BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » czwartek, 25 maja 2017, 15:02

Podkreślamy, że wszystkie środki użytkowników są bezpieczne.[/quote]

Co z tego że środki są bezpieczne skoro nie ma do nich dostępu?
Brak dostępu oznacza, że środki nie są bezpieczne. Wystarczy, że bańka w końcu pęknie i kurs spadnie o połowę. Nadal wszyscy będą grzecznie czekać aż giełda wróci do pracy czy będą oczekiwali natychmiastowej wypłaty BTC?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 15:16

BitMarket24.pl pisze:Strona z nieznanych nam jeszcze przyczyn działa ekstremalnie powoli i z obawy przed powstaniem błędów w bazie została wyłączona. Próbujemy je rozwiązać najszybciej jak potrafimy.
Podkreślamy, że wszystkie środki użytkowników są bezpieczne.
Otóż ja znam przyczynę: jest nią spore zainteresowanie bitcoin'em i próba zalogowania/dokonania transakcji na Waszej giełdzie, na co jesteście kompletnie nieprzygotowani. W starciu z konkurencją ten przypadek stawia wiarygodność Waszej oferty daleko za innymi polskimi giełdami.

W jaki sposób (niezależny od uruchomienia przez Was strony, bo nie wiadomo czy i kiedy to nastąpi) mogę odzyskać swoje aktywa?
Aktualnie dzieje się bardzo dużo na giełdach i zablokowaliście użytkownikom możliwość wykorzystania swoich środków.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » czwartek, 25 maja 2017, 15:27

W jaki sposób (niezależny od uruchomienia przez Was strony, bo nie wiadomo czy i kiedy to nastąpi) mogę odzyskać swoje aktywa?
Aktualnie dzieje się bardzo dużo na giełdach i zablokowaliście użytkownikom możliwość wykorzystania swoich środków.[/quote]


Przyłączam się do pytania. Jeżeli nie możecie użyć automatów to wypłacajcie ręcznie. Są proste sposoby na weryfikację zleceń.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » czwartek, 25 maja 2017, 15:29

Za chwilę podamy więcej informacji, oraz szacowany czas startu strony.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: pjs2 » czwartek, 25 maja 2017, 15:30

ok a moglby ktos powiedziec z adminow BitMarket24.pl kiedy serwer wroci do pracy? rozumiem, ze dziala wszystko ekstremalnie wolno, ale na codzien zajmuje sie utrzymaniem tego typu urzadzen i diagnoza przyczyny dla wprawionego integratora nie jest jakims wielkim problemem.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: TRUPIOBLADY » czwartek, 25 maja 2017, 16:24

@pjs2 czy Ty potrafisz czytać? Myślisz, że technicy posiadają "jajko" jak w kuchni, które po X czasie zabrzęczy i będzie to oznaczało, że serwer działa? DIAGNOZUJĄ! Skąd mogą wiedzieć kiedy wszystko wróci do normy. Aktualnie musimy czekać i liczyć na to, że kurs BTC nie spadnie...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 118
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska, Kraków

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: BitMarket24.pl » czwartek, 25 maja 2017, 16:45

W dniu dzisiejszym o godzinie 3.30 nastąpiła awaria serwera. Po wstępnej analizie okazało się, że awaria ta naruszyła integralność bazy danych.

Obecnie analizujemy stopień naruszenia integralności bazy danych, po którym nastąpi wybór scenariusza jej odtwarzania/naprawy.
O starcie strony poinformujemy użytkowników na 3 godziny przed ponownym uruchomieniem serwisu.

Chcemy zapewnić użytkowników, że wszystkie środki (PLN, BTC, LTC) są bezpieczne, także portfele BTC i LTC, oraz klucze do nich.

Przepraszamy za powstałe problemy i zapewniamy, że nasz zespół robi wszystko, aby przywrócić pełne działanie strony w jak najszybszym czasie.

Będziemy na bieżąco informować o postępach naszych prac.
Nowa, rozbudowana giełda BTC i LTC - BitMarket24.pl: https://bitmarket24.pl

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 16:47

To nie jest rozwiązanie, prosze o umozliwienie podstawowej mozliwosci wyplaty srodkow użytkowników.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: MrBungle » czwartek, 25 maja 2017, 16:49

czy będzie trzeba kupić karty do bankomatu Visa za 0,1 BTC ?

pozdrawiam

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: lukasdecyk » czwartek, 25 maja 2017, 17:16

Brak słów żeby to opisać, kurs w górę a pieniądze zamrożone. Ja rozumiem że kilka godzin awarii może się zdarzyć ale nie całkowite zablokowanie serwisu. To są dziesiątki tysięcy złotych strat użytkowników. Totalne nieporozumienie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: toolate » czwartek, 25 maja 2017, 17:24

Witam wszystkich.

Jestem użytkownikiem giełdy. Dzisiaj rano, kiedy giełda działała jako tako, wypłaciłem swoje wolne środki. Nie dawno dotarły na konto. Wiem jak wszyscy są zdenerwowani, a potem mogą być wkurzeni; bo do takiego czegoś nie powinno dojść. Powinny być stosowane stopniowe systemy zabezpieczenia i może odtąd już takich awarii nie będzie, bo mi się wydaje, że spółka jest uczciwa. Z powodu tej uczciwości, chciałem w ramach złagodzenia nerwów zamieścić ten post.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Daniel003 » czwartek, 25 maja 2017, 18:00

Ciekawe czy wgl zostaną zwrócone jakiekolwiek pieniądze z kont :)
Bo jak widze to różnie już może być.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: pjs2 » czwartek, 25 maja 2017, 18:11

@toolate dzieki za info, tylko bez dowodow wplaty jestes niewiarygodny. ale jest niezle gielda padla, byl peak na 2760 i teraz w dol na 2660. ehh spore straty mam przez ta wasza awarie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: toolate » czwartek, 25 maja 2017, 18:33

nie chciałbym ujawniać swoich danych, ani tego jakie robię przelewy. mogę najwyżej dodać, że sama spółka jak i jej zarząd odpowiadaliby swoim majątkiem za straty z powodu niewywiązania się z umowy. oczywiście, co innego jeżeli spółka ogłasza upadłość, a pieniądze i ludzie gdzieś znikają; z tym że wtedy to już też wchodzi odpowiedzialność karna i za granicą też można aresztować <no ale pieniądze mogłyby być już nie do odzyskania>.
na koniec i na pocieszenie dodam, że bez sensu byłoby ucinać głowę kurze, znoszącej złote jajka... i to w momencie kiedy zaczyna naprawdę dobrze się nieść ;) . 0,1-04% od transakcji- za 1,5 roku ich prowizje mogą być więcej warte niż do tej pory wpłacone tam środki.

Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: jch21 » czwartek, 25 maja 2017, 18:33

pjs2 pisze:@toolate dzieki za info, tylko bez dowodow wplaty jestes niewiarygodny. ale jest niezle gielda padla, byl peak na 2760 i teraz w dol na 2660. ehh spore straty mam przez ta wasza awarie.
Zobaczcie jak kurs teraz ładnie leci w dół. Jak uruchomią giełdę nasze BTC będą już niewiele warte...

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: grzechopl » czwartek, 25 maja 2017, 18:55

rozumiem, że te forum jest jedyną opcją komunikacji z bitmarket24,
niestety pewnie wiele osób, w tym ja ma zamrożony kapitał w postaci bitcoinów przez dzisiejszą awarię,
kwestia jest taka, że jeżeli ktoś gra dużym kapitałem, krótkimi interwałami bo wystarczy wahanie kursu o kilka złotych, a następuje taka sytuacja jak teraz (-350$) to jesteśmy stratni i to bardzo, bardzo dużo pieniędzy, liczę że bitmarket24 rozwiąże jakoś tą sytuację i nie będzie trzeba wchodzić na drogę wojenną pomiędzy kantorem a użytkownikiem

//edit
wydaje się najrozsądniejszym, żeby stan portfeli wrócił do stanu z godziny 3:30 (tylko tych, które tracą na awarii)
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 maja 2017, 19:06 przez grzechopl, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: eltomek » czwartek, 25 maja 2017, 19:03

BitMarket24.pl pisze: starcie strony poinformujemy użytkowników na 3 godziny przed ponownym uruchomieniem serwisu.
Po pierwsze: dlaczego nie tydzień przed, albo miesiąc? To jakiś żart? Kiedy orientacyjnie możemy oczekiwać dostępności, jutro, za tydzień, za miesiąc? Bardzo proszę o dokładniejszą informację. Wyraźnie gracie na czas, udzielane informacje są zdawkowe i bezwartościowe.
Po drugie: dlaczego mam czekać dodatkowe 3h odkąd uruchomicie łaskawie serwis, aby móc wypłacić swoje środki? Chcecie wyrównywać szanse na dostęp do orderów to zablokujcie te ordery, a nie dostęp do środków, które należą do użytkowników.

Rozmowny
Posty: 100
Rejestracja: 29 listopada 2013
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: Piotrek » czwartek, 25 maja 2017, 19:15

BitMarket24.pl pisze: W dniu dzisiejszym o godzinie 3.30 nastąpiła awaria serwera. Po wstępnej analizie okazało się, że awaria ta naruszyła integralność bazy danych.

Obecnie analizujemy stopień naruszenia integralności bazy danych, po którym nastąpi wybór scenariusza jej odtwarzania/naprawy.
O starcie strony poinformujemy użytkowników na 3 godziny przed ponownym uruchomieniem serwisu.

Chcemy zapewnić użytkowników, że wszystkie środki (PLN, BTC, LTC) są bezpieczne, także portfele BTC i LTC, oraz klucze do nich.

Przepraszamy za powstałe problemy i zapewniamy, że nasz zespół robi wszystko, aby przywrócić pełne działanie strony w jak najszybszym czasie.

Będziemy na bieżąco informować o postępach naszych prac.
Co ile robicie backupy, że tak się zapytam? Po ostatniej awarii nic się nie nauczyliście widzę.
Życzę szczęścia przy odpływie klientów bo na takich wahaniach jak dzisiaj są nagle słyszę "przepraszam" to ja nie wiem.
I co? Chusteczki dostaniemy na otarcie łez na zachętę? Ostatnio dałem Wam kredyt zaufania, ale mam gdzieś taki interes jak giełda stoi tak długi czas.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: lukasdecyk » czwartek, 25 maja 2017, 19:19

Wszystkie osoby które są na giełdzie powinny mieć od razu zmniejszoną prowizję do minimum, administratorzy chyba sobie nie zdają sprawy patrząc na bieżące wykresy jakie straty ponieśliśmy. Kurs skoczył kilkukrotnie. Wyczekiwany spadek bitcoina właśnie mnie ominął, to są grube tysiące złotych. Nigdy do takiej sytuacji nie powinno dojść to jest skandal.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 25 maja 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitMarket24.pl - giełda Bitcoin i Litecoin

Postautor: TRUPIOBLADY » czwartek, 25 maja 2017, 19:39

Również uważam, że najbardziej sprawiedliwym byłby backup do 3.30 a raczej cofnięcie transakcji na których użytkownicy mogą być stratni. W przypadku gdy giełda nie wyrabia, handel powinien zostać wstrzymany!

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości