Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 21 września 2018, 18:41

Tak
AliGi pisze:@BitBay, jestem zweryfikowanym uzytkownikiem. Czyli jest tylko przelew z konta bankowego albo poczta?
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » sobota, 22 września 2018, 08:10

W ile czasu wychodzą wypłaty przez bankomat? Dwa dni wstecz wychodziły bardzo szybko do 10min dziś kiedy potrzebna mi gotówka wypłaty brak od godziny :twisted:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 września 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: postandfurious » sobota, 22 września 2018, 09:57

Spoiler:
BitBay pisze: @postandfurious,
postandfurious pisze: Wprowadzacie g**no coiny pokroju futurocoina czy innych coinow zwiazanych jednoznacznie z tym od czego kryptowlautowy swiat ucieka czyli piramidy finansowe
Wprowadzamy coiny, których oczekuje od nas społeczność naszej platformy, bacznie przyglądamy się temu, co nam sugerujecie i robimy co możemy, aby te oczekiwania spełnić, ale nie da się jednocześnie trafić w gusta i oczekiwania wszystkich,

Niezależnie od tego jakiego coina wdrażamy, zawsze pada komentarz niezadowolenia na zasadzie - dlaczego ten, a nie inny coin, jak i zadowolenie, że w końcu się ktoś doczekał możliwości handlu tą krypto na naszej platformie.

To nie koniec rozwijania się platformy i nowych wdrożeń jak i udoskonaleń funkcjonalności, to dopiero początek, może następne wdrożenia trafią w Twój gust i oczekiwania. :)
postandfurious pisze: Zabieracie jedyna opcje ktora pozwala nie klikac 50 razy w drodze walki z botami których iq nie jest na tyle wysokie by łapać się na "sztuczki" w celu ich wyleszczenia ale jest na tyle niskie aby w***wiać użytkownika do granic przebijajac oferty o uwaga uwaga padnie suma że z krzesła spadniemy. PRZEBIJAĆ O 1 GROSZ i komu to sluzy ? zgarniacie prowizje za nie spelnione ordery ? Chcecie wrazenia ze gielda zyje przy obrocie 50/dana krypto/dzien ? Wy mieliscie kiedys obroty bo ta gielda zyla bez durnowatych dzialan, a teraz ?
Docierały do nas opinie wielu Użytkowników, przeróżnymi drogami i kanałami social media, w oparciu o ten feedback zdecydowaliśmy się na takie kroki, stąd wyłączenie ofert ukrytych.

@AliGi,
Aby w pełni korzystać z funkcjonalności naszej giełdy należy być zweryfikowanym użytkownikiem,

Jeśli chodzi o wpłaty na naszą platformę, tutaj więcej informacji:
https://bitbay.net/pl/pomoc/wplaty-i-wyplaty

@wrip,

Ankieta była dla nas tylko poglądowa, aczkolwiek w 100% traktujemy tę ankietę poważnie. Nigdzie nie deklarowaliśmy, że dyktuje nam ona kolejność wdrożeń, a jedynie ma nam pomóc w rozeznaniu wśród naszych Użytkoników i sprawdzenie zainteresowania danymi projektami. Wdrażanie coinów zależy od możliwiości współpracy z danym projektem, zasięgiem geograficznym jego społeczności i wielu innych. Nie wykluczone, że szerszy plan niedługo powstanie i jeśli się tak stanie, z pewnocią go opublikujemy.

@RuckenFetard,

Jak w powyższej odpowiedzi, nie deklarowaliśmy nigdzie daty wdrożenia NANO, nie twierdziliśmy i nie obiecaliśmy również wdrożenia go w dwa dni od ankiety, miała nam ona jedynie przybliżyć zainteresowanie wokół projektów, abyśmy mieli jakiś pogląd na przyszłość i między innymi dzięki niej wiemy i jesteśmy świadomi tego jak duże zainteresowanie jest wokół NANO.
Powiem tak
1.Grupa na fb na której promuje sie granie botami i jest jakies 3,6k ludzi to Wasza grupa odbiorcow ? Czyli niecaly 1 % ludzi na gieldzie ma wplyw na rzekomo 500k uzytkownikow ? xD
2. Po volumenie Was się pozna a z tym bedzie kiepsko jak celujecie w mlmowe coiny ktorych programy w chwili padniecia spowoduja spadek volumenu do 0 (patrz bcc)
3. Ukryta oferta uderza tylko w boty, bo nie ma innej grupy ktora to boli. I niech te boty graja z sami sobą :)

Fajna gielda ale z tym ze jest polska to tylko na papierze bo celujecie ewidetnie w nowe grupy, a waflowanie sie suszka z naganiaczem jest przypieczetowaniem tej polityki rozpoczetej kilka miesiecy temu.

Zle Wam nie zycze, bo po waflowaniu sie z naganiaczami i tego typu projektami juz nic gorszego Was nie moze spotkac. Wiecie jaki powstaje smrod przy upadku takich piramidek ? Po traficmonson do teraz sie ciagnie :)

A na koneic tylko spytam ;) jak tam swapy na btc i opcja grania z dźwignią ? Rok mija troche piramidkowych coinow dodanych a tych opcji dalej brak ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 22 września 2018, 10:51

chmura86 pisze: W ile czasu wychodzą wypłaty przez bankomat? Dwa dni wstecz wychodziły bardzo szybko do 10min dziś kiedy potrzebna mi gotówka wypłaty brak od godziny :twisted:
W takich sytuacjach anuluj i zleć jeszcze raz powinno pomóc

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tomasz_Es » sobota, 22 września 2018, 11:54

@BitBay, Nie uzyskałem odpowiedzi na swoje pytanie, dlaczego przykładowo TRX można handlować tylko do 2 miejsc po przecinku ?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » niedziela, 23 września 2018, 21:19

@Tomasz_Es, i raczej nie uzyskasz bo ja już kilka razy pisałam o tym absurdzie. Zarząd tej giełdy ma za małą wyobraźnię by pojąć że 2 miejsca po przecinku na walutach, które kosztują grosz lub kilka, to absurd kompletny (co do różnicy ceny i co do możliwości wystawiania ofert), albo zrobili to specjalnie by kosić zyski przy dystrybucji.
Są też za leniwi by zobaczyć, że np na takim Bitfinexe 5, 6 miejsc po przecinku dla dolara to norma.

Poza tym zaokrąglają w dół do 2 miejsca po przecinku złotówki, które dostajesz po sprzedaży, niby to ułamki grosza ale w skali masowej i przy wielu transakcjach to coś się z tego zbiera.
Przykład - po transakcji (po przemnożeniu ilości krypto x złoty) powinieneś dostać np 100,593842... zł (bo krypto ma sporo miejsc po przecinku więc nigdy nie wyjdzie suma z 2 miejscami) a dostajesz 100,59.
Więc nawet w tej sprawie - złotówek należnych Tobie z prostego działania matematycznego, kurs razy ilość - dają ciała, bo myślą, że ceny w krypto to jak ceny w spożywczym - x,xx

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 24 września 2018, 13:02

@BitBay jestem tego samego zdania że oferty ukryte powinny zostać, przy tak niskim wolumenie to będzie tylko walka z botami która zniechęci kolejne osoby. Gdy wolumeny były wyższe jak w zeszłym roku to szło sprzedać czy kupić bez problemu wystawiając ofertę zwykłą a teraz co widać większość ofert w aski i bid to są boty.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 24 września 2018, 13:45

liseklsk pisze: a teraz co widać większość ofert w aski i bid to są boty.
Gdyby nie te boty to spread byłby bardzo duży i płynność na walutach mała.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 24 września 2018, 14:46

@prezes, niestety nie zgadzam się, w tym sensie, że płynność i tak jest mała na wielu rynkach a spread duży, ale dzięki niewidocznym ofertom była szansa coś kupić po cenie realnej. Niewidoczne oferty nie mają takiego znaczenia na dużych giełdach, gdzie ceny mają wiele miejsc po przecinku i są upakowane gęsto a spread jest w ułamkach dolara.
Ta giełda zmierza do absurdu coraz bardziej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 24 września 2018, 15:18

Jak ktoś będzie chciał wystawić ofertę to i tak wystawi nieważne czy będzie widoczna czy też niewidoczna. Choć pewno jak będzie miał duże zlecenie to będzie musiał je podzielić na więcej części.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 24 września 2018, 21:30

@prezes, nie rozumiemy się, na tej giełdzie różnice w zakupie/sprzedaży bywają czasem kolosalne (z 3 tyg temu zarabiałam na BTC gdzie podczas gwałtownych ruchów dochodziło do 800-1000zł), na BCH bywały nawet 200 zł itd. Teraz może bywa mniej bo boty głupieją od ruchów w górę w dół, ale jeżeli zacznie się jakiś ruch w górę to te spready wrócą.
Na normalnej dużej giełdzie (gdzie mam zamiar wrócić) mi to rybka czy są oferty ukryte i co robią boty, mogę w każdej chwili kupić coś np za 55,88...$ i sprzedać za 55,89...$ i nie muszę się kryć by nie przepłacić za cenę market.
A tutaj, jeśli wystawię ofertę kupna nawet za 1 zł, to bot, który stoi za mną z ofertą kupna za 50tys zaraz mnie przebije, pomimo, że to tylko 1 zł (co można było wykorzystywać też by sprzedały za tą ceną, która mi pasuje, bo one po prostu kretyńsko zawsze przebijają, nie patrząc na wartość tego co przebijają).
Więc ja nie mam zamiaru ganiać się z botem bo z tego nie ma zarobku i nikt mi za zmieniania oferty co 20 sekund nie płaci.

PS. właśnie wyłączyli ukryte i jest dokładnie tak jak napisałam, nawet ofertę za 1 zł przebijają więc przy tym marnym wolumenie to nie ma szans kupić coś na spadkach, np takie ETH, gdzie dziś na lokalnych dołkach sprzedawały się tam "kosmiczne" ilości w postaci np 3 sztuk hahaha (u bota oczywiście po cenie sprzedaży do 20 zł drożej)
To nawet nie jest bazar ale budka na uboczu

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » wtorek, 25 września 2018, 13:53

RuckenFetard pisze: Spokojnie, na wszystko przyjdzie pora.
W Bitbay robią co w ich mocy, aby spełnić nasze oczekiwania i wiedzą o bardzo dużym zainteresowaniu wokół projektu NANO....
10 tygodni to za mało na wdrożenie , przecież były inne priorytety , takie jak futurocoin lub neumark , to nic że mają kilkadziesiąt razy mniejszy wolumen niż NANO , widocznie Bitbay miał jakieś ważne powody takich priorytetów, których nie jesteśmy w stanie pojąć i na pewno nie chodzi i pieniądze

Tak więc spokojnie , mineło tyko prawie 3 miesiące, być może Bitbay da radę w pół roku.
BitBay pisze: @RuckenFetard,

Jak w powyższej odpowiedzi, nie deklarowaliśmy nigdzie daty wdrożenia NANO, nie twierdziliśmy i nie obiecaliśmy również wdrożenia go w dwa dni od ankiety, miała nam ona jedynie przybliżyć zainteresowanie wokół projektów, abyśmy mieli jakiś pogląd na przyszłość i między innymi dzięki niej wiemy i jesteśmy świadomi tego jak duże zainteresowanie jest wokół NANO.
Brutalna prawda jest taka że w taki sposób możecie zwodzić ludzi bez końca bez żadnych konsekwencji, prawdziwe biurokratyczne wodzenie za nos. Prawda jest taka że w ankiecie pisało że jest po to, abyście mogli spełniać życzenia klientów .... Teraz zaczyna być już wszystko przekręcane.

Jak to się stało że shitcoin futoru bez wolumenu ,którym nikt nie chce handlować, wszedł na waszą giełdę dosłownie natychmiastowo odrazu po ankiecie ! ?
Cały ten bajzel najwyraźniej zainicjował wasz szefu , Pan S.S . który obiecał że futoro wejdzie na giełdę niemal rok temu.
Możecie przekazać szefowi, że jeśli zainkasował bonus za wejście futuro i ankieta była stworzona tylko pod to aby to przepchnąć za wszelką cenę to niech ten sam Pan teraz naprawi to co zepsuł, niech uniesie się honorem i skończy tą sprawę jak należy, bez tej smrodliwej otoczki.

Cała sprawa rozchodzi się pewnie o to, że NANO nie jest erc20 lub klonem BTC i trzeba zapłacić za wdrożenie więcej niż na waciki.
ALe czy na pewno jest sent chować głowę w piasek w nieskończoność, zwodzić ludzi i udawać że wszysko gra?

Ja wiem że osoba która teraz tu odpisuje jest tylko od zadań PR i nie ma żadnej władzy nad tym co zrobi Bitbay , dlatego pisanie do was być może nie ma sensu, waszym zadaniem jest tylko naprawianie wizerunkowo, tego co zepsuje S.S lub programiści.
Mam chociaż nadzieje że część z tych rzeczy jest przekazywana tam gdzie trzeba , a nie tylko zamiatana pod dywan.

To jest wasz wpis na wykopie:

https://www.wykop.pl/tag/bitbay/
Ankieta ma na celu pomóc nam w wyborze walut, których pojawienia się oczekujecie na BitBay. Pomoże nam to w wyborze kolejności ich dodawania. Dzisiaj wdrożyliśmy 2 nowe (Monero i Zcash).
Kolejność prawidłowa idzie tak 1,2,3,4,5,6,7,8,9 , w bitbay najwyraźniej 1,8,9,4

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » środa, 26 września 2018, 23:55

Może by tak Pan @BitBay wprowadził USDT i USDC? Byłbym rad i pewnie nie tylko ja :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 27 września 2018, 00:04

anagamidev pisze: Może by tak Pan @BitBay wprowadził USDT i USDC? Byłbym rad i pewnie nie tylko ja :D
tylko jaki w tym jest sens skoro to odpowiednik USD na giełdach gdzie niema FIATów a na BB masz USD,EUR i PLN

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 00:08

@liseklsk, taki, że ceny, płynność i głębokość na parach USD i EUR pozostawiają wiele do życzenia, poza tym USDT zapewnia wymianę crypto-crypto co nie rodzi późniejszych ewentualnych komplikacji przy składaniu pitu : ) :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 27 września 2018, 00:16

anagamidev pisze: @liseklsk, taki, że ceny, płynność i głębokość na parach USD i EUR pozostawiają wiele do życzenia, poza tym USDT zapewnia wymianę crypto-crypto co nie rodzi późniejszych ewentualnych komplikacji przy składaniu pitu : ) :D
Rozumiem tylko nie wiem czy na USDT będzie większa płynność oraz głębokość rynku jak nawet nowe krypto nie pomagają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » czwartek, 27 września 2018, 00:21

@liseklsk, no cóż, te większe giełdy tj. Bitfinex, Poloniex, Bittrex, Binance, KuCoin i inne mają, więc byłoby fajnie i wygodniej :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » czwartek, 27 września 2018, 08:55

ja jeszcze o tym braku ofert ukrytych, robiłam eksperymenty na zachowanie botów i teraz w historii mojego konta, tam gdzie były kiedyś transakcje to mam teraz kilkanaście stron albo i więcej, gdzie nie ma żadnej transakcji tylko info o wystawieniu/wycofaniu oferty, także ja się poddaję bo najpierw jest męka z botem by coś kupić a potem ta sama męka by sprzedać. Jedynie podczas silnego trendu to jest wykonalne- spadkowego lub wzrostowego (lub kupowanie powyżej ceny na innych giełdach i sprzedawanie sporo poniżej niż boty). Handlowanie w wolnej chwili odpada zupełnie - strata czasu.
Poza tym boty są jak zboczeńcy hehe, przykładowo wystawiam kupno po 5zł- przebija - daję 10zł - przebija, to ja go zostawiam na tym 10 i wracam do 5 zł, no to zboczeniec dalej za mną i wraca ze mną do 5 zł. No chciał kupić przecież za 10.
Oczywiście wiem, że ustawia się tak by być na początku listy, no ale prowadzi to do absurdów, gdy np wystawiam śmieszną kwotę kupna BTC za 10 zł po kursie o 50 zł wyższym niż bot za mną, który chce kupić 4 BTC. No i ten bot mnie przebija czyli poświęca 4x50zł=200zł by przebić 10 zł. No to już taniej by mu wyszło zlikwidować moją ofertę czyli mi sprzedać BTC - koszt tylko 10 zł.
Także moje konto na tej giełdzie zostaje tylko do arbitrażu i do rolowania botów podczas tego arbitrażu skoro tak lubią przebijać małe kwoty ...

PS. Szanująca się firma i działająca wg zasad praw konsumenta wprowadza jakieś zmiany minimum z miesięcznym uprzedzeniem by klient mógł dostosować się do zmian. Wy niestety jesteście takim garażowych tworem chaosu, bez koncepcji, bez wizji i bez transparentności tego co macie zamiar zmieniać.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: benq » czwartek, 27 września 2018, 09:17

@Lais, moim zdaniem chodzi o to, żeby zachęcać do sprzedaży/kupna jako market taker a nie market maker, wtedy giełda kosi większą prowizję ;)

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 27 września 2018, 10:06

benq pisze: @Lais, moim zdaniem chodzi o to, żeby zachęcać do sprzedaży/kupna jako market taker a nie market maker, wtedy giełda kosi większą prowizję ;)
Tylko każda ukryta oferta była traktowana jako market taker nawet jak była market maker.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości