POLONIEX

Początkujący
Posty: 143
Rejestracja: 24 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Pietaszek » czwartek, 28 grudnia 2017, 19:37

chemal pisze:Zlecilem 2 przelewy na polo. Oba maja status complete ,ale kasy na portfelach na ktore wyslalem brak. Brak tez Txid transakcji w block exprolerach. Mowa o LTC i USDT.

Dla odmiany przelew NAV poszedl bez problemu./
Miał ktos podobny problem?
Ok tydzień temu Poloniex zatrzymał wypłaty LTC. Czekałem kilka dni, w tym czasie txid wypłaty się zmienił. Po kilku dniach LTC dotarły na docelowy adres. Sporo ludzi na bitcoin talk i reddit zgłaszało podobne problemy.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » piątek, 29 grudnia 2017, 17:51

To ja z kolei muszę powiedzieć, że zrobiłem sobie dziś weryfikację dokumentu na poloniexie i moje zdziwienie było ogromne, gdyż po kilkunastu minutach moje konto było zweryfikowane, normalnie cuda na kiju

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Genocide » piątek, 29 grudnia 2017, 23:07

Weryfikacja konta to jakaś porażka...

Pierwsze etapy przechodzę bezproblemowo

dopóki nie trzeba zweryfikować konta poprzez paszport / dowód osobisty / prawo jazdy

cokolwiek kliknę to:
- albo nie wykrywa kamerki - po czym jeżeli nie założe KOLEJNEGO konta to przycisk weryfikacji w ogóle znika i nie wiem czy kiedykolwiek będę mógł się jeszcze "weryfikować"
- albo jak ją wykryje to - nie jest HD ( ma 50MPIX wiec ma HD i więcej ) - albo mam starą/nieaktualna przeglądarkę - mam zarówno najnowszego firefoxa jak i chrome ... ani tu ani tu nie da sie po prostu "wysłać pliku z dokumentem"

czy ktoś ma na to jakiś patent? chce mieć po prostu zweryfikowane konto - i tylko z ich strony mam problem z tego typu akcją
proszę o pomoc

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 30 grudnia 2017, 11:53

@Genocide nie wiem czy Ci to coś pomoże ale tak jak pisałem mi udało się zweryfikować z dowodem w ciągu kilkunastu minut ostatnio. Do weryfikacji używałem telefonu bo w kompie akurat nie mam kamerki i starałem się poprawiać zdjęcia przed wyslaniem aż do momentu kiedy uznałem ze sa super wyraźne i wszystko widać na nich.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Genocide » sobota, 30 grudnia 2017, 12:10

paveel90 pisze: @Genocide nie wiem czy Ci to coś pomoże ale tak jak pisałem mi udało się zweryfikować z dowodem w ciągu kilkunastu minut ostatnio. Do weryfikacji używałem telefonu bo w kompie akurat nie mam kamerki i starałem się poprawiać zdjęcia przed wyslaniem aż do momentu kiedy uznałem ze sa super wyraźne i wszystko widać na nich.
tzn cały proces weryfikacji konta przeszedłeś używając telefonu kom? i tym samym aparatu z tego telefonu?

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 30 grudnia 2017, 13:29

Dokładnie tak. Podeślę Ci na priv konkretnie krok po kroku jak to szło, ogólnie obyło się bez problemów i bez czekania co mnie zdziwiło po czytaniu opinii w necie, ale to też może być tak że akurat miałem szczęście. Jak już jesteśmy w temacie to jeśli ktoś próbował się weryfikować zbyt wiele razy i zablokowali mu możliwość kolejnej próby to natknąłem się na takie coś (sam nie korzystałem więc nie wiem czy to skuteczne będzie):
https://bitcointalk.org/index.php?topic=2566196.0

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Genocide » sobota, 30 grudnia 2017, 14:19

dzięki wielkie - pomogło! :twisted:

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » sobota, 30 grudnia 2017, 14:21

Cieszę się że mogłem pomóc :)

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Martinez » sobota, 30 grudnia 2017, 17:39

Dobry!
Pierwszy post na forum i pytanie... Mianowicie kilka dni temu przelałem 0.8LSK z bitbay na poloniex i mimo, że transakcja została potwierdzona na https://explorer.lisk.io to saldo w poloniex cały czas jest zerowe. Support nie odpowiada. Macie pomysł co może być przyczyną takiej sytuacji?

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: bl4ck » sobota, 30 grudnia 2017, 18:06

@Martinez,

The LSK wallet is prone to frequent downtime. Anticipate deposit/withdrawal delays of several hours or longer.

Odpowiedz od supportu dostaniesz za jakiś miesiąc.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Martinez » sobota, 30 grudnia 2017, 18:10

@bl4ck Te info widziałem, nie myślałem tylko, że z kilku godzin "lub dłużej" zrobi się kilka dni :roll:

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: bl4ck » sobota, 30 grudnia 2017, 20:01

@Martinez, całe polo w okazałości swojej :) dlatego w świecie krypto trzeba sobie wyrobić nawyk wysyłania najpierw testowego małego przelewu i sprawdzić czy dojdzie.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: Martinez » wtorek, 2 stycznia 2018, 14:33

Ta giełda to jakiś żart... Za wypłatę 20 XEM na NEM Wallet chcą pobrać ode mnie 15 XEM! To normalne na tej giełdzie?
Jest jakaś giełda umożliwiająca wypłatę XEM z mniejszą prowizją?
A może wiadomo coś odnośnie wejścia XEM na binance?

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: ZbulwersowanyUser » czwartek, 4 stycznia 2018, 12:43

bl4ck pisze: Odpowiedz od supportu dostaniesz za jakiś miesiąc.
Ja od supportu na pytanie dotyczące dziurawej historii transakcji (potrzebowałem jej do bota) odpowiedzi nie dostałem nigdy; po kilku miesiącach czekania stan tickera zmienił się na 'zakończony' bez odpowiedzi.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: bl4ck » czwartek, 4 stycznia 2018, 14:06

@ZbulwersowanyUser, Oby tak samo odpowiadali dla US o zapytanie o dane polskich klientów :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: kavsky » czwartek, 4 stycznia 2018, 16:43

Witam.

Czy orientuje się ktoś jak długo czeka się na weryfikację konta w Poloniex? 2 tygodnie temu robiłem weryfikację dokumentu przez kamerkę i do dzisiaj konto ma status niezweryfikowanego. Pisałem do supportu i również nie dostałem informacji.

Pozdrawiam.

Dyskutant
Posty: 293
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 60
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: paveel90 » czwartek, 4 stycznia 2018, 18:09

@kavsky pisałem stronę wcześniej, że mnie zweryfikowali w kilkanaście minut (z tym że ja miałem konto już od jakiegoś czasu u nich a dopiero teraz się weryfikowałem, ale Genocide zrobił tak samo jak ja i też mu przeszło od kopa, więc nie wiem od czego to zależy.

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

POLONIEX

Postautor: WitoldC » czwartek, 4 stycznia 2018, 18:13

Może znaki diakrytyczne?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

POLONIEX

Postautor: kavsky » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:06

paveel90 - mój znajomy miał konto od kilku miesięcy, teraz chciał zrobić weryfikację z dowodem osobistym i też czeka już 4 dzień

WitoldC - znaki diaktryczne mogą być faktycznie powodem dłuższej weryfikacji? Nie mam opcji nie użyć polskich znaków, gdyż w nazwie mojej miejscowości są polskie znaki - jak to obejść?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

POLONIEX

Postautor: WitoldC » czwartek, 4 stycznia 2018, 20:48

Niech każdy kto się ostatnio rejestrował napisze czy używał diakrytycznych i czy długo czekał. Będzie wiadomo czy w tym problem.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości