POLONIEX

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

POLONIEX

Postautor: WitoldC » niedziela, 1 października 2017, 19:08

Ja próbuje wypłacić DOGE i od godziny pending. Co się dzieje ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Kluka » poniedziałek, 2 października 2017, 20:46

@WitoldC, mialem kilka dni temu tak z zec, na nastepny dzien szlo juz normalnie.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

POLONIEX

Postautor: adam1226 » wtorek, 10 października 2017, 14:08

dziala u Was?

Dodano po 8 minutach 30 sekundach:
CONNECTION ERROR

Sorry, we're unable to connect to the server at the moment.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: jacek-g » wtorek, 10 października 2017, 14:12

u mnie też nie działa,



edit: podniósł się :)

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » sobota, 14 października 2017, 01:20

Mam taki problem: przy próbie transferu wszystkich BTC z portfela Margin do Exchande (Transfer Balances) dostaję komunikat:

"Transferring xxxx BTC from your margin account would bring your current margin to -0.00%, which is below your initial margin."

Rzecz w tym, że w tej chwili nie mam otwartej żadnej pozycji w Margin (You have no open positions.).
Ale jednocześnie pokazuje mi jakieś niezerowe wartości w polach "Unrealized Lending Fees" i "Total Borrowed Value"

Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów z przenoszeniem środków.
Coś robię źle, czy to błąd giełdy i zostaje mi support?

Dzięki za pomoc.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » sobota, 14 października 2017, 01:27

@ekonokomik, Masz coś w Lending chyba, jakieś resztki pożyczek może, o których zapomniałeś?
Albo może masz nie tyle otwartą pozycję na dźwigni, co jakiś order na dźwigni niezrealizowany (który notabene już pożycza chyba
coiny w momencie wystawienia, a przed realizacją).
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Posty: 13342
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ekonokomik » sobota, 14 października 2017, 02:19

@Wymazywanie, dzięki. Faktycznie zapomniałem o orderach.

Dyskutant
Posty: 197
Rejestracja: 28 października 2015
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: house11 » niedziela, 12 listopada 2017, 21:08

Wczoraj o 20 i 21 wypłaciłem monety z konta na poloniexie i daily limit spadł do 0$. Mineła już ponad doba a ja wciąz mam 0$ i nie mogę wypłacać. Miał ktoś podobny problem?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: GrandKW » niedziela, 12 listopada 2017, 23:23

Mam taki problem i nie wiem czy to wina Poloniex'a czy BB albo czy może co innego się zadziało. Wczoraj w nocy wysłałem z portela na BB dwa przelewy na portfel Polo. Jeden na kwote 0.59BCH a drugi 0.75 BCH w odstępie około 2-3 minut.

Pierwszy z nich dotarł na Polo drugi nie. Transakcje są widoczne w Blockexplorerze, ale przynaję się, że nie do końca potrafię odczytać z nich co jest grane i czy powinienem się zwrócić do Poloniexa (już to uczyniłem ale brak odzewu) czy do BB

Transakcje na portfelu można zobaczyć tutaj https://www.blocktrail.com/BCC/address/ ... ansactions

martwi mnie, że widzę obie transakcje na zielono jako sumę i osobno na czerwono, jak by z tego portfela wyszły. Ale w historii na Poloniex widnieje tylko jedna z nich.

Czy ktoś może mi jakoś pomóc?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 13 listopada 2017, 00:03

Nie pomoge ale z poloniexem już się pożegnałem kilka miesięcy temu. Oni mają zaległości w odpowiadaniu na tikety kilku miesięczne. Możesz napisać tiketa ale poczekaaj trochę jeszcze.
Na szczęscie Bittrex się bardzo rozwinął i doszło Binance z dużymi volumenami do handlu altami, nie mówie o btc bo nim to na każdej giełdzie można handlować więc po tym jak 4 miesiące próbowałem zrobić weryfikacje i mi na tikety nie odpisywali to na nich nasrałem. Zostałem tam z dialy limitem wypłat 1 btc bo mi na tikety nie odpisywali plus była za bardzo ograniczona ilosc załaczanych plików dla skanów ID dla celów weryfikacji, bo były 2 a chcieli więcej zdjęć, do tego dowód osobisty ma 2 strony a oni jeszcze chcieli selfie i brakowało miejsca na wszystko, nie wiem czy to zmienili. Do tego mnie na tiketa okłamali bo mi napisali że mam wysłać selfie trzymając w ręku ID a nie napisali mi że teraz wymagają oprócz tego ID trzymania kartki z napisem Poloniex i datą robienia zdjęcia. Kiedyś nie było tej kartki plus limity wypłat dziennych były większe bez żadnych zdjęć (około 3 -5 btc bo w $ a teraz 1 btc jak cena urosła).
To przy samej weryfikacji a ludzie mieli setki innych problemów z tą giełda, z wpłatami i wypłatami coinów i też czekali na support miesiącami.
Zmień lepiej na inną giełdę jeśli tylko BTC Cash kupujesz a jeśli alty to te 2 co wymieniłem już w tej chwili są lepsze niż Polo.
Ale poczekaj jeszcze, wiele tiketów jest robionych nie potrzebnie bo komuś jakaś transakcja nie doszła, może giełda ma opóźnienie jakieś mimo że Ty widzisz to jako zatwierdzone to na balansie teraz nie masz ale rano możesz mieć. Wiem że to nie jest odpowiedź jaką chciałeś usłyszeć ale nie mam lepszej.
Staram się unikać opinii negatywnych o giełdach bo każdy chce robić biznes ale ta giełda schodzi na psy, do dziś nawet nie odpisali mi w moim tikecie że im wysłałem skany ale nie moge załączyć więcej zdjęc bo jest miejsce na 2 zdjęcia plus że mnie okłamali w tikecie bo nie napisali że głupie selfie z dowodem osobistym musi być z kartka z napisem Poloniex i datą. Na Binance zrobiłem weryfikacje 2 Tiera w 1 dzień, w kilka godzin i za rączke byłem prowadzony w tym procesie że dodaj 1 strone ID, dodaj 2 stronę ID i na konieć dodaj selfie z napisem BInance i datą kiedy robisz rejestracje. Nie dało się tam zrobić czegoś źle a mimo że zdjęcie na dow. osobistym mam bardzo stare to mi zatwierdzili i mam limit 100 btc a nie 1 btc jak na tym chorynm poloniexie. Ten polkoniex to crap i przeżytek imo.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 264
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: faktomix » środa, 22 listopada 2017, 23:32

Dear Poloniex's Customer,


Our company due to frequent cyber attacks, is developing a new security system to protect Poloniex clients.

In order to implement this feature, a large amount of finances is needed, we ask you for a support to accomplish the goal of our team.


też dostajecie takie mejle?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » środa, 22 listopada 2017, 23:42

@faktomix, Nie. Scam-maile.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: roman1959 » czwartek, 23 listopada 2017, 02:35

Ktoś zauważył jakieś problemy z depozytami na Polo? Przerzucałem środki pomiędzy giełdami poprzez XRP i mimo, że w bloc explorerze transakcja jest widoczna, to Polo nic nie zaksięgowało. [Edit: Ostatecznie zostały jednak zaksięgowane. Nie wiem jednak czemu tak długo to trwało]

Ktoś zauważył od kiedy wallet USDT jest Temporarily Disabled? Z tego co się orientuję inne giełdy zrobiły upgrade i uruchomiły z powrotem USDT.


EDIT2: Niestety jest problem. Widzę, że mój kolejny przelew na dużo większą kwotę nie został zaksięgowany! Czy ktoś miał podobny przypadek z XRP (dwa mniejsze przelewy próbne koniec końców przeszły, trzeci nadany na ten sam adres z tego samego miejsca wyszedł, jednak nie dotarł do miejca przeznaczenia)? Czy Ripple może zablokować przelew w jakimś przypadku czy to jednak Poloniex?

EDIT3: UWAGA!!! Niestety wygląda na to, że przelew dotarł do Poloniex ale w przeciwieństwie do dwóch testowych, mniejszych nie został zaksięgowany. Sytuacja trwa od 6 godzin. Bądźcie ostrożni.
Nie bądź zachłanny

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: GrandKW » czwartek, 23 listopada 2017, 10:52

Pisałem o tym 2-3 posty wyżej. Ja od prawie 2 tygodni czekam aż mi zaksięgują przelew BCH. Podobno przyszły w nietypowy(?!) sposób ich system sobie nie poradził i trzeba ręcznie dodać saldo. Niestety support uporczywie nie odpowiada. Na bitcointalk jest gość który ma przyblokowane $450K i też go mają w d ...

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: andrzejek1000 » sobota, 25 listopada 2017, 06:29

HEj
Witam wszystkich
Jestem od niedawna na Poloniex i juz mam problemy!
Wczoraj np kupilem kryptowalute GNO ,kliknalem w cala sume przy You have i Buy ,pozniej cala sume ,you have i seel
i Nic!!W ogole nie pokazalo na MY TRADES ze tam bylem ..jakbym nie wykonywal zuadnej operacji !!! nie kupowal i nie sprzedawal!!!
Potem zrobiulem jeszcze raz tak samo ,ale jak kupilem walute to w "zakladce" Sell ,byly same zera !! nie moglem sprzedac !!!
Bylem tylko na MY OPEN ORDERS ...gdzie w koncu kliknalem w Cancel ,wtedy suma wrocila na You have przy Buy !!!
Myslalem ze cos sie "zawiesilo" i sprobowalem teraz jeszcze raz,,znowu to samo ..po kliknieciu w Buy , suma sie wyzerowala,(niby cos kupilem)
ale nie ma mnie w MY TRADES !!! a przy Sell znowu same zera !!!! i znowu Cancel ...
moze cos zle robie???? ale tak zawsze robilem i "chodzilo" bez problemu!!!
Nie wiem,moze ktos bedzie bedzie wiedzial w czym problem? z gory Dziekuje za pomoc
Pozdrawiam wszystkich Andrzej

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » sobota, 25 listopada 2017, 12:05

@andrzejek1000, Ale afera. Zleciłeś operację i się nie zrealizowała (bo to zakup poniżej ceny rynkowej lub sprzedaż powyżej) tylko czeka jak order na orderbooku. Faktycznie tragedia. Mniej wykrzykników i znaków zapytania - więcej myślenia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: andrzejek1000 » sobota, 25 listopada 2017, 13:05

Wlasnie pomyslalem i do tego tez doszedlem.:)..a bylem do tej pory na Krakenie
a tam "samo" sie kupowalo i sprzedawalo.Nie przestawilem myslenia.Dzieki za info i pozdrawiam

Gaduła
Posty: 320
Rejestracja: 13 grudnia 2016
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: roman1959 » niedziela, 26 listopada 2017, 07:39

roman1959 pisze: Ktoś zauważył jakieś problemy z depozytami na Polo? Przerzucałem środki pomiędzy giełdami poprzez XRP i mimo, że w bloc explorerze transakcja jest widoczna, to Polo nic nie zaksięgowało. [Edit: Ostatecznie zostały jednak zaksięgowane. Nie wiem jednak czemu tak długo to trwało]

Ktoś zauważył od kiedy wallet USDT jest Temporarily Disabled? Z tego co się orientuję inne giełdy zrobiły upgrade i uruchomiły z powrotem USDT.


EDIT2: Niestety jest problem. Widzę, że mój kolejny przelew na dużo większą kwotę nie został zaksięgowany! Czy ktoś miał podobny przypadek z XRP (dwa mniejsze przelewy próbne koniec końców przeszły, trzeci nadany na ten sam adres z tego samego miejsca wyszedł, jednak nie dotarł do miejca przeznaczenia)? Czy Ripple może zablokować przelew w jakimś przypadku czy to jednak Poloniex?

EDIT3: UWAGA!!! Niestety wygląda na to, że przelew dotarł do Poloniex ale w przeciwieństwie do dwóch testowych, mniejszych nie został zaksięgowany. Sytuacja trwa od 6 godzin. Bądźcie ostrożni.
Parę godzin po mojej transakcji portfel wszedł na Poloniex w stan "Temporarily Disabled". Aktualnie działa poprawnie, jednak pieniędzy jak nie było tak nie ma! Support oczywiście milczy.
Jeśli pieniądze się pojawią nie omieszkam oczywiście Was powiadomić ale na chwilę obecną nie wygląda to dobrze.


Edit: Po trzech i pół dniach pieniądze znalazły się na koncie. Szczęście, że w tym czasie wartość transferowanych środków nie spadła o xx%. Inna rzecz, że niestety przez kłopoty z transferem, że nie zrealizowałem strategii, którą planowałem ale to nic względem ryzyka utracenia wszystkich środków.
Wniosek na przyszłość: przesyłać środki transzami jedna po drugiej dopiero po księgowaniu tej pierwszej.
Nie bądź zachłanny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 26 listopada 2017, 11:11

roman1959 pisze: wallet USDT jest Temporarily Disabled?
Poloniex nie uruchomi USDT dopóki nie zostanie uruchomiony wallet.tether.to - przynajmniej ja to tak widzę. Zadaję też sobie pytanie na ile obecna górka jest spowodowana ucieczką z USDT.
Jeszcze są zachowane jakieś pozory, ale ja się od USDT trzymam z daleka.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: szarturo » środa, 6 grudnia 2017, 13:46

Witam wszystkich. Mam problem z Poloniex-em. Mianowicie od początku zarejestrowania po zalogowaniu mam zamiast obrazu wykresu jakiejkolwiek waluty mam obraz łączenia się (obracającego się kółeczka i napisu loading chart...) Pisałem do supportu, przesyłałem screen-y i jedyną odpowiedzią to że nie mogę trzymać pieniędzy na ich giełdzie i jeśli nie będę handlował to zamkną mi konto. Miał ktoś taki problem?

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości