Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 30 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jeserai » wtorek, 27 września 2022, 13:12

@Zonda Możecie wyjaśnić mi na jakiej podstawie należy ponownie zidentyfikować tożsamość za pomocą smartfona (dostęp do telefonu, robienie sobie zdjęcia!!!), a nie przesłania skanów dokumentów? Skany wypełniają wymagania ustawy AML w zupełnie wystarczającym stopniu. Tym bardziej że, choćby jako obywatel RP, należę wg ustawy do grupy o niskim ryzyku, zwłaszcza że chciałbym wypłacić tylko małą kwotę na konto bankowe.

Druga sprawa, gdzie znajdę waszą procedurę wewnętrzną AML, w jaki sposób są chronione dane oraz czy po upływie 5 lat od wykonania ostatniej transakcji lub zakończenia współpracy usuwacie przesłane dane?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 28 września 2022, 10:00

Proces weryfikacji odbywa się za pomocą zewnętrznego oprogramowania służącego do automatycznego sprawdzania dokumentów i zdjęć selfie w procesie KYC. Na tej podstawia sprawdzana jest ,,żywotność" użytkownika. Program Onfido w sposób zautomatyzowany rekomenduje bowiem, czy weryfikacja konta Użytkownika może być zatwierdzona, odrzucona bądź przesłana do manualnego sprawdzenia przez Administratora Danych.
Wszystkie informacje odnośnie przechowywania danych znajdziesz tutaj:
https://zondaglobal.com/pl/legal/zonda- ... rywatnosci

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » sobota, 1 października 2022, 11:38

@Zonda te odpowiedzi pisze jakiś pracownik czy macie napisany jakiś skrypt - generator pieprzenia o KYC/AML, wymaganiach prawa, prosimy o cierpliwość, to nie my to wymogi prawa UE itd.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 1 października 2022, 13:17

Odpowiadamy na wszystkie pytania zgodnie z prawdą i regulaminem giełdy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: powered » niedziela, 2 października 2022, 01:18

Zonda pisze: sobota, 1 października 2022, 13:17Odpowiadamy na wszystkie pytania zgodnie z prawdą i regulaminem giełdy.
ok
w takim razie ja w dalszym ciągu czekam na odpowiedź

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 3 października 2022, 14:04

Przypomnij proszę swoje pytane, odniesiemy się do niego. :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 4 lutego 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dago121 » wtorek, 4 października 2022, 16:27

Chyba ktoś sie zdenerwował w końcu mocno:)
https://zapodaj.net/3e0204b83e1d8.png.html

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: powered » wtorek, 4 października 2022, 20:58

Zonda pisze: poniedziałek, 3 października 2022, 14:04Przypomnij proszę swoje pytane, odniesiemy się do niego.
viewtopic.php?f=55&t=14349&start=9700#p745823

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kemot80 » wtorek, 4 października 2022, 23:18

a PicBay wciąż brnie...w cywilizowanym, przynajmniej teoretycznie, świecie standard obsługi klienta jak w jakimś Pakistanie...zastanawiam się czy sprzedaż firmy i zmiana nazwy na Złonda to nie był tylko i wyłącznie zabieg PRowy celem pomalowania trawy na zielono i zbudowanie w świadomości klientów niby nowych standardów, efekt jaki jest każdy widzi....tylko właściciel chyba wciąż ten sam...a może jesteście powiązani kapitałowo z Satoshi Nakamoto, skoro to taka tajemnica :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 5 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: donmmm » środa, 5 października 2022, 09:24

Mam problem z weryfikacją dowodu @Zonda możecie pomóc? moge przesłac zdjecia prawka? ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » środa, 5 października 2022, 09:44

donmmm pisze: środa, 5 października 2022, 09:24Mam problem z weryfikacją dowodu @Zonda możecie pomóc? moge przesłac zdjecia prawka?
Po co tam włazisz?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nrth » środa, 5 października 2022, 10:51

Dokładnie, nie używajcie tej giełdy bo będzie płacz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 5 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: donmmm » środa, 5 października 2022, 14:34

Mam konto juz od lat ale chcą ode mnie ponownego KYC :?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » środa, 5 października 2022, 14:53

donmmm pisze: środa, 5 października 2022, 14:34Mam konto juz od lat ale chcą ode mnie ponownego KYC
Niech se chcą. To ich problem, nie Twój.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-13
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 6 października 2022, 15:58

donmmm pisze: środa, 5 października 2022, 09:24 Mam problem z weryfikacją dowodu @Zonda możecie pomóc? moge przesłac zdjecia prawka? ;)
Napisz do nas w tej sprawie na czacie dostępnym na naszej głównej stronie bądź na: support@zondaglobal.com, podamy Ci przyczynę problemu z weryfikacją.

Nie akceptujemy prawa jazdy jako dokumentu tożsamości, prosimy o załączenie dowodu osobistego bądź paszportu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » niedziela, 9 października 2022, 19:20

dago121 pisze: wtorek, 4 października 2022, 16:27 Chyba ktoś sie zdenerwował w końcu mocno:)
Obrazek
Dziwi mnie ze ten temat jeszcze nie jest w dziale scamow, gdy wydzial przestepczosci gospodarczej prokuratury ("PG"), prowadzi postepowanie przygotowawcze w sprawie mozliwego przywlaszczenia srodkow przez Zonde.


zrodlo: https://www.najlepszekonto.pl/zonda

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 5 lutego 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojojuve » poniedziałek, 10 października 2022, 20:15

SCI_FI_Maciuś pisze: czwartek, 6 października 2022, 22:29
wojojuve pisze: piątek, 23 września 2022, 10:50 Zablokowali mi konto, gdyż korzystam z usług Binance. Wymagają abym wysłał oświadczenia o współpracy zawierające m in pesele i dowody osobiste ze wszystkimi użytkownikami, z którymi dokonywałem transakcji p2p.

@Zonda
Was poj*ebało w tej Zondzie?
Update. Nadal mam zablokowane środki. Dzisiaj po wielu dniach napisali mi, że mam ich wysłać to, co napisałem wcześniej na innej kartce, bo tamta nie miała loga zonda...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » poniedziałek, 10 października 2022, 22:14

@wojojuve każ im oddać środki na rachunek/adres z którego wpłaciłeś i zamknij konto.
Nie wysyłaj żadnych dokumentów, co najwyżej pisemną prośbę o zamknięcie konta i tyle.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 5 lutego 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojojuve » wtorek, 11 października 2022, 09:59

@revo już to zrobiłem, ale jak widać to też nie takie łatwe i szybkie...

Btw gdzie polecacie obecnie kupić krypto za złotówki? Mam na myśli kwoty rzędu kilku BTC.

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » wtorek, 11 października 2022, 10:21

wojojuve pisze: wtorek, 11 października 2022, 09:59dzie polecacie obecnie kupić krypto za złotówki?
kantor, bitomat, ogłoszenie prywatne a potem jak już masz krypto to możesz działać na dowolnej giełdzie bez cyrku który jest opisywany przez klientów w tym wątku.
Do wyboru wg reputacji (Zonda na 213 miejscu w tym rankingu 2pkt w skali 1-10): https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/
---

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], CzarnaOwca i 14 gości