Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7602
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12693
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » niedziela, 1 sierpnia 2021, 23:20

@adiqq, oczywiście miałem na myśli topowe giełdy a nie giełdopodobne twory rzędu bubelka.

Z twoim podejściem nie było by daytrejdingu, do tego zerowa płynność na giełdach. Powinieneś wręcz dziękować, że ludzie czy instytucje wpłacają ogromne kwoty by zakupić BTC czy inne krypto dzięki czemu masz dzisiaj takie ceny jakie są.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 15:36

Sprawa wyglada nastepujaco, rozmowa video, ktora odbyla sie dzisiaj zostala przeze mnie nagrana, poinformowalem o tym, poprosilem o przedstawienie sie osoby prowadzacej.

W momencie kiedy zostalem wylegitymowany, zostalem poinformowany o tym, ze rozmowa powinna zostac zakonczona, bo "nie jestem wlascicielem konta"

W nastepnej czesci rozmowy, spytalem jakim cudem, skoro okolo 3 weryfikacji i zmiany wprowadzone po utworzeniu konta, od kiedy wymagana jest weryfikacja tj 2017+ zostaly zaakceptowane i czy moze mi podac dane, ktore posluzyly do weryfikacji - zostalem poinformowany, ze nie moga mi udzielic takich informacji, bo "nie jestem wlascieielem konta"

Konto od poczatku istnienia bylo prowadzone przeze mnie, pieniadze wplacane i wyplacane byly z mojego i na moje konto bankowe, sprawy z US dt transakcji kryptowalutowych z giledy BB z konta, sa formalnie zalatwiane i rozliczane, kasa w pelni czysta, transakcje glownie robione na LSK

Od 2017 roku nikt nie wniosl zadnych zastrzezen do weryfikacji konta, konto ktore uzytkuje od poczatku bylo w pelni zweryfikowane do dnia 28.07.2021 roku - poproszono mnie o aktualizacje weryfikacji, ktora przeszla 2 z 4 etapow - zostalo jedynie potwierdzenie adresu zamieszkania i formularza dt AML

Sprawa ma byc wyjasniana, na razie obiektywnie podchodze do sprawy, z tym, ze bezsprzecznie BB umywa rece od tego, ze weryfikacje byly akcpetowane do najwyzszego poziomu, wiec z konta moglem korzystac w pelni.

Jesli sprawa nie zostanie rozwiazana i beda tlumaczyc sie tym absurdem - uwazam to za jawna probe kradziezy srodkow, grono znajomych zacznie wyplacac pieniadze z gieldy i dalsza sprawe poprowadzic moj adwokat powiadamiajac prokurature i regulatora Estonskiego, ktoremu podlega BB

Sprawa zostanie rowniez naglosniona, nie mam ochoty tracic czasu i dodatkowych pieniedzy dlatego mam nadzieje, ze BB zareaguje odpowiednio dajac mi mozliwosc operowania na koncie lub wyplacenie moich w pelni czystych pieniedzy.

Ja ze swojej strony moge jedynie dodac, ze nie doszloby do takiej sytuacji gdyby gielda zabronila mi grania na gieldzie lub odrzucila wczesniejsze weryfikacje z uzyciem moich danych itp

Pozdrawiam @BitBay

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 18:18

Vetzzzzzzzzzzz : Czyli czas przeprosić się z byłą i zaprosić ją na wideo rozmowę z bitbay.

Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: 20 lipca 2018
Reputacja: 74
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dvdx95 » poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 18:28

nie rozumiem po co wylewacie tu własne żale.
Ta giełda to nieporozumienie które zrozumiałem już w 2018.
Pewna inna giełda na B kończąca się na inance , po robieniu dziennego obrotu niekiedy po 20-30btc , i wypłat na tyle, nigdy nie robiła mi żadnych dodatkowych weryfikacji *hu** mui dzikich węży żebym mógł własne środki z konta wypłacać.
Polecam zmienić giełdę a nie babrać się w tym samym gównie, bo to nic nie da.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 20:44

9gmalgmal pisze: poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 18:37BM pisal, ze bedize beka? Gox? W przypadku BB rzeczywiscie, wywiad robi robote, ale czasami dostaje sie z zaskoczenia.
Tak, były sygnały, że z BM - żadali dodatkowych weryfikacji od ludzi, którzy je robili. Tak samo teraz jest z BB. A odnośnie BB tak jak kolega pisał, od dawna są mniejsze lub większe problemy. Ktoś, kto trzyma większe środki na giełdzie, akceptuje ryzyko, że mogą przestać należeć dla niego - więc nie rozumiem, po co tutaj wylewać żale?
Ja nie ma problemu, na giełdach trzymam mało środków...taki mam styl gry...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 21:12

dodatkowe weryfikacji to efekt AML, ktore teraz musisz wypelniac do wszystkiego, @markkato w swietla prawa taka sytuacja nie moze miec miejsca, dlatego, ze proba weryfikacji na osobe, na ktora zakladalem konto w momencie kiedy nie wymagana byla zadna weryfikacja dalaby podstawy do blokady konta ze wzgledu na przepisy prania brudnych pieniedzy, bo wszystko odbywalo sie na mnie i ja rozliczalem z transakcji z US, zatwierdzili zmiany uzytkownika, wiec zrobilem weryfikacje - zaakceptowali raz, drugi, trzeci, teraz probuja z tego wybrnac krzywdzac mnie

BB dal dupy, mieli prawdopodobnie audyt albo po prostu ktos cos wylapal i teraz umywaja rece jak moga zupelne niepotrzebnie, bo nie potrafia tego ogarnac i robia mi problem, a to latwo rozwiazac, wystarczy dobry papug albo lebski gosc z giif

adiq szkoda z toba polemizowac, jakie zale czy ja placze? piszesz drugi raz praktycznie to samo, a ja przedstawiam jak wyglada sytuacja
ty trzymasz malo ja trzymam duzo proste, gdybym mial inwestowac drobnymi nie gralbym na gieldzie, albo gralbym jak glupi na ekstremalnych dzwigniach, nie zaplacze sie jak mi te pieniadze zapierdola, ale mam taki charakter, ze wole wydac 5 razy wiecej by dac komus nauczke nizeli dac sie okrasc, tyle

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » wtorek, 3 sierpnia 2021, 12:09

9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 10:50Gadasz glupoty. Jakie sygnaly dawal BM? Ze ktos tam cos powiedzial? A ja mowie, ze BTC to sciema i poleci do 0, to wyciagniesz wszystkie srodki i pojdziesz do domu?
Około miesiąć wcześniej (przed upadkiem BM), ludzie pisali na forum, żę BM żadał dodatkowych weryfikacji. Wiele ludzi, w tym ja, wycofało środki z giełdy. Niektórzy to olali, bo przecież to nic takiego. Giełda ma prawo żadać dodatkowych weryfikacji przecież, prawda? :twisted:
W tym mój brat, mimo, że go ostrzegałem, stracił 3 bitki. Dużo, niedużo...nie zawsze, ale tegu typu sygnały zwykle są. Sygnały o tym, że BB jest g.... giełdą, są od bardzo dawna. Każdy kto o tym wie i mimo to trzyma tam znacze środki, zwyczajnie kusi los (bardzo delikatnie powiedziane)
Nie chce mi się odnośić do reszty twojego monologu, bo ja sobie z tym radzę. Tak, mam zupełnie inny styl gry, ale to była świadomo decyzja. Także zdecydowanie mniejsze ryzyko byłu tutaj czynnikiem.

Co do reszty, bo szkoda mojego czasu...zbyt duży protokół rozbieżności,....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 3 sierpnia 2021, 12:34

9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 10:50Gadasz glupoty. Jakie sygnaly dawal BM? Ze ktos tam cos powiedzial? A ja mowie, ze BTC to sciema i poleci do 0, to wyciagniesz wszystkie srodki i pojdziesz do domu?
Głupoty to TY piszesz, bimarket jakiś miesiąc wcześniej miał ogromne problemy techniczne, nazywali to "wysypaniem się modułu bezpieczeństwa". Wielu wtedy ostrzegało, mi niestety też czerwona lampka się nie zapaliła, ale to kwestia tego, że akurat mój bot rewelacyjnie tam działał. Poszło sporo kasy. Problemem tam było to, że właściwie do końca tam można było wpłacać i wypłacać pieniądze, pod tym względem było (niestety) ok.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:25

9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 10:50Gadasz glupoty. Jakie sygnaly dawal BM?
Ja się tylko do tego odnosiłem i powtórzę jeszcze raz głupoty piszesz, że nie było sygnałów.
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 10:50Ze ktos tam cos powiedzial? A ja mowie, ze BTC to sciema i poleci do 0, to wyciagniesz wszystkie srodki i pojdziesz do domu?
Różnica jest taka, że ty pieprzysz głupoty i jesteś zwykłym nołnejmem, którego raczej nikt nie posłucha, co innego jeśli to oficjalny przedstawiciel projektu pisał a "podpowiedzi" o ucieczce z giełdy pisali bardziej renomowani użytkownicy niż ty.
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:09W sprawie BM jak mialbym oplacac sedziow i papugi, to wolalbym pogodzic sie ze strata.
tu akurat racja dlatego dziwiłem się ludziom że idą na policję z tym myśląc, że coś zdziałają. G#wno zdziałali.
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:09BTW w banku srodki nie sa twoje i kazdy bank ma prawo natychmiast zerwac z toba umowe. + przetrzymac srodki, + przekazac je organom, + sprawdzic dane, + kilka innych. Dlaczego trzymasz srodki w banku?
Z dupy porównanie, ciężko porównywać Bibeja do PKO czy mBanku, pod każdym względem.
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:09Co moze polska prokuratura, to juz mielismy pokaz nie raz. W ewentualnej sprawie BB, bedzie to samo.
Dlatego trzeba powtarzać za każdym razem - uciekać z tej pseudogiełdy bo tak jak @Vetzzzzzzzzzzz - nie zrobisz ostatniej wypłaty
9gmalgmal pisze: poniedziałek, 2 sierpnia 2021, 18:37A przestrog przed BB nigdy za malo.
Dokładnie
Ostatnio zmieniony wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:40 przez CzarnaOwca, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2053
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4780
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:32

9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:09Ja mam rozrozniac czy BM ma racje proszac o dodatkowe dane odnosnie konta?

Analizuje sie aktywnosc ktora wykracza poza normy i dziwne zdarzenia oraz ich ilosc. Patrzy sie rowniez na podobne zdarzenia z przeszlosci.
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:09Kolejny ktory pierniczy bzdury

Ja mam wrazenie ze to niestety to ty kompletnie nie rozumiesz co to jest sygnal ostrzegawczy i odstepstwa od normy.
Jeszcze raz powtarzam, trudno stwierdzic czy gielda ma problemy i nie mozna winic o to ludzi
Mozna ocenic prawdopodobienstwo, wystarczy wiedziec co sie w okol gieldy dzieje i zauwazac na podstawie doswiadczenia z innych gield co jest odstepstwem od normy.
Pewnosci nigdy nikt nie bedzie mial, ale ty chyba jestes z tych ktorzy chca niezbitych dowodow za nim uciekna. No niestety, przed faktem nigdy dowodow nie bylo i nie bedzie.
Jak mi BB napisze, ze ma "wysypaniem się modułu bezpieczeństwa", to wszyscy maja to przeczytac jako "uciekaj" podczas gdy moga gra
Trzeba ocenic zdarzenie, jego wage oraz kontekst.
Jakby BB tak napisal w obecnej sytuacji to nalezaloby tylko uciekac (jesli ktos jeszcze tego nie zrobil)? Dlaczego? Kontekst.

Reportaz TVN + wiele blokad srodkow uzytkownikow na przestrzeni lat + dziwne zmiany w KRS

Jesli to jednorazowe zdarzenie to mozna podejsc do tego inaczej.
Powtarzam BB robi numery od LAT i przypadki te sa naglasniane
Wiec o co chodzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 3 sierpnia 2021, 21:59

9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 20:47@prap0n ogolnie nie napisales niczego,
to że ty nie ogarnąłeś tak prostego posta nie oznacza, że on nic nie napisał, ty po prostu jestes NIE-RE-FOR-MO-WAL-NY!
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 20:47Jak zinterpretujesz, ze np wczoraj mialem problemy w PKO BP wyciagajac dolary? Uciekniesz z forsa jak u Ciebie jest wszystko ok?
mudol pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:25Różnica jest taka, że ty pieprzysz głupoty i jesteś zwykłym nołnejmem,
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 20:47A wy piszecie jak by te sytuacje byly proste, klarowne i do przewidzenia.
To ty tak próbujesz to interpretować, nikt nie ma szklanej kuli, ale porównaj sobie tematy o BM czy temat o bibeju, CZAISZ RÓŻNICĘ?! Zobacz gdzie co chwilę lecą "czerwone lampki" a ludzie nadal pytają jak się tam weryfikować. Czy to nie jest ostrzeżenie?
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 20:47nie mozna miec pretensji do zwyklego uzytkownika, ze (ewentualnie) BB mu zajumal/sprzeniewierzyl srodki.
Tak zgadzam się, ale to jak z amber gold, czy użytkownicy nie byli sami sobie winni (po części), że się łapali na 20% pewnego zysku?
9gmalgmal pisze: wtorek, 3 sierpnia 2021, 20:47 poprosili o wyplate sordkow, ze wzgledu na to ze nie moga sie dogadac z RP
Znów mylisz przykłady, coinroom miało z czego wypłacać, BM miał gówno (osobne pytanie na ile to właściciele wyczyścili konta przed północą)

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 4 sierpnia 2021, 00:04

Z Bitmarket już wiadomo jak było: 500 BTC do Plebana, potem parę "kradzieży" krypto plus fakt, że triumwirat Aszkiełowicz + Niemiro + Sperczyński traktował depozyty fiat jak swoje i inwestował w różne prywatne przedsięwzięcia na boku. Do tego nad bezpieczeństwem waszych milionów czuwało dwóch zdaje się programistów w... Indiach. Gdzie naprawdę podziały się krypto to najlepiej sprawdzić monitorując przez najbliższe kilka lat stopę życiową dwóch pozostałych przy życiu muszkieterów.

To, że Coinroom pójdzie na dno można było dosyć szybko wydedukować na podstawie amatorki jaka tam się odbywała. Zlecenia wykonywane po cenach z sufitu, nie sumujące się wolumeny etc. to była codzienność. Na takich tworach zazwyczaj można robić dobry arbitraż, ale to ryzykowny wyścig z czasem, bo dopiero po zarobieniu co najmniej 100% trzymanych środków można spać spokojnie wiedząc, że w najgorszym wypadku wyjdziesz na zero.

Co do BitBay to wokół nich od kiedy pamiętam zawsze był jakiś smród, a to że są na tym rynku tak długo bynajmniej nie znaczy, że wszystko jest cacy. Na rezerwie cząstkowej można jechać bardzo długo tym bardziej, że w tej branży audyty nie istnieją. Czy to jest poważny i uczciwy biznes to chyba najlepiej ocenić po rozwoju na przestrzeni lat, a raczej jego braku...

Ostatnia zmiana w KRS to maj zeszłego roku, doszły sprawozdania za 2018 (9mln zysku) i 2019 (strata), brak nowych wspólników, przewijają się te same dubajskie twory więc nie róbmy sensacji. Suszek obraca(ł) się w kręgu futurenetowców więc pewnie podpowiedzieli mu gdzie załatwiać rezydencję dubajską i stąd powtarzające się nazwiska lokalnych ludzi w spółkach. Choć nigdy nie wiadomo, być może FN było zaangażowane nie tylko na stopie koleżeńskiej.

Jedyną ciekawą rzeczą ktorą widzę w sprawozdaniu za 2018 rok jest, że na kilka miesięcy udziałowcem została spółka IFEA, a to oznacza ni mniej ni więcej, że wokół BitBay kręcił się kiedyś sam Wielki Szu naszych rynków finansowych Mariusz Patrowicz, o którym wiadomo, że ma też wielki ciąg do kleptowalut (można by powiedzieć, że ciągnie swój do swojego). Następna ciekawostka: IQ Partners, kolejna spółka kojarzona z panem P., przejęła-nieprzejęła Bitmarket w tym samym miesiącu co IFEA zbyła udziały w BitBay. Hmm...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adam.krakus » środa, 4 sierpnia 2021, 10:40

Też wam ostatnio wskakuje BitBay.net na dzień dobry z językiem francuskim? :roll:

Pytam głównie ze względów bezpieczeństwa ... zachowuje się jakby szedł przez jakieś proxy czego nie mam ustawione.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tomasz_Es » środa, 4 sierpnia 2021, 11:03

@adam.krakus mi od x czasu wskakiwala wersja UK - oczywiscie zanim popier**lilem ten burd*l

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » środa, 4 sierpnia 2021, 21:30

9gmalgmal pisze: środa, 4 sierpnia 2021, 21:13Niestety niektorzy to "kaznodzieje" nie potrafia spojrzec z dwoch stron, trzezwo bez narzutow ich wydzimisie.
Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: starlord » czwartek, 5 sierpnia 2021, 10:15

Udało się komuś zweryfikować te nowe potwierdzenie tożsamości i wypłacić środki? W ogóle ja dostałem maila o tym wymogu 29 lipca, a widzę że niektórzy pół miesiąca wcześniej.

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » czwartek, 5 sierpnia 2021, 10:27

Ja robiłem wypłatę, teraz w poniedziałek i w zeszłym tygodniu w poniedziałek. Dwie wypłaty bez problemu.
Na początku lipca dostałem informację, o konieczności ponownej weryfikacji pochodzenia środków. Co ciekawe, blokada została założona dzień po wypłacie dużej kwoty. Kiedy w bitbay nie było ani złotówki.

Po przesłaniu dokumentów konto zostało odblokowane w ciągu 4 dni.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » czwartek, 5 sierpnia 2021, 10:42

9gmalgmal pisze: czwartek, 5 sierpnia 2021, 02:41@adiqq gdzie "smole"? Odnies sie jasno i konkretnie. Argumenty, bo takie wodolejstwo to mozesz uprawiac z dziecmi z przedszkola.
np. tutaj
9gmalgmal pisze: środa, 4 sierpnia 2021, 21:13Niestety niektorzy to "kaznodzieje" nie potrafia spojrzec z dwoch stron, trzezwo bez narzutow ich wydzimisie. Interesuja ich sygnaly a nie dzialanie panstwa, ktore zmaist ich chronic, przyczynilo sie do tego walu nie mniej niz szefostwo BM.
widzisz tylko swój punkt widzenia i swoje interesy. Nie dopuszczasz do siebie nawet myśli, że możesz w którejś sprawie nie miec racji. To bije także z innych twoich wypowiedzi....
Sam zachowujesz się jak kaznodzieja, a zarzucasz to innym. No przedszkole w pełnej krasie....
Dyskusja z kimś, kto uważa że ma zawsze rację, nie ma sensu.
Z mojej strony EOT. Tym bardziej, że to nie ten wątek.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jakson3620 » czwartek, 5 sierpnia 2021, 19:19

Witam. Mam takie pytanie. Jaki polski bank akceptuje i nie robi problemów przy przelewach polskich złotych na giełdę Bitbay? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź:)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 274
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Pan Inwestor » czwartek, 5 sierpnia 2021, 20:44

Nie spotkałem się z sytuacją, aby jakikolwiek polski bank nie zrobiłby przelewu do Bitbay'a.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości