Bittrex - giełda altów

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dmu50 » czwartek, 7 września 2017, 15:32

dmu50 pisze: Wpłacał ktoś może Monero do bittrex?
Ile szła transakcja ?
Ponawiam pytanie, ponieważ minęło już 20h a XMR na bittrex jak nie było, tak i nie ma...

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 września 2017, 15:37

A w opisie transakcji nie należalo czegos dodac? Bitrex tak nie mówi przypadkiem? Bo monero jest bardzo anonimowy i chyba trzeba wpisać cos przy wysyłce na konto giełdowe.

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dmu50 » czwartek, 7 września 2017, 15:48

Bit-els pisze: A w opisie transakcji nie należalo czegos dodac? Bitrex tak nie mówi przypadkiem? Bo monero jest bardzo anonimowy i chyba trzeba wpisać cos przy wysyłce na konto giełdowe.

Podałem oba pola: base adress i payment_id do przelewu

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » czwartek, 7 września 2017, 15:59

To nie wiem. A co support giełdy na to?

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 4 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dmu50 » czwartek, 7 września 2017, 16:23

cisza.
Czekam od wczoraj na odpowiedz.

Albo ich support mnie nie lubi, albo odpisują wszystkim parę dni po otwarciu ticketa

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 13 stycznia 2014
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: voyo » piątek, 8 września 2017, 01:51

Generalnie chyba bym ostrzegał przed nimi na chwile obecną.

Mam tam 'stare' konto (limity *były* na 1000coś BTC dziennie -ale sprawdziłem teraz ponownie - jest limit na 3BTC dziennie). Nie uzywałem tego konta od dość dawna, chcialem tam ostatnio troche pobawic się LSK. Nie moglem utworzyć żadnego adresu na nowy depozyt, nie mogłem nic wybrać (mam tam zamrożone alty na około 500$),
dostaje komunikaty ACCOUNT_DISABLED, support od ponad juz 2tyg odpowiada tylko mailami z szablonu. Konto mam tam zweryfikowane (basic+phone)
Nie wiem co o tym myslec... (stad moj post tutaj, zaczalem sie rozgladać po sieci czy ktos ma tez z nimi problemy).

Moderator
Posty: 9632
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: koparki » piątek, 8 września 2017, 04:30

koparki pisze:
devega pisze:
koparki pisze: ...
....
Ok gra , dzięki koledze Adam1225 który mnie zdopingował do pewnych testów uciekłem z tej giełdy bez potrzeby weryfikacji omijając przy okazji limity ;) istnieje luka w systemie 8-) , jak ktos potrzebuje w ten sposób wyjść to prosze pytać na priva.
przez pewien czas mozna było wyjść z giełdy poprzez USDT oraz poprzez BITUSD BITCNY mimo że wypłata wykraczała poza limit. To była luka w systemie, niestety furtka została już załatana, dziś testowałem.
---

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Kristof707 » piątek, 8 września 2017, 14:32

Witam
Od jakiegoś czasu widzę, że przy wrzucaniu ofert ludzie przebijaja mnie niemal natychmiastowo, , niewazne, czy dam 0,2748361227 czy 0,27 to i tak wchodza w tą cenę automatycznie celnie z miejsca albo z wyprzedzeniem. O co tu chodzi? Czy to są jakies boty? jak tak to to jakieś oszustwo, chyba, że bittrex daje taką funkcję i też z łątwościa mogę tak wystawiać oferty, czy tak jest?

Dodam ,że na bitfinexie się z takim cha.....m czymś, nie spotkałem... (od razu dodam, że siędzę w bittrexie tylko dlatego, że jest tam spora oferta altów)

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: jupp82 » piątek, 8 września 2017, 14:38

Czy Ktoś miał problemy z logowaniem się z racji innego IP? Będę sporo podróżował w nowej pracy i stąd zmiany w koncie. Mieliście może jakieś problemy z tego tytułu?

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Kristof707 » piątek, 8 września 2017, 15:12

jupp82 pisze: Czy Ktoś miał problemy z logowaniem się z racji innego IP? Będę sporo podróżował w nowej pracy i stąd zmiany w koncie. Mieliście może jakieś problemy z tego tytułu?
Ja i to wiele razy, nieraz tak było, że był kryzys np na NEO i zanim się zalogowałem (trwało to ok 30min z powodu zabezpieczęń, lagów i braku dostępu do konta mail) to tylko patrzałem jak ucieka mi szansa na sprzedaż przy najbliższej górce i jak mi soczyście dalej spada majątek o 20%
Jedno jest rozwiązanie, trzeba miec zawsze przy sobie dostęp do maila z którego zakłąda się konto na bittrexie i przez tego maila zalogować się na konto bittrex z komputera na którym chcesz wejśc ( i najlepiej korzystać tylko z jednego komputera) ale to i tak najmniejszy problem,
Bittrex oczywiście powie ci tak: "Hejże!.. nie ma tak łatwo..." i zawali Cie dodatkowym zabezpieczeniem gdzie będzie trzeba wyszukać spośród obrazków znaki drogowe lub pojazdy. Oczywiście dochodzą lagi, ręka się opsnie czy coś i trzeba wszystko zaczynać od początku, znowu hasło, znowu komunikat o nowym ip, znowu nowy mail ;p

Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: 10 grudnia 2013
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: deejaybialy » piątek, 8 września 2017, 15:14

Ja nigdy nie miałem takich problemów a też często przemieszczam się po europie: login hasło i 2fa

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 3 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: kasza77 » sobota, 9 września 2017, 22:11

Wprowadzili już opcje handlu z dźwignią?

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Arhio » poniedziałek, 11 września 2017, 15:03

ile czasu idzie kasa na bittrex?

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » poniedziałek, 11 września 2017, 18:31


Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: bitcoinquest » wtorek, 12 września 2017, 19:55

Witam!

Mam pytanie odnośnie tej giełdy altów. Mianowicie mm tam zarejestrowane konto na os. prywatna ( jestem prezesem sp. z o.o. ). Czy orientuje się ktoś jak to będzie wyglądało w kwestii podatkowej jeśli na to konto sp zoo będzie przelewać określone kwoty jako inwestycje w zakup kryptowaluty i normalnie rozliczać się z podatków.
Czy US nie przyczepi się że to jest moje prywatne konto a nie spółki ( nie ma chyba opcji aby założyć konta na firmę na Bittrexie - chyba że się mylę to mnie poprawcie ). Czy można jakoś dokumentem wewnętrznym np sprzedać spółce to konto ( sprzedaż PCC lub wniesienie aportem ) bez zmiany danych osoby widniejącej na Bittrexie?
Wszystko legalnie przelew z konta sp. z o.o. w USD zakup kryptowaluty i ewentualnie w grę będzie wchodził arbitraż z BitBay-em ( ale tam już jest założone konto na spółkę a ja jestem jej przedstawicielem ) .

Z góry dziękuję za odpowiedź

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: mario67 » wtorek, 19 września 2017, 17:56

Panowie zablokowane mam konto na bittrex, obecnie staram się prowadzić dialog z nimi i otrzymałem następującą odpowiedź ze strony supportu Bittrex:

Request #234561 "Account disabled due to invalid ..." was closed and merged into this request. Last comment in request #234561:
Your account has been disabled due to an invalid LSK deposit made on 9/3. To get your account into good standing, please deposit the mis-credited amount to your account and respond to this ticket. If you cannot identify the bad deposit, please respond to this ticket and someone can help you.

Tutaj podobna informacja z maila:
The reason your account is disabled is because you had a bad LSK deposit that needs to be reconciled.
8971450620625471859L 5.00000000 9311003922473268435 13850929944876952432
was deposited on 9/3 but never made it here. Please re-deposit that amount to your address and we can cancel the bad deposit and re-enable your account.

Czy to oznacza że powinienem znów przelać na swoje konto bittrex te 5LSK i odpowiedzieć im na podany ticket-#234561 aby mogli odblokować konto? Pomocy :shock:

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Reder » środa, 27 września 2017, 15:32

Witam przy weryfikacji Basic popełniłem błąd i nie mogę tego poprawić i pisze że nie mogą zweryfikować z powodu błędu ale jak mam to zmienić ? Miał ktoś taki problem? Proszę o szybką odpowiedź.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » środa, 27 września 2017, 18:06


Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Reder » środa, 27 września 2017, 21:05

Pisałem i nic

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: OBRUNI » piątek, 29 września 2017, 02:37

mario67 pisze:Panowie zablokowane mam konto na bittrex, obecnie staram się prowadzić dialog z nimi i otrzymałem następującą odpowiedź ze strony supportu Bittrex:

Request #234561 "Account disabled due to invalid ..." was closed and merged into this request. Last comment in request #234561:
Your account has been disabled due to an invalid LSK deposit made on 9/3. To get your account into good standing, please deposit the mis-credited amount to your account and respond to this ticket. If you cannot identify the bad deposit, please respond to this ticket and someone can help you.

Tutaj podobna informacja z maila:
The reason your account is disabled is because you had a bad LSK deposit that needs to be reconciled.
8971450620625471859L 5.00000000 9311003922473268435 13850929944876952432
was deposited on 9/3 but never made it here. Please re-deposit that amount to your address and we can cancel the bad deposit and re-enable your account.

Czy to oznacza że powinienem znów przelać na swoje konto bittrex te 5LSK i odpowiedzieć im na podany ticket-#234561 aby mogli odblokować konto? Pomocy :shock:
Mam ten sam problem, nawet data przelewu ta sama 03/09 i mail identyczny – właśnie wróciłem z wakacji i od dwu dni kopie się z supportem. Skasowali mi po prostu 60 LSK z konta i piepsza coś o „invalid deposit”. Jak u Ciebie się skończyło?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości