Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » środa, 10 listopada 2021, 14:28

witam, można wpłacić pieniądze z obcego konta bankowego na rachunek?np. z jak brat albo matka by mi wysłali pieniądze ze swojego konta?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » środa, 10 listopada 2021, 15:05

bl4ck pisze: wtorek, 9 listopada 2021, 17:00 Marketingowo słaba nazwa już lepsza by była ZONK :D :D
Lepsza by była "encepence, w której ręce" nawiązując do niejasnych informacji kto zarządzą tym kurw@#$łkiem :)
@mtrm92 chyba musi być z zweryfikowanego konta, reszta jest cofana jak się nie mylę.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 10 listopada 2021, 15:31

mtrm92 pisze: środa, 10 listopada 2021, 14:28 witam, można wpłacić pieniądze z obcego konta bankowego na rachunek?np. z jak brat albo matka by mi wysłali pieniądze ze swojego konta?
Tylko właściciel konta może dokonać wpłaty walut FIAT. W przypadku tpłaty osoby trzeciej, środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » środa, 10 listopada 2021, 18:38

BitBay pisze: środa, 10 listopada 2021, 15:31Tylko właściciel konta może dokonać wpłaty walut FIAT. W przypadku tpłaty osoby trzeciej, środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy.

wiadomo kiedy będzie dostępna wpłata na poczcie?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 10 listopada 2021, 19:46

mtrm92 pisze: środa, 10 listopada 2021, 18:38
BitBay pisze: środa, 10 listopada 2021, 15:31Tylko właściciel konta może dokonać wpłaty walut FIAT. W przypadku tpłaty osoby trzeciej, środki zostaną zwrócone na rachunek bankowy.

wiadomo kiedy będzie dostępna wpłata na poczcie?
Podpowiem jak wykiwać wyrafinowane procedury AML: niech "brat" albo "matka" prześlą pieniądze najpierw na twoje konto, a stamtąd wyślij sobie na giełdę.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » środa, 10 listopada 2021, 21:13

@g100 w przypadku darowizny od najbliższej rodziny należy pamiętać o zgłoszeniu do US faktu darowizny powyżej 9637 zł w ciągu 6 miesięcy. W innym wypadku powyżej tej kwoty mogą naliczyć podatek.

https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-daro ... -z-podatku

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bitmar » środa, 10 listopada 2021, 21:21

Dzisiaj, chyba w RMF FM, jadąc samochodem słyszałem reklamy Zondy :) Potem około 15-16 był reportaż o Bitcoionie i kryptowalutach, bardzo pozytywny i rzeczowy. Przypuszczam, że zrobili ten reportaż pod te nowe reklamy. Nie wiem, czy był to reportaż sponsorowany czy nie, ale fajnie się tego słuchało w mainstreamowym radiu :)

Pierwszą myślą jak dowiedziałem się, że zmieniają nazwę było "co oni robią!, to strzał w kolano...". Dzisiaj już patrzę na to nieco inaczej bo doszło do mnie, że nastawiają się na mainstream poprzez prostotę i co ważne, edukację. Może to nie jest głupie, może już na to czas. Bitbay był giełdą dla grupy "specjalistycznej", "Zonda" to taki typowy mainstream który stawia na młodych ludzi a także na ciocię Halinę i wujka Zenka.

@BitBay Fajnie, że uderzacie w mainstream przy okazji promując kryptowaluty w Polsce, ale zróbcie coś z tym AML. Ja wiem, że to wasz obowiązek, ale wydaje mi się, że chcecie być bardziej święci od papieża. Procedura AML w bankach to przy was kartkówka w pierwszej klasie szkoły podstawowej, a wy urządzacie co najmniej maturę. Z takim surowym podejściem do AML to mainstream was zje. Jak będziecie blokować ludziom środki i żądać historii transakcji ich kont bankowych to zabiją was śmiechem i obsmarują w społeczniościówkach na szeroką skalę.

Powodzenia!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 12 listopada 2021, 09:43

@Bitmar dziękujemy za sugestię i wsparcie :) Nasze działania będą miały na celu usprawnić korzystanie z giełdy- wszystko przed nami :)

Początkujący
Posty: 233
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: 141
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Księżyc

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomaroc » niedziela, 14 listopada 2021, 11:18

Zonda pisze: piątek, 12 listopada 2021, 09:43Nasze działania będą miały na celu usprawnić korzystanie z giełdy
Jak zatem sprawnie zamknąć konto wycofując wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych zarazem ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » niedziela, 14 listopada 2021, 13:10

tomaroc pisze: niedziela, 14 listopada 2021, 11:18Jak zatem sprawnie zamknąć konto wycofując wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych
Dołączam się do pytania.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 15 listopada 2021, 11:15

tomaroc pisze: niedziela, 14 listopada 2021, 11:18
Zonda pisze: piątek, 12 listopada 2021, 09:43Nasze działania będą miały na celu usprawnić korzystanie z giełdy
Jak zatem sprawnie zamknąć konto wycofując wszystkie zgody na przetwarzanie danych osobowych zarazem ?
Wystarczy przesłać takie zgłoszenie na support@zondaglobal.com i nasz specjalista krok po kroku przeprowadza przez proces zamknięcia konta oraz wycofanie zgód.
Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami powodem decyzji zamknięcia konta.

I oczywiście zawsze zapraszamy do ponownej rejestracji :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 15 listopada 2021, 13:33

Zonda pisze: środa, 10 listopada 2021, 09:51 Komunikat został przesłany wszystkim użytkownikom w dniu 8.11 około 7:00.
Komunikat o zmianie marki przyszedł tak jak mówicie w dniu 8.11. czyli w dniu zmiany marki na Zonda... Nie uważacie że powinno się zapowiedzieć zmianę dla aktualnych użytkowników żeby nie doznali zawału wchodząc na stronę bitbay.net? Oczekujecie że komunikat po angielsku o zmianie bitbay na zondę z dnia na dzień ma dać zaufanie do strony na której trzeba podać dane logowania do giełdy na których sporo osób trzyma środki? Moim zdaniem to niepoważne.
Facebook zapowiada miesiące w przód zmianę nazwy na Meta a wy stawiacie użytkowników przed faktem dokonanym.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1730
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1518
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bitup » poniedziałek, 15 listopada 2021, 14:10

@zonda macie pomimo zmiany nazwy z partyzanta u mnie dużego + za ten dzisiejszy news

Expresowa wpłata i bez wielkiej prowizji jak przy wpłacie kartą a 1% B R A W O ! teraz jeszcze wprowadzić by wypadało grę na dźwigni ;) i zmniejszyć fee za wypłatę BSV bo jest 10 krotnie większe jak na CoinEx i wielu innych

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 15 listopada 2021, 14:31

Dzięki za miłe słowa! To dopiero początek zmian i nowości! ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 13 sierpnia 2019
Reputacja: 89
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Nexos » poniedziałek, 15 listopada 2021, 18:09

Super, ten zen.com to kolejny posrednik po drodze ktory moze blokowac pieniadze

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nrth » wtorek, 16 listopada 2021, 13:37

Dlaczego z pozycji aplikacji mogę zlecić wypłatę tylko na kartę a z pozycji strony internetowej są wszystkie metody wypłaty?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 16 listopada 2021, 15:48

Z poziomu aplikacji inne metody wypłaty nie są dostępne. Aby dokonać wypłaty, zaloguj się do swojego konta z poziomu przeglądarki.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 listopada 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: twcc28 » wtorek, 16 listopada 2021, 18:54

@Zonda Kupiłem kryptowalutę w kantorze stacjonarnym. Na zakup kryptowaluty nie posiadam imiennej faktury (kantor odmówił wydania imiennej faktury). Rozumiem, że po wpłacie tak zakupionej kryptowaluty moje środki zostaną zablokowane, a sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury, zgadza się?

Pytanie do giełdy: jak będę mógł udowodnić, że te krypotowaluty należą do mnie? Jakich dowodów będą Państwo jako giełda oczekiwać w przypadku, gdy wpłaciłbym kryptowalutę kupioną w kantorze stacjonarnym?

Imiennej faktury, tak jak piszę, nie mam (kantor nie chciał mi jej wystawić). Jedyne co mam to zwykły druk KP wydany mi przez kantor. Na druku tym nie ma moich danych. I chyba będzie problem, jak wpłacę to na Państwa giełdę, prawda?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 17 listopada 2021, 09:43

twcc28 pisze: wtorek, 16 listopada 2021, 18:54@Zonda Kupiłem kryptowalutę w kantorze stacjonarnym. Na zakup kryptowaluty nie posiadam imiennej faktury (kantor odmówił wydania imiennej faktury). Rozumiem, że po wpłacie tak zakupionej kryptowaluty moje środki zostaną zablokowane, a sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury, zgadza się?

Pytanie do giełdy: jak będę mógł udowodnić, że te krypotowaluty należą do mnie? Jakich dowodów będą Państwo jako giełda oczekiwać w przypadku, gdy wpłaciłbym kryptowalutę kupioną w kantorze stacjonarnym?

Imiennej faktury, tak jak piszę, nie mam (kantor nie chciał mi jej wystawić). Jedyne co mam to zwykły druk KP wydany mi przez kantor. Na druku tym nie ma moich danych. I chyba będzie problem, jak wpłacę to na Państwa giełdę, prawda?
Proszę skontaktuj się z nami poprzez czat online lub wyślij zgłoszenie na adres: support@zondaglobal.com, a my postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania związane z weryfikacją konta.

Orator
Posty: 914
Rejestracja: 3 marca 2012
Reputacja: 190
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bult » środa, 17 listopada 2021, 10:48

Ja byłbym za tym abyście opisali to dla wszystkich ! Jaki sens ma odpisywanie poprzez support skoro pytanie bardzo dobre i odpowiedź interesuje każdego chcącego u was inwestować.
30 finał WOŚP eSkarbonka - https://eskarbonka.wosp.org.pl/eabwxh

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości