POLONIEX

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 9857
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » środa, 10 lipca 2019, 18:53

Nomad Slayers pisze: środa, 10 lipca 2019, 18:32Czy poloniex jest obecnie względnie bezpieczny?
Nie ma takich giełd. KAŻDA giełda jako portfel dla crypto jest potencjalnie bardzo niebezpieczna, podobnie do daytradingu.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Nomad Slayers » środa, 10 lipca 2019, 19:07

No ja rozumiem, ale pytam czy nie ma obecnie jakiś dziwnych ruchów które by mogły o czymś świadczyć, takich jak w przypadku bitmarketu (przynależność do business centre club czy problemy z wyplatami duzych kwot itp). Już popadam trochę w paranoje po tym co ostatnio sie działo, korzystałem zarówno z cryptopii jak i bitmarketu i w krótkim czasie sie rozsypały :/

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: radez9 » środa, 10 lipca 2019, 19:09

Moim zdaniem Poloniex ma lata swietnosci dwano za sobą i ryzyko upadku jest spore.

Początkujący
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: dysk1 » wtorek, 23 lipca 2019, 20:38

Dlaczego zamrożone są wymiany walut z USDT na polo ??

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 868
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 23 lipca 2019, 20:49

Jeszcze lepiej...

"MAINTENANCE MODE
We're working on some updates and will be back shortly."

Początkujący
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1

POLONIEX

Postautor: Lokales » wtorek, 23 lipca 2019, 22:23

Obrazek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1842
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: rav3n_pl » środa, 24 lipca 2019, 14:57

Ha, ja żeby się zalogować i zobaczyć czy czegoś tam nie mam - mam się zweryfikować.
Chyba podziękuję.

Dodano po 1 minucie 26 sekundach:
A, nie, mogę sprawdzić że nic nie mam. Ale bez weryfikacji bym nie mógł wypłacić.
#itsatrap
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
Mój Skydrive; Trochę o P2pool; C#: RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.18.1

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 9857
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » środa, 24 lipca 2019, 15:06

Bardzo dużo grałem na Poloniex od lat, ale po akcji z CLAM (crash, lewar na shitcoinie, potem dziwne zniknięcie 1800btc z lending i problem ze spłatą pożyczek - szukajcie "clam poloniex" w moich postach po więcej szczegółów) lampka na Poloniex jest u mnie żółta i rzadziej tam gram. Nie mówię, że padnie, ale nie spodobało mi się, że dopuszczają takie shity jak Clam na lewar i jak się posypało, to winni ludzie i ponoć niektórzy mają nawet więcej do oddania niż pożyczali na dźwignie na Clam. Jeśli coś im się nie zgadzało, to winna jest giełda i jej mechanizm lewarowania/ledningu a nie ludzie, co jej używali zgodnie z regulaminem.

Więc mniej jej używam. Nawet to, że na crashu FCT zarobiłem bardzo szybko bardzo dużo bez lewara grając na odbicie nie zmienia mojego zdania o giełdzie.

Na marginesie zastanawia mnie czy fakt, że Poloniex kupiło Circle nie powoduje, że ew. exit scam jest trudniejszy? Czy jeśli giełdę przejmuje większy i znany podmiot, nie znaczy, że w razie W jest większa szansa, że pokrywa on straty po hacku, by nie robić sobie rysy na wizerunku? Wydaję mi się, że to b. ważne pytanie. Może jakby giełdy kupowały microsofty, facebooki, amazony itp., hacki byłyby spłacane ludziom z firmowej kasy...? :) Giełdy w rękach wielkiego maintreamowego kapitału, który nie ogłosi bankructwa, nie zrobi exit scamu, w razie hacku uzupełni kasę co do satoshi. Rozmarzyłem się czy jest to jakiś pomysł?
Zawołałbym kilka osób do tego pytania, bo jestem ciekaw co myślą np. @Bit-els, @koparki, @ekonokomik.
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3199
Reputacja postu: 
0

POLONIEX

Postautor: Bit-els » środa, 24 lipca 2019, 19:51

za Circle stoi Goldman Sachs, więc teoretycznie maja kasę, żeby zwrócić, ale czy zrobiliby to....

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”