POLONIEX

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 11 sierpnia 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Basta » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:05

Rumcajs pisze: A ktoś na forum pisał że mieszka w polsce i ma Tier 2
Ja mieszkam w Polsce i mam najwyższą weryfikację zrobioną.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 sierpnia 2016, 16:18

Tak bo wy robiliście lvl 3 a na starych dowodach osobistych był adres zamieszkania więc wam zweryfikowali. A ja chce tylko do lvl 2 zrobić więc tylko z adresem podanym przezemnie.
Chyba że mam pecha o tą literkę polską w nazwie ulicy lub numer domu trzeba było wpisać w drugiej ulicy w polu street adress 2.
A ja walnąłem wszystko w pierwszej linijce i ulice i numer mieszkania po spacji, tam nie było jakis wydzielonych konkretnych pól na numery mieszkania czy coś. Narazie czekam na drugą próbę czy sie uda.

Najwyżej znów popisze z supportem.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: afrus » niedziela, 21 sierpnia 2016, 19:36

Słuchaj powtarzam ci że robiłem po kolei, T3 zrobiłem dopiero po zatwierdzeniu T2, a ulicę też mam udaną bo mieszkam na Poli Gojawiczyńskiej :D
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » niedziela, 21 sierpnia 2016, 20:20

@Rumcajs, a robisz wszystko bez polskich?

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:09

No właśnie tak jak w imieniu i nazwisku miałem polską literę jak zakładałem konto i przeszło bez dziwnych tłumaczeń lub omijania jej to myslałem że w adresie też można użyć polskich znaków.
Dziś zmieniłem nazwe ulicy literke ń na n , pytałem o to moda na trollboxie jak bedzie lepiej i sugerował mi najbardziej zbliżoną do angielskiego przy czym spytał pierw z jakiego języka adres daje.
Zrobiłem w końcu tak że ulice wpisałem z "n" zamiast prawidłowego "ń" a w street adres 2 przełożyłem z pierwszej linijki numery bloku i mieszkania bo pierw miałem wszystko w jednej.
To dziwne że o 1 polski znak mogło być tyle problemów a inni sie rejestrowali bo ja rok temu na supporcie w tickecie gadałem z gościem i nic skurwiel nie napisał a przecież widział że w adresie jest 1 znak z innego językja, pomijając że widział moje imie i nazwisko tez z polskim znakiem i to było ok ale ulica juz nie była ok? to jakiś k*** patałach musiał być.
Zobacz co mi odpisał ze starego maila chyba z przed roku:


"We use various 3rd party verification services for our Know Your Customer (KYC) program. Unfortunately name and address coverage is limited for some countries. Completing the form for Level 2 does not guarantee that we'll be able to grant Level 2 precisely because of this.

I am really sorry for the inconvenience but in order to raise your daily withdrawal limit you will need to complete your profile through Level 3.

Best regards,

Johnny Garcia
Poloniex Support"


EDIT: dodam jeszcze że u Ciebie widze wszystkie dane z lvlu 2 oznaczone jako "on file" u mnie są wypełnione , ale nie wypełniałem pola "State" bo to oznacza stan z USA a w polsce nie ma stanów, uznałem bezsensu wpisywać nazwe województwa to nie to samo co w USA inny stan.
A i pole z datą urodzenia mam nieaktywne do wpisania. moze podawałem przy uimieniu i nazwisku i dlatego. niepamietam.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 25 czerwca 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: LubieCrypto » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:13

Ja ostatnio robiłem level 2 i przeszło bez problemów.

Edit. Wydaje mi się że w state wpisywałem/wybierałem Pomeranian, czyli pomorskie, ale może mnie pamięć mylić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:29

Rumcajs pisze:
EDIT: dodam jeszcze że u Ciebie widze wszystkie dane z lvlu 2 oznaczone jako "on file" u mnie są wypełnione , ale nie wypełniałem pola "State" bo to oznacza stan z USA a w polsce nie ma stanów, uznałem bezsensu wpisywać nazwe województwa to nie to samo co w USA inny stan.
A i pole z datą urodzenia mam nieaktywne do wpisania. moze podawałem przy uimieniu i nazwisku i dlatego. niepamietam.
Nie wiem czy po jakimś czasie nie przenosi się to do pliku czy coś, bo kiedyś też widziałem swoje dane.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:32

@lubiecrypto
haha bez jaj nie mów że tłumaczyłeś to na angielski :D
to jak przetłumaczyć inne dziwne nazwy województw zaczynając od takich dziwolągów jak Świętokrzyskie :)
eh wątpie żeby mi wtedy nie przeszło o brak wpisanego pola stanu, przeciez na polo rejestruja sie ludzie zewsząd nie tylko z USA to wg mnie pole nieobowiązkowe.
Może tym co poszło to sie później rejestrowali odemnie i inaczej weryfikowali lub ten patałach z supportu nie wiedział że 1 literka przeszkadza im z jakiś przyczyn w zarejestrowaniu mojego adresu. Nawet im telefom podałem prawdziwy jeez.
Ale sporo osob rejejestrowało od razu Tier3 więc automatycznie dostawali Tier2 bez problemu.

@up bardzo możliwe. może dane są w plikach i podgląd dostępny po podaniu podpiętego 2FA ze względów bezpieczeństwa, np. ktoś zapomniał się wylogować itp, ale to już zgaduje sobie bo nie wiem.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 25 czerwca 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: LubieCrypto » niedziela, 21 sierpnia 2016, 22:46

Holy Cross Province https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi% ... oivodeship xD

U mnie dane od razu się schowały po wpisaniu, więc ciężko teraz powiedzieć co tam powpisywałem.

Weteran
Posty: 2719
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 157
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: afrus » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 00:35

Ja w state wpisałem województwo
https://www.bitmarket.pl/charity/
http://ethpool.pl
http://etcpool.pl
----------------------------------
Pomogłem?
ETC/ETH: 0xa2eff2cb7cdf1d98b922cffeb35ae88a691da5ef
BTC: 1Hn1wob4uDoFQSiVaUfDZiKkt29xct7YRS

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 16 stycznia 2016
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Śląsk

POLONIEX

Postautor: tomash » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 01:35

Ok w takim razie co trzeba zrobić aby zaliczyć Level 2? :)
Mogę wpisać fikcyjne dane (bez użycia polskich luter) w te rubryki i to wszystko? Nie trzeba w żaden sposób się ujawniać (skan dowodu/rachunki itp)?
No i widzę tam też rubrykę z numerem telefonu. Można zmyślony czy wysyłają jakiegoś sms'a z kodem?

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 25 czerwca 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: LubieCrypto » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 01:37

Żadnego smsa nie wysyłają. Ja w sumie naiwnie podałem prawdziwe dane ;) Ale pewnie dane które wyglądają na prawdziwe też wystarczą.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 09:33 przez LubieCrypto, łącznie zmieniany 2 razy.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 04:11

Jeśli podasz fałszywe, a z jakiegoś powodu poproszą o weryfikację, to na bank masz zamrożone środki.
I próbuj się z nimi wykłocać przez ocean.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 17:38

Bit-els pisze: Jeśli podasz fałszywe, a z jakiegoś powodu poproszą o weryfikację, to na bank masz zamrożone środki.
I próbuj się z nimi wykłocać przez ocean.
Dokładnie.
A że ja mam jakieś drobne i nie kradzione tylko zdobyte uczciwą pracą to wolałem podać prawdziwe dane niż ryzykować w razie problemów brak możliwości odzyskania dostepu do konta. Ale Tier2 by sie przydał tym bardziej że do niego wymagany jest tylko adres + telefon ale jak ktoś pisał nie wysyłają smsów weryfikujących a i ludzie czesto zmieniają numer to i na pewno mozna sobie wymyślec a najwyżej w razie konieczności zrobić aktualizację na prawdziwy.
Dzieki za helpa, jak wroce ze sklepu to sie zaloguje i zobacze czy coś ruszyło z moim Tier 2 czy nie. Ale pole State zostawiłem puste a może faktycznie trzeba je wypełnić nawet jeśli bez tłumaczenia na angielski. Ale support powinien mi to wszystko powiedzieć wtedy kiedyś a nie pisać puste frazesy że nie sa w stanie zweryfikować mojego adresu. No ale zobacze później czy dziś się udało.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: blink » poniedziałek, 22 sierpnia 2016, 18:22

@Rumcajs, wydaje mi się że w state wpisywałem po prostu województwo spróbuj jeśli nie przejdzie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

POLONIEX

Postautor: adam1226 » wtorek, 23 sierpnia 2016, 20:01

mozna miec na polo jednoczesnie shorta i longa na tej samej walucie?
udzielilby ktos drobnego wsparcia potrzebujacemu jak to w ogole dziala?:P

chcialbym a) shortowac jakas walute.. czy musze wtedy najpierw ja kupic, czy moge po prostu przelac btc na margin account
i b) jednoczesnie chcialbym sprobowac zagrac ultra short longa..

Jesli chodzi o oprocentowanie - to tam jest domyslnie 2%.. mozna to zmniejszyc? jesli tak to gdzie sprawdzic do ilu?

Prosilbym o lopatologiczna instrukcje, bo nawet jesli czegos sie domyslam to nie jestem pewien :S

Dodano po 2 godzinach 31 minutach 41 sekundach:
Jakos ogarnalem.
A czy bylby ktos na tyle dobry, jako ze spodziewam sie ze cena nie osiagnie pozadanego przeze mnie poziomu zanim pojde spac napisac:
jak wypelnic STOP-LIMIT order ?
Zalozmy ze chodzi o realizacje shorta, ktorego chcialbym zamknac po cenie 72k a StopLose ustawic na 115k...
gdzie wpisac jedno a gdzie drugie?
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 25 czerwca 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: LubieCrypto » wtorek, 23 sierpnia 2016, 21:38

Przyznam, że mi się nie udało naraz ustawić take-profit i stop-limit. Jak sie wystawia pozycje bid/ask to nie pozwala na zrobienie ordera stop loss i odwrotnie przy stop loss nie pozwala zrobić normalnego ask'a/bid'a. U mnie się kończy tym że stop-lossa tylko aktualizuje z czasem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: prezes » środa, 24 sierpnia 2016, 09:04

@adam1226, niestety na poloniexie nie ma normalnego stop lossa który zamknąłby Ci całą pozycję po cenie którą sobie ustawisz. Już kiedyś pisałeś że granie na poloniexie z lewarem to jakaś porażka. Nie dość że opłaty są jakieś masakrycznie duże to jeszcze nie ma normalnych stop lossów.

Dodano po 2 minutach 9 sekundach:
Poza tym jest to o czym pisze @LubieCrypto, nie da się jednocześnie ustawić stop lossa i take profita, bez odpowiedniego dużego zapasu kapitału.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 6 maja 2013
Reputacja: 62
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Maggix » środa, 24 sierpnia 2016, 09:33

Okolo 10 godzin temu przeslalem LTC na Poloniexa i dalej jest 0 potwierdzen .
Co moglo pojsc nie tak ?

Weteran
Posty: 2256
Rejestracja: 23 marca 2013
Reputacja: 140
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: AdamM » środa, 24 sierpnia 2016, 11:07

@Maggix, tyle czasu na forum i nie wpadłeś na to żeby podać id transakcji bądź adres? Ciężko wywróżyć z fusów.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Lemoon_crypto i 37 gości