Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » sobota, 14 kwietnia 2018, 22:41

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 15#p395615

Ja na pewno miałem całkowitą blokadę wypłat mimo, że pisało wyraźnie o limicie, a zupełnie nic nie mogłem wysłać.
constantine pisze: więc się chyba (pewnie wyjątkowo) mylisz
Nieomylny jest tylko Cień, ale ja zaraz za nim ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 216
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: constantine » sobota, 14 kwietnia 2018, 23:03

KryptoBanita pisze:
constantine pisze: więc się chyba (pewnie wyjątkowo) mylisz
Nieomylny jest tylko Cień, ale ja zaraz za nim ;)
Chciałbyś :mrgreen:

Początkujący
Posty: 231
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 137
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Daro » piątek, 1 czerwca 2018, 14:17

Panowie od wczoraj na bittrex dodali BTC w parze do USD
https://zapodaj.net/6225ae197b2cf.png.html

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Bittrex - giełda altów

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 31 lipca 2018, 20:42

Bittrex udostępnia walutę USD.
Rozsyłają maile i z tego co rozumiem, moje konto kwalifikuje się do dostępu rynków USD.
Miło, że u nich będą teraz dostępne FIAT-y.

Obrazek

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 1 sierpnia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: korrdek1.0.0 » środa, 8 sierpnia 2018, 13:45

Orientujecie sie czy mozna robic dpozyt w USD karta ? Jak najtaniej przelac na bitrrex pare k USD karta czy przelewem z brytyjskiego konta w USD ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 25 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: rzuf » poniedziałek, 29 października 2018, 22:57

Witam wszystkich,

potrzebuję małej pomocy od kogoś, kto handluje na Bittrexie.

Mam taki dziwny problem, że rynek BTC-COVAL i kilka innych nie chce mi się załadować. Wygłąda to tak, że strona ładuje się przez jakieś może 2 minuty, nie wyświetla wykresu, bidów, asków i innych szczegółów, ikona "connecting" nigdy nie robi się zielona, a aktywne linki jak "Log In, Sign Up" są nieaktywne. Po tych 2 minutach dostaję "Wystąpił błąd podczas wyświetlania strony" . Większość innych rynków które sprawdzałem działa poprawnie.

Wyczyściłem cache, cookies, potem sprawdziłem na Brave-to samo, potem sprawdziłem na laptopie i komórce- to samo, i najciekawsze- sprawdziłem na necie mobilnym i też problem nie zniknął. Pytałem kolesia z Włoch i u niego wszystko w porządku. Napisałem do supportu Bittrexa i pani poleciła mi te wszystkie podstawowe kroki, a póżniej o screen. Zasugerowałem , że może problem tkwi po ich stronie z usługą na Polskę i narazie się nie odezwała od kilku godzin.

Moja prośba do Was jest taka, żeby ktoś spojrzał jak Mu się wyświetla ten rynek (BTC-COVAL).

Pozdro.

Weteran
Posty: 1801
Rejestracja: 20 maja 2013
Reputacja: 251
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: topnetdeal » poniedziałek, 29 października 2018, 23:11


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 25 lutego 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: rzuf » poniedziałek, 29 października 2018, 23:24

Heh, u mnie nie, chyba na jakiejś żyle wodnej tu siedzę, będę myślał dalej. Dzięki za sprawdzenie

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » wtorek, 13 listopada 2018, 19:19

Mam pytanie, czy uważacie że wysyłanie skanów swojego dowodu tożsamości (dowód osobisty) jest bezpiecznym posunięciem? Z tego co wyczytałem, giełda bittrex nie jest regulowaną giełdą w świetle amerykańskich przepisów dotyczących papierów wartościowych.
Bittrex is not a regulated exchange under US securities laws.
wikipedia

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » wtorek, 13 listopada 2018, 20:02

@dawidxi, Nie jest bezpiecznie nigdy nie będzie a to że bt nie jest regulowaną giełdą nie ma znaczenia a Provident jest? a inni pożyczkodawcy są? to nie ma kompletnie znaczenia. Chcesz się zabezpieczyć do to pokryj taki skan znakami np "special for bittrex" i przekreśl w takiej postaci.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » wtorek, 13 listopada 2018, 21:37

Ok, chociaż pokrycie skanu dokumentu napisem w zasadzie, chyba też nie będzie stanowiło większego problemu dla grafika komputerowego. W Photoshopie wydaje mi się bez większego trudu można by go usunąć, a zdjęcie będzie stanowiło wówczas jego pierwotną wersję.

Dodatkowo nie wiem czy giełda to zatwierdzi w przypadku nałożenia na dokument treści.

Dużo się ostatnio słyszy o zaciągniętych pożyczkach na przesłany przez osoby dokument tożsamości, chyba stąd ten mój niepokój.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » środa, 14 listopada 2018, 13:03

@dawidxi, Ja tam zawsze robiłem nakładałem masę znaków i w taki sposób aby nie było możliwe odtworzenie obrazu. Druga sprawa nikt nie da ci pożyczki na podstawie zdjęcia dowodu wymaga się skan.
Natomiast jeśli giełda nie akceptuje takiego czegoś to niech pocałuje się w dupę.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » środa, 14 listopada 2018, 14:03

Tak, na pewno jest to jakieś utrudnienie ingerencji w przesłany plik.

W zasadzie skoro giełda nie jest regulowana prawnie w USA, to nie powinni żądać od użytkowników szczegółowych danych personalnych.

Niedługo kończy mi się ważność dowodu osobistego, będę musiał zgłosić należyty wniosek o wydanie nowego. Warto również wykorzystać ten moment.

P. S

Uzyskać czyjś dowód, spisać dane czy nawet zrobić zdjęcie to nie jest jakiś wielki problem. Czasem osoba, która tego doświadczyła może nie być nawet tego świadoma. Dlatego też, sądzę, że tego rodzaju pożyczki nie powinny być możliwe, a ewentualna winna za udzielenie kredytu w taki sposób, powinna leżeć po stronie pożyczkodawcy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: benq » środa, 14 listopada 2018, 14:08

@dawidxi,
Jest jeszcze taka opcja - rejestrujesz się na wszystkich stronach jakich potrzebujesz się zarejestrować i zweryfikować, następnie zgłaszasz zagubienie dowodu, wyrabiasz nowy dowód i I teraz jeśli ktokolwiek po tym terminie zrobi cokolwiek złego na twój stary dowód - Ty jesteś kryty, natomiast giełdzie zawsze będziesz mógł pokazać stary dowód lub ewentualnie w Kryzysowej sytuacji zgłosić że zmieniłeś dokumenty i masz nowy gdyby to było absolutnie niezbędne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: benq » środa, 14 listopada 2018, 14:13

@bl4ck,
Nie byłbym taki pewny czy nikt nie da pożyczki na skan dowodu. Zresztą słynna pożyczka to nie jedyny problem. Rozważ inny scenariusz, z którym miałem do czynienia jakiś czas temu.
Ktoś ma dane z Twojego dowodu.
Na jego podstawie ogarnia sobie pseudo kolekcjonerski dokument z Twoimi danymi.
Zakłada konto w banku przez internet - czyli przyjeżdża do niego kurier, któremu się spieszy I na szybko podpisuje papiery.
Mieszkanie oczywiście również wynajęte na ten dowód. Następnie człowiek ogarnia sprzedaż 1000 przedmiotów na allegro, OLX etc.
Kasa wypłaca na bieżąco kartą w bankomacie.
Po dwóch, trzech maksymalnie czterech tygodniach człowiek znika.
Takich spraw w Polsce jest kilkadziesiąt miesięcznie, niektóre z nich na kilkaset tysięcy złotych.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » środa, 14 listopada 2018, 14:20

benq pisze: skan
Na zdjęcie napisałem na zdjęcie a to duża różnica wysyłanie skanu to dla mnie przesada.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: benq » środa, 14 listopada 2018, 14:31

@bl4ck,
A jaka jest różnica między zdjęciem w bardzo wysokiej rozdzielczości, którą oferuje każdy smartfon, a skanem?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » środa, 14 listopada 2018, 14:49

Dla mnie ogromna,a to że coś jest zdjęciem na pierwszy rzut oka widać i żadne bank\pożyczkodawca nie ma prawa zaakceptować takiego dokumentu.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » środa, 14 listopada 2018, 17:43

Konkluzja z tego taka, że trzeba uważać, jednakże wiele giełd ostatnimi czasy wymaga pełnej weryfikacji kont użytkowników i ciężko się z tym obejść na dłuższą metę.

Czy wy również uważacie, że przesłanie dokumentu prawa jazdy, zamiast dowodu osobistego jest potencjalnie bardziej dla nas bezpieczne?
benq pisze: Kasa wypłaca na bieżąco kartą w bankomacie.
Prawdopodobnie kamera go zarejestruje, poza tym zakładając konto w banku będzie musiał również podać numer telefonu, zapewne usiłuje zarejestrować nowy numer na dane tej osoby, a to będzie się wiązać z ukazaniem dokumentu w formie fizycznej. To już będzie rodzić pewne kłopoty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: benq » środa, 14 listopada 2018, 20:23

@bl4ck, Jeśli chodzi o kredyt, być może masz rację. Ale można człowieka pogrążyć na wiele innych sposobów.

@dawidxi, Kupienie zarejestrowanego numeru jest banalne. A wypłacenie kasy w czapce, szaliku, okularach itp. również nie wymaga IQ 150 ani skilla.
Nie wiem czy prawo jazdy jest bezpieczniejsze, również dokument ze zdjęciem, a w USA większość rzeczy załatwia się właśnie prawkiem.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości