Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 3 października 2017, 23:24

Obiecywanie obniżenia prowizji już od 3 tygodni słyszę a jak przyjdzie do zrealizowania to czemu tego nie robicie ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » wtorek, 3 października 2017, 23:30

@teamfm, Ludzie stracili po kilka tysięcy na tym ataku. Były wtedy spore ruchy kursów. Zapewnienie rekompensat było. Pisałem przecież że na dobre piwo nawet nie starczy. Schowali głowę w piasek, jak sprawa trochę przycichła. Przecież to było do przewidzenia. Dobrze, że na tej giełdzie mam tylko 5 % swojego kapitału, jak tylko będzie gdzieś większy dołek to pakuję się na full i przenoszę na 3 giełdy. 2 tygodnie temu w moich oczach stracili wiele. Ok, dałem im szansę z której nie chcieli skorzystać. Mydlenie oczu nie zatrzyma klientów, a jedynie przez te 2 tygodnie powstrzymało osoby które się jeszcze wahały co robić.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 4 października 2017, 00:48

Cieszmy się że jednak ktoś się nami interesuje i jednak większość problemów jest załatwiana błyskawicznie, czy to przez forum i pomoc @BitBay czy FB bądź infolinię. Każdy z mniej lub bardziej zaawansowanych traderów zapewne korzystał z polo a tam o takim supporcie można pomarzyć. Nie dość że żadnej rekompensaty nikt nie otrzyma to jeszcze na odpowiedź można czekać i czekać. Przykład mój z ostatnich dni na polo, wysyłając lisy coś nie wyszło i txid nie istnieje o dziwo odpowiedź z supportu była błyskawiczna że już się zajmują i zrobią jeszcze raz wypłatę no i tak robią już 3 dni i ciągle zrobić nie mogą a człowiek siedzi i patrzy na kurs :P. Więc myślę że aż tak bardzo nie możemy narzekać

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: JanOpusa » środa, 4 października 2017, 00:51

Do BitBay

Witam chciałem dzis wypłacić z giełdy kwotę ok 0.035 btc na adres zew, i mam komunikat "brak wystarczającej ilesci srodków" mimo iż są.
Czy jest jakieś min do wypłaty ?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 4 października 2017, 01:39

ALe tamta giełda działa, na bb na każdym kroku obecnie bug :D A ostatnio support jak nie odpowiada kilka tygodni to prawie jak na polo. Napisz do bittrexa cokolwiek, 15m-2h i masz odpowiedź :)
Sam widzisz, że pomimo "dobrych" zmian wszyscy uciekają z bitbay, wśród moich 8 znajomych grających dotychczas głownie na bitbay, pozostał tylko jeden gracz na tej giełdzie po zmianie na 3.0.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adam1226 » środa, 4 października 2017, 07:50

oj gdybym mial tam konto to chyba balbym sie logowac..
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 18 czerwca 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dexu » środa, 4 października 2017, 08:41

@Bitbay, dziękuję za dotrzymanie słowa i załatwienie sprawy z korektą. Wszystko się zgadza.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 4 października 2017, 09:53

teamfm pisze: ALe tamta giełda działa, na bb na każdym kroku obecnie bug :D A ostatnio support jak nie odpowiada kilka tygodni to prawie jak na polo. Napisz do bittrexa cokolwiek, 15m-2h i masz odpowiedź :)
Sam widzisz, że pomimo "dobrych" zmian wszyscy uciekają z bitbay, wśród moich 8 znajomych grających dotychczas głownie na bitbay, pozostał tylko jeden gracz na tej giełdzie po zmianie na 3.0.
No z tym ze bittrex odpowiada w 15 minut do 2 godzin to tez grubo przesadziłeś. Może tak było dawno temu. Teraz to już porównywalnie do polo a jednak na bb nigdy nie miałem sprawy rozwiązywanej dłużej niż jedną dobę a na polo mogę wstawić screeny że tydzień to jest super szybko. Więc co z tego że niby działa jeżeli są problemy z depozytami i wypłatami a support leży i kwiczy.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 4 października 2017, 11:42

3 krotnie pisałem w ostatnich 2 miesiącach nigdy nie oczekiwałem na załatwienie więcej jak 2h :P

Początkujący
Posty: 142
Rejestracja: 1 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wsite » środa, 4 października 2017, 11:49

Kiedy wprowadzicie nowe kryptowaluty?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 4 października 2017, 12:16

@tygrysek195 jeśli chodzi o powiadomienia to wrócą. Robimy co możemy, ale realizujemy taski w kolejności według priorytetów. Czasami coś wpada, co wymaga przerwania prac i powrócenie do tego później. Pracujemy 24/7, wiemy że obecnie niewiele zmian, które wprowadzamy są widoczne dla Was, na dniach rozpoczną się updaty, które będą widoczne.

Wracając do reklamacji - jak pisaliśmy wyżej - sytuacja dotyczyła nielicznych kont na naszej platformie, a historia nie pozwala nam odgórnie stwierdzić których. Dlatego przyjmowaliśmy i rozpatrywaliśmy reklamacje indywidualne, przyznając mocno obniżone prowizje, w zależności od deklarowanych strat. Dodatkowo zaplanowaliśmy również przyznanie darmowych coinów. @teamfm prowizja na Twoim koncie jest obniżona, podobnie jak na koncie @tygrysek195.

@JanOpusa spróbuj od kwoty BTC, którą masz na koncie odjąć ręcznie fee za przelew czyli 0.00045 BTC i taka kwotę wprowadzić do formularza. Powinno pomóc. W najbliższym czasie wprowadzimy zmianę, aby odejmowanie fee następowało automatycznie.

@dexu to my dziękujemy :)

@liseklsk dziękujemy za miłe słowa :) Obecnie bardzo mocno rozbudowujemy i szkolimy dział support, żeby zawsze służył Wam pomocą.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 4 października 2017, 14:22

BitBay pisze: @tygrysek195 jeśli chodzi o powiadomienia to wrócą. Robimy co możemy, ale realizujemy taski w kolejności według priorytetów. Czasami coś wpada, co wymaga przerwania prac i powrócenie do tego później. Pracujemy 24/7, wiemy że obecnie niewiele zmian, które wprowadzamy są widoczne dla Was, na dniach rozpoczną się updaty, które będą widoczne.

Wracając do reklamacji - jak pisaliśmy wyżej - sytuacja dotyczyła nielicznych kont na naszej platformie, a historia nie pozwala nam odgórnie stwierdzić których. Dlatego przyjmowaliśmy i rozpatrywaliśmy reklamacje indywidualne, przyznając mocno obniżone prowizje, w zależności od deklarowanych strat. Dodatkowo zaplanowaliśmy również przyznanie darmowych coinów. @teamfm prowizja na Twoim koncie jest obniżona, podobnie jak na koncie @tygrysek195.

@JanOpusa spróbuj od kwoty BTC, którą masz na koncie odjąć ręcznie fee za przelew czyli 0.00045 BTC i taka kwotę wprowadzić do formularza. Powinno pomóc. W najbliższym czasie wprowadzimy zmianę, aby odejmowanie fee następowało automatycznie.

@dexu to my dziękujemy :)

@liseklsk dziękujemy za miłe słowa :) Obecnie bardzo mocno rozbudowujemy i szkolimy dział support, żeby zawsze służył Wam pomocą.
Nie ma za co to tylko święta prawda :)

Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bartek_maj » środa, 4 października 2017, 15:16

@BitBay, jak wygląda sprawa API? jakoś się to przeciąga?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 4 października 2017, 15:34

@bartek_maj wcześniej podawali daje 6.10 jako date udostepnienia manuala do api 3

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 4 października 2017, 16:16

Ponieważ bardzo często pytacie nas o, to kiedy różne zmiany i funkcję zostaną dodane, więc pozwólcie na chwilę szczerości i że zarysujemy Wam nasz plan działania :)

Bardzo Wam dziękujemy za feedback i jesteśmy naprawdę wdzięczni za każdą opinię dotyczącą 3.0. Od momentu wprowadzenia nowej wersji platformy dostajemy od Was poprzez różne kanały mnóstwo sugestii dotyczących tego, czego Wam brakuje, co powinniśmy zmienić.

Intensywnie pracujemy, aby wszystkie te zmiany przygotować i wprowadzić jak najszybciej. Chcemy to wykonać w dwóch większych updatach, które mamy nadzieję wypuścić w najbliższych dniach. Oczekiwanie wynika z faktu, że cały czas pracujemy nad rzeczami, których wizualnych efektów niestety nie możecie dostrzec, a są bardzo ważne dla platformy.

I tu dochodzimy @liseklsk do kwestii przyznania darmowy coinów :) Gdy zmiany zgłaszane przez Was zostaną wprowadzone idziemy dalej - dodamy nowe kryptowaluty i będzie możliwość przyznania bonusowych coinów. To jednak niespodzianka i szczegółów na razie nie chcemy zdradzać :).

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 4 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: JanOpusa » środa, 4 października 2017, 21:24

BitBay pisze: 0.00045 BTC
BIt Bay dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: -26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: BTCanalityk » czwartek, 5 października 2017, 07:27

@BitBay, nadal brak możliwości wycofania złotówek i dolarów w programie partnerskim a odpowiedź po 5 dniach z supporta to taka trochę śmieszna :
"Dzień dobry,
Wprowadziliśmy wiele poprawek i usprawnień na naszej stronie, czy problem nadal jest aktualny?
Pozdrawiamy / Kind Regards,
BitBay Team"
:evil:

Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: 25 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dziadeck » czwartek, 5 października 2017, 09:14

@BitBay otrzymałem wyjaśnienie mojej sprawy ( korekta ) na maila, bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie. Wszystko jest już jasne. Saldo zgodne. Oby każda firma tak dbała o klientów.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 194
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Berylo » czwartek, 5 października 2017, 09:39

Jestem początkujący i mam pytanie gdyż nie rozumiem jednej rzeczy dotyczącej prowizji TAKER MAKER (pomijam dźwignię na tym etapie)

Konkretnie chodzi mi o funkcjonowanie tych prowizji w zależności od tego czy używam szybkiej transakcji czy ofert.

1. Chcę kupić walutę i korzystam wystawiam ofertę BID - jaka prowizja?
2. Chcę kupić walutę i korzystam z szybkiej transakcji - jaka prowizja?
3. Chcę sprzedać walutę i wystawiam ofertę ASK - jaka prowizja?
4. Chcę sprzedać walutę i korzystam z szybkiej transakcji - jaka prowizja?

Ja to rozumiem tak, że w przypadku szybkich transakcji nie wystawiam ofert tylko korzystam z istniejących więc prowizja TAKER jest pobierana. Natomiast w przypadku gdy wystawiam ofertę pobierana jest prowizja MAKER czyli:
1. 0,37%
2. 0,43%
3. 0,37%
4. 0,43%
Więc bardziej opłaca się handlować walutą wystawiając ofery kupna i sprzedarzy niż korzystać z szybkiej transakcji. Dobrze to rozumiem?


Chociaż wartości sugerują inaczej
Obrazek

W obu przypadkach liczy prowizję 0,43%, a w moim rozumieniu wystawiam ofertę czyli MAKER

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 5 października 2017, 11:29

@Berylo użytkownicy prosili o przywrócenie tego podglądu, dlatego zostało to zrobione, już tłumaczymy jak działa:

Realny orderbook i to jak złoży Ci się oferta jest realnie w naszym module transakcyjnym. Na froncie aplikacji moglibyśmy tylko i wyłącznie wyliczać na dany moment, Ty mógłbyś pomyśleć, że tak będzie i reklamować, że zapłaciłeś wyższą prowizję.

Dlatego w otrzymasz pojawia się kwota zawsze według najwyższej prowizji, czyli taker (oferta LIMIT, tez może być w całości albo części takerem). Obok mas taką ikonkę "i" po najechaniu na nią masz pokazane ile środków otrzymasz, jeśli oferta będzie makerem a ile, jeśli takerem dla lepszego zobrazowania.

Jednak ostateczna prowizja wyjdzie w momencie realizacji oferty, to czy całość będzie makerem, takerem czy mieszana zależy od sytuacji na rynku.

@BTCanalityk sprawdzimy, dziś będzie to załatwione. Damy znać.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości