Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 7 października 2021, 21:56

Ok, udało się, po napisaniu do supportu zaakceptowali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 9 maja 2023, 13:48

Tutaj wrzucę info odnośnie likwidacji Bittrex US:


e: tak jeszcze informacyjnie, część środków przeniosłem*, z tego co widzę jest lekka panika, dużo mi wchodzi zleceń kupna gównocoinów, które kiedyś dla beki ustawiłem, część już nawet zdążyłem sprzedać z zyskiem. Jeśli macie tam jakieś konkretne środki to radzę przenieść, szczególnie te, które występują na portfelach czy na innych giełdach i w miarę bez kosztowo to możecie przenieść.
Cała ta "afera" jest raczej rozdmuchana, likwidacja Bittrex US już dawno była ogłoszona, nic nie było blokowane, każdy spokojnie mógł wypłacić środki.
ALE... zalecana jest czujność, lepiej chuchać na zimne niż zapijać smutki z powodu utraconych środków.
Nie każda giełda upada, ale każda giełda nie może nie upaść. (już 3 upadłe giełdy zaliczyłem :lol: )

* - trzymaj tylko wtedy na giełdzie kiedy nimi na bieżąco obracasz, długofalowo - trzymaj na bezpiecznym portfelu.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 20 listopada 2023, 23:47

Upadek Bittrex, część II - ostatnia:



Właśnie uciekam, wypłaty jeszcze działają
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 3 lutego 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Sałata » wtorek, 21 listopada 2023, 09:13

Ostanie muszelki przekonwertowałem na LTC i wyczyszczone. Będzie na łiskacza ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 4 grudnia 2023, 20:59

Ok Bittrex wyzionął ducha, dla tych co tam jeszcze coś mają jest info

https://bittrexglobal.com/

Najważniejsze:
Withdrawals – No deadline has currently been set for customers to withdraw funds. However, we strongly recommend that customers withdraw funds as quickly as possible, as a withdrawal deadline may be set by the liquidators at some point in the future.
Ja akurat ze smutkiem żegnam tą biedagiełdę, grało mi się moimi botami elegancko, wręcz zrobiłem sobie z tego "stały" dochód, czas teraz poszukać sobie innej biedagiełdy z małym wolumenem i czychać na okazje ;)

No i mimo wszystko trzeba Bittrex pochwalić, nie uciekli, nie zajumali środków, można było bez problemu wypłacić.
To jest moja chyba 4 giełda, która upada a na której grałem (bitmarket, tradesatoshi, cryptopia i teraz bittrex), mam "smykałkę" do upadających giełd, "w kolejce" czeka Huobi (obecnie HTX) :D A zaczynam grać na Mexc i na Kucoin, więc uwaga :D
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: slasta » czwartek, 7 grudnia 2023, 19:40

Czy z giełdy da się coś jeszcze wypłacić ? Znajomy ma jeszcze jakieś BTC z wymiany poforkowych BCH. Mi po wymianie udało się wypłacić wszystko z giełdy, on załapał się na KYC i odpuścił sobie wypłatę na jakiś czas bo to co było na giełdzie niewiele było warte. Ze 2 lata temu próbował się zweryfikować ale automat odrzucał selfi. Pisał do supportu ale ten nic poza restartem procesu weryfikacji nie pomógł bo automat dalej odrzucał selfi. Więc zmów odpuścił sobie wypłatę. Dziś jest to warte znacznie więcej więc pytanie czy da się to jeszcze jakoś w prosty sposób odzyskać ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 7 grudnia 2023, 20:06

@slasta cholernie ciężko będzie z uwagi, że tam już chyba procesem KYC nie bardzo chcą się zajmować, na wszystko odpowiadają "create ticket on support site" ;) Wypłacić się chyba da, bo przynajmniej wczoraj mogłem się zalogować i tylko zakładka "withdrawal" była aktywna, no ale trzeba być zweryfikowanym, bez tego raczej nie widzę szans.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2129
Rejestracja: 24 sierpnia 2011
Reputacja: 392
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: slasta » czwartek, 7 grudnia 2023, 21:32

@CzarnaOwca No właśnie po zalogowaniu jest tylko info że konto zostało wyłączone i jedyne co można zrobić to pobrać historie transakcji. U mnie jest podobnie a też nie przeszedłem KYC. Napisane do suportu, zobaczymy co odpiszą.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości