Bittrex - giełda altów

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » niedziela, 15 października 2017, 10:44

O blokadach i limitach na tt też mówią


W sumie dzieje się to co było do przewidzenia. Władze zorientowały się, że crypto to nie wirtualne guziki tylko pieniądz. I nakładają zobowiązania i restrykcje na giełdy. To samo co było wcześniej z giełdami typu crypto- fiat

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » niedziela, 15 października 2017, 10:52

Bit-els pisze: nakładają zobowiązania i restrykcje na giełdy
właściwie to nie jest takie złe. Być może w przyszłości nie będą się zdarzać incydenty typu: Bardzo nam przykro, okradli nas, zamykamy interes. Być może kiedyś będzie po prostu normalnie.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » niedziela, 15 października 2017, 11:09

Władze bardziej obchodzi kontrola obywateli niż ich prawa. Poinwigilują, a sprawy fraudów będą traktowane po macoszemu. Jak u nas z bitcurexem

jpr
Orator
Posty: 851
Rejestracja: 24 października 2013
Reputacja: 221
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: jpr » niedziela, 15 października 2017, 11:59

Tez widzialem to info, ze konto do weryfikacji i sie zmartwilem. Ale sprobowalem i konto legacy nadal dziala 1337 jak bylo tak jest. Wyplacilem kilka bitków i bez problemu.
bittrex-bill [9:51 AM]
Legacy accounts have been slowly phased out
Czyli to kwestia czasu i kazdy bedzie musial sie zweryfikowac.
EXMO wydaje sie niezlą alternatywą.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » niedziela, 15 października 2017, 22:10

Ale ja już się weryfikowałem kiedyś i przysłałem im skany dowodu osobistego obie strony i jakis rachunek z adresem.
Więc BYŁEM zweryfikowany więc czemu mi wszystko skasowali ?
To nie tak że nie miałem rejestracji i teraz marudze bo musze weryfikować. Ja MIAŁEM weryfikacje i to tam były tylko 2 stopnie i miałem tą wyższą z max limitem daily withrawala w zamian właśnie za te skany dowodu osobistego. Więc po co mi to skasowali skoro wszystko już to raz kiedyś zrobiłem ??
Nie mówiąc już o tym że straciłem okienko na zamiane Arka na Stratisa gdy ceny się wyrównały wczoraj a czekałem na to już kilka miesięcy.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 września 2015
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Admek69 » poniedziałek, 16 października 2017, 22:13

Cześć mam takie pytanie odnoście wolumenu.
Jak na poniższym screenie
Spoiler:
Obrazek
1. Co oznacza liczba u góry przy literze "V" na screenie jest to 311, czyli można po tym wywnioskować, że 311 danej monety zostało przehandlowane (obrót ogólny)?
2. A to, że czerwony kolor czy zielony wolumenu, to oznacza czy więcej było transakcji kupna/sprzedaży, czy jest to uzależnione czy ostatnia transakcja była powyżej rozpoczęcia świecy lub poniżej?

bardzo dziękuję za pomoc:)
Pozdrawiam.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: koparki » wtorek, 17 października 2017, 12:34

A czy korzysta ktoś z giełdy Binance: https://coinmarketcap.com/exchanges/binance/ ? 17 000 Btc wolumenu ale w praktyce płynne jest tylko 5 par, to spora giełda , prawdopodobnie azjatycka , bez fiatów (jest usdt). Koś tam handluje ?
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » środa, 18 października 2017, 18:58

Niestety wszelkie poszlaki wskazują na to, że Bittrex został zhackowany. Nie pierwszy raz widzę jak giełda ogranicza nagle wypłaty po tym jak została okradziona.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 października 2017, 19:04

prezes pisze: Niestety wszelkie poszlaki wskazują na to, że Bittrex został zhackowany.
Nie przesadzasz? Jakie to poszlaki? Że konta bez weryfikacji mają ograniczone przelewy nagle? Cyt. za https://dowbit.pl/konta-zablokowane-na-bittrex/ z oświadczenia Bittrexa:
W ramach przeglądu zgodności, tymczasowo zawiesiliśmy niektóre konta do czasu zakończenia przeglądu. Odsetek zawieszonych, zamkniętych lub zbanowanych kont jest bardzo niewielki i wynosi mniej niż 0,1% wszystkich kont na Bittrex. Ponad 99,9% kont nie zostało dotkniętych tymi działaniami.
Dodano po 1 minucie 33 sekundach:
prezes pisze: Nie pierwszy raz widzę jak giełda ogranicza nagle wypłaty po tym jak została okradziona.
Podaj dowód że Bittrex został shakowany albo nie pisz tego typu zdań jak nie są oparte na żadnej pewnej informacji ale domysłach - to może być bardzo mylące, zwłaszcza dla młodszych na crypto.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » środa, 18 października 2017, 19:06

@Wymazywanie, dostałem info z różnych źródeł, że ludzie nawet nie mogą się zweryfikować.

Dodano po 1 minucie 7 sekundach:
Nie siedzisz w tym od dziś, więc to że ktoś pisze że wszystko jest OK, a kilka dni wcześniej go okradli jest standardem.

Dodano po 56 sekundach:
Wiele giełd jechało na rezerwie zanim się wydało że zostali zhackowani. Koronnym przykładem jest MtGox.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » środa, 18 października 2017, 19:08

Wczoraj weryfikowałem się na trexie, weryfikacja jest automatyczny po kilku minutach.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » środa, 18 października 2017, 19:08

Wg mnie coś jest na rzeczy, albo zostali zhackowani albo jakaś agencja rządowa położyła swoją łapę.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 października 2017, 19:09

@prezes, Ale zaraz zaraz - gdzie jest dowód, że Bittrex został shakowany :?:

Jeśli go nie ma, nie pisz o tym jako o fakcie dokonanym, ale zaznacz, że to tylko domysły BEZ ŻADNYCH KONKRETNYCH DOWODÓW. Tylko tyle i aż tyle. Ktoś nowy wpadnie, przeczyta drugie zdanie Twojego dwuzdaniowego posta i myśli, że Bittrex został shakowany, no i jest dzięki Tobie w błędzie, bo póki co to tylko Twoje domysły, żadne fakty.
Ostatnio zmieniony środa, 18 października 2017, 19:11 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » środa, 18 października 2017, 19:12

Lepiej dmuchać na zimne, niż obudzić z ręką w nocniku. Szkoda tylko że nie ma za bardzo jakiejś sensownej alternatywy. Poloniex i Bitfinex wg mnie też są spalone.

Dodano po 1 minucie 51 sekundach:
Wymazywanie pisze: Jeśli go nie ma, nie pisz o tym jako o fakcie dokonanym,
A gdzie ja tak napisałem jak o fakcie dokonanym? Nie pisz o tym co ja napisałem jak o fakcie dokonanym bo jeszcze jakiś nowy użytkownik przeczyta twój komentarz i pomyśli, że to jest fakt.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: redbog » środa, 18 października 2017, 19:12

Wymazywanie pisze: Ponad 99,9% kont nie zostało dotkniętych tymi działaniami.
Da się to jakoś potwierdzić inaczej niż na słowo? Na fb też sporo osób się skarżyło że dostali blokadę nagle oczywiście morze być i tak ze oni należą do tej grupy 0,1%.

Mimo wszystko nie jest ok ze strony giełdy że robi takie akcje nagle, powinni ogłosić jakiś termin na wypłacenie środków i odejście z giełdy jeśli ktoś nie życzy sobie robić weryfikacji.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bl4ck » środa, 18 października 2017, 19:16

edbog pisze: Da się to jakoś potwierdzić inaczej niż na słowo? Na fb też sporo osób się skarżyło że dostali blokadę nagle oczywiście morze być i tak ze oni należą do tej grupy 0,1%.
Dostali blokadę wypłaty środków? wymaganie zweryfikowania?

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: redbog » środa, 18 października 2017, 19:17

prezes pisze: Szkoda tylko że nie ma za bardzo jakiejś sensownej alternatywy
Jest hitbtc tylko że też za bardzo nic nie można powiedzieć o nie oprócz tego ze na razie działa. Dla ta giełda wyrosła jak grzyb po deszczu albo wcześniej jej jakoś nie dostrzegłem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 października 2017, 19:21

prezes pisze: A gdzie ja tak napisałem jak o fakcie dokonanym?
Tu:
prezes pisze: Nie pierwszy raz widzę jak giełda ogranicza nagle wypłaty po tym jak została okradziona.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: redbog » środa, 18 października 2017, 19:30

bl4ck pisze: Dostali blokadę wypłaty środków? wymaganie zweryfikowania?
Ciężko powiedzieć wiadomo że kilka osób zgłaszało że są jakieś problemy to są osoby z mlm i "zarabiam w internecie" wiec ciężko tam dojść ocb.

Dodano po 8 minutach 15 sekundach:
@bl4ck, Nie znajduje teraz tych postów które mówiły o problemach albo zbanowali ich albo sami pokasowali jak ich guru powiedział ze o problemach lepiej nie mówić. Post uspakajający, świadczący o tym że coś się w ogóle działo: https://www.facebook.com/profile.php?id ... J8&fref=nf

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » środa, 18 października 2017, 20:12

To może być "zwykłe przykręcenie śruby" przez władze. Pisałem wcześniej, że oni powoli się orientują, że crypto wszelkiej maści to nie wirtualne misie tylko pieniądz. I żądają od serwisów pełnej współpracy i stosowania kyc/aml.
Wystarczy tylko małe podejrzenie i konto jest blokowane.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości