BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » poniedziałek, 28 września 2020, 20:16

@BitBay wszystko gra konto zweryfikowane, kolejne pytanie, kiedy wypłaty i wpłaty monero będą dostępne?

Początkujący
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0

Postautor: Sałata » poniedziałek, 28 września 2020, 21:48

mtrm92 pisze: poniedziałek, 28 września 2020, 20:16 kolejne pytanie, kiedy wypłaty i wpłaty monero będą dostępne?
Zapomnij - https://bitbay.net/pl/aktualnosci/zamkn ... m-19022020

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mtrm92 » poniedziałek, 28 września 2020, 21:59

Nonsens, pranie pieniędzy moze być dokonywane przez każdą kryptowalutę, zeby zapobiedz praniu pieniędzy powinni całą giełde zamknąć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 295
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 29 września 2020, 10:26

sewerynowicz pisze: poniedziałek, 28 września 2020, 17:05Druga sprawa : ja nie mogę się zalogować do systemu , i jedynie jak mogę wysłać zgłoszenie to bez logowania się , a po wysłaniu zgłoszenia system informuje o tym że zgłoszenie zostało przyjęte , system nie przydziela żadnego numeru.
Numer zgłoszenia zostaje przesłany drogą mailową, sprawdź proszę również folder spam i daj znać czy udało się znaleźć.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: sewerynowicz » wtorek, 29 września 2020, 23:10

BitBay pisze: wtorek, 29 września 2020, 10:26 sewerynowicz pisze: ↑ poniedziałek, 28 września 2020, 17:05
Druga sprawa : ja nie mogę się zalogować do systemu , i jedynie jak mogę wysłać zgłoszenie to bez logowania się , a po wysłaniu zgłoszenia system informuje o tym że zgłoszenie zostało przyjęte , system nie przydziela żadnego numeru.

Numer zgłoszenia zostaje przesłany drogą mailową, sprawdź proszę również folder spam i daj znać czy udało się znaleźć.

Doszedł email , mam u was konto na nowym serwerze , to znaczy na gmailu. Wcześniej zakładałem wszystkie konta na o2 . Generalnie cały czas logowałem się u was loginem "kxmedia" , dlatego pomyliłem serwery poczty email. Na portalu bittrex to samo miałem , ale oni od razu mi wysłali na konto pocztowe o zaistniałej sytuacji i sprawa została załatwiona następnego dnia.

"Twoje zgłoszenie o numerze: 178454 zostało przyjęte i przekazane do jednego z konsultantów."

wysłałem wam oczywiście moje aktualne zdjęcie z dowodem osobistym , mój numer telefonu ,mój login "kxmedia" , dodatkowo też mogę podać też mój stan konta (zbyt wiele tego nie ma ). Mam nadzieję że teraz coś sie ruszy w mojej w tej sprawie

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » środa, 30 września 2020, 08:57

@sewerynowicz Po sprawdzeniu widzimy, że Twoja sprawa została już załatwiona i jeden z naszych konsultantów odpowiedział na zgłoszenie które przesłałeś. Sprawdź proszę skrzynkę mailową a w przypadku dodatkowych pytań odpowiedz na wysłaną przez nas wiadomość ;)

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0

Postautor: satoshi4ever » czwartek, 1 października 2020, 16:21

@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?

Wygadany
Reputacja: 350
Reputacja postu: 
1

Postautor: g100 » piątek, 2 października 2020, 11:13

satoshi4ever pisze: czwartek, 1 października 2020, 16:21@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?

Naprawdę chcesz oddawać swoje krypto polskiej giełdzie czy to tylko przejęzyczenie?

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » poniedziałek, 5 października 2020, 15:34

satoshi4ever pisze: czwartek, 1 października 2020, 16:21@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?
Na tą chwilę nie możemy potwierdzić wdrożenia tego typu opcji ale dziękujemy za sugestię i jak zawsze o wszystkich nowościach będziemy informować poprzez nasze media społecznościowe ;)

Początkujący
Reputacja: 119
Reputacja postu: 
0

Postautor: dalarin » niedziela, 11 października 2020, 13:37

@BitBay Gdzie można znaleźć aktualną tabelę kosztów wypłat poszczególnych kryptowalut z giełdy na zewnętrzny portfel?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 412
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Postautor: powered » poniedziałek, 12 października 2020, 02:07

Czy z giełdy BitBay można zrobić przelew wychodzący na dowolne konto bankowe w PLN? Np w celu opłacenia rachunków?

Weteran
Reputacja: 260
Reputacja postu: 
0
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

Postautor: WitoldC » poniedziałek, 12 października 2020, 07:07

@powered Nie.
Dodaj nowy rachunek
Jak aktywować rachunek już teraz? To proste! Prześlij nie mniej niż 10 zł na dane wskazane poniżej z rachunku, którego jesteś właścicielem.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » poniedziałek, 12 października 2020, 10:45

dalarin pisze: niedziela, 11 października 2020, 13:37@BitBay Gdzie można znaleźć aktualną tabelę kosztów wypłat poszczególnych kryptowalut z giełdy na zewnętrzny portfel?
Na ten moment opłaty możesz sprawdzić w formularzu wypłaty, natomiast pracujemy nad wdrożeniem dynamicznej tabeli opłat i wkrótce będzie ona widoczna na stronie ;)
powered pisze: poniedziałek, 12 października 2020, 02:07Czy z giełdy BitBay można zrobić przelew wychodzący na dowolne konto bankowe w PLN? Np w celu opłacenia rachunków?
Środki przelewem bankowym możesz wypłacić tylko na rachunek bankowy, którego jesteś właścicielem.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bidzi » wtorek, 13 października 2020, 10:09

@BitBay
Brak zaksięgowanej wpłaty PLN na koncie BitBay po 24h. :evil:

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 13 października 2020, 10:29

@Bidzi, Kiedy dokładnie zlecałeś wpłatę?

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Bidzi » wtorek, 13 października 2020, 10:32

BitBay pisze: wtorek, 13 października 2020, 10:29@Bidzi, Kiedy dokładnie zlecałeś wpłatę?
12-10-2020 o godzinie 9:47 z PKO

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 13 października 2020, 10:38

Bidzi pisze: wtorek, 13 października 2020, 10:3212-10-2020 o godzinie 9:47 z PKO
Moglibyśmy prosić w takim razie o przesłanie potwierdzenia tej wpłaty przez formularz http://support.bitbay.net/ ? Dołożymy starań żeby jak najszybciej dokładnie wszystko sprawdzić.

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Postautor: grabollo69 » środa, 14 października 2020, 20:58

Moje konto nadal jest zablokowane,
bez żadnych informacji,
pewnie czekają aż odpuszcze żeby zgarnąć kase.
Przestrzegam przed oszustami. Sprawa zgłoszona przez prawnika na policje. Będę informować o kolejnych 'niusach'.

Wygadany
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0

Postautor: marimach77 » wtorek, 20 października 2020, 16:54

@BitBay - moglibyście się pochylić nad moim zgłoszeniem #180475? Zleciłem wypłatę PLN na konto bankowe z którego wcześniej dokonywałem wpłat na BB ale płatność w waszym systemie ma status "Zwrot". Konto bankowe jest zarejestrowane na mnie, dane takie same jak w waszym systemie.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » środa, 21 października 2020, 08:18

@marimach77 jeden z naszych konsultantów już sprawdza Twoje zgłoszenie, prosimy o cierpliwość i wkrótce zostanie przesłana odpowiedź drogą mailową ;)

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”