Bittrex - giełda altów

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » niedziela, 19 listopada 2017, 09:31

Początkujący81 pisze: mam spisane takie coś jak Secret Key
Secret Key wystarczy do odtworzenia.
czy da się jakoś wyświetlić ponownie te Qr code, aby zrobić zdjęcie?
Nie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 19 listopada 2017, 09:58

Wydaje mi się, że są apki, gdzie nie trzeba kodu QR tylko można ręcznie wklepać ten sekretny klucz.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » niedziela, 19 listopada 2017, 10:01

KryptoBanita pisze: Wydaje mi się, że są apki, gdzie nie trzeba kodu QR tylko można ręcznie wklepać ten sekretny klucz.
Na przykład Google Authenticator.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: martajezierska83 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:50

Witam. Podczas podstawowej weryfikacji wpisałem swoje pełne dane ale nieświadomie zrobiłem jedna literówkę :( po jakimś czasie postanowiłem zrobić zaawansowana weryfikacje i wysłałem zdjęcia dowodu oraz selfie. Od miesiąca mam zablokowane konto. Widnieje informacja ze dane z podstawowej weryfikacji nie zgadzają sie z dokumentami. Pisząc do supportu odpowiada automat. Z tego co poczytałem to podobno można sie z nimi skontaktować na aplikacji slack. Niestety nie wiem jak to zrobić. Czy miał ktoś podobna sytuacje i czy udało sie ja rozwiązać?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: rgdlez » poniedziałek, 20 listopada 2017, 17:18

Witam, w związku z blokowaniem kont na bittreksie mam pytanie - jeśli założyłem tam konto dzisiaj i nie mam zamiaru go weryfikować w "wyższym" stopniu, nie będę póki co wypłacał powyżej 2btc dziennie - czy mogę się spodziewać, że po przelaniu tam btc i wymienieniu na alty będę mógł te alty spokojnie poprzelewać do swoich portfeli?
Czy to coś pomoże, jeśli całą akcję wpłaty/zakupu/wypłaty zrobię niewylogowując się z bittrexa?
Z tego co widzę, problemy pojawiają się przy weryfikowaniu kont oraz przy wypłacaniu większych ilości btc? Generalnie omijałbym ta giełdę, ale chcę kupić alty które tylko na niej figurują.

Wygadany
Posty: 666
Rejestracja: 14 lutego 2017
Reputacja: 180
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: esse » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:06

@martajezierska83, no nie wiem, czy slack to dobra droga: https://support.bittrex.com/hc/en-us/ar ... k-channel-

@rgdlez, moim zdaniem, jeśli poprawnie przeprowadzisz weryfikację, to nie ma żadnych problemów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » wtorek, 21 listopada 2017, 06:35

@rgdlez,

Wiele osób z Polski nie mogło zrobić tej weryfikacji o której mówisz tej Basic w tym ja bo miało komunikat że nie są w stanie zweryfikować chyba adresu o ile pamiętam lub ogólnie czegośtam i kazali robić od razu weryfikacje do Enhanced a to już skany dowodu i selfie.
Mozesz spróbować założyć na upartego byle jakie konto i zobaczyć czy ci zadziałą Basic weryfikacja. Poznasz łatwo bo będzie zatwierdzona i będziesz w opcjach konta w ustawieniach widział jaki masz dzienny limit wypłat w BTC, ustaw też 2FA to chyba zwiększa jakoś kwotę nie mówiąc że nikt normalny nie trzyma nic na giełdzie bez 2FA. Ale to ryzyko bo w każdej chwili może być tak że wchodzisz na giełde a tam tak jak mi bedzie ci pisało że konto masz "nowe" i musisz zweryfikować i od nowa wypełnisz dane i tak jak ja dostaniesz komunikat że Basic weryfikacja nie wystarczy i musisz zrobić Enhanced. Nie zrobisz - straciłeś coiny bo nie bedzie sie dało wypłacić.
Nie polecam ogólnie.
Już lepiej załóż konto na giełdzie które nie wymagają weryfikacji bo taką mają politykę to nie wpadniesz w pułapkę. Użyj Liqui lub HitBtc. Tam nie ma weryfikacji, HitBtc wymaga jej jedynie do wypłat prawdziwej kasy ale crypto wpłaty i wypłaty nie wymagają weryfikacji. Tam sie nawet imienia i nazwiska nie podaje tylko mail, hasło, i 2FA. HitBtc jest większa i też ma sporo altów.

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: rgdlez » wtorek, 21 listopada 2017, 07:59

Dzięki za odpowiedź. Posprawdzam te limity i postaram się przelać tam jak najmniej kasy; niestety chciałem kupić Cardano a ono jest tylko na Bittrex :/ Więc albo muszę sobie odpuścić ADA albo część kasy zaryzykować :/
Wszystko inne dam radę kupić na Poloniex, Liqui, hitBTC Binance i Cryptopii. Nie wiem czemu to Cardano takie monogiełdowe.

Problem jest taki, że w sumie tylko Binance ma dobrą opinię, no i jeszcze w miarę dobrą Cryptopia i hitBTC. Ech

Dodano po 5 minutach 27 sekundach:
Heh, sprawdziłem, faktycznie mam limit 0 wypłat na Bittrex. Basic verification od razu failed i trzeba wysyłać dokumenty.

Dodano po 1 minucie 21 sekundach:
Do not manipulate the image of your identification in anyway. This includes adding watermarks or blacking out certain information
Do not crop the image of your ID such that any portion of the ID is removed including edges
No to chyba nie będzie Cardano w moim portfelu.

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » wtorek, 21 listopada 2017, 11:10

@rgdlez, Tak, skanem nie można manipulować. Bittrex używa oprogramowania Jumio które nie zweryfikuje przerobionego skanu. Albo ślesz oryginał bez przeróbek albo nie masz weryfikacji enhanced.

@rgdlez, @Rumcajs, Co do weryfikacji Basic. Pierwsze co zrobiłem po założeniu tam konta to założenie 2FA i zrobienie weryfikacji Basic. Weryfikację basic przeszedłem pomyślnie i jakieś 2 tygodnie na niej jechałem. Pytanie do Was. Czy podawaliście polskie znaki (ą, ć, ę, ł, itp) jeżeli takowe występowały w Waszym imieniu, nazwisku czy ulicy?

Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: rgdlez » wtorek, 21 listopada 2017, 11:25

@Krzychu K Tak, podałem polskie znaki. Nie ustawiłem 2FA przed próbą weryfikacji Basic, ale nie wiem czy to ma znaczenie bo oni zdaje się wyszukują ludzi w jakiejś bazie danych osobowych (wnioskuję na podstawie błędu wyświetlanego przy nieudanej weryfikacji basic). Może nie mają dostępu do polskich/europejskich danych?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » wtorek, 21 listopada 2017, 11:33

@rgdlez, Nie wiem czy polskie litery nie były przyczyną odrzucenia weryfikacji basic. Zakładałem konto na kilku giełdach zagranicznych i na części z nic wymagali alfabetu łacińskiego w którym to nie ma polskich znaków. Ja podawałem bez i zaakceptowali. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: hassejo » środa, 22 listopada 2017, 12:53

Dziś podjąłem 3 próby rejestracji na Bittrex.
Pierwsza - niepowodzenie. Używane polskie znaki i jako middle name wpisane drugie imie.
Druga - niepowodzenie. Używane polskie znaki i brak middle name.
Trzecia - powodzenie, brak polskich znaków i brak middle name.

Wszystkie próby na trzech innych kontach email oczywiście.
Może komuś pomogę :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: shakur » środa, 22 listopada 2017, 17:51

Witam,
mam problem z weryfikacją, nie przeszedłem weryfikacji podstawowej, wysłałem im zdjęcie + zdjęcie dowodu ( i tu nasuwa mi sie pytanie, czy jak to jest zdjęcie do robią problem ??? ) druga sprawa dostałem taki komunikat na stronie.

"Name Mismatch
We have failed to automatically process your documents due to your name from your basic application not matching what is found on your document. They will need to be manually reviewed. Please contact our support desk. Manual review typically takes 7 days but could be longer based on demand.

Tips for successful verification:
Take a fresh selfie, ensure nothing is blocking a full view of your face
Do not use the same image from your identification documents
Do not use a professional profile picture
Do not manipulate the image of your identification in anyway. This includes adding watermarks or blacking out certain information
Do not crop the image of your ID such that any portion of the ID is removed including edges "

TYKO że ja 2x nie mogę sie zweryfikować, wiec napisałem do supporta o ręczną weryfikację. Jak myście, odpowiedzą mi pozytywnie ?? Na stronie do komunikacji moja wiadomość ma status otwarty, no i teraz czekam, czy się doczekam ??

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 marca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: qkiz_xt » środa, 22 listopada 2017, 21:24

Czy ja dobrze widzę że już bez weryfikacji nie można wypłacać nawet 0.025 BTC? A może dlatego nie mogę nawet tyle wypłacić bo spróbowałem weryfikacji podstawowej która oczywiście nie przeszła? Czy ktoś bez próby weryfikacji może potwierdzić wciąż wypłaty 0.025 BTC?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: kotwil52 » środa, 22 listopada 2017, 21:47

Kurna, chciałem wypłacić Viacoin kupione za około 80 zł polskie i lipa. Trzeba zdjęcie przesłać

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » czwartek, 23 listopada 2017, 01:19

@qkiz_xt, prawdopodobnie ten limit został zmieniony. Teraz czytam FAQ i faktycznie się pozmieniało.
Konta nowe/niezweryfikowane: 0 btc
konta z weryfikacją podstawową: 0,4btc
Konta z weryfikacją rozszerzoną: z 2FA 100btc / bez 2fa 1btc

A podałeś wszystkie prawdziwe dane? Podawałeś telefon?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: kotwil52 » czwartek, 23 listopada 2017, 10:22

Wpisałem nie moje dane w wersji Basic, bo pomyślałem że oni i tak nie mają możliwości sprawdzenia tego. NIe trzymam kasy i enhance poziom nie jest mi potrzebny na wypłaty. Jednak pojawiła mi się informacja
We could not match your information to our public record providers. To complete the verification process, you must apply for an enhanced account.

Chyba ich pojeba.. chcę wypłacić tylko 80 zł w przeliczeniu i według regulaminu powinno przejść, mam w dodatku 2-stopniową weryfikację.
Co robić, bo za bardzo nie chcę swoich danych ze zdjęciem wysyłać.

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Krzychu K » czwartek, 23 listopada 2017, 10:59

kotwil52 pisze: Wpisałem nie moje dane w wersji Basic, bo pomyślałem że oni i tak nie mają możliwości sprawdzenia tego
No to nic dziwnego że nie przeszedłeś weryfikacji Basic. Wpisujemy Swoje dane.
kotwil52 pisze: Co robić, bo za bardzo nie chcę swoich danych ze zdjęciem wysyłać
Albo wyślesz skan albo zapomnij o wypłacie krypto. Chociaż nie wiem czy to coś da skoro podałeś nie Swoje dane.
Nie rozumiem jak można najpierw wysłać krypto na giełdę a dopiero potem myśleć o weryfikacji i to jeszcze na lewych danych.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 5 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: kalwaj » czwartek, 23 listopada 2017, 11:33

Ile czekacie na przelew z bittrex? Wysłałem wczoraj ETH na portfel coinomi i cały czas mam status "pending". Konto mam zweryfikowane.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: kotwil52 » czwartek, 23 listopada 2017, 11:35

Skan nic nie da bo i tak dane nie będą się zgadzać. Nie mam pojęcia jak działa weryfikacja Basic i pomyślałem aby wpisać lewe dane. Kasę wpłaciłem jakiś czas temu i przy wypłacie nie była potrzebna żadna weryfikacja. Staram się chronić swoje dane, bo wiadomo jak giełda wpadnie w ręce hakerów to twoje dane też. Nie ma opcji poprawy danych, więc jedyna opcja to napisanie do supportu pewnie.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości