POLONIEX

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bit-els » środa, 6 grudnia 2017, 13:49

A nie logujesz się na jakąś phishingową stronę chcącą wykraść Twoje dane?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Marksman » czwartek, 7 grudnia 2017, 20:02

Ja mam poważniejszy problem. Handlowałem ostatnio na Poloniexie Stellarem (STR). Dziś zleciłem wypłatę coinów Stellara na inną giełdę i po 2 godzinach brak wypłaty i komunikat w historii wypłat konta na poloniexie : Complete: Error. Jak czytam na ich twitterze wypowiedzi innych użytkowników to najprawdopodobniej środki przepadły, mam rację ? Podobno na odpowiedź supportu z poloniexa czeka się kilka miesięcy. Spotkał się ktoś z podobnym przypadkiem ? Jeśli tak będę wdzięczny za pomoc. Trochę szkoda kasy jeśli przepadnie bo to kilka tyś zł :( Trzeba będzie w takim przypadku podjąć odpowiednie kroki prawne a giełdę uznać za SCAM :!: :!:

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 9 grudnia 2017, 10:15

Ja tak miałem jakieś 2 miesiące temu gdzie mi nie przeszła jedna transakcja. Po 48h problem został rozwiązany, ale nie wiem jak jest teraz.
Mam pytanie z innej beczki, czemu nazwa wątku dostała "[RIP]" ? Z tego co tu widzę to większość osób tutaj nie narzeka na tą giełdę. Sam z niej korzystam i dużych problemów z nimi nie miałem (w przeciwieństwie do np bittrexa). Mógłby mnie ktoś oświecić w tej sprawie? :)

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 3 kwietnia 2016
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] POLONIEX

Postautor: Friendlyman » sobota, 9 grudnia 2017, 10:46

Ostatnio zgubiłem telefon i nie miałem dostępu do konta POlO bo miałem 2fa.
Po miesiącu ciężkich przebojów udało mi się dogadać z supportem i odblokowali mi konto . Cośtam powoli działają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[RIP] POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » sobota, 9 grudnia 2017, 10:48

paveel90 pisze: Mam pytanie z innej beczki, czemu nazwa wątku dostała "[RIP]" ? Z tego co tu widzę to większość osób tutaj nie narzeka na tą giełdę. Sam z niej korzystam i dużych problemów z nimi nie miałem (w przeciwieństwie do np bittrexa). Mógłby mnie ktoś oświecić w tej sprawie?
Dokładnie, @Bit-els, @Bitmar, o co chodzi?

Dodano po 57 sekundach:
@Friendlyman, Dlaczego nie miałeś zrobionej kopii do 2fa?
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bit-els » sobota, 9 grudnia 2017, 11:17

Nie wiem. Są jakies czasem problemy, ale do rip daleko. Usunąłem

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 9 grudnia 2017, 11:36

Dzięki :) nie wydaje mi się żeby stawianie w tym momencie Polo na równi z Goxem było fair ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Canis Lupus » sobota, 9 grudnia 2017, 12:51

Muszę pochwalić poloniexa. Wczoraj wieczorem rozwiązali mi ticket zgłoszony 18 sierpnia.
Wszystko da się załatwić trzeba po prostu uzbroić się w cierpliwość, w bardzo dużo cierpliwości.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Wymazywanie » sobota, 9 grudnia 2017, 12:56

Bit-els pisze: Nie wiem. Są jakies czasem problemy, ale do rip daleko. Usunąłem
Dobra dobra, nie śmieszkujcie sobie. Wiadomo, że nazwę tematu może zmienić moderator lub admin. Twórca tematu tylko na początku może zmienić. Ludzi straszycie by się pobrechtać. :mrgreen: No chyba, że sama się zmieniła.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Canis Lupus » sobota, 9 grudnia 2017, 12:59

ktoś zhakował temat poloniexa? O matko, czy moje napiwki są bezpieczne?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 12
Rejestracja: 28 października 2015
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Marksman » sobota, 9 grudnia 2017, 17:05

Ja tak miałem jakieś 2 miesiące temu gdzie mi nie przeszła jedna transakcja. Po 48h problem został rozwiązany, ale nie wiem jak jest teraz.
Mam pytanie z innej beczki, czemu nazwa wątku dostała "[RIP]" ? Z tego co tu widzę to większość osób tutaj nie narzeka na tą giełdę.
YYY ??? Polecam ogarnąć Twittera Poloniexa. Tam są SETKI osób, które mają wstrzymane wypłaty, nawet od czerwca - lipca. Jedyne info jakie podają to te, że raz na miesiąc/dwa wprowadzają nowe coiny. Ludzie w nich rzucają mięsem codziennie a właściciel/e Poloniexa wszystko zamiatają pod dywan. Jak inaczej w takiej sytuacji nazwać Poloniexa niż SCAM ? Co mi z tego, że za 6 miesięcy oddadzą mi moje coiny jak po tym czasie z ceny po 0.15 - 0.18 $ będą warte 0.0000 $ za sztukę ? Przecież za 6 miesięcy bitcoin może nie istnieć lub być warty 0$ Panowie i Panie bądźmy realistami. Ja tylko ostrzegam . Polecam uczyć się na błędach innych osób (w tym moim) i trzymać się od tej SCAMgiełdy na kilometry. Od 07.12.2017 mam wstrzymaną wypłatę i ani coinów ani odpowiedzi z supportu "ani widu ani słychu....".

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1385
Rejestracja: 16 grudnia 2015
Reputacja: 1194
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Kluka » sobota, 16 grudnia 2017, 13:07

Hej koledzy, dzis mam maly problem z polo, wyplata BTC wisi od 3h. Wczoraj bylo ok.

Edit: przeszlo ale dopiero wieczorem. Dzis nowy przelew zatwierdzony od razu, czyli byl jakis chwilowy problem
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 grudnia 2017, 12:17 przez Kluka, łącznie zmieniany 1 raz.
...idioci sie nie rodza, idiotow kreuja media...

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 16 grudnia 2017, 14:43

@Marksman w takiej sytuacji poczytaj sobie o innych giełdach. Każda z nich ma podobne problemy i na każdej znajdą się ludzie którzy narzekają na takie rzeczy, ale żeby równać to do Goxa to już przesada moim zdaniem.

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: likidis » wtorek, 19 grudnia 2017, 12:03

Fcuk, ostatnio wszystko szybko szło, a dzisiaj moje ETC i NXT utknęło. Wyszło z mojego portfela, weszło na adres z Polo, ale już nie zostało zaksięgowane, nie wyszło dalej.... (wczoraj, przedwczoraj ETC szło 30min, NXT 20min)

Czy komuś też coś wisi do zaksięgowania NA Polo?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: GrandKW » wtorek, 19 grudnia 2017, 13:09

Tak, BCH od 1,5 mca :) na początku support jeszcze odpowiadał, ale teraz już milczy. Od mojego ticketa przybyło ich prawie 100 tyś. więc się nie dziwię, że się nie wyrabiają, ale z drugiej strony to ich problem.

Gaduła
Posty: 314
Rejestracja: 26 grudnia 2013
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: chemal » środa, 20 grudnia 2017, 19:54

Zlecilem 2 przelewy na polo. Oba maja status complete ,ale kasy na portfelach na ktore wyslalem brak. Brak tez Txid transakcji w block exprolerach. Mowa o LTC i USDT.

Dla odmiany przelew NAV poszedl bez problemu./
Miał ktos podobny problem?

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: debek » piątek, 22 grudnia 2017, 19:37

Nie mieliście problemu z weryfikacją pierwszego poziomu? Zrobiłem zdjęcie z kamery komputerowej dowodu i siebie samego i czekam już drugi dzień i nadal nic, żadnego info. Na support też cisza.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: KryptoBanita » piątek, 22 grudnia 2017, 19:48

Support Poloniex - 20 dni jak minie to też jeszcze nie będzie źle :)
Szczególnie teraz, kiedy się mnóstwo nowych ludzi rejestruje.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7693
Rejestracja: 15 czerwca 2011
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: l3sny » wtorek, 26 grudnia 2017, 21:52

NIe moge od kilku dni wysłac LTC z Polo. Inne waluty wychodza no problem?
“U.S. Empire will either lose Ukraine to Russia, or fail to win Taiwan from China — or both”

Всем похуй

Początkujący
Posty: 177
Rejestracja: 14 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: likidis » czwartek, 28 grudnia 2017, 13:52

Notice to our legacy account holders

We have recently completed a major upgrade to our customer identification and verification systems. As a result, we will soon require legacy accounts to become verified through the latest version of our verification portal. The exact date for this deadline will be announced in Q1 2018. While you will be given advance notice before this requirement goes into effect, we encourage you to verify your legacy account now to avoid any potential interruptions in your ability to trade on the platform.

Check your profile to determine if your account is Legacy or Verified:

As with any change, we understand you may have concerns about how this requirement impacts you and the consequences of not meeting this verification deadline. Here are further details on what to expect.

On the date of the deadline, legacy accounts will be placed in a state where:

Trading and lending will be disabled;
Open orders will be closed;
Loans will have auto-renew switched off;
Margin positions will be given an 8 week wind-down period where they can only be diminished or closed. After the 8 week wind-down period, they will be closed;
Deposit addresses will be revoked. Any deposits sent to a revoked address will not be recoverable until the account is fully verified;
Withdrawals will remain enabled at the daily withdrawal limits prior to the deadline.

If at any point you verify your legacy account, full functionality will be restored and your daily withdrawal limit will be increased to $25K USD equivalent.

As a registered money services business, Poloniex is committed to compliance with all applicable law requiring identification and verification of its customers. If you have questions about these or any other Poloniex terms, we encourage a careful and thorough review of our terms of service and privacy policy.

- The Poloniex Team
https://poloniex.com/press-releases/201 ... t-holders/

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości