Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » wtorek, 11 października 2022, 10:39

Unikać giełd, które robią z nas domyślnie przestępców i które współpracują z aparatem ucisku ekonomicznego (szeroko rozumianą alchemią banksterską)
Jeśli ktoś lubi to niech sobie dyskutuje z dyktaturą i udowadnia, że nie jest wielbłądem, ale normalny zdrowy człowiek niech unika miejsc, które go poniżają i traktują jak niewolnika.
Szanujmy zarówno siebie jak i nasze ciężko zarobione pieniądze.
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 5 lutego 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojojuve » wtorek, 11 października 2022, 15:35

Ale najbardziej mnie dziwi co za ludzie tam pracują. Mam na myśli takie osoby, jak Dawid Lichy, czy Przemysław Stolarczyk i wiele podobnych, którzy mają pełną świadomość tego procederu i mimo to biorą w tym udział. Przecież to oczywiste, że dostali polecenie aby za wszelką cenę utrudniać użytkownikom wyciąganie środków i blokowanie możliwie długo. Jak można wykonywać takie obowiązki?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » środa, 12 października 2022, 00:56

@wojojuve Nie chcę Cię martwić ale 3/4 roboty w sektorze bankowym tak wygląda :D
3/4 biurokracji i wciskania ciemnoty klientowi a 1/4 to obsługa klienta.
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 5 lutego 2019
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wojojuve » środa, 12 października 2022, 14:45

Nie mogę się z tym zgodzić. Pracowałem w 3 bankach i 1 firmie finansowej w różnych działach i aż tak źle nie jest. Bywały pomniejsze nie do końca korzystne dla klienta praktyki, ale bardzo rzadko i było to na zasadzie "spróbujmy dorzucić mu dodatkowy produkt", albo "przekonajmy na trochę większy kredyt". Jednak nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym, jak naciskanie na blokowanie środków itp. Tego samego dnia bym się zwolnił, gdyby szef polecił mi blokowanie środków klienta, aby opóźnić ich wypłatę.

Początkujący
Posty: 235
Rejestracja: 27 kwietnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szulc » piątek, 14 października 2022, 17:19

wojojuve pisze: środa, 12 października 2022, 14:45Jednak nigdy nie spotkałem się z czymś podobnym, jak naciskanie na blokowanie środków itp. Tego samego dnia bym się zwolnił, gdyby szef polecił mi blokowanie środków klienta, aby opóźnić ich wypłatę.


ale to jest proste wytłumaczenie, ZOND to już trup bez kasy na wypłatę! Jeszcze idzie u nich kupić krypto za PLN ale w drugą strone to zapomnij. Zaraz pewnie wyskoczą ze swoją stała śpiewką że są regulowani w Estoni...bla..bla...bla

Prawda jest taka (niestety smutna) że kolejny polski produkt został zaorany. Jeszcze za czasów Suszka to działało, chłop miał zajawkę i serce do tego, sprzedał chuj wie komu i to zniszczyli. Tyle w temacie

Wg to już nawet Twitter zondy nie działa :lol:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-28
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » sobota, 15 października 2022, 09:30

Każda jednostka waluty zdeponowanej na koncie Zondy ma pokrycie w rzeczywistości. Twitter obecnie nie działa, aczkolwiek pracujemy nad jego przywróceniem. ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » wtorek, 18 października 2022, 11:27

Kilka słów o Zondzie (21:25):

:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » piątek, 21 października 2022, 10:21

Kilka słów o Zondzie (19:45):

:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5280
Rejestracja: 4 marca 2013
Reputacja: 2580
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: domator » wtorek, 25 października 2022, 18:02

@Zonda
Mam wrazenie ze wasze api to dramat. Nawet publiczne. Probuje sciagnac stare swieczki i permanentnie dostaje pustke
https://api.zonda.exchange/rest/trading ... 1641047000
Gdzie mam pisac w tej sprawie jesli NIE jestem waszym klientem i nie mam konta?
edit: sciaganie histroii transakcji i parametr fromTime - tez nie dziala.
***** *** i konfederacje i kukiza
ONR to organizacja faszystowska
Ordo Iuris to finansowani przez Kreml fundamentaliści

BitFilar - kryptoemerytura.
quark.house - Twój własny, stacjonarny kantor krypto.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-14
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 26 października 2022, 09:20

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza zgłoszeniowego https://zondaglobal.com/pl/helpdesk/for ... kontaktowy lub adresu mailowego support@zondaglobal.com. W treści zgłoszenia wyślij kod, z którym konkretnie masz problem. :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 października 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: htnk » środa, 26 października 2022, 19:00

Nie powiem nic nowego jeśli powiem, że i ja mam problem z wypłatą z ZONDA. I teraz:
1. czy zamkniecie konta rzeczywiście powoduje zwrot środków, z jaką prowizją i w jakim czasie?
2. jaka jest inna droga do wypłaty PLN?

Będę wam ogromnie wdzięczny za wskazówki

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: koparki » środa, 26 października 2022, 19:18

dokonałem aktualizacji tematu aby silniki wyszukiwarek zaindeksowały ten wątek powiązany z nazwą i adresem internetowym giełdy.
Osoby szukające informacji i opinii o giełdzie powinny móc łatwiej wyszukać i poczytać wątek.
---

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 26 października 2022, 20:15

W celu uzyskania większej ilości informacji na ten temat, skontaktuj się z nami mailowo na: support@zondaglobal.com. Tam podamy Ci jakie są możliwości w Twoim przypadku, jeśli chciałbyś zamknąć konto.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 września 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wypłata Ethereum

Postautor: Olowek5678 » środa, 2 listopada 2022, 07:39

Cześć szybkie pytanie. Wytłumaczy ktoś krok po kroku jak przesłać ethereum z zondy na binance, (wiem, że nie jest to skomplikowane, ale nie chce, żeby przepadły mi środki) ? I czy dochodzi do takiej wypłaty jakąś prowizja i dodatkowa weryfikacja?

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » środa, 2 listopada 2022, 13:18

Logujesz się do Binance, Wchodzisz w listę walut. Naciskasz przycisk Deposit.
Wybierasz sieć ETH.
Wyświetli ci się adres twojego indywidualnego portfela ETH w Binance.

Następnie logujesz się do Zondy.
Wybierasz opcję wypłaty ETH.
W polu adres portfela podajesz adres, który wyświetlił ci sie w binance.

Oczywiście w Zonda nic nie ma za darmo. Przy podaniu kwoty wypłaty, Zonda wyświetli ci ile prowizji będzie ci kosztowała transakcja.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 1 listopada 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: fonexpl » środa, 2 listopada 2022, 16:31

Zonda zablokowała mi konto i środki na giełdzie celem weryfikacji. Żąda masy dokumentów typu wyciągi bankowe, pit-y za kilka lat wstecz itp. Czy jeśli wypowiem giełdzie umowę musi mi ona zwrócić moje krypto ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1058
Rejestracja: 29 stycznia 2021
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: kemot80 » czwartek, 3 listopada 2022, 16:59

teoretycznie musi, ale jak jest w praktyce to niech się wypowiedzą ci, którzy mają z tym doświadczenie. Nie wiem co Cię podkusiło zakładać tam konto. Generalnie to się nadaje do prokuratury, wygląda na wyłudzanie wrażliwych danych.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 4 listopada 2022
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: art2324 » piątek, 4 listopada 2022, 09:24

Przyłączam się do pytania. Przy weryfikacji źródeł pochodzenia środków, stwierdzili że umowy kredytowe im nie wystarczają i chcą wyciąg bankowy za 5 lat funkcjonowania na giełdzie. Mam im jeszcze napisać umowy pożyczki od ojca (bo przecież wiadomo że w rodzinie nikt takich rzeczy nie pisze). Chore!!! Jakoś na BINANCE wystarczy zaznaczyć skąd pochodzą środki i tyle, w banku to samo, a ci blokują wszystko i mam wrażenie że tylko czekają żeby położyć łapę na zablokowanej kasie...
Czy wypowiedzenie umowy sprawi że odzyskam pieniądze?

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » piątek, 4 listopada 2022, 11:02

Ewidentnie wygląda to na problemy z płynnością w złotówkach.
Większość opisywanych tu problemów, mają osoby, które chciały z giełdy wypłacić złotówki, a nie osoby, które chciały wypłacić krypto.

Jeżeli ktoś ma na giełdzie krypto, polecam, wypłatę krypto na inny portfel. A nie sprzedaż do PLN i wypłatę na konto bankowe.

Jeżeli ktoś koniecznie potrzebuje złotówki. Polecam wypłatę w ETH na zewnętrzny portfel np. Metamask. I sprzedaż online w kantorze FA, z odbiorem osobistym w ich biurze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » piątek, 4 listopada 2022, 11:34

markkato pisze: piątek, 4 listopada 2022, 11:02Większość opisywanych tu problemów, mają osoby, które chciały z giełdy wypłacić złotówki,
A gdzie to wyczytałeś bo nigdzie nie widzę tego?
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości