BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mazdas13 » wtorek, 1 września 2020, 09:12

BitBay pisze: wtorek, 1 września 2020, 09:07@Mazdas13 a czy kontaktowałeś się już może w tej sprawie z naszym supportem?

tak kontaktowałem sie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 295
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 1 września 2020, 14:37

@Mazdas13 mamy już informację, iż nie powinny występować żadne problemu z dostarczaniem maili. Prosimy o ponowne sprawdzenie i informację czy jest już w porządku (sprawdź proszę również folder spam) ;)
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mazdas13 » wtorek, 1 września 2020, 14:51

BitBay pisze: wtorek, 1 września 2020, 14:37@Mazdas13 mamy już informację, iż nie powinny występować żadne problemu z dostarczaniem maili. Prosimy o ponowne sprawdzenie i informację czy jest już w porządku (sprawdź proszę również folder spam)

juz działa :) zdrówka..

Początkujący
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0

Postautor: grabollo69 » środa, 2 września 2020, 16:27

Jak na razie druga doba bez dostępu do konta, po lakonicznym mailu o 'procesowaniu w dziale bezpieczeństwa' sprzed 24h. Bez żadnej konkretnej informacji. Konto od ponad 4 lat, co miesiąc te same transakcje. Ciekaw jestem o co im chodzi.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » czwartek, 3 września 2020, 09:07

@grabollo69 odpowiedzieliśmy na Twoją wiadomość prywatną ;)

Dodano po 1 godzinie 27 minutach 18 sekundach:
Obrazek

Od wczoraj na naszej giełdzie dostępny jest Tether (USDT)!

Możecie już teraz wpłacać i wypłacać USDT, a także grać na nowych rynkach. Tether znajdziecie w 4 parach:

:arrow: USDT / BTC
:arrow: USDT / ETH
:arrow: USDT / LTC
:arrow: USDT / LINK

Na wszystkich rynkach z USDT obowiązują niższe prowizje od transakcji na giełdzie :D
:arrow: Maker: 0%,
:arrow: Taker: 0,1%

Życzymy Wam udanego tradingu! ;)

Pamiętajcie, że w razie pytań nasz support jest zawsze do Waszej dyspozycji.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: grabollo69 » piątek, 4 września 2020, 18:01

3cia doba bez żadnej konkretnej odpowiedzi,
nie moge zarządzać środkami, nie ma żadnej informacji dlaczego.
Przypominam - konto od 4 lat, co miesiąc spore transakcje, nigdy nie było problemów - aż tu nagle blokada konta i cisza - bo odpowiedzi typu 'zajmujemy sie' nic dla mnie nie znaczą.

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
3

Postautor: Harwardt » piątek, 4 września 2020, 19:01

A dostał ktoś takie pisemko od bitbay?
Ja dostałem po wypłacie środków, a najlepsze jest że mam tam konto od 2016 roku i to co wypłaciłem zarobiłem u nich na giełdzie.
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3530
Reputacja postu: 
0

Postautor: prap0n » piątek, 4 września 2020, 19:15

@Harwardt

:lol:

Juz odlecieli, bitstamp v2 sie robi. Zdarza sie ze trzeba zaznaczyc zrodlo pochodzenia srodkow ale zeby dosylac dokumenty prewencyjnie kiedy nie toczy sie zadnego postepowanie to cos nowego.

Początkujący
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harwardt » piątek, 4 września 2020, 19:25

@prap0n wysyłają takie pisma, a sami mogą sprawdzić w historii konta, skąd te środki :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3530
Reputacja postu: 
1

Postautor: prap0n » piątek, 4 września 2020, 19:30

@Harwardt

No tak, tylko oni chca zebys im udowodnil skad one wziely sie na twoim koncie prywatnym, za nim wyslales je na konto bitbay.
Czyli pewnie od momentu pierwszego depozytu krypto badz fiatow na gielde i skad miales te fiaty/krypto.

Początkujący
Reputacja: 368
Reputacja postu: 
0

Postautor: Ishias » piątek, 4 września 2020, 19:44

@BitBay Waves/PLN :D !! To bedzie druga Polska krypto zaraz po Lisku :P

Wygadany
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0

Postautor: keeper » piątek, 4 września 2020, 19:48

jako ciekawostkę podam, że przy zaznaczeniu środków pochodzących z darowizny, trzeba przesłać dokumenty, że się ją zgłosiło do US :)

Początkujący
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0

Postautor: hazi » piątek, 4 września 2020, 22:23

Ten projekt SIRIN LABS Token (SRN) został już porzucony .Nie wiem jakich wy macie expertow od audytu czy dany projekt nie jest scamem.Ja to stwierdziłem odrazu wystarcza dwa klikniecia mysza i odrazu widac ze to jest scam. A jestem zwykłym robolem.

Początkujący
Reputacja postu: 
5

Postautor: grabollo69 » poniedziałek, 7 września 2020, 16:59

Oto nadszedł 7my dzień odcięcia od konta,
jedyne wiadomości jakie otrzymuje, które są takie same, to te że sprawa jest analizowana...

Z dnia na dzień odcięto mi dostęp do krypto i PLN.
Jako że konto jest w pełni legalne, zastanawiam się nad prawnikiem,
czyżby w TVNie mieli racje o tej giełdzie?
To jest bardzo niepokojące - blokują konto bez żadnej informacji, trzeba sie prosić a i tak nic nie wiesz.
Miłe teksty ze strony @BitBay nie mają żadnej wartości.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 8 września 2020, 15:53

@grabollo69 Opisana przez Ciebie sytuacja, choć zdajemy sobie sprawę z jej uciążliwości, wynika z przepisów prawa. Konto zostało zablokowane w związku z obowiązkami, jakie nakłada na nas regulator estoński (wydawca licencji na prowadzenie giełdy), które wynikają m. in. z przepisów ustawy o Zapobieganiu Praniu Pieniędzy oraz Finansowaniu Terroryzmu z dnia 26 października 2017 r., polityki wewnętrznej Poznaj Swojego Klienta (KYC) oraz badania pochodzenia środków finansowych, które wpłacane są na giełdę a także zapisów regulaminu. Konto zostanie odblokowane, po wyjaśnieniu. Prosimy o cierpliwość oraz, jeśli będzie taka potrzeba, współpracę z naszym działem AML.

Zapewniamy, że blokowanie kont użytkowników nie leży w naszym interesie, a wynika wprost z obowiązków względem regulatora i przepisów o Zapobieganiu Praniu Pieniędzy oraz Finansowaniu Terroryzmu. Ponadto zwracamy uwagę, że fora i inne media społecznościowe nie są płaszczyzną do wyjaśniania tego typu działań.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

Postautor: grabollo69 » wtorek, 8 września 2020, 19:02

No tak, zasłanianie się teraz prawem jest waszą jedyną opcją w tym momencie. Dziwne że nikt o tym nigdy nie wspomniał.
Jeśli chodzi o płaszczyzne do wyjaśnień, to będę je tutaj publikować, żeby każdy mógł zobaczyć jak wyglądają wasze 'procedury', bo kontaktu z waszej strony nie ma, nie wspominając o wyjaśnieniach.
To jest po prostu jakaś kpina i ktoś kto ze mnie kpi nie ma u mnie szacunku. Musze wylewać żale na forum żeby cokolwiek się dowiedzieć - to jest nie do pomyślenia. Traktuje poważnie swoje pieniądze, a wy niepoważnie traktujecie mnie - wiadomo jestem dla was jedynie loginem.

Pozwoliłem sobie skontaktować się z kilkoma prawnikami, zacytuje odpowiedź jednego z nich;
Zalecałbym pośpiech i zabranie z tamtąd środków. W przypadku Bitmarket były takie same symptomy: wstrzymywanie transferów pod pozorem spraw dot. bezpieczeństwa.

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 615
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 8 września 2020, 22:02

@BitBay Czy teraz za każdym razem jak wypłaca się PLN na konto bankowe, u każdego użytkownika trzeba wypełniać takie papiery jak wspomniał @Harwardt czyli "Dane identyfikacyjne klienta" - bo to wydłuży całą procedurę i to dość mocno.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
11

Postautor: BitBay » środa, 9 września 2020, 08:34

@grabollo69 Każdy klient jest dla nas ważny. Rozumiemy Twoje zniecierpliwienie. Nasz support oraz dział AML będzie się z Tobą kontaktował. Porównanie z Bitmarketem jest absolutnie bezzasadne.

@Tomasz_Es Nie za każdym razem. Konieczność podania informacji o pochodzeniu środków wynika z ustawy. Jest to bardzo indywidualna kwestia, a w praktyce dotyczy zwykle większych wpłat.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: mtrm92 » środa, 9 września 2020, 13:35

witam, posiadam 1 stopien weryfikacji a zalezy mi na przelewach pocztowych, zwracam sie do osob co mają 2 stopien weryfikacji, czy mozliwe sa przelewy pocztowe z waszego konta?Wiem ze jest w regulaminie napisane ze tak ale wole sie upewnic.

Początkujący
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0

Postautor: r1111 » sobota, 12 września 2020, 10:08

keeper pisze: piątek, 4 września 2020, 19:48 jako ciekawostkę podam, że przy zaznaczeniu środków pochodzących z darowizny, trzeba przesłać dokumenty, że się ją zgłosiło do US :)
A jak obdarowany nie był rezydentem RP? w momencie darowizny? Dobrze, że już dawno darowałem sobie tą "giełdę"...

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”