Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: PolskiJezus » niedziela, 24 grudnia 2017, 08:14

Duża tu jest nagonka na giełdę BitBay,słuszna czy nie to nie mi oceniać. Ja osobiście chciałem pochwalić giełdę. Bardzo szybki kontakt z supportu i żadnego problemu nie miałem do tej pory. Weryfikacja też błyskawicznie.

Początkujący
Posty: 196
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: lisek » niedziela, 24 grudnia 2017, 08:22

Panowie i Panie jaką krypto kupić na bitbay aby przelew na gielde zagraniczna doszedł szybko? Pozniej chce wymienic na BTC i kupić docelowe waluty.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: vercoff » niedziela, 24 grudnia 2017, 08:59

@lisek, w tej chwili chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakup LTC i przelew (bloki teraz szybko wyskakują). Z ETH chyba znowu jakieś problemy mają (@Zbyszek_gd pisał ze nie zaksięgowali mu)

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » niedziela, 24 grudnia 2017, 09:19

PolskiJezus pisze: Duża tu jest nagonka na giełdę BitBay,słuszna czy nie to nie mi oceniać. Ja osobiście chciałem pochwalić giełdę. Bardzo szybki kontakt z supportu i żadnego problemu nie miałem do tej pory. Weryfikacja też błyskawicznie.
Zapłacili ci za ten post?

Dziwne sytuacje na Bitbay ciąg dalszy trwa - ostatnio tak jak kilku tutaj już pisało o problemie z ofertami widzę na bb nic się nie zmienia dalej okradają ludzi. Przykład sytuacji oferta wystawiona na np: 54300 ( wystawiona od 5-10 min ) a Najlepsza giełda w Polsce ( posikam się ze śmiechu z tego stwierdzenia ) skupuje oferty po 54400+ a moja zostaje ominięta - Gratulacje Bitbay za największą giełdę w Polsce ale ze zmianą znaczenia na Najwięksi złodzieje w Polsce.
Ale nie obawiajcie się Bitbay wszystkie dowody waszych złodziejstw są już zbierane i zostaną w pełni wykorzystane do danej sprawy jaka będzie na was czekać w nowym roku.
Wam wszystkim Wesołych Świąt a dla BB abyście zniknęli z tego rynku i przestali okradać, oszukiwać ludzi.
ps. Gratulacje BB za rekordowe ceny BTC na waszej śmiesznej platformie ładnie to się sztucznie kurs utrzymuje aby zminimalizować straty jakie powstały po spadku ceny BTC z 19k$ :lol:

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » niedziela, 24 grudnia 2017, 11:51

@TipoAntiguo, Ja ogólnie też jakoś nie narzekam na bb. Jeżeli bym ich pochwalił to też byś napisał
Zapłacili ci za ten post?
?

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dziadeck » niedziela, 24 grudnia 2017, 13:10

Działa Wam skycash z Euronetu ? Nie mogę wypłacić kasy.

mwm
Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mwm » niedziela, 24 grudnia 2017, 13:21

TipoAntiguo pisze:
PolskiJezus pisze: Duża tu jest nagonka na giełdę BitBay,słuszna czy nie to nie mi oceniać. Ja osobiście chciałem pochwalić giełdę. Bardzo szybki kontakt z supportu i żadnego problemu nie miałem do tej pory. Weryfikacja też błyskawicznie.
Zapłacili ci za ten post?

Dziwne sytuacje na Bitbay ciąg dalszy trwa - ostatnio tak jak kilku tutaj już pisało o problemie z ofertami widzę na bb nic się nie zmienia dalej okradają ludzi. Przykład sytuacji oferta wystawiona na np: 54300 ( wystawiona od 5-10 min ) a Najlepsza giełda w Polsce ( posikam się ze śmiechu z tego stwierdzenia ) skupuje oferty po 54400+ a moja zostaje ominięta - Gratulacje Bitbay za największą giełdę w Polsce ale ze zmianą znaczenia na Najwięksi złodzieje w Polsce.
Ale nie obawiajcie się Bitbay wszystkie dowody waszych złodziejstw są już zbierane i zostaną w pełni wykorzystane do danej sprawy jaka będzie na was czekać w nowym roku.
Wam wszystkim Wesołych Świąt a dla BB abyście zniknęli z tego rynku i przestali okradać, oszukiwać ludzi.
ps. Gratulacje BB za rekordowe ceny BTC na waszej śmiesznej platformie ładnie to się sztucznie kurs utrzymuje aby zminimalizować straty jakie powstały po spadku ceny BTC z 19k$ Obrazek
Ja również nie mam powodów do narzekania na BB i nie widzę powodu dla którego mieli by płacić za takie posty.. Równie dobrze konkurencja lub ktoś tym zainteresowany może płacić za narzekanie na BB..

Jeśli dzieje się tak jak mówisz, nagraj to i przedstaw tutaj. Pokaż dowody aby innych ustrzec.. Bo na razie wszyscy piszą jak ich oszukano ale dowodów nie przedstawiają..

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: PolskiJezus » niedziela, 24 grudnia 2017, 13:57

Wychodze z założenia,że jeśli coś działa i nie miałem problemu to chwale. Tak samo jest z restauracją jeśli zjadłem bardzo dobre jedzenie i zostałem świetnie obsłużony to staram sie napisać pozytywną opinie na stronie.

To kwestia podejścia. Większość nie pochwali za coś co działa i dało im zarobić czasem bardzo duże pieniądze. Chętnie jednak zlinczują jeśli nadarzy się okazja.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: swietymikolaj » niedziela, 24 grudnia 2017, 15:17

Nie rozumiem tego narzekania na zbyt wysokie ceny na BB. Dlaczego nie robicie arbitrażu? Różnice w cenach sięgające kilkunastu procent. Darmowa kasa. Ja przelałem wszystko na BB, 20 tysięcy zysku przytulone w kilka minut. Teraz poczekam spokojnie kilka dni, aż ceny sie zrównają i wtedy wrócę na Bittrex. Dodatkowa gotówka wpada ci jakiś czas. Korzystajcie póki jest okazja.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 24 grudnia 2017, 17:38

Pozwolę sobie na mały offtop.
Drogie Panie, Drodzy Panowie... Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Życzę Wam abyście robili trading z dużymi zyskami.

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zombine » niedziela, 24 grudnia 2017, 20:37

Dlaczego opcja "Stop market" nie działa ? i czy w jakiś sposób mogę ją aktywować itp. mam konto zweryfikowane i chicałem po prostu ustawić sobie kupno przy "odpowiedniej" cenie.
Czy po prostu mam wystawić ofertę i czekać aż ceny spadną na tyle by może ktoś kupił ?

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: arat » niedziela, 24 grudnia 2017, 21:46

Stop market, nie służy do kupna przy odpowiedniej cenie, to ma cię zabezpieczyć przed poniesieniem straty jakby kurs zaczął spadać.

Dyskutant
Posty: 178
Rejestracja: 13 czerwca 2014
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: silv7r » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 05:51

Ogólnie to nie mam czasu przez swoją intratną prace i to że swoje już zarobiłem a BTC pisać o poziomie tej giełdy. Ale ogólnie ta giełda to pajace. Nie umieją lub nie chcą nawet odpowiedzieć na wezwanie policji. Gratulacje wszystkim co mimo przeczytania tego komentarzu nie wybiorą chociaż innej polskiej giełdy. :D

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 21:24

@BitBay proszę mi wyjaśnić i nie tylko mi, ale całemu forum jedną podstawową rzecz.
Jak to jest, że boty ściągają niższe zlecenia a zlecenia zwykłych użytkowników są pomijane?
Nie jest to pierwszy raz, akurat obserwowałem rynek i strzeliłem screena, bo to już jest totalna parodia.
Moje zlecenie ustawione BID (Zlecenie ukryte) 10231,31 PLN a zlecenia schodzą po 10200 PLN i nagle wyskok w górę.
Czy Wy jesteście poważni w swojej pracy? Zaraz po starcie platformy 3.0 robiłem zgłoszenia odnośnie kolejności schodzenia zleceń. Dalej macie z tym totalny bałagan, może zatrudnijcie kogoś ogarniętego do załatania tych bugów?
Kolejna sprawa: Boty wybierają sobie ASK -i jak chcą. Natomiast zwykły użytkownik po wpisaniu ceny ASK dostaje błąd. Nie można kupić po wpisaniu pierwszej dostępnej oferty ASK ceny w BID. Przykład: LSK aktualny ASK 80,00 PLN. BID 75,00. Jeśli chcę wpisać BID i zdjąć tą ofertę kupując LSK, mam blokadę i error. Boty jakoś mogą kupować. To ja przepraszam za pytanie, giełda jest dla ludzi, czy dla botów, maszyn które pracują nabijając ruch i prowizję?

Obrazek

Obrazek

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:06

@aneks, Dokładnie. Ale według Polskiego Prawa Skarbowego to Ty jako płatnik podatkowy masz obowiązek wykazać to w zeznaniu podatkowym. Dopytywałem przed świętami księgową jak to rozwiązać. Stwierdziła, iż jeśli giełda nie udostępni takiej możliwości, w zeznaniu podatkowym należy podać "SZACUNKOWY" wykaz Wpłat/wypłat i różnica będzie Twoim zyskiem. Natomiast należy zaznaczyć, iż nie posiada się dokumentów z giełdy i jest to szacunkowy przelicznik. W tym momencie to Urząd Skarbowy jest zobowiązany ustalić jakie są fakty i ewentualnie wezwać w celu złożenia korekty PIT. Ot polskie prawo, tak sobie wymyślili.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:15

@aneks, Zawsze można zanieść do księgowej. Dzień dobry, ile kosztuje rozliczenie podatkowe? Noo 50 złotych proszę Pana. No to proszę tutaj jest 50 zł i papiery do rozliczenia (ryza papieru) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 22:37

Z tymi botami to fakt masakra. Przedwczoraj w nocy była taka sytuacja że wisiały bidy eth na poziomie 2450 i aski na poziomie 2630 i boty zgarniały wszystko. Zlecenia po 70-80 eth schodziły na pniu. Moja oferta skupu, choć najwyższa wisiała a niższe schodziły.

Ale i tak wyszedłem na tym dobrze bo wreszcie się lekko wk###m, myślę nie będe z tymi botami walczył załatwię je sposobem 8-) Wystawiłem bida na 2300 z kawałkiem i poszedłem spać. Kolejengo dnia patrzę a tam jedno jedynie tąpnięcie które poszło idelanie w mojego bida.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 23:51

zombine pisze: Dlaczego opcja "Stop market" nie działa ? i czy w jakiś sposób mogę ją aktywować itp. mam konto zweryfikowane i chicałem po prostu ustawić sobie kupno przy "odpowiedniej" cenie.
Czy po prostu mam wystawić ofertę i czekać aż ceny spadną na tyle by może ktoś kupił ?
arat pisze: Stop market, nie służy do kupna przy odpowiedniej cenie, to ma cię zabezpieczyć przed poniesieniem straty jakby kurs zaczął spadać.
@arat, mylisz się, funkcja STOP MARKET na BitBay służy także do kupna po odpowiedniej cenie (jak jeszcze działała)

"Oferta typu Stop jest używana w celu uruchomienia sprzedaży na rynku w momencie, gdy cena spada do założonego poziomu lub wywołania zakupu, gdy cena rośnie i osiąga ustalony poziom."

@zombine, funkcji nie aktywujesz, została wyłączona przez giełdę i "trwa naprawa" tej funkcjonalności

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 26 grudnia 2017, 12:38

@bitbay.pl
W związku ze sporą ilością zgłoszeń włamów na konto że schematem: włam na pocztę, reset hasła, kupno btc i wysłanie ich z giełdy proszę o podjęcie "jakichś" działań.
Kilka propozycji:
- brak możliwości ustawienia mailowego 2fa na ten sam adres co rejestracja
- brak możliwości resetu hasła tylko linkiem
- brak możliwości wypłat przez 48+ godzin po resecie hasła
- oczojebny komunikat dla każdego kto nie ma 2fa typu GA z linkiem do instrukcji z czym to jeść
Pozdrawiam,
Bardzo Zły Moderator.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 26 grudnia 2017, 13:21

@rav3n_pl, ja do Sylwestra Suszka na FB podałem inną propozycję, ponieważ wiele osób z tych, których okradziono nie miało w ogóle ustawionego 2FA. Moim zdaniem powinien być ustawiony limit dobowy wpłat / wypłat dla osób nie używających w ogóle 2FA tym samym proszącym się o włam na konto. Kryptowaluty są coraz popularniejsze i włamań będzie więcej. Poczta, która jest dobra do giełdy to gmail z włączonym 2FA, nikt nie zaloguje się na maila z innego urządzenia, bo na telefon przychodzi SMS z kodem weryfikacyjnym. W załączniku wiadomość od CEO BitBay, który stwierdził że wprowadzi to ograniczenie i moim zdaniem słusznie.

Obrazek

Na grupie BitBay na Facebooku na samo słowo "Ograniczenie" leci masa hejtu, jednakże nikt nie bierze pod uwagę możliwości kradzieży dopóki sam tego nie doświadczy.
Info dla nowych. Włączajcie 2FA na swoich kontach czy to Aplikacja GA czy poczta Gmail z 2FA. Prontonmail jest też dość mocny. Nie używajcie do giełd kont pocztowych bez 2FA typu o2 interia czy wp.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 21 gości