Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 19:32

@esse,

No właśnie, ja miałem w sumie to co @szulc, i pewnie inni, po wpisaniu danych do Basic rejestracji miałem komunikat że nie udało im się potwierdzić moich danych więc "musze" przejść do weryfikacji Enhanced. Niby nie musze ale wtedy konto nie będzie działało bo nic nie wypłacę. W sumie nie powinni w takiej sytuacji w ogole pozwolić aby ktoś na takim koncie z 0 BTC dziennej wypłaty mógł tworzyć adresy do wpłat coinów, czy oni szukają kasy darmowej od takich osób że to w ogole zostawili ? Znam osobę która nie miała weryfikacji przed tą akcją i konto zostało jej w ogóle zablokowane bez opcji kupna lub sprzedaży a coiny ta osoba miała wcześniej na koncie, ale konto było założone po dniu 08.01.2017.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » sobota, 28 października 2017, 19:40

@Rumcajs, tę ostatnią akcję bittrexa odczytuję tak, że po prostu w praktyce zlikwidowali poziom Basic, a domyślny jest teraz Enhanced.
Data to nie 08.01.2017, tylko 01.08.2017, to zapis amerykański :roll: .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » sobota, 28 października 2017, 19:55

esse pisze: @Rumcajs, tę ostatnią akcję bittrexa odczytuję tak, że po prostu w praktyce zlikwidowali poziom Basic, a domyślny jest teraz Enhanced.
Data to nie 08.01.2017, tylko 01.08.2017, to zapis amerykański :roll: .
No właśnie na to wygląda że niby jest Basic a wymuszają Enhanced, do tego zmierzało moje pytanie czy ktoś posiada działający Basic ... więc to pic na wode z tym że jest Basic, chyba że zależnie od kraju da sie Basic lub nie.

Ah kurde że też nie załapałem bo w ogóle cały ten artykuł był dziwny bo datowany był na październik 2016 roku a wymienione były limity od zrozumiałem 8 stycznia a to faktycznie 1 sierpnia, dziwiłem się skąd taką datę wzieli. A date napisali z "/" wiec mnie zmyliło, z krtopkami bym sie zastanowił bo wiem ze oni piszą na odwrot miesiac idzien. A napisali: 08/01/2017 więc nie zajarzyłem.
To ten artykuł ale czemu on jest z roku 2016 ?? Pomyłka w dacie ? https://support.bittrex.com/hc/en-us/articles/231701788

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » sobota, 28 października 2017, 19:59

@Rumcajs, w 2016 zamieścili ten artykuł i stąd taka data. A później po prostu go edytowali i nie zaznaczyli, co się zmieniło.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: TeKoa » niedziela, 29 października 2017, 21:34

Ma ktoś pojecie jak odzyskać skradzione środki z giełdy Bittrex?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: devega » poniedziałek, 30 października 2017, 01:02

TeKoa pisze: Ma ktoś pojecie jak odzyskać skradzione środki z giełdy Bittrex?
Podałeś tak dużo informacji, że pewnie zaraz ktoś poda Ci gotowe rozwiązanie ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: TeKoa » poniedziałek, 30 października 2017, 09:45

devega pisze:
TeKoa pisze: Ma ktoś pojecie jak odzyskać skradzione środki z giełdy Bittrex?
Podałeś tak dużo informacji, że pewnie zaraz ktoś poda Ci gotowe rozwiązanie ;)
Dnia 29.10 zorientowałem się, że na moim portfelu giełdy bittrex stan wynosi 0.. Sprawdziłem wszystkie alty, w których miałem środki i również nic, zobaczyłem historie, a tam wszystko sprzedane 25.10 godz 11:47 *Polskiego czasu i środki w postaci bitcoina przelane na jakiś portfel, sprawdziłem ip tego goscia okazało się to ip firmy DigitalOcean z Nowego Yorku, a wiec napisałem do nich maila o zaszłej sytuacji, że ktoś z ich ip dokonał włamania na moje konto giełdowe oraz kradzieży. W wiadomości odpisali, że jeżeli uda mi się zdobyć nakaz sądowy udostępnią logi dotyczące tego użytkownika, teraz mam najwiekszy problem bo nie wiem do kogo z tym pójść w sądzie.. Policja raczej za dużo tutaj nie zdziała czy moze jednak?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: devega » poniedziałek, 30 października 2017, 18:47

Napisz do bittrex i zgłoś zawiadomienie na Policję.
P.S. Miałeś 2fa?
P.S.2. Niestety szansa odzyskania kasy jest niewielka.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: TeKoa » poniedziałek, 30 października 2017, 21:26

Napisałem do bittrexa 2 wiadomości, dzisiaj byłem na policji kazali zadać pytania giełdzie, wiec napisałem do bittrexa te pytania i czekam na odpowiedz.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: hashdee » poniedziałek, 30 października 2017, 21:38

Jakieś masowe blokowanie kont, dośc spory odsetek ludzi ma wyłączone konta, ktoś wie może czemu? https://twitter.com/hashtag/bittrex_dis ... s?src=hash

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 30 października 2017, 22:07

Cryptsy też miała taki początek końca.

Początkujący
Posty: 122
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: GórnikŚląski » piątek, 3 listopada 2017, 19:57

Czy wam też nie działa rejestracja?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: qkiz_xt » poniedziałek, 6 listopada 2017, 13:22

Czy ten limit wypłat 0.025BTC jest dzienny czy może jednorazowy? :shock:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 6 listopada 2017, 13:39

Trochę siedziałem na Bittrex. Oczywiście na oficjalnych danych (ktoś tu pisał, że wklepał "lewe"). Limit miałem ten ich "śmieszny" 1234 BTC. Pierwsze problemy parę miesięcy temu - problem z księgowaniem USDT. W ogóle problemy z USDT - wallet.tether.to
Loguję się na wallet - 2FA działa. Widzę środki. Nie mogę przelać bo 2FA się "nie synchronizuje" (?!).
Było tak kilka razy więc podziękowałem za USDT. Podziękowałem Bittrex za to 2 dniowe księgowanie (tylko raz, ale dla mnie o raz za dużo i ani słowa wyjaśnienia, choć pisałem do supportu).
Nie logowałem się z miesiąc i nagle ZONK - mam limit0.025BTC (??)
Splułem się, ale na szczęście zostało mi tam jakieś 0,2 BTC w SNT.
Dla przekory kliknąłem wypłać wszystko i POSZŁO :shock: Mam SNT na swoim porfelu :mrgreen:
Moim zdaniem to też jest negatywne, bo skoro piszą, że mam blokadę do 0,025 to czemu wypuszczają 0,2 - ot mają zwykły burdel - takie jest moje jedyne wyjaśnienie.

Początkujący
Posty: 122
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: GórnikŚląski » poniedziałek, 6 listopada 2017, 20:40

Jest jakaś lepsza giełda od bitrexa? Może yobit albo poloniex?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 6 listopada 2017, 20:49

Gdyby ożywić obrotami cryptox.pl to własnie ta. Anonimowa, kol. Grzem jest szefem

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: koparki » poniedziałek, 6 listopada 2017, 21:57

dobre giełdy typuje sie w ten sposób:
wchodxzisz na stronę coinmarketcap, wybierasz interesującego Cie kojna którym będziesz handlował , wchodzisz na zakładkę markets (albo jakos tak), patrzysz która giełda ma najwieksze obroty na danym kojnie, po czym zakładasz na niej konto , może tak być że do róznych grup kojnów będziesz miał konta na róznych giełdach.
jako zamiennik bittrex i poloniex używam HITBTC i bitfinex bo tam sa możliwe transfery kojnów bez głupkowatych limitów, bez skanowania paszportu itd...
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 7 listopada 2017, 14:15

GórnikŚląski pisze: Jest jakaś lepsza giełda od bitrexa? Może yobit albo poloniex?
Yobit nie znam, Poloniex - zacząłem się kilka miesięcy bać i tak mi zostało. Trochę próbowałem na HitBtc, ale za mało aby coś konkretnie powiedzieć, oprócz tego, że wpłaty (jedna z pierwszych co miała małą ilość potwierdzeń na BCH) i wypłaty wychodziły piorunem. Na Polo dziwnie nie wychodziły mi ZEC - cały dzień, raz drugi. Zbyt niecierpliwy jestem na takie zagrywki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Kluka » wtorek, 7 listopada 2017, 15:50

Zajzalem po jaz pierwszy od kilku tygodni na bittrex i tu mila niespodzianka, w koncu zweryfilkowali moje konto. I myslalem ze jakas nie za duza sume wrzuce sobie zeby potradowac alez tego co widze to twitter huczy od dziwnych blokad kat i boje sie tam cokolwiek przeslac.
@KryptoBanita, tez mialem problemy z wyplacaniem zec z polo kilka tyg temu, jednak wszystko przeszlo, teraz nieco wplacilem, poobracalem wplacilem, teraz trzymam longa na xmr i wszystko wydaje sie hulac bez zarzutu
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: gilapadu » wtorek, 7 listopada 2017, 15:51

koparki pisze: dobre giełdy typuje sie w ten sposób:
wchodxzisz na stronę coinmarketcap, wybierasz interesującego Cie kojna którym będziesz handlował , wchodzisz na zakładkę markets (albo jakos tak), patrzysz która giełda ma najwieksze obroty na danym kojnie, po czym zakładasz na niej konto , może tak być że do róznych grup kojnów będziesz miał konta na róznych giełdach.
jako zamiennik bittrex i poloniex używam HITBTC i bitfinex bo tam sa możliwe transfery kojnów bez głupkowatych limitów, bez skanowania paszportu itd...
Jako amator w temacie giełd muszę zapytać, jak bitfinex i hitbtc weryfikuje konta, limit jest większy niż 2000$ dzienny na poloniex?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości