POLONIEX

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najnowsze wiadomości - wątek zbiorczy

Postautor: Bit-els » sobota, 21 grudnia 2019, 10:53

@WitoldC takie postępowanie ma sens. Zwiększa ilość klientów, a wśród nich tworzy iluzję prywatności. A przecież giełda zbiera ip i wszystkie inne metadane wysyłane przez przeglądarkę.

Myślę, że jeśli ktoś za bardzo będzie się ukrywał (tor, vpn, prywatnościowa przeglądarja) i jednocześnie zbyt dużymi kwotami obracał, to go przyskrzynią. Do pełnej weryfikacji.

Powiem więcej, jeśli nie chcecie zostać zablokowani, to nie wchodźcie na takie giełdy przez vpn.

To i tak nic nie zmienia w prywatności, a tylko zwiększa ryzyko blokady.

Od pełnej prywatności i dużych kwot to własciwie tylko f2f.
Ewentualnie bitomaty, ale też trzeba się wysilić w mimikrze ;-)

Przy zwykłych kwotach nie warto

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » sobota, 21 grudnia 2019, 11:44

Jak szumnie ogłosili brak KYC pod warunkiem że nie dotykasz fiat i dźwigni to przecież nie będą tego torpedowali bo zaraz ich ocenią na Reddicie i stracą zaufanie. Stracili pozycję na rzecz Binance własnie przez KYC.
Ciekawe jak zareagują na Wasabi itp. (przecież to GoldmanSash) bo jeśli tak jak BinanceSG to nie ma to sensu.
Może to jakiś eksperyment, może są gotowi do monitorowania rynku krypto bez KYC
Bit-els pisze: sobota, 21 grudnia 2019, 10:53Myślę, że jeśli ktoś za bardzo będzie się ukrywał (tor, vpn, prywatnościowa przeglądarja) i jednocześnie zbyt dużymi kwotami obracał, to go przyskrzynią. Do pełnej weryfikacji.
TOR to wiadomo że podejrzany ale VPN + zwykły firefox w trybie prywatnym chyba nie będzie powodem do mrożenia konta
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bit-els » sobota, 21 grudnia 2019, 16:51

@koparki chyba nie. Ale przy małych kwotach używając netu bez vpn wtapiasz sie w tłum. Włączając vpn być może jesteś już na krótszej liście, a i tak nie chronisz prywatności. Zobacz na maila z gield informujące o nowym ip logowania. Wszystkie potrzebne dane do identyfikacji. Potencjalnie, bo małe kwoty i chyba brak mixerów nie wzbudza alarmów. Wszystkich przecież nie kontrolują.

A po co mi użeranie się z giełdą dla kilkuste zł np

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Canis Lupus » sobota, 21 grudnia 2019, 17:12

dobrze, że poloniex próbuje wrócić do gry. To jednak kawał historii krypto.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bit-els » sobota, 21 grudnia 2019, 20:30

po 2- 3 latach zalogowałem sie na konto i żądają weryfikacji. Może trzeba załóżyć nowe, na nowy adres mailowy

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
tak, tylko dla nowych


Większa jest radość w niebiesiech z jednego nawróconego grzesznika niż z 99 sprawiedliwych

Dodano po 22 minutach 43 sekundach:
nowe konto bez weryfikacji, do 10 000 $ dziennie wypłaty.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » sobota, 21 grudnia 2019, 23:15

Bit-els pisze: sobota, 21 grudnia 2019, 20:30po 2- 3 latach zalogowałem sie na konto i żądają weryfikacji. Może trzeba załóżyć nowe, na nowy adres mailowy

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
tak, tylko dla nowych
napisali też , że " All currently unverified customers will be unfrozen and upgraded to Level 1 over the next few months."
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 165
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 123
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Yogi77 » niedziela, 22 grudnia 2019, 11:52

koparki pisze: sobota, 21 grudnia 2019, 11:44 Ciekawe jak zareagują na Wasabi itp. (przecież to GoldmanSash)


Już nie.

Cirlce sprzedało Poloniexa kilka miesięcy temu.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: koparki » niedziela, 22 grudnia 2019, 12:57

@Yogi77 dzięki za info ;) no tak pojawił się na Poloniex Tron i DEX Tron-a oraz info że giełdę nabyła azjatycka grupa inwestycyjna a teraz odKYCowują tą giełdę więc sprawa jasna.
Skoro nie jest to już GoldmanSash to ostrożnie tam wróciłem, jako giełda-dywersyfikacja , na niektórych parach ładna płynność
---

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: hazi » czwartek, 16 stycznia 2020, 19:01

Odblokowali mi konto po dwóch latach bez weryfikacji. :P nie starałem sie o te konto bo miałem tam grosze.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: bl4ck » piątek, 17 stycznia 2020, 11:17

Canis Lupus pisze: sobota, 21 grudnia 2019, 17:12dobrze, że poloniex próbuje wrócić do gry. To jednak kawał historii krypto.
I fajnie działający silnik, binance do dzisiaj mi nie przypadło do gustu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: amneziahaze » wtorek, 21 lipca 2020, 01:30

Yogi77 pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 11:52Cirlce sprzedało Poloniexa kilka miesięcy temu.
Polecanie giełdy wiem że jest słabe, zrobię jednak wyjątek, bo może komuś się przyda.
Miałem kilka tygodni temu mały fakap przez pośpiech - przesłanie części środków na zły adres, ale w tej samej sieci.

Support rozwiązał problem w ciągu, uwaga: 24h i nawet sobie nic za to nie policzyli.

W internecie zwłaszcza z 2017/2018 jest dużo negatywnych info o tej giełdzie, a piszę tylko by być w zgodzie z własnym sumieniem, ogółem nastawienie mam cały czas anty, chociażby dlatego, że przez jeden durny błąd(w tym też przeklejanie adresów) można na zawsze stracić środki.

Jadę na jednym i tym samym koncie level 1 mniej więcej od kwietnia 2017.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 165
Rejestracja: 30 listopada 2017
Reputacja: 123
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Yogi77 » wtorek, 21 lipca 2020, 14:58

Być może nowy właściciel postrzega tę giełdę jako inwestycję długoterminową.

W odróżnieniu od Circle, które kupiło na chwile Poloniexa chyba tylko po to, żeby wypromować swoje USDC.

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: fistral » sobota, 20 lutego 2021, 10:16

amneziahaze pisze: wtorek, 21 lipca 2020, 01:30zwłaszcza z 2017/2018 jest dużo negatywnych info o tej giełdzie, a piszę tylko by być w zgodzie z własnym sumieniem, ogółem nastawienie mam cały czas anty, chociażby dlatego, że przez jeden durny błąd(w tym też przeklejanie adresów) można na zawsze stracić środki.


a widzisz ja przeslelem xrp bez Destination Tag, napisalem do nich maila i odpowiedzieli w ciagu kilku godzin zeby przeslac na potwierdzenie jeszcze raz na wlasciwy adres kwote 2,5 xrp, zrobilem tego samego dnia - wtorek, dzis sobota i do tej pory moje xrp lezy na ich glownym portfelu a ja nie mam swoich srodkow, pislem juz kilka razy prosby o przyspieszenie - zero odzewu, nic, a cche sprzedac coiny przed ta rozpraw sądową w poniedziałek 22-lutego.

nie wiem za bardzo co z nimi robic.

Gaduła
Posty: 345
Rejestracja: 13 listopada 2013
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: fistral » wtorek, 2 marca 2021, 16:07

po tygodniu czasu dostalem informacje ze sprawa przekazana do odpowiedniego działu, po nasptenym tygodniu dalej brak rekacji/efektu pieniedzy dalej nie ma :/
ma ktos pojecie jakies sa dane adresowe i jurysdykcja tej gieldy bo za cholere nie moge znalezc danych na ich stronie - troche jak BTC-e swego czasu - giełda widmo :/

Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: yaretzky » piątek, 12 marca 2021, 23:34

Mnie na poloniex zrobili 2x Settlement trade takki , że nie odpowiada wielkością mojej pozycji margin.

Na ten moment napisałem do supportu drugi raz za pierwszym razem po prostu mnie olali i odsyłali maile z definicjami i tekstami bez wyjaśniania sprawy.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

POLONIEX

Postautor: Kutalisk » niedziela, 17 października 2021, 09:37

ATOM is currently under maintenance or experiencing wallet issues. Deposits and withdrawals will remain disabled as we work to find, test, and audit a solution. Thank you for your patience in the meantime.

Muszę poszukać innej giełdy bez KYC/AML do wymiany.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

POLONIEX

Postautor: zdzicho2000 » niedziela, 17 października 2021, 09:39

zobacz na Kuckoin i Mandala. Na Mandali jest na pewno

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bunia83 » wtorek, 14 lutego 2023, 07:36

Mam problem z zalogowaniem się do poloniex od kilku dni. Mam tam środki od paru miesięcy, z głupoty lub bardziej niewiedzy nie mam uwierzytelniania dwuskładnikowego... Wylogowało mnie po ostatniej aktualizacji i podczas próby logowania mail z kodem nie przychodzi w ciągu 60 sekund tylko po ok 3-5 minutach, przez co sesja wygasa i kod jest już nieaktualny. Czy ktoś miał taki problem? Do supportu inf już wysłana. Z góry dziękuję za pomoc.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

POLONIEX

Postautor: Kutalisk » wtorek, 14 lutego 2023, 08:05

@Bunia83 skontaktuj sie z suportem serwisu gzie masz maila, opóźnienie może być po ich stronie. Podobny problem był z Kantorem Kanga i pocztą na wp/interii. Maile przychodziły minutę po północy.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 lutego 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bunia83 » wtorek, 14 lutego 2023, 13:06

Dziękuję, wysłałam im zgłoszenie, ale na razie bez odzewu. Próbowałam się logować z laptopa i z aplikacji. Tak jak piszesz, możliwe, że to po ich stronie jest problem. Będę nadal próbować, ale nie ukrywam, że jest to dla mnie sterujące, że nie mam dostępu.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości