Bitmaszyna.pl - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: Bitmaszyna.pl - Dyskusja ogólna

Postautor: pastuch » wtorek, 14 czerwca 2016, 12:51

A ja w przeciwieństwie do kolegów, którzy są niesamowicie entuzjastycznie nastawieni do bitmaszyna.pl powiem, że nie jestem zadowolony z tej giełdy.
W chwili obecnej funkcjonują tam boty, które co kilkanaście minut próbują zrealizować transakcję kup/sprzedaj po określonej cenie.

Jak prześledzicie dokładnie oferty kupna/sprzedaży, to dojdziecie do takich samych wniosków ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 211
Reputacja postu: 
0

Postautor: bioly » wtorek, 14 czerwca 2016, 13:04

Na każdej giełdzie są boty, tylko tutaj z powodu małego ruchu mogą być szczególnie widoczne i irytujące ;)

Rozmowny
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: prost » niedziela, 19 czerwca 2016, 19:57

pastuch pisze:(...)
W chwili obecnej funkcjonują tam boty, które co kilkanaście minut próbują zrealizować transakcję kup/sprzedaj po określonej cenie.
(...)

nie co kilkanaście minut tylko cały czas (no może 98%) te boty czekają raczej, a nie realizują transakcje po określonej cenie, bo ciężko byłoby cokolwiek kupić/sprzedać po nieokreślonej cenie ;)

a serio - od ostatnich awarii mam wrażenie, że strona czasem 'wariuje' - kilkakrotne wklepywanie zleceń, trzymanie ich w 'pamięci', komunikaty o wylogowaniu, sesji, jakichś błędach...
coś tam robicie, że to tak świruje czy może to moja przeglądarka (firefox)?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: bitmaszyna.pl » niedziela, 19 czerwca 2016, 22:27

Dokładnie ta awaryjna aktualizacja wprowadziła trochę niestabilności do systemu. Dzisiejsza powinna to naprawić i powinny zniknąć opisywane problemy. Proszę o informację zwrotną czy tak się stało.

Dyskutant
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: bn801 » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 00:44

Niedawno miałem bardzo ciekawą sytuację. Byłem zalogowany na Bitmaszynie od jakiegoś czasu i nagle usłyszałem charakterystyczny dźwięk. Przełączam się na zakładkę z Bitmaszyną, a tam stan konta ponad 10000zł :) Ja tam mam wielokrotnie mniej. Wyglądało tak jakbym widział czyjeś dane, bo nic się nie zgadzało, jeśli chodzi o stan BTC, LTC, KBMów i zł. Nie próbowałem nic przelewać, więc nie wiem, czy się dało :) Po kolejnym logowaniu było już ok, ale jakoś zacząłem się martwić o bezpieczeństwo środków na Bitmaszynie :(

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: bitmaszyna.pl » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 09:41

Problem taki występował niestety krótki czas na bitmaszynie. Jest już poprawiony. Nawet gdy występował środki nie były zagrożone. Takie są czasami efekty na szybko montowanych awaryjnych niedostatecznie przetestowanych aktualizacji. Później znalezienie takich błędów zabiera mnóstwo czasu i energii. Prosiłbym na przyszłość o szybsze ich zgłaszanie.

Dyskutant
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: bn801 » poniedziałek, 20 czerwca 2016, 16:15

Gdyby mi ubyło, zgłosił bym od razu :D Ale dobrze, że czuwacie :)

Dyskutant
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0

Postautor: paveel90 » sobota, 30 lipca 2016, 01:16

Witam, jak idą prace nad aktualizacją wprowadzające nowe krypto waluty? Temat był poruszany w marcu/kwietniu i od tego czasu cisza. :)

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0

Postautor: ghimli » poniedziałek, 1 sierpnia 2016, 15:35

@paveel90 Nowe waluty zostaną wprowadzone najprawdopodobniej pod koniec sierpnia.
Giełda bitcoin i litecoin: https://bitmaszyna.pl
Doładuj telefon za bitcoin i litecoin 2% taniej: https://doladowania.bitmaszyna.pl

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: bioly » środa, 3 sierpnia 2016, 10:38

@paveel90, fajnie, że przypomniałeś bo mi już wypadło z głowy, tyle to zajmuje :D Aktualizacje są ślimacze, ale cenię tę giełdę za konta w mbank i najtańszy przelew ekspresowy do tego banku. Inna sprawa, że ciężej to wygląda przy większej sumie (mała głębokość)

Dyskutant
Reputacja postu: 
0

Postautor: paveel90 » sobota, 24 września 2016, 13:07

Ooo widzę że dwie nowe waluty dodane do handlowania (DOGE i LSK) czemu się tym nie chwalicie? :D

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 622
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bagder » sobota, 24 września 2016, 22:11

Doładowanie do telefonów działają fatalnie. Za pierwszym razem poszło bez problemu, za drugim po reklamacji, a za trzecim znowu nie ma. Nie polecam.

Dyskutant
Reputacja postu: 
0

Postautor: paveel90 » niedziela, 25 września 2016, 01:52

Na temat doładowań się nie wypowiem bo nigdy nie korzystałem, ale z samą giełdą nie miałem jeszcze nigdy żadnego problemu. Pewnie ghimli się wypowie co jest źródłem problemu z doładowaniami.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: bitmaszyna.pl » poniedziałek, 26 września 2016, 09:21

Na bitmaszynie zostały wprowadzone dwie nowe pary walutowe DOGE/PLN i LSK/PLN.

@Bagder Proszę o przesłanie numeru telefonu, albo adresu bitcoin najlepiej przez formularz kontaktowy doładowań jeśli nadal nie ma środków na koncie (w tej chwili wszystkie zaległe doładowania są już wykonane). Co do działania samej platformy przez najbliższe 2-3 tygodnie niestety będzie to tak wyglądać. Dotychczasowy nasz operator, który realizuje doładowania kończy swoja działalność przekazując swoich klientów innemu podmiotowi. System jest przebudowywany i przez to dosyć często niedostępny. Jeśli sytuacja się jeszcze pogorszy planowane jest wyłączenie serwisu na jakiś czas aż sytuacja się unormuje.

Rozmowny
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: Piktorn » wtorek, 18 października 2016, 19:37

Jakoś z doładowaniem nigdy nie miałem problemu :) Mam nadzieję, że tak już zostanie.
A Dasha nie chcielibyście wprowadzić ?

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: bitmaszyna.pl » piątek, 21 października 2016, 11:03

@Piktorn Jeśli dashcurex ruszy to myślę że wprowadzenie DASH'a nie ma większego sensu.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: thinkngrow » poniedziałek, 24 października 2016, 11:07

bitmaszyna.pl pisze:Przejdź do cytowanego posta @Piktorn Jeśli dashcurex ruszy to myślę że wprowadzenie DASH'a nie ma większego sensu.

Hmmm.... tak jak pisałem na mailu, uważam, że tutaj należy popatrzeć na zastosowanie kryptowalut - a więc w tej chwili większe znaczenie ma Monero, Pot, Ardor czy też Ether. Te krypciaki warto byłoby wprowadzić. DOGE jest zupełnie niepotrzebny. LSK super. Brakuje jeszcze ETH i na pewno Monero. Co do DASHa to handel nim na dashcurex prawie w ogóle nie istnieje więc, nie ma znaczenia, czy DASHCurex ruszy czy też nie. Poza tym ja na pewno zabieram stamtąd moje środki jak tylko ruszą. Nie odpowiada mi sposób ich funkcjonowania i komunikacji. To zakrawa na bezczelność co się wydarzyło i jak o tym komunikowali. Na pewno nie buduje polskiej sceny BTC w pozytywnym świetle.
Jeżeli więc miałbym alternatywę do trzymania i handlowania DASH na polskiej scenie zrobiłbym to.

Co do ETH wiem, że Bitmarket chce wprowadzić ETH, ale i tak uważam, że to warto wprowadzić na każdej giełdzie, oczywiście jeżeli nie tworzy to dadatkowych problemów jak w ostatnich miesiącach.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: bioly » sobota, 29 października 2016, 18:56

Będzie jakaś aktualizacja programu partnerskiego jeśli już nie ma KBM?

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 97
Reputacja postu: 
0

Postautor: GetBitCoin_pl » sobota, 29 października 2016, 20:41

Zawsze można kupić KMB :D
Zabieraj na piwo na Getbitcoin.pl | Polecam giełdę BitBay.pl
Kup swoje pierwsze bitcoiny na 4coins.pl| Opłacaj rachunki bitcoinami na bitcantor.com/pay-bills

Dyskutant
Reputacja postu: 
0

Postautor: paveel90 » sobota, 29 października 2016, 21:18

GetBitCoin_pl pisze:Przejdź do cytowanego posta Zawsze można kupić KMB :D

Z tego co widzę to ktoś ostro postanowił skupować KBMy :)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”