Bittrex - giełda altów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » środa, 18 października 2017, 20:29

Dla zwykłego użytkownika nie ma znaczenia czy jest to przykręcenie śruby, hack, czy zamknięcie giełdy przez służby jak nie może wypłacić kasy z giełdy ani się zweryfikować.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 października 2017, 21:01

@prezes, Gdzie jest wysyp - chociażby na forum - tych, co nie mogą się zweryfikować lub są zweryfikowani prawdziwymi danymi a mają zamknięte konto na Bittrexie? :) Chociaż jeden głos? Nikt? Nawet 2 dniowe konta z wątku Liska nie histeryzują, że Bittrex im blokuje wejście na imprezę? Jak to? :) Pisze za to jedna osoba, że się właśnie zweryfikowała:
bl4ck pisze:Wczoraj weryfikowałem się na trexie, weryfikacja jest automatyczny po kilku minutach.
Oni do weryfikacji używają chyba programu jeśli dobrze pamiętam, który kojarzy zdjęcie ze zdjęciem z dokumentu. Wielkie halo, bo trzeba się zweryfikować nagle? To raczej dość krótka afera była. Przykręcanie śruby jest niezależne od giełdy. Prawdziwe źródło famy, że wielka afera bo Bittrex każe się zweryfikować i ogranicza wypłaty do 0.025btc dziennie dla kont bez weryfikacji może być w różnicy wolumenu Poloniex/Bittrex. Od jakiegoś czasu właśnie Bittrex ma większe obroty. Więc jedna strona/fani giełdy/twietrowe trole mogą zawsze krzyczeć głośniej niż faktycznie coś się dzieje. Fajnie krzyczeć Hack!, jak każą się zweryfikować, przynajmniej jest zabawnie i wesoło na twitterze, a crypto jest zabawne i plotkarskie, to nie tylko siedzenia przy wykresach. Ile to już razy Poloniex padał? :) Jak tak pamiętam różne akcje i działanie giełd, to Poloniex miał od dawna dużo więcej problemów niż Bittrex i ma je nadal, support ponoć nadal beznadziejny, weryfikacja niemożliwa itd.

Każda z giełd może paść, dać się okraść czy sama się zwinąć w 5 minut, ale jeśli nie ma realnych dowodów, że hack, nie krzyczmy Hack! tylko dlatego, że młotki bez weryfikacji nagle muszą to zrobić, by nie mieć micro-limitów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » środa, 18 października 2017, 21:30

Mam to samo. Wchodzę, chcę wypłacić niecałego btc a tu ze weryfikacja konieczna. Mysle trudno dane i tak juz sprzedane w sieci, wiec wyslalem scany i selfie i dupa weryfikacja nieudana prosze odświeżyc strone. Oczywiście nic się nie dzieje, nie da się ponownie podejsc do weryfikacji i nie da się tez wypłacić crypto. Napisałem na support i czekam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » środa, 18 października 2017, 21:36

@Wymazywanie,
Wymazywanie pisze:
Każda z giełd może paść, dać się okraść czy sama się zwinąć w 5 minut, ale jeśli nie ma realnych dowodów, że hack, nie krzyczmy Hack! tylko dlatego, że młotki bez weryfikacji nagle muszą to zrobić, by nie mieć micro-limitów.
Sory Wymazywanie ale nie jestem k*rwa cytuje Cie "młotkiem bez weryfikacji" bo ją zrobiłem 2-3 lata temu i jakbyś raczył przeczytać kilka wyżej mój post na poprzedniej stronie to napisałem chyba wyraźnie że MIAŁEM weryfikacje najwyższego tieru czyli Enhanced/Legendary i dzienny limit 1337 btc a oni mi zablokowali konto i każą się od nowa weryfikować chociaż POSIADAJĄ moje skany dowodu osobistego i jakiegos rachunku potwierdzającego adres (mimo że na dow. osobistym i tak adres jest). Zablokowali w cudzysłowiu bo jest aktywne tylko dzienny limit to 0,025 BTC. A 3 strony wcześniej kilka osób naraz pisało że też mają podobne problemy w tym osoby z Enhanced weryfikacją do której były potrzebne skany dokumentów więc nie jest tak jak piszesz że poblokowali konta tylko osobom bez weryfikacji (lub pechowo tylko mi).
Rumcajs pisze: Ale ja już się weryfikowałem kiedyś i przysłałem im skany dowodu osobistego obie strony i jakis rachunek z adresem.
Więc BYŁEM zweryfikowany więc czemu mi wszystko skasowali ?
To nie tak że nie miałem rejestracji i teraz marudze bo musze weryfikować. Ja MIAŁEM weryfikacje i to tam były tylko 2 stopnie i miałem tą wyższą z max limitem daily withrawala w zamian właśnie za te skany dowodu osobistego. Więc po co mi to skasowali skoro wszystko już to raz kiedyś zrobiłem ??
Nie mówiąc już o tym że straciłem okienko na zamiane Arka na Stratisa gdy ceny się wyrównały wczoraj a czekałem na to już kilka miesięcy.
Dodano po 3 minutach 39 sekundach:
@szaman404,

Ja pisałem już 2 razy do supportu odpisują po 2-3 dniach praktycznie teksty autoreply jaka to konieczność zrobić weryfikację. Na moje tłumaczenie im że mają już moje scany dokumentów bo MIAŁEM zrobioną weryfikacje enhanced dostałem też nic nie mówiącą odpowiedź a'la kopiej/wklej z ogólnikami jak przeprowadzić weryfikacje z linkami do artykułów o limitach wypłat i jak sie robi weryfikacje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » środa, 18 października 2017, 21:38

@Rumcajs a może szybciej będzie jak się po prostu zweryfikujesz drugi raz.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » środa, 18 października 2017, 21:39

Ja nawet bym im 10 razy scany wysłał tylko ze po nieudanej weryfikacji nie ma juz możliwości drugiego podejścia, ciagle mam info zeby odświeżyc stronę, mega irytujące.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Canis Lupus » środa, 18 października 2017, 21:44

@szaman404 próbowałeś na innej przeglądarce?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » środa, 18 października 2017, 21:44

Canis Lupus pisze: @Rumcajs a może szybciej będzie jak się po prostu zweryfikujesz drugi raz.
Nie chce. Bo na pewno będzie jakiś problem, że a to źle zdjęcie zrobione bo krzywo a to coś na dowodzie nieczytelne a to tamto lub jak @szaman404, napisał próbował zrobić i dostał errora.
Dlatego wole nie ruszać wszystkie dane moje mieli uzupełnione wcześniej więc może jak ich pocisne na tikecie że posiadają już moje skany dokumentów to może to cofną.
A mam obawy o czas trwania veryfikacji bo na Poloniexie probowałem kilka razy bez skutku poganiając ticketami i od 2 miesiecy nie mam odpowiedzi na tiket a zdjec nowych nie moge dodać bo stare wiszą dodane, więc obawiałem się że na bittrexie może to trwać ponad miesiąc więc wolałem ich nękać tiketami.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » środa, 18 października 2017, 21:51

@Canis Lupus
Oczywiscie ze probowałem na innych przegladarkach, czysciłem cookisy i historie, instalowałem od nowa, probowałem na win xp / 7/ 10 i na Fedorze. Zawsze:
There was an error processing your documents

Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience.

I odswiezanie strony nic nie zmienia.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Sliwa07 » środa, 18 października 2017, 22:10

czy ktos przelewał chociaż 0.025 BTC ale w innej walucie bez weryfikacji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » środa, 18 października 2017, 22:27

Rumcajs pisze: MIAŁEM weryfikacje najwyższego tieru czyli Enhanced/Legendary i dzienny limit 1337 btc a oni mi zablokowali konto i każą się od nowa weryfikować chociaż POSIADAJĄ moje skany dowodu osobistego i jakiegos rachunku potwierdzającego adres (mimo że na dow. osobistym i tak adres jest). Zablokowali w cudzysłowiu bo jest aktywne tylko dzienny limit to 0,025 BTC.
Sorry za młotka. A wysyłałeś im swoje zdjęcia z dowodem czy tylko sam skan dowodu?
No i czy masz 2fa? 2fa pomaga, ma się wyższy stopień czy coś tam zwiększa, już nie pamiętam.
szaman404 pisze: Mam to samo. Wchodzę, chcę wypłacić niecałego btc a tu ze weryfikacja konieczna. Mysle trudno dane i tak juz sprzedane w sieci, wiec wyslalem scany i selfie i dupa weryfikacja nieudana prosze odświeżyc strone. Oczywiście nic się nie dzieje, nie da się ponownie podejsc do weryfikacji i nie da się tez wypłacić crypto. Napisałem na support i czekam
Jak ja robiłem kiedyś weryfikację, ona dopiero była aktywna ze 2-3 dni po zrobieniu. Wcześniej też miałem takie nie wiadomo co. Dawno to robiłeś?

Dodano po 3 minutach 41 sekundach:
szaman404 pisze: Zawsze:
There was an error processing your documents

Please reload the page and submit your documents again. Sorry for the inconvenience.

I odswiezanie strony nic nie zmienia.
A może rozdzielczość zdjęć/rozmiar pliku nie taki jak chcą?
Pamiętam, że miałem też ten błąd (kilka mies. temu) i chyba właśnie wynikał z rozmiaru czy rozdzielczości albo nie takiego rozszerzenia pliku. Potem wrzucałem jeszcze raz i już załapało, przy czym info, że już OK miałem po 2-3 dniach chyba.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » środa, 18 października 2017, 22:42

Poszły scany (zawsze wykorzystywane) oraz swieze selwie w dobrym oswietleniu.
Mam wlaczone 2 factor verification, a jedyne ograniczzenia jakie znalazłem przy weryfikacji to waga i rozszerzenie plikow (tez poprawne wysłałem).
P.

Wygadany
Posty: 532
Rejestracja: 13 marca 2016
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: jupp82 » czwartek, 19 października 2017, 03:45

10 min temu wypłacone prawie 0.5 BTC bez problemu. Konto poziom Enhanced limit 100 BTC wypłat weryfikacja ok 6 tygodni temu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Rumcajs » czwartek, 19 października 2017, 06:26

To było z 3-4 lata temu i wysyłałem im scan dowodu osobistego, wtedy nie wymagali żadnych selfie jeszcze.
2FA ofc też mam włączone.
Na tiketa ktos odpisał 2 raz tym razem innymi słowami ale wynikałoby z tego co napisali że nie posiadają moich scanów ID, to ciekawe jakim cudem miałem od 4 lat Enhanced veryfikacje i legendary acount.
Odpisali: Because your Bittrex account does not contain any identifying information it will remain DISABLED until you have completed a Basic or Enhanced Verification.
Chyba nie mam wyjscia i muszę się pomęczyć i spróbowac od nowa zrobić, ale na pewno bez problemów się nie obejdzie.
Co w ogóle z polskimi literami ? jak ń czy ą ? w adresach lub imieniu i nazwisku ? dawaliscie polskie litery czy zamiast ń dawaliscie n a zamiast ą dawaliscie a ? jutro to zrobie jak wstane. Znaczy to już dzisiaj ale ide juz spać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: prezes » czwartek, 19 października 2017, 07:37

Wymazywanie pisze: @prezes, Gdzie jest wysyp - chociażby na forum - tych, co nie mogą się zweryfikować lub są zweryfikowani prawdziwymi danymi a mają zamknięte konto na Bittrexie
Przeczytaj wątek na spokojnie jeszcze raz a na pewno znajdziesz. To że giełda pisze, że wszystko jest OK nie oznacza z automatu, że wszystko jest OK. W takich przypadkach jak ten należy dmuchać na zimne, odkąd siedzę w kryptowalutach padło już co najmniej kilkanaście jak nie więcej giełd i to nie jakieś popierdułki których nawet nie liczę ale padały już giełdy z najwyższymi obrotami. Nowi pewno o tym nie wiedzą.

Zachowujesz się jakby nie dochodziło do Ciebie, że giełda mogła zostać zhackowana i jest niewypłacalna. Taki to biznes jest, że trzeba brać pod uwagę fakt, że można stracić wszystko trzymając kasę na giełdzie ale Tobie chyba tego nie muszę powtarzać.

Dodano po 7 minutach 59 sekundach:
Kiedyś podobnie było z cryptsy, pisałem o tym że lepiej wypłacić z tej giełdy kasę bo dzieje się coś niedobrego. Część została i do dnia dzisiejszego nie odzyskała pieniędzy. Nie twierdzę że tak samo jest na Bittrexie ale tak jak pisałem wyżej lepiej dmuchać na zimne.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 19 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: maq242 » czwartek, 19 października 2017, 11:01

Witam

Mam dokładnie to samo co kolega szaman...martwi cała sytuacja, brak jakiejkolwiek pomocy ze strony bittrexu oraz lekceważenie sprawy...czytam również zagraniczne fora i tych przypadków jest mnóstwo, nie wpadłem na to by użyć pl znaków i również drugiego imienia...być może stąd te problemy? Staram się z tych wszystkich przypadków uzyskać jakiś wspólny mianownik by dojść co poszło nie tak. Nie wiedzieć czemu nie można powtórzyć weryfikacji...być może to wina przeciążonego systemu? A tam kolego Rumcajs mam pytanko bo zrozumiałem że doczekałeś się odpowiedzi od supportu?. Dawałoby to jakąś nadzieję, że żyją i nad tym pracują.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 października 2017, 11:26

prezes pisze: Przeczytaj wątek na spokojnie jeszcze raz a na pewno znajdziesz. To że giełda pisze, że wszystko jest OK nie oznacza z automatu, że wszystko jest OK. W takich przypadkach jak ten należy dmuchać na zimne, odkąd siedzę w kryptowalutach padło już co najmniej kilkanaście jak nie więcej giełd i to nie jakieś popierdułki których nawet nie liczę ale padały już giełdy z najwyższymi obrotami. Nowi pewno o tym nie wiedzą.

Zachowujesz się jakby nie dochodziło do Ciebie, że giełda mogła zostać zhackowana i jest niewypłacalna.
Przeczytałem wczoraj, wcześniej faktycznie nie zauważyłem, bo nie czytam wszystkich tematów zawsze. Mój BŁĄD.

Dopuszczam, że giełda została shakowana, pisałem o tym przecież, że każda giełda może się zwinąć w 5 minut bez śladów. Byłem tylko przeciwny Twojemu pisaniu o shakowaniu w trybie dokonanym ("została"), gdy nie jest to fakt, ale możliwość, póki co bez dowodów, oparta tylko na domysłach.

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
Rumcajs pisze: does not contain any identifying information
Czyli to, co im wysłałeś kiedyś, teraz już nie uznają, że te informacje Ciebie identyfikują.
Wrzuć nowe zdjęcia czy z innego dokumentu. Kiedyś też było selfie + skan dowodu czy tylko skan?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » czwartek, 19 października 2017, 15:15

Zrobiłem dzis mały zakup na Bittrexie z tego co miałem jeszcze przeznaczone na alty i wszystko przeszło,
oczywiscie dalej nie moge wypłacic środków, ale przynajmniej nie zablokowali mi opieracji wewnetrznych.

Support siedzi cicho, mineło > 48h.

P.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 19 października 2017, 15:38

@szaman404, Jak wczoraj wysyłałeś świeże foty, to pewnie trochę zajmie. Teraz może być nagły skok kilkaset-kilka tysięcy % więcej weryfikacji niż wcześniej, oby nie odwalili muła jak Poloniex. Tam chyba nierealne się zweryfikować na wyższy tier szybko.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Bittrex - giełda altów

Postautor: szaman404 » czwartek, 19 października 2017, 15:42

@Wymazywanie
Mam świadomośc, że trzeba czekac, ale to jest jakby ktos Ci ukradł 100PLN,
a później by sie okazalo, że tak naprawde nie ukradł...niesmak pozostał...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eD2k i 5 gości