Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 5 września 2017, 12:41

house11 pisze: doszedł Wam dzis albo wczoraj przelew bankowy z bitbaya?
Do mnie wczoraj, zlecony w piątek wieczorem.

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » wtorek, 5 września 2017, 16:19

@house11, wczoraj zleciłem, dziś jest

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » wtorek, 5 września 2017, 20:15

marimach77 pisze:
house11 pisze: doszedł Wam dzis albo wczoraj przelew bankowy z bitbaya?
Do mnie wczoraj, zlecony w piątek wieczorem.
Normalnie, bez zarzutów. Rozumiem że się martwicie, jednak macie w bankach tylko 3 sesje dziennie, bez weekendów.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: qarturq » środa, 6 września 2017, 09:42

Piąty dzień czekam na przelew wychodzący w USD. Mam nadzieję, że to nie początek poważniejszych kłopotów tej giełdy. Infolinia i zapytania przez stronę milczą. Zaczynam myśleć po zmianie giełdy.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 6 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Janusz157 » środa, 6 września 2017, 12:06

Witam zrobiłem przelew na poczcie Polskiej 05.09.2017 i w dalszym ciągu nie mam pieniędzy na BitBay.
Sprawa wyjaśniona , pracownik poczty pomylił tytuł przelewu :(
Ostatnio zmieniony środa, 6 września 2017, 13:42 przez Janusz157, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 6 września 2017, 12:10

@qarturq, prosimy skontaktuj się z nami poprzez https://bitbay.net/contact, ponieważ musimy sprawdzić Twoją indywidualną sytuację. Przelewy fiat wykonujemy do 2 dni roboczych (zwykle jest to ten sam dzień) jednak faktyczny czas dotarcia środków na konto jest zależy od sesji pomiędzy bankami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » środa, 6 września 2017, 12:59

@BitBay, odpowiedzcie proszę co z OMG? :)
Ostatnio zmieniony środa, 6 września 2017, 18:45 przez adam1226, łącznie zmieniany 1 raz.
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CryptoEmperor » środa, 6 września 2017, 13:24

Pytanie kiedy wprowadzicie Tether (USDT) ??????

Bo przez nasz naród ( janusze zawyzaja btc po 400$+), nawet arbitrazy nie mozna robic przez to ze nie ma tethra

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » środa, 6 września 2017, 19:57

bitbay chwali się, że wprowadza wersję 3.0 a na razie z doświadczeń wynika, że pojedynek bitbay vs rzeczywistość daje wynik 0:3.
Nie polecam tej firemki, która podobnie jak reszta chce zbić kapitał na bańce zakładając, że ludzie w amoku nie będą domagać się przestrzegania praw konsumenta i z własnej kieszeni pokrywać ich chaos i błędy.
FAKTY:
- min wysokość wypłaty LTC w tabeli opłat i prowizji to 0.1 LTC
- z kolegą chcieliśmy na szybko kupić LTC za 60zł bo nam brakowało na innym adresie (a mieliśmy na koncie w bb tylko 60zł, więc z wyliczeń wynikało, że spoko - kupujemy choć cena zawyżona bo czas się liczy)
- po kupnie system napisał, że nie możemy wypłacić bo min to 0.25 LTC (haha)
- dzwonimy, w końcu ktoś odbiera-kobieta po konsultacji z "działem" mówi, że min to 0.2 LTC (czyli jeszcze coś innego haha), na uwagę że wprowadzają konsumenta w błąd i że to "niezgodność usługi z umową" - że mogę jedynie napisać reklamację
- piszemy reklamację - dość szybko odpisują, ale wymijająco, nie do końca na temat i informują że niby był to błąd na koncie i już można wypłacać (czyli kolejna inna odpowiedź)
- próbujemy wypłacać - nie da się - błąd, zła kwota (haha)
- na inne maile nie reagują w ciągu kolejnych 5 godzin i pewnie ten czas bez reakcji będzie jeszcze dłuższy
- inne błędy to raz system uwzględnia prowizję od wypłaty, innym razem pokazuje 0
- przez 5 godzin nie można było wypłacić tych LTC z konta, cel w jakim zakupiliśmy przestał być aktualny a ich błędy zmusiły nas do rozporządzania tymi "groszami" w sposób inny niż pierwotny - po 5h udało się wypłacić część, 0.098LTC zostało i oczywiście nie można ich wypłacić bo po 5h system wreszcie pisze prawidłowo, że min to 0.1LTC
Ja rozumiem, że to są groszowe sprawy, ale jestem wnerwiona bo czas stracony na ten chaos był cenniejszy...

Reasumując bitbay to system beta, w którym nikt nic nie wie, albo wie swoje (każdy co innego), nie interesuje ich to że ludzie tracą czas przez te błędy i nie poczuwają się do odpowiedzialności, pomimo że ta odpowiedzialność za niewłaściwe działanie usługi jest zapisana w regulaminie (nie wspominając o ustawowo uregulowanych prawach konsumenta)

Dopisek: ostrzegam więc wszystkich, którzy małą kwotą chcą coś na szybko kupić i wypłacić, że jest duże prawdopodobieństwo że się wam to nie uda. Większej kwoty na pewno też tam nie zaryzykuję.
A z cyklu teorie spiskowe (wiem, że to trochę skrajne, ale wnerwiona ma prawo do większej ekspresji :p) to może system tak "zachęca" do większych zakupów by cena rosła i marże również z nimi, że pokazuje napis, że min do wypłaty jest większe niż stan konta ... :p
To sobie ulżyłam :p

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » czwartek, 7 września 2017, 04:28

Informacja: Uwaga przy wysyłaniu bitcoinów z BitBaya, może dojść do sytuacji gdzie transakcja na bitbayu będzie potwierdzona, lecz po naciśnięciu na potwierdzenie zobaczycie "ERROR: NOT FOUND". Transakcja zostaje wysłana z 30minutowym opóźnieniem. Także nie panikujcie. Taka sytuacja mnie spotkała dzisiaj 2 razy więc prawdopodobne, że was też spotka.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 7 września 2017, 11:27

Znaku510 pisze: Informacja: Uwaga przy wysyłaniu bitcoinów z BitBaya, może dojść do sytuacji gdzie transakcja na bitbayu będzie potwierdzona, lecz po naciśnięciu na potwierdzenie zobaczycie "ERROR: NOT FOUND". Transakcja zostaje wysłana z 30minutowym opóźnieniem. Także nie panikujcie. Taka sytuacja mnie spotkała dzisiaj 2 razy więc prawdopodobne, że was też spotka.
To nie jest do końca tak. Czasem strona tradeblock.com/ nie działa jak powinna, wystarczy wejść na blockchain.com i transakcja jest widoczna od razu nawet jak wyświetla się komunikat "ERROR:NOT FOUND"

Dodano po 2 minutach 13 sekundach:
Lais pisze: bitbay chwali się, że wprowadza wersję 3.0 a na razie z doświadczeń wynika, że pojedynek bitbay vs rzeczywistość daje wynik 0:3.
Nie polecam tej firemki, która podobnie jak reszta chce zbić kapitał na bańce zakładając, że ludzie w amoku nie będą domagać się przestrzegania praw konsumenta i z własnej kieszeni pokrywać ich chaos i błędy.
FAKTY:
- min wysokość wypłaty LTC w tabeli opłat i prowizji to 0.1 LTC
- z kolegą chcieliśmy na szybko kupić LTC za 60zł bo nam brakowało na innym adresie (a mieliśmy na koncie w bb tylko 60zł, więc z wyliczeń wynikało, że spoko - kupujemy choć cena zawyżona bo czas się liczy)
- po kupnie system napisał, że nie możemy wypłacić bo min to 0.25 LTC (haha)
- dzwonimy, w końcu ktoś odbiera-kobieta po konsultacji z "działem" mówi, że min to 0.2 LTC (czyli jeszcze coś innego haha), na uwagę że wprowadzają konsumenta w błąd i że to "niezgodność usługi z umową" - że mogę jedynie napisać reklamację
- piszemy reklamację - dość szybko odpisują, ale wymijająco, nie do końca na temat i informują że niby był to błąd na koncie i już można wypłacać (czyli kolejna inna odpowiedź)
- próbujemy wypłacać - nie da się - błąd, zła kwota (haha)
- na inne maile nie reagują w ciągu kolejnych 5 godzin i pewnie ten czas bez reakcji będzie jeszcze dłuższy
- inne błędy to raz system uwzględnia prowizję od wypłaty, innym razem pokazuje 0
- przez 5 godzin nie można było wypłacić tych LTC z konta, cel w jakim zakupiliśmy przestał być aktualny a ich błędy zmusiły nas do rozporządzania tymi "groszami" w sposób inny niż pierwotny - po 5h udało się wypłacić część, 0.098LTC zostało i oczywiście nie można ich wypłacić bo po 5h system wreszcie pisze prawidłowo, że min to 0.1LTC
Ja rozumiem, że to są groszowe sprawy, ale jestem wnerwiona bo czas stracony na ten chaos był cenniejszy...

Reasumując bitbay to system beta, w którym nikt nic nie wie, albo wie swoje (każdy co innego), nie interesuje ich to że ludzie tracą czas przez te błędy i nie poczuwają się do odpowiedzialności, pomimo że ta odpowiedzialność za niewłaściwe działanie usługi jest zapisana w regulaminie (nie wspominając o ustawowo uregulowanych prawach konsumenta)

Dopisek: ostrzegam więc wszystkich, którzy małą kwotą chcą coś na szybko kupić i wypłacić, że jest duże prawdopodobieństwo że się wam to nie uda. Większej kwoty na pewno też tam nie zaryzykuję.
A z cyklu teorie spiskowe (wiem, że to trochę skrajne, ale wnerwiona ma prawo do większej ekspresji :p) to może system tak "zachęca" do większych zakupów by cena rosła i marże również z nimi, że pokazuje napis, że min do wypłaty jest większe niż stan konta ... :p
To sobie ulżyłam :p
Jeśli chcesz coś kupić na szybko to skorzystaj z przelewów ekspresowych nie z krypto. Tutaj nigdy nie masz pewności w jakim czasie transakcja złapie odpowiednią ilość potwierdzeń. Dodatkowo BB wysyła krypto do 30 minut(przewaznie max 20) poniewaz trzymają środki na cold walletach.

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » czwartek, 7 września 2017, 15:31

miejmy nadzieje że szybko wprowadza nowe wersje BitBay.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » czwartek, 7 września 2017, 16:45

@liseklsk

to niestety jest tak. Sprawdzałem na tradeblocku, blockexplorerze oraz blockchain.info, adresy mój, BitBaya i po prostu żadna transakcja nie została wykonana. Natomiast po 30 minutach dopiero transakcja została wysłana. Zresztą nawet bloki to potwierdzały, bo dopiero po 30 minutach przy pierwszym bloku otrzymałem potwierdzenie. Czyli to jednak BitBay miał problem.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 7 września 2017, 18:14

Czemu nie podajecie do publicznej informacji iż zmieniliście bank? na bank w luksemburgu ?
Zlecone przelewy w poniedziałek do dnia dzisiejszego nie dotarły.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: cwaniak2.0 » piątek, 8 września 2017, 01:20

dlaczego post moj nie zostal zaakceptowany.. i powod "link do nielegalnego oprogramowania"?? nie bylo zadnego linku.

post dotyczyl pana od bitbay.. napialem tylko, ze owy juz przeprowadzil sie do dubaju :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 64
Rejestracja: 11 sierpnia 2017
Reputacja: 36
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Znaku510 » piątek, 8 września 2017, 07:03

@cwaniak2.0
mówił o tym na streamie. Z tego co zrozumiałem myślą nad zmianą miejsca siedziby głównej giełdy w związku z 3.0 i wejściem giełdy na rynek międzynarodowy i zastanawiają się bardzo nad Dubajem, ponieważ prawo podatkowe jest tam dużo korzystniejsze czy coś takiego. Piszę teraz z pamięci więc mogłem coś pomylić, polecam ostatniego streama, tam wszystko tłumaczy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1638
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 360
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tonyxxl » piątek, 8 września 2017, 11:05

cwaniak2.0 pisze: post dotyczyl pana od bitbay.. napialem tylko, ze owy juz przeprowadzil sie do dubaju
a nawet gdyby, to co z tego wynika???

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Świeżu » piątek, 8 września 2017, 16:06

Że za niedługo na BitBay.net będzie "Error 404" <- żarcik :P

A tak serio ... też nie możecie uwolnić kapitały bo założone BID'y przy usuwaniu pokazują błąd?

Co ciekawe nowo założone można bez problemu anulować, więc wydaje się to zagrywką programową? BB proszę o komentarz, bo może się to wiązać z konkretnymi stratami użytkowników :evil:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 212
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: 90
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prott3 » piątek, 8 września 2017, 16:45

@BitBay co wy /*ciach*/? Dlaczego wstrzymaliście handel? Nie dość że kursy macie z księżyca to za każdym razem gdy coś zaczyna się dziać na giełdach u was nie występują problemy techniczne.O kant dupy z taką giełdą.

//Opanuj się - Getbitcoin_pl

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » piątek, 8 września 2017, 17:32

prott3 pisze:@BitBay co wy /*ciach*/? Dlaczego wstrzymaliście handel? Nie dość że kursy macie z księżyca to za każdym razem gdy coś zaczyna się dziać na giełdach u was nie występują problemy techniczne.O kant dupy z taką giełdą.

//Opanuj się - Getbitcoin_pl
Przez to że na BB jest drożej można zarobić "kilka groszy" na arbitrażu. Zamiast wyzywać i obrażać zacznij zarabiać na tych wysokich cenach :P

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości