POLONIEX

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: pael » wtorek, 5 czerwca 2018, 07:15

ekonokomik pisze: może problem leży w fotce z kartką?
Teraz to juz po ptakach, zablokowali mozliwosc weryfikacji po x probach. Dzis bedzie 9 dzien od ticketa do supportu. Kryptogieldy <3

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: pael » sobota, 9 czerwca 2018, 07:05

https://poloniex.com/press-releases/201 ... Blog-Post/
Q: What should I do if I’ve reached the maximum number of verification attempts?

A: If your maximum number of verification attempts has been reached, our support team will need to reset your account so that you can submit again: you can create a ticket here.

Note: We recently discovered a bug where several customers continued to see the ID verification form on their profile page (despite successfully submitting documents), leading them to re-submit their ID verification form until reaching the maximum number of verification attempts. This bug is now fixed and all customers currently under review should see ‘Pending Review’ messaging on their screen.
Co za nieprofesjonalizm. Zablokowalismy wam konta, zrobilismy blad w systemie weryfikacyjnym, piszczie i czekajcie.
:evil:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: KryptoBanita » sobota, 9 czerwca 2018, 08:52

Polo na razie stoi...
"We're working on some updates and will be back shortly."
Dałeś im @pael do wiwatu :mrgreen:

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: pael » środa, 13 czerwca 2018, 17:12

No coz, widze, ze kolejna gielda chce przytulic moja kase.

Jesli ktos trzyma tam srodki zalecam uciekac poki jeszcze mozna. Blokowanie ludziom kont na >2tygodnie nie wrozy nic dobrego.

Gaduła
Posty: 339
Rejestracja: 19 listopada 2013
Reputacja: 223
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: anty » czwartek, 14 czerwca 2018, 06:59

Poloniex sie do mnie łaskawie odezwał po chyba 3 tygodniach. Napisali ze mogę znowu przejść proces weryfikacji. I mam nie dodawać znaków na ID ...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: prezes » czwartek, 14 czerwca 2018, 07:13

Poloniex z największej giełdy na świecie spadł do drugiej albo nawet nawet do trzeciej ligi. To o czymś może świadczyć.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: keeper » czwartek, 14 czerwca 2018, 07:51

fun fact,
po 11 miesiącach czekania doczekałem się kolejnego etapu weryfikacji, tak żeby już mnie nie ograniczało 25k$ dziennego limitu,

także jest progres :twisted:

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 08:28

prezes pisze: Poloniex z największej giełdy na świecie spadł do drugiej albo nawet nawet do trzeciej ligi. To o czymś może świadczyć.
Zapowiedź weryfikacji KYC sprawiła że kapitał wyparował - przesiadka na binance .
A jak binance będzie miał KYC to będzie wielka migracja na DEX-y ... tak to będzie ewoluowało .
Obecne DEX-y są znakomite , brak jedynie najważniejszego - płynności ale ta przyjdzie w powodów w/w
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: prezes » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:22

@koparki, na DEX-ach są fiaty?

Dodano po 44 sekundach:
Choć w sumie fiaty nie są potrzebne bo mamy już pseudo fiaty typu USDT i inne twory.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

POLONIEX

Postautor: adam1226 » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:28

@prezes,
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=29233 . Aktualnie jest 1dzialajaca bramka przez ktora mozna wplacac fiaty bezposrednio.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:34

prawdopodobnie upowszechnią się bankomaty btc razem z dex-em będzie to zastępowało obecny model.

Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto. Tak jak impost zrobił w stosunku do poczty pl , tak sieciówka bankomatów btc moze stać się konkurencją banków na przestrzeni dekady. Inpost ma gotową infrastrukturę (miejsca+internet+klienci) w każdym terminalu wystarczyłoby poświęcić jedną szafkę na taki jednostronny bankomat - który jedynie sprzedaje btc (nie skupuje) .... moze właśnie wyszedł tutaj świetny pomysł na duży biznes (o ile rząd okaże sie niezależny od lobby bankowego)
---

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: pael » czwartek, 14 czerwca 2018, 23:53

reported 19 days ago
przemowili, po 19 dniach, mam od nowa probowac :lol:

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 00:30

koparki pisze: Właściciel dużej sieci takich bankomatów może odnieść sukces w niedalekiej przyszłości, moze jest to fajna nisza rozwojowa dla bitbaya lub innej dużej firmy która juz działa w krypto.
Bądź realistą. Jeśli władze robią co mogą aby zniszczyć anonimowość krypto, to nie zostawią furtki w postaci bankomatów. Jaka firma zainwestuje miliony w budowę ich sieci, tylko po to aby chwilę później zostać na lodzie po jednej poprawce do ustawy? Paradoksalnie taka luka może się ostać i parę bankomatów działać, właśnie dopóki jakaś firma nie spróbuje zwiększyć skali.

To trochę tak, jakbyś próbował założyć i wypromować teraz w Polsce wielką sieć sklepów stacjonarnych oferującą broń czarnoprochową.
Zaryzykowałbyś?

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » piątek, 15 czerwca 2018, 00:54

@ekonokomik, ale nawet jak wprowadzą obowiązek KYC do bankomatów to po prostu jest tylko zmiana softu + kamerka, to nie zniszczy biznesu.
---

Weteran
Posty: 7429
Rejestracja: 1 września 2015
Reputacja: 2746
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: pael » piątek, 15 czerwca 2018, 07:43

Obrazek

20dni, brawo poloniex.

Pozostalo mi tylko spojrzec na zakladke deposti&withdrawals, dostac zawalu ile kasy przez ich akcje stracilem, wyniesc sie z polo.

Raz jeszcze, POLECAM WYNOSIC SIE Z POLO.

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » piątek, 15 czerwca 2018, 21:38

@koparki, ale wtedy te bankomaty stracą główną zaletę przyciągającą do nich klientów - anonimowość.
Czas niestety pogodzić się z tym, że anonimowo i łatwo już było...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Kluka » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:06

@ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.
@pael, co do polo to się nie zgadzam, nie miałem z nimi problemu prawie nigdy. Ostatnio mniejszy vol jak ze 2 lata temu jak był poloniex i długo nic, ale i tak mi wystarcza. Troche przeszkadzał mi limit 25k czasami trzeba było wypłacać przez tydzień heh ale wtedy dzieliłem z bittrexem który po facelifcie mi nie leży ;) . Pozatym stosunkowo niedawno zmienili mi limit na 100k$ co mi ułatwiło nieco życie jak chce zrobić przejście z jednego coina na drugi większa ilością. Zaskoczyło to mnie nieco, kiedyś co prawda pisałem w tej sprawie ale nie dostałem żadne odpowiedzi, ale w końcu zadziałało i jest ok
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 10:31

Kluka pisze: @ekonokomik, takie „bankomaty” są już w całej Szwajcarii, w każdym biletomacie SBB na każdym dworcu kolejowym (a koleją w CH dojedziesz prawie wszędzie) można kupić BTC. Do weryfikacji trzeba podać numer telefonu.
Jakoś od zawsze było znacznie łatwiej o bankomaty w których można było KUPIĆ anonimowo BTC. Funkcja pozwalająca anonimowo SPRZEDAĆ miała zwykle pojawić się "później". Ciekawe dlaczego? 8-)

Dyskutant
Posty: 165
Rejestracja: 27 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: bn801 » niedziela, 8 lipca 2018, 16:26

@Kluka, mi też zwiększyli limit do 100k$, a nigdy się o to nie upominałem ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 4
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: makapaka » poniedziałek, 9 lipca 2018, 20:04

Witam szanownych forumowiczów. Czy ktoś może wie kiedy odblokują wpłaty i wypłaty Zcash na giełdzie Poloniex ? Już około tygodnia wisi ten komunikat :


"ZEC is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime."


jestem troszkę zaniepokojony tym faktem :cry:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości