Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kolkin » wtorek, 27 maja 2014, 22:56

good story sis :)

ale co do obsługi to też mogę potwierdzić, że jest ok.

@patkacoin

a jak można zarobić? :)
Jaki moderator takie forum...

Dyskutant
Posty: 250
Rejestracja: 6 kwietnia 2013
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: big_digger » wtorek, 27 maja 2014, 23:12

Ja mam wrażenie, że ktoś napisał identyczny makaron jak w poście "Ambasady" słynna już pani Sylwia czy też inny troll :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Damian91 » poniedziałek, 23 czerwca 2014, 14:18

Czy ktos korzystał z tego uwierzytelniania dwuskładnikowego -Rublon?
Jakie opinie?

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kolkin » poniedziałek, 23 czerwca 2014, 19:09

w sumie to jak 2FA w google...

http://dialogi.pl/ - tutaj możesz testować zakładając konto poprzez wpisanie tylko loginu i hasła.
Sam rublon działa i nie wiem co więcej można napisać :D
Jaki moderator takie forum...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MichalRublon » wtorek, 24 czerwca 2014, 13:02

Na temat Rublona powstał już wątek tutaj na forum:
https://forum.bitcoin.pl/rublon-twoja-i ... 14600.html

Zachęcam też do obejrzenia filmiku na YouTube:

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: coin26 » wtorek, 24 czerwca 2014, 15:09

Jak dla mnie lepsze rozwiazanie niż 2FA w google- nie musisz każdorazowo spisywać cyfr na szybko.
Wystarczy jednorazowo przypisać urządzenie jako zaufane i po problemie. Łatwa obsługa aplikacji.
Widać że przykładają się do bezpieczeństwa. Plus dla Bitbay za wiele mozliwosci zabezpieczeń.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1963
Rejestracja: 14 maja 2013
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Multi » wtorek, 24 czerwca 2014, 18:14

Tylko Rublon nie zabezpiecza przed nie autoryzowanym dostępem do kompa, a nawet jak tylko my siedzimy na kompie to co za problem hakerowi zrobić wszystko zdalnie ??
O wirusa w dzisiejszych czasach nie problem, a podłączyć się do kompa cudzego i z niego przeprowadzić operacie to gimnazjalista już potrafi.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 7
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MichalRublon » wtorek, 24 czerwca 2014, 19:29

Multi pisze:Tylko Rublon nie zabezpiecza przed nie autoryzowanym dostępem do kompa, a nawet jak tylko my siedzimy na kompie to co za problem hakerowi zrobić wszystko zdalnie ??
O wirusa w dzisiejszych czasach nie problem, a podłączyć się do kompa cudzego i z niego przeprowadzić operacie to gimnazjalista już potrafi.
Dobrze myślisz. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego już wkrótce Rublon umożliwi potwierdzanie operacji. Jak będziesz chciał np. sprzedać 1 BTC za daną kwotę albo wypłacić środki, to będziesz musiał to potwierdzić odpowiadając na pytanie, które się pojawi na Twojej komórce z zainstalowaną aplikacją Rublon. Zatem nawet jeżeli Twój komputer będzie posiadał wirusa i intruz będzie chciał Cię obrabować, to nie uda mu się, gdyż nie będzie miał dostępu do Rublona na Twojej komórce. Będzie to oczywiście opcjonalne i każdy z Was będzie sam decydował, czy będzie chciał korzystać z takiej formy zabezpieczenia.

Moderator
Posty: 871
Rejestracja: 4 maja 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: phoebe » wtorek, 24 czerwca 2014, 19:39

Dlaczego Rublon zamiast sprawdzonego i zaufanego Google Auth?
https://bitcoinpolska.herokuapp.com Bitcoin Chat 24/7 spekulacja/dyskusja/flame

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krypto_Mar » środa, 25 czerwca 2014, 15:15

Ja się cieszę że w końcy Bitbay udostępnił API transakcyjne. Fakt że trzeba o jego włączenie pisać do biura obsługi klienta-natomiast support działa rewelacyjnie szybko. Długo wam to zeszło, ale w miedzyczasie kilka poprawek wprowadzonych o które prosiłem. Oby tak dalej :)

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TypowyFacet » środa, 25 czerwca 2014, 15:45

Tak i pewnie nie jesteś w żaden sposób powiązany z giełdą Bitbay :D

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: PalmerEldritch » środa, 25 czerwca 2014, 16:12

Tak i pewnie nie jesteś w żaden sposób powiązany z giełdą Bitbay :D
@TypowyFacet spoko zaraz jakiś "inny" makaroniarz zupełnie przypadkiem napisze, że to hejting. A oficjel BitBay przypomni że o co nam na tym forum chodzi i "czemu uważacie, że u nas volumen robiony jest w 100% przez nasza firmę", bo przecież tylko w 95% i się czepiamy jak dziady jakieś leśne, nie dostrzegając majestatu ich giełdy. Myślę, że taki marketing rodem z banksterki albo proszku OMO naprawdę niespecjalnie się na tym forum sprawdzi. :D Choć pewnie wielu mniej zorientowanych się na to nabiera. A nabierać ludzi jest nieładnie, oj nieładnie.

Tak na koniec mała prośba: przydałby się jakiś + - przedział przypisywanych na sztywno użytkowników online w ciągu doby, bo to 30 z hakiem nawet o 4 rano w poniedziałek nieco razi w oczy... ;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krypto_Mar » środa, 25 czerwca 2014, 16:13

Nie rozumiem podtekstu ale nie będę w to wnikać.
Dla informacji- dotychczasowo korzystam w bitcurexu, ale od poczatku istnienia Bitbay przyglądam się ich postępom.

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kolkin » środa, 25 czerwca 2014, 17:23

ja też tam siedzę czasem ale ostatnio opuściłem bo już prowizje są :D
poza tym jest kilka rzeczy do poprawy które "wiszą do zrobienia" już kupę czasu... i zawsze coś jest ważniejsze :shock:
zaookrąglenia do 2 miejsc po przecinku :oops:
wypłaty dalej z "suwaka" nie działają bo nie odejmuje prowizji...
i kilka innych wizualnych pierdół...

a tak w ogóle to wku**iłem się z tym otwarciem automatu.. bo to że będzie to nagłośnili ale to że już coś się spieprzyła to ni huhu... i jedziesz 100km by sobie kupić spodenki w galerii :D
tego oficjalnego użytkownika to też tu z miesiąc nie było...

a co do stałego skupu z giełdy to się nie czepiam bo to akurat dobrze że jest ruch :D bity z chodzą i jest git :)
Jaki moderator takie forum...

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 sierpnia 2014, 12:56

Poszukujemy osób do Promocji giełdy Bitbay.net na rynku zagranicznym. Ciekawe wynagrodzenie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt bok@bitbay.pl . Do rekrutacji wymagane będzie przedstawienie ciekawego planu działania. Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.


Pozdrawiamy
BitBay.net

Gaduła
Posty: 394
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0.0001 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kolkin » sobota, 16 sierpnia 2014, 00:17

mogę obsługiwać wam konto na forum :twisted: bo 2mc i odzew tylko po to żeby ogłoszenie dodać to tak trochę słabo heh
Jaki moderator takie forum...

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 162
Rejestracja: 8 maja 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: PalmerEldritch » wtorek, 19 sierpnia 2014, 13:52

mogę obsługiwać wam konto na forum :twisted:
Dołączam się do oferty. :)

Zwróciliście przy okazji uwagę, jaką marketingową siekę już zdążyli wlepić niektórym na fejsbukowym Bitcoin Polska? Chyba, że mają po prostu sporo kont-naganiaczy. Bo zupełnie serio nie wiem, jak można siedzieć w temacie, obserwować ruchy i zachowania na giełdach i wciąż uważać, że na Bitbay handel na linii użytkownik-użytkownik istnieje w skali wykraczającej poza margines całości.

Jakiś czas temu pisałem, że ustawiają sobie wolumen, dla "wiarygodności", tuż pod Bitmarketem. Teraz poszło dalej i kserują Bitcurex. Oczywiście regularnie zdarza im się zgapić przy dużych wahnięciach kursu i odstawać od reszty o kilkaset BTC obrotu... komedia. :)

Rozmowny
Posty: 115
Rejestracja: 5 lipca 2011
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: majner » wtorek, 19 sierpnia 2014, 15:15

ok ze sa niepowazni to widze z posta ale moje pytanie - skoro robia sztuczny ruch to i tak mozna przeciez u nic hsprzedac bitka po cenie nawet "im". czy moze specjalnei robia zeby zawsze kupic tanie jbitka niz inne polskie gieldy?

Dyskutant
Posty: 207
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wizard » środa, 20 sierpnia 2014, 09:25

PalmerEldritch pisze: Zwróciliście przy okazji uwagę, jaką marketingową siekę już zdążyli wlepić niektórym na fejsbukowym Bitcoin Polska? Chyba, że mają po prostu sporo kont-naganiaczy. Bo zupełnie serio nie wiem, jak można siedzieć w temacie, obserwować ruchy i zachowania na giełdach i wciąż uważać, że na Bitbay handel na linii użytkownik-użytkownik istnieje w skali wykraczającej poza margines całości.

Jakiś czas temu pisałem, że ustawiają sobie wolumen, dla "wiarygodności", tuż pod Bitmarketem. Teraz poszło dalej i kserują Bitcurex. Oczywiście regularnie zdarza im się zgapić przy dużych wahnięciach kursu i odstawać od reszty o kilkaset BTC obrotu... komedia. :)
Hehe ... a co ciekawego piszą? Słyszałem, że na grupach FB uchodzą już za największą giełdę ;)

Żarty żartami, żeby tylko ta komedia nie przeszła w tragikomedię ...

Dostrzegam tutaj inny aspekt sprawy ... zasłonę milczenia od początku dającą ciche przyzwolenie na rozwój całego procederu.

Widzę tylko jedno wyjaśnienie ... po prostu nikt tam nie handluje i nikogo ta "giełda" nie interesuje.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: BitBay.pl BTC / LTC / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 21 sierpnia 2014, 11:05

Czy wy trochę nie przesadzacie ? , giełda nie jest sztucznie napędzana jak sami zauważyliście na FB , klienci wypowiadają się o nas bardzo pozytywnie , nie wiem czemu tak bardzo się uparliście i chcecie pogrążyć naszą giełdę. Czy ktokolwiek z was miał kiedykolwiek jakiś problem z wypłata wpłatą itd , czy nawet z handlem na naszej giełdzie. Mamy dużo klientów zagranicznych którzy sprzedają w PLN , bo jako jedyna giełda mamy opcje zmiany marketu w jednym miejscu , sprecyzuje w każdym momencie posiadając BTC można sprzedać go na USD czy PLN jak na razie USD jest małe dlatego zauważyliśmy bardzo dużą sprzedaż BTC na PLN. Tylko na tym forum jest problem, każdy z was ma jakieś obiekcje. a więc pytam ponownie, czy ktoś miał problem z wpłata wypłata handlem , czy kiedykolwiek giełda przestała działać , wypłaty ekspresowe wychodzą do 15 max 30 minut , gdzie indziej też tak jest .... zostawiam to do waszej analizy

Pozdrawiam
BitBay

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości