i przysyłać, (właściwie to zdjecia komórką starczyły) i mimo ze kiedys im wysłałem zdjecia to teraz musiałem od nowa, a jakty nie wysyłałeś nigdy to nic nie zdzialasz tym bardziej na supporcie bez zdjęc.

Możesz albo pogodzić się z utratą tego co wpłaciłeś jak ci zależy na anonimowosci az tak, albo napisać do supportu i udać głupka że zależało ci na szybkosci i mialeś jakieś drobne małe kwoty za które chciales cos kupić czy sprzedać więc wpisałeś byle co w dane konta a nie wiedziałes że nie bedziesz mógł nic wypłacić bez weryfikacji skanami dokumentów, spróbuj zrobić weryfikacje enhanced ale nie wiem czy Basic dane które wpisałeś da się edytować czyli imie i nazwisko, jak sie nie da musisz napisac do suportu inaczej jesteś zablokowany z kasą tam, jeśli sie da to sam pozmieniaj wszystko na prawdziwe i wyślij zdjecia w weryfikacji enhanced. To tylko 3 zdjecia beda 1 i 2 strona dowodu osobistego (lub paszportu, lub prawa jazdy) + 1 aktualne zdjecie twarzy robione samemu nie u fotografa.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » sobota, 28 października 2017, 19:04

Problem w jego sprawie nie jest w zasadach Bittrex, ale w fake danych. Jak ktoś gdzieś daje fake dane do giełd, niech będzie gotowy na danie też fake skanu dowodu, fake zdjęcia z dowodem itd. (co naprawdę dobrze zrobić nie jest takie łatwe, a dla laika niemożliwe). Mało które giełdy na samych danych teraz działają.

Dodano po 2 minutach 4 sekundach:
@szulc, Ja bym się przyznał do fake danych, przeprosił i dał prawdziwe. Chyba, że jesteś mistrzem photoshopa i wiesz co i jak doskonale zrobić.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 19:07

@maq242,

Jak to blokowali konta które miały "szczescie" handlować z kims z rejonów Syrii itp ?
Przecież normalny user nie wie od kogo kupuje coiny na giełdzie i sprzedaje bo to sie dzieje automatycznie, dla wszystkich poza giełdą są to anonimowe transakcje wg kursów rynku, czyli stwierdzili że ktoś się mógł umówić z kims z Syrii na zakup lub sprzedaż jakiś coinów na ich giełdzie i blokowali konta? A ci co im nie chcieli zatwierdzić Basic veryfikacji bo z tego co czytałem to większość osób nie mogła zrobić Basic, system wymuszał na nich robienie od razu Enhanced to znaczy że jakies coiny kupowali od arabów ? :)
Z ciekawosci czy ktoś z Polski posiada w ogóle weryfikacje Basic która mu działa i ma limit ten 3 BTC dziennie ???
Bo co czytałem to każdemu wymuszało weryfikacje Enhanced mimo że w teorii jest na giełdzie dostępna weryfikacja w formie Basic na 3 btc dziennie.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szulc » sobota, 28 października 2017, 19:15

dla innych:
po wpisaniu lewych danych w "basic vwerifcation" chwilę mieli i wyskakuje komunikat że dane się nie zgadzają i trzeba zrobić weryfikację "Enhanced"
wpisane wcześniejsze lewe dane w "basic" są blokowane więc nie da się ich edytować :/

wysłałem skan dowodu (już prawdziwego ;) i zobaczę czy to jakoś zweryfikują

swoją drogą...gdzie ta anonimowość i niezależność krypto skoro większość giełd już wymaga na starcie pełnej weryfikacji, a będzie jeszcze gorzej :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 19:17

@Wymazywanie,
@szulc,

Tak wiem ale nadal jest kilka jakiś malutkich giełd które nie wymagają rejestracji z prawdziwymi danymi ani nie wymagają skanów ID bo nie obowiązuje ich stosowanie KYC i AML ze względu na miejsce lokalizacji giełdy (kraju). Już nie pamietam, które, ktoś wymieniał w jakims temacie kilka ale to małe były, Liqui chyba jedna z więkzszych wśród nich, do tego podobno nie ma limitów btc.

PS. Ja co prawda podałem prawdziwe dane na Liqui w razie jakichkolwiek problemow z reklamacja transakcji czy haku konta czy coś żebym mógł podeprzeć się dosłaniem skanu mojego ID że jestem właścicielem konta. EDIT: A nie sory ale CHYBA tam sie rejestrowało tylko na email i nazwe konta lol, bez danych. Dawno sie rejestrowałem więc nie pamiętałem ale że nie stosuje rejestwoania się na giełdach z fake danymi to tak napisałem. W profilu mojego konta nie ma żadnych pól z moimi danymi poza loginem i mailem i resetem hasła lub 2fa. Więc lepiej już zarejestrować sobie konto na Liqui w takim razie niż na fake dane w USA czy EU.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » sobota, 28 października 2017, 19:27

Rumcajs pisze: Z ciekawosci czy ktoś z Polski posiada w ogóle weryfikacje Basic która mu działa i ma limit ten 3 BTC dziennie ???
Bo co czytałem to każdemu wymuszało weryfikacje Enhanced mimo że w teorii jest na giełdzie dostępna weryfikacja w formie Basic na 3 btc dziennie.
Jakiś czas temu to działało - jak zrobiłeś Basic i miałeś 2FA, to limit był 3 BTC, ale z tego co czytam, teraz jest tylko weryfikacja Enhanced.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości