BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: drakkar » czwartek, 25 maja 2017, 19:42

Jeśli rypneło o 3:30 to przecież nie pod naporem nadmiernej ilości użytkowników. Zakładam, że ktoś w mniej lub bardziej udany sposób dokonywał ataku na giełdę. Na szczęście na tej giełdzie miałem mniejszą część środków.

Nie pozostaje nic innego jak otworzyć popcorn i czekać na opis włamania na łamach niebezpiecznik.pl :evil:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Krzychu04 » czwartek, 25 maja 2017, 19:46

Witam,
czy tylko ja właśnie patrze jak tracę kupę kasy na korekcie ? Co za pech! a może "przypadek" ?

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 października 2015
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: szendo » czwartek, 25 maja 2017, 19:46

drakkar pisze: Jeśli rypneło o 3:30 to przecież nie pod naporem nadmiernej ilości użytkowników. Zakładam, że ktoś w mniej lub bardziej udany sposób dokonywał ataku na giełdę. Na szczęście na tej giełdzie miałem mniejszą część środków.

Nie pozostaje nic innego jak otworzyć popcorn i czekać na opis włamania na łamach niebezpiecznik.pl :evil:
Nie przesadzaj, rano wszystko się zgadzało. I nikt nie płakał że czegoś mu brakuje.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 19:48

Nie chcę tutaj ferować wyroków, ale fakt, że tak oczywistego rozwiązania nie wdrożyła administracja do godz. najpóźniej 9 rano utwierdza mnie w przekonaniu, że swoich bitków już nie zobaczę :( Drodzy, BitMarket24.pl leży od 15 godzin, to nie jest przeciążenie. Integralność bazy? A przepraszam bardzo gdzie jest jej backup? Jeśli zostałą naruszona integralność bazy to ręczne odzyskanie tej integralności bez kopii zapasowej jest chyba fikcją.
Miałem tam jeszcze trochę PLNów przygotowanych na spadki i chciałbym odzyskać choć je.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 października 2015
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: szendo » czwartek, 25 maja 2017, 19:51

eltomek pisze: Nie chcę tutaj ferować wyroków, ale fakt, że tak oczywistego rozwiązania nie wdrożyła administracja do godz. najpóźniej 9 rano utwierdza mnie w przekonaniu, że swoich bitków już nie zobaczę :( Drodzy, BitMarket24.pl leży od 15 godzin, to nie jest przeciążenie. Integralność bazy? A przepraszam bardzo gdzie jest jej backup? Jeśli zostałą naruszona integralność bazy to ręczne odzyskanie tej integralności bez kopii zapasowej jest chyba fikcją.
Miałem tam jeszcze trochę PLNów przygotowanych na spadki i chciałbym odzyskać choć je.
Panie :D sprawdzenie integralności tak dużej bazy danych trwa. A do tego wymyślenie czegoś na odciążenie maszyn tym bardziej :D nie wszystko się dobrze skaluje.

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Piotrek » czwartek, 25 maja 2017, 19:54

3:30 rano?
Obracałem jeszcze po południu bitcoinami a sprzedałem w cholerę przy po magicznym 10k. Wszystko leżało w gotówce przed pikowaniem. Jak będzie poranne przywracanie to nawet nie chcę mówić ile w dupę dostane po kieszeni.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: lukasdecyk » czwartek, 25 maja 2017, 19:54

Podobno mieliśmy być informowani na bieżąco, jakoś nie widzę tych informacji. To nie są żarty.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: xapizupoqi » czwartek, 25 maja 2017, 19:56

No akurat musieli mieć awarię ten jeden raz w życiu, kiedy kupiłem bitcoin... Co za złośliwość losu, nie?

Chciałem sprzedać, co zarobiłem przez noc... i już cały zarobek diabli wzięli :( . Już kurs jest ten sam, co wczoraj.
toolate pisze:Dzisiaj rano, kiedy giełda działała jako tako, wypłaciłem swoje wolne środki. Nie dawno dotarły na konto. (...) Z powodu tej uczciwości, chciałem w ramach złagodzenia nerwów zamieścić ten post.
A ja dla równowagi zamieszczę najciekawsze cytaty z (obecnie nieczynnego) czatu na https://BitMarket24.pl:
czat na https://BitMarket24.pl pisze:[25-05-2017, 09:41:04] yeoman: taaa ale wpłaty nie widać
[25-05-2017, 09:41:35] marcifo: robi się niebezpiecznie
[25-05-2017, 09:45:36] ti04279: a na swiecie taki ladny byl dolek na zakupy
[25-05-2017, 09:47:53] hahac: Mam pewnien problem wczoraj ranem wysłałem z bm24 btc na polo do teraz jest 0 potwierdzen da sie to jakos przyspieszyc? czy tylko czekanie zostalo?
[25-05-2017, 09:51:32] szendo: Monitoruje stan cały czas więc jakby ktoś chciał to http://updown.io/t82u
[25-05-2017, 10:00:16] MJWro: mam pytanko, jak mam przelew zatwierdzony to po jakim czasie na polo sie srodki pokaza ?
[25-05-2017, 11:30:46] Rafal99: ale wypłacic BTC się nie da, wywala się
[25-05-2017, 11:30:55] yeoman: nie moge anulować oferty :D
[25-05-2017, 13:21:51] Krzychu04: chce kupic btc :d
[25-05-2017, 13:22:08] Krzychu04: znaczy chcialem kupic za 9k ale serwis nie działał:(
[25-05-2017, 13:22:13] Krzychu04: kto mi tego tysiaka odda ?/
[25-05-2017, 13:23:55] Dovakhiin: bb masakra moglem ladnego shorta zrobic to wywalalo mnie ;/
[25-05-2017, 13:24:21] Dovakhiin: jestem wkuwiony fest
Wynika z tego, że pieniędzy nie można było wypłacić nawet wtedy, kiedy strona działała.

Tutaj całość:

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Piotrek » czwartek, 25 maja 2017, 19:58

szendo pisze:
eltomek pisze: Nie chcę tutaj ferować wyroków, ale fakt, że tak oczywistego rozwiązania nie wdrożyła administracja do godz. najpóźniej 9 rano utwierdza mnie w przekonaniu, że swoich bitków już nie zobaczę :( Drodzy, BitMarket24.pl leży od 15 godzin, to nie jest przeciążenie. Integralność bazy? A przepraszam bardzo gdzie jest jej backup? Jeśli zostałą naruszona integralność bazy to ręczne odzyskanie tej integralności bez kopii zapasowej jest chyba fikcją.
Miałem tam jeszcze trochę PLNów przygotowanych na spadki i chciałbym odzyskać choć je.
Panie :D sprawdzenie integralności tak dużej bazy danych trwa. A do tego wymyślenie czegoś na odciążenie maszyn tym bardziej :D nie wszystko się dobrze skaluje.
Przepraszam bardzo, ale to giełda. Jak ich na maszyny nie stać to co tu jeszcze robią :lol:

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: ksyh » czwartek, 25 maja 2017, 20:00

Gdzie te informacje na bieżąco

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 października 2015
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: szendo » czwartek, 25 maja 2017, 20:01

Piotrek pisze:
szendo pisze:
eltomek pisze: Nie chcę tutaj ferować wyroków, ale fakt, że tak oczywistego rozwiązania nie wdrożyła administracja do godz. najpóźniej 9 rano utwierdza mnie w przekonaniu, że swoich bitków już nie zobaczę :( Drodzy, BitMarket24.pl leży od 15 godzin, to nie jest przeciążenie. Integralność bazy? A przepraszam bardzo gdzie jest jej backup? Jeśli zostałą naruszona integralność bazy to ręczne odzyskanie tej integralności bez kopii zapasowej jest chyba fikcją.
Miałem tam jeszcze trochę PLNów przygotowanych na spadki i chciałbym odzyskać choć je.
Panie :D sprawdzenie integralności tak dużej bazy danych trwa. A do tego wymyślenie czegoś na odciążenie maszyn tym bardziej :D nie wszystko się dobrze skaluje.
Przepraszam bardzo, ale to giełda. Jak ich na maszyny nie stać to co tu jeszcze robią :lol:
Chyba nie musze Ci przypominać ze dziś leżało wiele giełd? Ledwo je na palcach policzysz:D

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Greggor » czwartek, 25 maja 2017, 20:03

szendo pisze: Panie :D sprawdzenie integralności tak dużej bazy danych trwa. A do tego wymyślenie czegoś na odciążenie maszyn tym bardziej :D nie wszystko się dobrze skaluje.
Chyba żartujesz? Giełda żyje z fee, które płacimy przy każdej transakcji. Jeżeli chłopaki wolą wydać je na nowe samochody zamiast na maszyny na nich zarabiające, to ich problem. Problem też będą mieli prawny... jeżeli serwery nie wstaną, albo nie odblokują mojej kasy.

Pozdrawiam ozięble Panów z BM24.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 20:04

szendo pisze: Chyba nie musze Ci przypominać ze dziś leżało wiele giełd?
Przez 15h? (póki co, bo nie wiadomo ile przyjdzie nam czekać)

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Piotrek » czwartek, 25 maja 2017, 20:05

szendo pisze:
Piotrek pisze:
szendo pisze:
Panie :D sprawdzenie integralności tak dużej bazy danych trwa. A do tego wymyślenie czegoś na odciążenie maszyn tym bardziej :D nie wszystko się dobrze skaluje.
Przepraszam bardzo, ale to giełda. Jak ich na maszyny nie stać to co tu jeszcze robią :lol:
Chyba nie musze Ci przypominać ze dziś leżało wiele giełd? Ledwo je na palcach policzysz:D
No i co to zmienia? to jakieś grupowe usprawiedliwienie? OK, raz się może zdarzyć...zdarzyło się ostatnio i wybaczyłem, ale jak staje na takich skokach taki kawał czasu i środki zamrożone to przepraszam bardzo. Przecież powinni być na to doskonale przygotowani zwłaszcza po ostatniej wpadce.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 20:08

BitMarket24.pl pisze: Chcemy zapewnić użytkowników, że wszystkie środki (PLN, BTC, LTC) są bezpieczne, także portfele BTC i LTC, oraz klucze do nich.
Proszę o uruchomienie serwisu choćby w trybie "tylko do odczytu", aby każdy mógł sprawdzić stan swojego konta i przekonać się, że środki rzeczywiście są bezpieczne. Rozumiemy sytuacje awaryjne, ale pewnie nie tylko ja po tak długim czasie oczekwania chciałbym wiedzieć, że:
1) środki są bezpieczne (ale nie z Państwa zapewnień, a dostępu do nich)
2) przez cały czas ktoś pracuje nad rozwiązaniem problemu (a nie poszedł po 17 do domu i wróci do tematu o 9 rano).

Tu chodzi o duże kwoty, to nie jest zabawa.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » czwartek, 25 maja 2017, 20:17

drakkar pisze:Jeśli rypneło o 3:30 to przecież nie pod naporem nadmiernej ilości użytkowników. Zakładam, że ktoś w mniej lub bardziej udany sposób dokonywał ataku na giełdę. Na szczęście na tej giełdzie miałem mniejszą część środków.

Nie pozostaje nic innego jak otworzyć popcorn i czekać na opis włamania na łamach niebezpiecznik.pl :evil:
Nie było żadnej ingerencji osób trzecich w jakąkolwiek część serwera, bądź danych. Błąd bazy danych spowodowany jest wyłącznie w skutek awarii serwera.

Ponownie informujemy, że wszystkie środki są nietknięte i odpowiednio zabezpieczone. Również dane naszych użytkowników są bezpieczne.

Wciąż diagnozujemy integralność danych. Robimy postępy, jednak jeszcze za wcześnie na podawanie konkretnych informacji.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: georgefloyd » czwartek, 25 maja 2017, 20:21

Czy istnieje taka mozliwosc w ktorej nie odzyskamy swoich srodkow ??

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » czwartek, 25 maja 2017, 20:24

georgefloyd pisze:Czy istnieje taka mozliwosc w ktorej nie odzyskamy swoich srodkow ??
Nie ma takiej możliwości. Wszyscy uzyskają dostęp do swoich środków.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Piotrek » czwartek, 25 maja 2017, 20:32

@BitMarket24.pl
Właśnie zrobiłem screena z logów i mam udokumentowane transakcje sprzed 14:00. Rozumiem, że gotóweczka zostaje nienaruszona bo jak będziecie robić wstańko z poranka to jestem stratny.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: grzechopl » czwartek, 25 maja 2017, 20:36

@Piotrek,
takie coś nie wejdzie w grę, masz potwierdzenie przelewu to jesteś bezpieczny,
ja mam mały problem bo gram dosłownie na transakcjach max 2h, gdy tutaj @BitMarket24.pl napisali, że wraca strona, kupiłem btc po 9800 i za godzinę chciałem spieniężyć na kursie 1200, tylko, że niestety już dostępu nie miałem, przecież żeby @BitMarket24.pl nie napisało posta, ze wraca strona, to nie podejmowałbym działań... po prostu czuję się wydymany, liczę na uczciwość @BitMarket24.pl, że dojdzie do konsensusu z każdym użytkownikiem, aby nikt nie był poszkodowany, dużo pracy czeka, ale karme trzeba zjeść

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości