Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Kluka » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:23

Moje OMG i PAY ktore wisialy w pending doszly, czesc PAY wyplacilem z powrotem na portfel, przeszlo bez problemu. Natomiast mam problem z OMG wyslanym pozniej, ktore wogole nie pojawilo sie w pending, ale wallet jest caly czas jest offline wiec nawet nie zakladam ticketa, poczekam do jutra, mam nadzieje ze ogarna.

Edit: Przeszlo wszystko, najgorsze jest to jak masz kase na gieldzie, jest jakis problem i myslisz: czy to juz teraz.. Zdechnie? Czy jeszcze nie tym razem... ;)
Ostatnio zmieniony środa, 6 grudnia 2017, 01:27 przez Kluka, łącznie zmieniany 1 raz.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » wtorek, 5 grudnia 2017, 22:32

@Klejna, Prawda to. Do wypłaty potrzebujesz 2FA.

"Basic accounts can withdrawal up to .4 BTC worth of digital currency equivalent per day if they have two-factor enabled."
Konta z weryfikacją podstawową mogą wypłacać kryptowalutę o wartości do 0,4btc na dzień jeśli mają włączone 2FA. Jak włączyć 2FA znajdziesz tutaj: https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... actor-2FA-

@own3dbyhype, póki co jeszcze nie wiadomo.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: matiasek123 » czwartek, 7 grudnia 2017, 05:45

Panowie macie również problem z przesłaniem bitków na inne adresy z bittrexa? Sieć, aż tak zapchana?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » czwartek, 7 grudnia 2017, 12:14

@matiasek123, Co prawda nie wysyłałem ostatnio bitków z bittrexa ale mogę powiedzieć że sieć się zapchała. Obecnie na potwierdzenie czeka ponad 140 tysięcy transakcji.
https://blockchain.info/unconfirmed-transactions ;)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: BucziTruczi » czwartek, 7 grudnia 2017, 22:05

Mam problem ze sprzedażą niektórych krypto , wyskakuje przy nich komunikat "Wallet maintence" lub "automated maintence" wie ktoś może ile potrafi trwać taka konserwacja portfela ? Bo chyba przez to mam zblokowany obrót ? Z góry dzięki za odpowiedz.

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: skorp » piątek, 8 grudnia 2017, 11:05


Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: tomulek82 » środa, 13 grudnia 2017, 10:22

pewnie bylo juz 100 razy ale chcialem sie w koncu wyrwac z bitbaya i mam pewne obawy.
czy bittrex jest bezpieczny? podoba mi sie wszelaka liczba walut, duzo uzytkownikow, spory wolumen i zabezpieczenie 2F. w zasadzie ta gielda spelnia wszystkie moje wymagania no ale jak zawsze przed czyms nowym czlowiek sie boi. najbardziej chodzi mi o te weryfikacje. nie lubie wysylac swoich dowodow osobistych. czy to jest bezpieczne? ktos wyzej podal artykul o wycieku danych. czy to mozliwe, ze tak duza instytucja z ogromnymi dochodami nie potrafi sobie poradzic z taka pierdola? prosze kogos o uspokojenie mnie, ze moge smialo wysylac tam swoje dane oraz pieniadze. wiem, ze nigdy nie ma 100% pewnosci. czy to jest gielda, ktora ma zamiar funcjonowac jeszcze przez dlugie lata czy raczej patrzy sie zwijac z naszymi monetami?

edit: a co gorsze z naszymi skanami dowodow?

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: hazi » środa, 13 grudnia 2017, 17:34

@tomulek82 ostrzegam przed ta gielda przepadło mi 30000 SC przez ich bład niby odpisali ze sprawdza i zwroca .Ale jak na razie cisza.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 19 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: tomulek82 » środa, 13 grudnia 2017, 19:04

hazi pisze: @tomulek82 ostrzegam przed ta gielda przepadło mi 30000 SC przez ich bład niby odpisali ze sprawdza i zwroca .Ale jak na razie cisza.
masakra. a jakie wrazenie przed incydentem? mozesz przyblizyc okolicznosci znikniecia? ciekawy jestem

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Ekard » czwartek, 14 grudnia 2017, 08:42

Miał ktoś taki komunikat przy wypłacaniu BTC z Bittrexa?
WITHDRAWAL_TOO_SMALL

Chciałem wypłacić 0,0021 BTC Fee to 0,001 więc i tak wypłacam 0,0011 a FAQu mają niby, że limit to 50,000 satoshi, zwiększyli limit wypłaty i nie zrobili update w FAQu?

Edit:
Ok, poradziłem sobie tak, że kupiłem LTC i je wysłałem z dużo mniejszym fee, było mi tak od razu zrobić.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: jupp82 » czwartek, 14 grudnia 2017, 08:59

Ekard pisze:Miał ktoś taki komunikat przy wypłacaniu BTC z Bittrexa?
WITHDRAWAL_TOO_SMALL

Chciałem wypłacić 0,0021 BTC Fee to 0,001 więc i tak wypłacam 0,0011 a FAQu mają niby, że limit to 50,000 satoshi, zwiększyli limit wypłaty i nie zrobili update w FAQu?
Niedawno był komunikat o zwiększeniu minimalnej wypłaty do 100 tyś.satoshi. Tak coś mi się kojarzy.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » czwartek, 14 grudnia 2017, 11:15

Mając zweryfikowane konto tylko w formie podstawowej (basic verification) można wypłacać jakiekolwiek środki w jakiejkolwiek kryptowalucie na giełdzie bittrex? Gdy przechodzę do zakładki "summary" jest napisane, że dzienny limit wypłat wynosi 0 BTC. Można coś z tym zrobić bez przesłania dokumentów?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:28

@dawidxi, mając konto basic można wypłacić do 0,4btc na dzień o ile masz włączone 2FA.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: hazi » czwartek, 14 grudnia 2017, 14:51

tomulek82 pisze: masakra. a jakie wrazenie przed incydentem? mozesz przyblizyc okolicznosci znikniecia? ciekawy jestem
tutaj opisałem

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 40#p405340

teraz pewno bedą leciec w hu... i odpisza za rok albo konto zablokuja.Wycofuje powoli kase bo jak zwykle nie ktore porfele sa zamrozone bo jest jakas konserwacja. Dobrze ze wycofalem wczesniej inne krypto na paper wallet

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:11

Krzychu K pisze:@dawidxi, mając konto basic można wypłacić do 0,4btc na dzień o ile masz włączone 2FA.
Zleciłem właśnie wypłatę i nie da rady. Otrzymałem następujący komunikat.

Kod: Zaznacz cały

Unverified account withdraw limit has been reached. Please try again in 24 hours. To increase your limits, please verify your account. See this link for more details.
Dodam, że na giełdzie zarejestrowałem się w maju i nie wypłaciłem jeszcze ani grosza.

Masz jakiś inny pomysł?

edit:

Chciałbym dodać, że wypłatę usiłowałem zlecić poprzez kryptowalutę LTC, a nie BTC, ponieważ jest droższy. Czy ma to jakieś znaczenie?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:26

@dawidxi, Najpierw sprawdź czy masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Bez 2FA Twój limit wynosi 0btc/dzień. Po włączeniu 2FA sprawdź jaki masz limit wypłat w zakładce summary. Jeżeli limit się nie zwiększył to masz 3 wyjścia: napisać do supportu o zmianę limitu, przeprowadzić drugi poziom weryfikacji, zostawić tą giełdę. ;)
dawidxi pisze: Chciałbym dodać, że wypłatę usiłowałem zlecić poprzez kryptowalutę LTC, a nie BTC, ponieważ jest droższy. Czy ma to jakieś znaczenie?
Nie, ma znaczenia. Limit to 0,4btc lub jego równowartość. Na chwilę obecną w LTC byłoby to 23,92853981 LTC (kurs 0.01671644)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 14 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: dawidxi » czwartek, 14 grudnia 2017, 16:31

Krzychu K pisze: @dawidxi, Najpierw sprawdź czy masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA). Bez 2FA Twój limit wynosi 0btc/dzień. Po włączeniu 2FA sprawdź jaki masz limit wypłat w zakładce summary. Jeżeli limit się nie zwiększył to masz 3 wyjścia: napisać do supportu o zmianę limitu, przeprowadzić drugi poziom weryfikacji, zostawić tą giełdę. ;)
Tak, uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) mam włączone od kilku miesięcy. A mój limit w zakładce summary wynosi 0 BTC (DAILY WITHDRAWAL LIMIT 0 BTC). Mógłbym przeprowadzić dodatkową weryfikację, lecz problem w tym, że dane podstawowe, które podałem nie są do końca zgodne (adres). A w regulaminie bittrex jest zawarta treść o tym, że konto Basic może mieć określony dzienny limit wypłat?

Edit

Sądzicie że, jeśli napiszę do supportu prośbę o zmianę danych w basic verification (adres, bo imię, nazwisko i data urodzenia jest ok) to zmienią mi i będę mógł wówczas przesłać bezpiecznie dowód tożsamości?

Edit

Wiadomość do supportu wysłana z prośbą aktualizacji przez nich adresu oraz umożliwienia wypłat 0,4btc dziennie przy zweryfikowanym koncie basic.

Czekam na odpowiedź od administracji, bo automatyczną już po wysłaniu zaraz otrzymałem.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: arekk » sobota, 16 grudnia 2017, 21:19

Znalezione na niemieckim forum. Takze oczy dookola glowy

Obrazek
Obrazek

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 31 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: fodo » niedziela, 17 grudnia 2017, 12:53

Przekopałem sie przez ich terms ale nie znalazłem odpowiedzi, może ktoś z Was to przerabiał. Przykłądowo nie zgadzamy się na weryfikację i chcemy zamknac konto w bittrexie, co wtedy dzieje sie ze zgromadzonymi środkami? Czy nie powinien nas obowiązywać ostatni regulamin przed zmianami, których możemy nie chcieć akceptować?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: 01maximus01 » niedziela, 17 grudnia 2017, 13:57

Założyłem konto na support.bittrex ale nie mogę się zalogować na bittrex.com o co chodzi?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bn801 i 44 gości