BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Początkujący
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » sobota, 19 października 2019, 12:48

Ta pomyłka niestety nie jest pomyłką, btg u nich tyle wymaga:/ 2 krotnie robiłem arbitraż btg i szło bodajże 13H!

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 189
Reputacja postu: 
-4

Postautor: liseklsk » sobota, 19 października 2019, 13:22

@teamfm Gdybym wiedział że jest 120 to bym tego nie robił a tu sytuacja wygląda trochę nieciekawie. Może BB odkupi ode mnie BTG po takiej cenie w jakiej było po 4 potwierdzeniach w ramach rekompensaty xD o ile cena spadnie.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Reputacja: 216
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » niedziela, 20 października 2019, 13:08

@liseklsk Przekazaliśmy już informację do odpowiedniego działu i jak najszybciej wszystko zostanie sprawdzone.
Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym suportem https://bitbay.net/pl/kontakt

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » niedziela, 20 października 2019, 13:17

BitBay pisze:[mention]liseklsk[/mention] Przekazaliśmy już informację do odpowiedniego działu i jak najszybciej wszystko zostanie sprawdzone.
Sprawdzać wiele nie trzeba. Wszystko jest czarno na białym. Po prostu to zmieńcie jak najszybciej

Wysłane z nokia 3310

Początkujący
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
26
Napiwki: 1BV7CSgSJHzN5Eh3xnrRex9NcjcyVB5aU4
Napiwki: https://tipanddonation.com/mikesatoshi

Postautor: Mike Satoshi » niedziela, 20 października 2019, 18:59

Jeżeli macie pytania co do działania giełdy, mechanizmu KYC, polityki, licencji, itp. to zapraszam dzisiaj na Kryptowalutową Niedzielę z Majkiem #79. Około 20:30 pojawi się sam Sylwester Suszek z BitBay'a i będzie odpowiadał na wasze pytania.
Postaram się, aby rzucił trochę światła na całą obecną sytuację i mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy z Was poczują się usatysfakcjonowani.

Zaczynamy o 20:00, Sylwester od 20:30 (przez godzinę).

Link: Kryptowalutowa Niedziela z Majkiem #79

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » poniedziałek, 21 października 2019, 09:45

liseklsk pisze: niedziela, 20 października 2019, 13:17Po prostu to zmieńcie jak najszybciej
Poprawione ;)

Początkujący
Reputacja postu: 
8

Postautor: Mike Satoshi » poniedziałek, 21 października 2019, 15:30

Hey.
Tak tylko informacyjnie. Dodałem właście w opisie live znaczniki czasowe i spis treści, abyście mogli łatwiej odszukać interesujące Was odpowiedzi.

Spis treści:
[28:22] Wstęp
[28:58] Przenosiny do Estonii
[37:46] Kwestie weryfikacji KYC
[39:41] Operatorzy płatności
[42:44] Dlaczego nawet banki nie mają takiej weryfikacji
[47:13] Szybkie płatności
[50:34] Karty
[51:07] Licencjonowanie na Malcie
[52:14] Szansa za blokadę w Polsce
[55:55] Blokowanie rachunku - najgorszy scenariusz
[58:25] Władze, podatki
[59:26] Kwestia przekazania danych osobowych
[59:58] 20% prowizji od błędu
[1:04:10] Wykop i kwestia 150tys. PLN
[1:06:17] Sprawy sądowe, prokuratura
[1:08:07] Zniesławienie
[1:08:25] FuturoCoin i XIN
[1:09:21] Binance i shitcoiny
[1:12:43] Listowanie nowych coinów na giełdzie
[1:15:10] Bitomaty
[1:17:32] Libra i Facebook
[1:18:33] Znak wodny na dowodach
[1:21:24] Kredyty na dowód, e-dowody
[1:23:43] Fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, niezadowolony pracownik
[1:29:17] Coldwallety
[1:31:30] Blokowanie depozytów przy przelewie bankowym
[1:35:30] Proof of Address
[1:36:54] Program bug bounty
[1:38:05] Zamknięta grupa testerów
[1:39:29] Bitcoin Cash jako BCC
[1:41:18] O forkach Bitcoina
[1:42:09] Karty płatnicze i problemy z PLN
[1:44:35] BLIK
[1:50:10] Niekontrolowany Internet
[1:50:32] Dźwignia na BitBayu
[1:51:44] BitBay PRO
[1:53:36] Zrzucanie rynku, super promocje
[1:56:53] Lisk
[1:59:02] Trochę historii Bitcoina
[2:01:06] Efekt tłumu
[2:05:06] Wycena BitBaya
[2:06:44] ENS na Ethereum
[2:08:55] Własny token giełdowy
[2:09:44] Suszek Tower
[2:12:00] Binance i blokowanie środków, sprawy AML
[2:13:44] Przestępczość zorganizowana a krypto
[2:15:12] Anonimowe kryptowaluty i nacisk władz
[2:16:53] Kolejne wystąpienia
[2:18:27] Niezależny system finansowy
[2:21:43] Satoshi Nakamoto
[2:22:32] Manipulacje rynkiem
[2:26:22]Patenty i Craig Wright

Oczywiście tutaj linków nie ma. Wybaczcie moje lenistwo :P

Weteran
Reputacja: 339
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » poniedziałek, 21 października 2019, 19:49

Mike Satoshi pisze: niedziela, 20 października 2019, 18:59sam Sylwester Suszek z BitBay'a i będzie odpowiadał na wasze pytania.
Trochę się spóźniłem, ale mam jedno bardzo nurtujące mnie pytanie, skoro jakiś rok temu usunąłem konto w tym głupim serwisie @BitBay to dlaczego 16 października dostałem maila z tego głupiepo serwisu?
bitbej pisze: Drogi Użytkowniku,
Informujemy, że od dnia 24 października 2019 roku będzie obowiązywał nowy regulamin dostępny pod adresem: https://bitbay.net/pl/regulamin-bitbay-102019.
Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Dalsze korzystanie z serwisu jest jednoznacznie z akceptacją Regulaminu.
W przypadku braku wyrażenia zgody na postanowienia Regulaminu prosimy o złożenie oświadczenia o wypowiedzeniu umowy o świadczenie Usługi przez BitBay, drogą pisemną na adres support@bitbay.net.
Czy to oznacza, że moje konto nadal macie w bazie? Czy to oznacza, że w przypadku kradzieży waszej bazy lub sprzedaży bazy jakimś dziwnym podmiotom (co nie jest niemożliwe w waszym przypadku) moje dane są NADAL zagrożone?! Co do k*rwy nędznej ma to znaczyć?!
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 października 2019, 11:39 przez mudol, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Reputacja: 10496
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 21 października 2019, 20:37

@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Mike Satoshi » poniedziałek, 21 października 2019, 21:27

Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:37@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
Nie. Absolutnie. Normalny wywiad, żadnego sponsoringu.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » wtorek, 22 października 2019, 09:54

mudol pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 19:49Trochę się spóźniłem, ale mam jedno bardzo nurtujące mnie pytanie, skoro jakiś rok temu usunąłem konto w tym głupim serwisie @BitBay to dlaczego 16 października dostałem maila z tego głupiepo serwisu?
Wskutek rozwiązania umowy o świadczenie naszej usługi Twoje konto oraz większość powiązanych z nim danych usunięto. Jednak, w oparciu o obowiązujące prawo niezbędne było pozostawienie ich części to znaczy tych danych, których przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze, w tym obowiązków wynikających z prawa finansowego, podatkowego oraz prawa dotyczącego przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy (anti-money-laundering), jak również danych niezbędnych do ewentualnego dochodzenia lub odpowiadania na roszczenia dotyczące świadczonej w przeszłości Usługi. Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.

Mailing, który otrzymałeś dotyczy bardzo ważnej kwestii, jaką jest zmiana operatora oraz jurysdykcji naszej platformy, która kontynuuje działalność BitBay. Dzięki informacjom zawartym w tej wiadomość masz wiedzę i kontrolę o planowanych zmianach.

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » wtorek, 22 października 2019, 11:33

BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.
Proszę o konkretną odpowiedź KIEDY MOJE DANE znikną z waszego serwisu bo nie czuję się bezpieczny wiedząc, że je posiadacie i nimi obracacie. Czy czasem RODO właśnie nie powoduje, że macie obowiązek usunięcia danych na moje żądanie?

Jeżeli wystąpiłem o usunięcie konta to KATEGORYCZNIE ŻĄDAM zaprzestania wysyłania do mnie maili ponieważ nie wyrażam na to zgody. Nie widzę żadnej podstawy, dla której wysłaliście do mnie ten email.
Wymazywanie pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 20:37@Mike Satoshi Czy to rodzaj wywiadu sponsorowanego?
Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł :lol:

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: liseklsk » wtorek, 22 października 2019, 11:40

mudol pisze:
BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Zgodnie z obowiązującym prawem dane te będą przetwarzane jeszcze przez czas niezbędny dla spełnienia wspomnianych wyżej obowiązków prawnych lub przedawnienia roszczeń związanych ze świadczeniem Usługi.
Proszę o konkretną odpowiedź KIEDY MOJE DANE znikną z waszego serwisu bo nie czuję się bezpieczny wiedząc, że je posiadacie i nimi obracacie. Czy czasem RODO właśnie nie powoduje, że macie obowiązek usunięcia danych na moje żądanie?

Jeżeli wystąpiłem o usunięcie konta to KATEGORYCZNIE ŻĄDAM zaprzestania wysyłania do mnie maili ponieważ nie wyrażam na to zgody. Nie widzę żadnej podstawy, dla której wysłaliście do mnie ten email.
Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł Obrazek
Instytucje są zobowiązane do przechowywania danych przez okres 5 lat od złożenia wniosku o ich usunięcie. Co do wysyłania maili to inna sprawa

Wysłane z nokia 3310

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » wtorek, 22 października 2019, 11:40

liseklsk pisze: wtorek, 22 października 2019, 11:40Instytucje są zobowiązane do przechowywania danych przez okres 5 lat od złożenia wniosku o ich usunięcie
O tym to wiem, ale właśnie o drugą sprawę mi chodzi.

Weteran
Reputacja: 1166
Reputacja postu: 
0

Postautor: pael » wtorek, 22 października 2019, 11:42

BitBay pisze: wtorek, 22 października 2019, 09:54Mailing, który otrzymałeś dotyczy bardzo ważnej kwestii, jaką jest zmiana operatora oraz jurysdykcji naszej platformy, która kontynuuje działalność BitBay. Dzięki informacjom zawartym w tej wiadomość masz wiedzę i kontrolę o planowanych zmianach.

baju baju bedziemy w raju

macie zapewne zdrowy bajzel w bazie danych i nie wiecie kto jest aktywnym klientem, a kto nie. Co obchodzi kogos kto zerwal z Wami wspolprace gdzie teraz macie biznes? Macie zachowac i zabezpieczyc zgodnie ze stara jurysdykcja to do czego zoobwiazuje was prawo i tyle.

mudol pisze: wtorek, 22 października 2019, 11:33Suszek przechodził obok z tragarzami i wpadł

:mrgreen:
a jakze by inaczej
Ostatnio zmieniony wtorek, 22 października 2019, 11:45 przez pael, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 1868
Reputacja postu: 
0

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 22 października 2019, 11:43

Mike Satoshi pisze: poniedziałek, 21 października 2019, 15:30[1:08:25] FuturoCoin i XIN

Niezłe pitu pitu, jak rasowy polityczny bełkot, kto to kupuje?
Suszek powiedział coś w stylu: "Zrobiłem to dla ludzi" :shock: "Setki scamów były listowane na innych giełdach jak binance gdzie potracili nie w setkach milionów a w miliardach!"
Żenujące pokrętne tłumaczenie.
Bardzo proszę o te setki przykładów scamów gdzie ludzie potracili miliardy, ale proszę podać przykłady gdzie sam prezes giełdy twierdził że osobiście sprawdził projekt i nie widzi żadnych zastrzeżeń pomimo gromu negatywnych komentarzy. które jasno wskazywały na coś zupełnie innego, proszę o te setki przykładów w których cała społeczność wskazywała że to typowy twór piramidy.

Taka deklaracja prezesa giełdy na tej imprezie zorganizowanej przez FTO (jak i totalne zignorowanie protestów użytkowników tej giełdy) plus mega agresywny marketing tego scamu to nic innego jak totalne oszustwo z premedytacją i nie da się teraz przysłowiowo "wytrzeć mordy" mówiąc takie farmazony w stylu "inne giełdy też wprowadzały scamy to czemu się mnie czepiacie" ?
:shock:

Początkujący
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0

Postautor: Adolf_H » wtorek, 22 października 2019, 16:42

pic na wodę fotomontaż powiedz mi Suszek dlaczego na Binance nie trzeba podawać danych do 2 BTC a u was jest werfikacja co najmniej bardzo dogłębna nawet trzeba pisma urzędowe wysyłać ,ja nigdy skanu swojego dowodu nie wyślę nikomu a już tymbardziej wam wolę kupić na Binance albo w bitomacie z prowizją i mieć kartę Wirex ,płacę sobie legalnie.Jak ktoś nie widzi w tym problemu to jego sprawa ,ale żeby potem nie było krzyku że ktoś wyrobił sobie dowodzik kolekcjonerski i nabrał pożyczek albo robił jakieś wałki itt.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » środa, 23 października 2019, 09:56

@Adolf_H Binance jest giełdą krypto-krypto. Wielokrotnie wspominaliśmy w tym wątku, że wszystkie giełdy, które obsługują waluty FIAT, są zobowiązane do realizacji procesu KYC działając zgodnie z dyrektywą AML.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 395
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

Postautor: powered » środa, 23 października 2019, 11:25

BitBay pisze: piątek, 18 października 2019, 17:03Co do ponownej weryfikacji Użytkowników tak jak wielokrotnie już informowaliśmy jest to podyktowane wymogami jakie nałożył na nas operator płatności ...
Ponownie zapytam.
Czy dane użytkowników przekazywane są obcej firmie? Jakie są to dane?

Jak rozumieć ten punk regulaminu?
§ 5
6. Przekazanie danych innym podmiotom, może nastąpić jedynie za wyraźną zgodą Użytkownika lub na podstawie przepisów prawa, lub na żądanie odpowiednich organów administracyjnych, które Administrator ma obowiązek wykonać, lub w celach niezbędnych dla prawidłowego wykonania Umowy.
Na początku pisze że dane użytkownika można przekazać obcemu podmiotowi jedynie za wyraźną zgodą użytkownika. Ale tekst kończy się tak, że dane można przekazać zawsze w celach niezbędnych dla prawidłowego wykonania Umowy.

Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: BitBay » środa, 23 października 2019, 13:19

@powered Dane pozyskane od Użytkowników oczywiście nie są udostępniane podmiotom trzecim.

Wyjątkiem są sytuacje uzasadnione przepisami prawa lub gdy będzie to niezbędne w celu świadczenia usług np. operatorowi płatności.

Zapewniamy, że dane przechowywane i przekazywane są zgodnie z rozporządzeniem RODO i i dokładamy wszelkich starań aby zapewnić przechowywanym danym odpowiednie bezpieczeństwo.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”