Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » środa, 6 lipca 2022, 17:34

To co robi Zonda to jest kradzież zwykła, przywłaszczenie sobie cudzych środków, czy to FIAT'ów, czy crypto. Jeśli Zonda z góry zakłada, że środki, które wpływają na giełdę pochodzą z wątpliwego źródła, a mimo to pozwala nimi obracać i handlować, z czego sama czerpie korzyści w postaci fee i być może stake'owania czy jakichś airdrop'ów, hardfork'ów to sama również bierze udział w domniemanym praniu brudnych pieniędzy i ciekawe czy też z tego zdaje komuś sprawozdanie i jest w stanie wyjaśnić źródło ich pochodzenia. A w przypadku gdy ktoś nie jest w stanie udowodnić pochodzenia środków lub jeśli te środki faktycznie są nielegalne, to sama powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności. Zachowanie Zondy to czysta bandyterka.

@Zonda czy jeśli klient nie zgadza się z Waszą polityką i chce usunąć całkowicie konto czy może swobodnie wypłacić swoje wszystkie środki?
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: fifipl » czwartek, 7 lipca 2022, 09:31

@Zonda Tyle tu się pisze pisze o weryfikacji i blokowaniu środków że aż się zacząłem bać. Wiele miesięcy temu musiałem zweryfikowane środki skąd mam i takie tam i to poszło stosunkowo łatwo. Po czym zakupiłem za nie kilkadziesiąt ETH i poszło na portfel (eth chyba po 3tyś wtedy było). Na potfelu na górce (jakieś 16tyś za eth) zamieniłem to na USDC Teraz chciał bym ponownie przelać to na Zondę i kupić ETH. Jak łatwo obliczyć kapitał powiększył się ponad 5x. Mam się obawiać ze środki zostaną zablokowane ? I drugie pytanie, Mam kilka BTC kupionych jeszcze jak były po kilkaset zł :D i nawet nie wiem gdzie to kupiłem, pamiętam że jakiś koleś dał ogłoszenie na jakimś forum o grach że kopie i sprzedaje. Przerzucałem to wiele razy przez rózne portfele bo komputer zmieniałem od tego czasu kilka razy ale nadal jest (bedzie dla córki na wiano ;)) No ale jak to sprzedam ?? Zonda zablokuje ? Tego nie jestem w stanie w żaden sposób udokumentować skąd mam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 7 lipca 2022, 09:40

Nie ogarniam tego, tyle pisania, tyle ostrzegania a ludzie i tak pchają się na tą pseudogiełdę.
@fifipl sprzedaj w bitomacie/kantorach. Kupić możesz np na huobi ileś tam bez weryfikacji.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » czwartek, 7 lipca 2022, 09:51

fifipl pisze: czwartek, 7 lipca 2022, 09:31Teraz chciał bym ponownie przelać to na Zondę i kupić ETH.
Jest tylko jedna giełda na świecie? nie ma innych? ;)
Jak po tym co tutaj czytasz, bierzesz opcję takiego przelewu pod uwagę, to znaczy że jesteś hazardzistą :lol:
Są giełdy, które nie robią takich problemów. Z nich korzystaj
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 149
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: fifipl » czwartek, 7 lipca 2022, 10:11

dzięki za odpowiedź. Mam też konto na Binance, wszystko zweryfikowane. Nie będzie tam problemu z powiedzmy 40tyś USDC ? Nie chce mi się przechodzić kolejnego procesu zakładania konta na jakiejś nowej giełdzie. A przypomniało mi się ze w 2018 r miałem Poloniex i jak widzę też to jeszcze działa. Tam nie blokują ? Jak widzicie od wielu lat jestem holderem i kilka razy uniknąłem wtopy dlatego że nie ufam nikomu. Kupić na giełdzie ale trzymać na portfelu. Miałem też konta na MtGox i Bitmarket24 ale nie straciłem tam ani złotówki. No i teraz z tą Zondą to popadam w paranoję a słyszę że ostatnio przez ten dół i sytuację inne giełdy też kiepsko. Kusi zamiana na portfelu ale opłaty trochę odstraszają.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 7 lipca 2022, 10:38

fifipl pisze: czwartek, 7 lipca 2022, 10:11Binance, wszystko zweryfikowane
Tzn jakoś w zeszłym roku się weryfikowałeś? Bo wtedy zaczęły być wymagane, najlepiej ZAWSZE testowo przelej małą sumę, kup, wypłać, jak działa, zwiększaj kwoty.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 176
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nrth » czwartek, 7 lipca 2022, 11:00

Ten temat powinien już od dawna wisieć w scamach koło zukiewicza.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mateol » piątek, 8 lipca 2022, 21:12

Po 2 latach bezproblemowego korzystania z giełdy nagłe KYC, którego nie przeszedłem. Mimo wysłania dowodów screenów itp itd... Support w ostatniej wiadomości napisał do mnie tak:

"Dziękujemy za Pana wiadomość. Uprzejmnie prosimy wykonać zrzut ekranu z blockchain.com z widocznym adresem e-mailowym przypisanym do tego konta (...)"

Może od razu mam im podać dane logowania do tamtego maila? haha Idąc tym tokiem rozumowania, gdyby chodziło o btc wysłane z innego portfela np. za pomocą electrum, btc core itp to co miałbym im podać? może od razu seeda?

Nie mam już z nimi sił i nerwów, napisałem 2x że chce zamknąć konto na ich giełdzie i zwrot MOICH pieniędzy. Niestety ale oczywiście kontakt umarł.

Tak więc pytanie co robić? Jak to odzyskać?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hash. » sobota, 9 lipca 2022, 21:08

Dajcie sobie z nimi spokój, naprawdę. Wystarczy wejść na Coingecko, wpisać Zonda, i zobaczyć, jak drastycznie spadł im wolumen w ostatnich miesiącach. Dzisiaj to jakieś 1,6 mln $, na WSZYSTKICH parach. Jak na ,,największą giełdę w Europie" (często reklamowali się tym hasłem), to czysta kpina. A że giełdy zarabiają na prowizjach... cóż, pewnie trzeba było zacisnąć pasa i dlatego uznali, że znowu zaczną masowo uprzykrzać życie swoim użytkownikom. Pretekst regulacji i dyrektyw zawsze brzmi(ał) poważnie, więc... Nie wspomnę już, że od miesiąca nie potrafią podjąć decyzji, co zrobić z dropem LUNY. Znacie jakąś inną giełdę, która podchodzi do jakiejkolwiek kwestii w tak lekceważący sposób? Ja też nie.

Każdy, kto jeszcze korzysta z tego miejsca, robi sobie krzywdę na własne życzenie.

@mateol, ktoś tu wspominał, że sam wypowiedział umowę Zondzie i w takiej sytuacji powinni zwyczajnie zwrócić wszystkie środki. Biorąc jednak pod uwagę sprawność ich procedur - pewnie trochę poczekasz. Może parę dni, może dwa tygodnie... Niestety, ale żadna dyrektywa nie określiła im, jak szybko powinni reagować na takie żądania. ;)

Gaduła
Posty: 359
Rejestracja: 26 grudnia 2015
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jacek-g » poniedziałek, 11 lipca 2022, 10:22

może FTX jako alternatywa dla Zondy?

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » poniedziałek, 11 lipca 2022, 13:41

Naprawdę współczuję ludziom, którym włączyła się weryfikacja źródła dochodów a jednocześnie zostały im jakieś pieniądze na tej giełdzie. Oni mają nawet problem z zamknięciem konta i rozwiązaniem umowy. Napisałem im, że nie zamierzam dostarczać żadnych dokumentów i proszę o usunięcie konta a oni znów robią problem bo okazuje się, że żeby zamknąć konto to należy doprowadzić salda do 0. Ja mam dosłownie jakieś śmieci rzędu 0.05 zł to mi napisali jakieś niezrozumiałe dywagacje, że muszę podpisać jakieś oświadczenie, jest też mowa o opłacie manipulacyjnej za usunięcie konta - totalny kosmos. Cieszę się że nie straciłem tam kasy i szczerze jeszcze raz współczuję każdemu co ma problemy z weryfikacją. Bo tak jak ktoś już pisał wyżej to te wytyczne są absurdalne gdyż ktoś mógł środki na zakup BTC mieć z zupełnie innego źródła, nawet nie zgłoszonego nigdzie i co ? Przesyłać obcej instytucji jakieś swoje rozliczenia podatkowe do 5 lat wstecz nie mając pewności gdzie to trafi i co się z tym stanie ?

Następna kwestia to pojawienie się weryfikacji źródła dochodów rzekomo po przekroczeniu progu 15 tys. EUR. Dla mnie to jest totalna bzdura bo od chyba 2 lat co miesiąc robiłem tam obrót rzędu 60-70 tys. zł i jakoś żadna weryfikacja się nie włączała a wszystko skumulowało się w ostatnich 3 miesiącach bo najpierw wyskoczyła mi dodatkowa weryfikacja danych a po 2 miesiącach od tego faktu źródła pochodzenia dochodów.

Wychodzi na to, że ktoś komu zostały pieniądze powiedzmy w PLN na Zonda i nie chce przejść weryfikacji źródła pochodzenia dochodów nie jest w stanie odzyskać środków bo umowy nie da się rozwiązać gdyż saldo nie jest doprowadzone do 0 a jednocześnie nie da się go doprowadzić do 0 bo środków nie da się wypłacić :-) I koło się zamyka :-)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 608
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » poniedziałek, 11 lipca 2022, 23:04

renekm pisze: poniedziałek, 11 lipca 2022, 13:41że żeby zamknąć konto to należy doprowadzić salda do 0.

nie wiem czy masz tam pln czy krypto spróbuj powymieniac ilę się da na giełdzie tak żeby prowizje wszystko zjadły.
renekm pisze: poniedziałek, 11 lipca 2022, 13:41jest też mowa o opłacie manipulacyjnej za usunięcie konta

xDDDD współczuję napisz im żeby opłatę sobie wzięli z tych grosików i niech spadają na drzewo
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » wtorek, 12 lipca 2022, 09:39

mateol pisze: piątek, 8 lipca 2022, 21:12"Dziękujemy za Pana wiadomość. Uprzejmnie prosimy wykonać zrzut ekranu z blockchain.com z widocznym adresem e-mailowym przypisanym do tego konta (...)"
Jakoś na początku zeszłego roku, przy weryfikacji też dostałem taką wiadomość. Całe szczęście adres ETH z którego dokonałem wpłaty ETH na bitbay. To adres na który parę lat wcześniej dokonałem wypłaty ETH z bitbay.

Oczywiście sami tego nie mogli sprawdzić w historii transakcji. Musiałem to im sam udowadniać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » wtorek, 12 lipca 2022, 09:41

revo pisze: poniedziałek, 11 lipca 2022, 23:04spróbuj powymieniac ilę się da na giełdzie tak żeby prowizje wszystko zjadły.
Twój pomysł "jest invalidą" przecież istnieje cos takiego jak min. wielkość zlecenia w orderbooku. NIe da się "zjeść" wszystkich środków poprzez fee transakcyjne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » wtorek, 12 lipca 2022, 10:47

markkato pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 09:39Oczywiście sami tego nie mogli sprawdzić w historii transakcji. Musiałem to im sam udowadniać.
To jest kuriozum :D Po prostu wszystko wskazuje na to, że Zonda jest niewypłacalna po prostu. Zarobiłem na BitBay/Zonda więcej niż wpłaciłem, znacznie więcej, typu kupienie LML za 1grosza i sprzedanie za 15 groszy, co z tysiąca dawało 15kPLN, później gdzieś to też znowu wrzucone i pomnożone, może nie kilka razy, ale ogólnie no z kilkadziesiąt tysięcy transakcji na samym BitBay, wszystko tam mają, więc nie wiem co im mam udowadniać... Zawsze wpłacałem i wypłacałem z tego samego konta z imieniem i nazwiskiem od 2014/2015 roku, konto w największym polskim banku czyli PKO BP, gdzie pewnie ma dostęp skarbówka, KAS'y i inne służby zapewne, kasa z normalnej legalnej działalności, wpłacane regularnie parę tysięcy co miesiąc regularnie, część też wpłacone w 2018 roku wszystko też zarobione na BitBay w 2015-2017 na pierwszej mojej bańce(w zasadzie wszystko trzymam w crypto od tego czasu) i nagle jak wypłaciłem raz 80kPLN(maj 2021), w ogólności w tamtym okresie wypłaciłem pół miliona to wtedy po kilku dniach przyszła prośba o weryfikację - zignorowałem, bo nic tam prawie już nie miałem jakieś 10k w sumie. Z rok tam nic nie robiłem za bardzo, teraz wysłałem im oświadczenie, że wszystko co tam mam to zarobiłem przez kilka lat tradingu na ich platformie, odrzucili i żądają dodatkowo jakichś PIT'ów(które notabene wzorowo wypełniam i wszystkie podatki płacone co do grosza) oraz screen'ów z innych giełd. To jest niepoważne. Tym bardziej, że na wielu giełdach nie da się zrobić screen'a historii transakcji z jednocześnie widocznym login'em/email'em, a na binance np. email jest widoczny tylko w popup'ie i jest wygwiazdkowany :D Ogólnie bardzo trudno jest stworzyć taką dokumentację, gdzie połowa giełd upadła, zrobiło się z kilkaset tysięcy transakcji w sumie, niektóre coin'y już nie istnieją, a także sam wzrost crypto, w tych 13 latach, z głupich 100PLN, które przecież są śmieszną kwotą można było zrobić i to bez żartów 100kPLN. To co tu jest do udowodnienia, jak w każdej normalnej pracy nawet pracując za minimalną krajową i nastawieniu na long, regularnym inwestowaniu dało się z kilku stówek zrobić w 5 lat kilka milionów :D Przykład, DOGE zrobił 600x od dołka, zatem był sobie jakiś koleś dostał od babci 100$, kupił sobie za to DOGE na cryptopia, która upadła, w międzyczasie sobie tradował na parze DOGE/BTC na binance i poloniex, pomnożył ich ilość razy dwa nagle DOGE wbija 0.5$ ma 400000% ROI czyli 400000$, wpłaca sobie na BitBay, traduje tam i nagle nie może wypłacić środków, bo nie ma możliwości tego udowodnić, a giełda sobie te środki przywłaszcza i być może obraca nimi :D Wg. mnie Zonda domagając się takich informacji, tak wielu, po prostu zachowuje się jak wyłudzacz danych i scammerzy :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 13 lipca 2022, 09:05

anagamidev pisze: wtorek, 12 lipca 2022, 10:47Tym bardziej, że na wielu giełdach nie da się zrobić screen'a historii transakcji z jednocześnie widocznym login'em/email'em, a na binance np. email jest widoczny tylko w popup'ie i jest wygwiazdkowany
W tym przypadku zapraszamy do kontaktu z naszym działem bezpieczeństwa za pomocą formularza https://zondaglobal.com/pl/helpdesk/for ... kontaktowy. Nasi specjaliści przedstawią Ci alternatywny sposób. ;)

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 13 lipca 2022, 11:04

Odliczanie trwa...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9176
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6982
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » środa, 13 lipca 2022, 11:46

@Zonda ale to jest tylko drobny szczegół, który ma najmniejsze znaczenie. Chodzi o to, że normalnie u Was handlowałem przez 5-6 lat, miałem zweryfikowane konto - macie mój dowód, imienne konto bankowe na moją osobę, mój adres, moją historię transakcji, z której jasno wynika, że osiągnąłem zysk, zarabialiście przez długi czas pobierając ode mnie fee za transakcje, wtedy nie było problemu. Ostatecznie wypłaciłem 10x razy więcej niż wpłaciłem czyli 99%, a te 1%, które zostało, które jest wynikiem osiągniętych zysków nagle wymaga jakichś dodatkowych wyjaśnień. To co mam Wam wysłać historię transakcji, które robiłem na BitBay niegdysiejszym? Przecież macie dostęp do tych danych, prawda? Jeśli aktualnie to co mam u Was jest to kilka tysięcy PLN co jest drobną cząstką zysków osiągniętych na Waszej platformie, to po co nagle potrzebne są Wam PIT'y z kilku ostatnich lat? :D

Po prostu uważam, że jest dołek, chciałem do Was znowu przelać 100k-200kPLN po roku niehandlowania na Waszej giełdzie obkupić się w te tanie shitcoin'y w szczególności za parę groszy i móc tam znowu handlować, żeby za parę miesięcy znowu mieć fajne zwroty, a tak to teraz nie opłaca mi się, jest teraz mnóstwo alternatyw, a dla paru tysięcy wysyłać tony informacji na mój temat i moich finansów z kilku lat do Waszej szemranej giełdy, gdzie nawet nie wiadomo kto jest właścicielem i czy wcześniejszy właściciel żyje w ogóle jest maga ryzykowne, bo obawiam się o własne życie. A pytałem wyżej czy mogę w tym momencie zamknąć konto i wypłacić wszystkie pozostałe środki, a także chciałbym, żeby informacje o mojej osobie zostały usunięte, ale nie odpowiedzieliście mi. Zatem ponawiam pytanie, co trzeba zrobić, żeby zamknąć konto na Waszej podejrzanej giełdzie?

Po prostu żądanie ode mnie tych informacji, w tym momencie, jest bezsensowne w mojej opinii, jest strzelaniem armatą w muchę. Pal licho, że mi zostało bardzo mało środków, które mogą przepaść, ale chodzi mi o osoby, które wpłaciły tam oszczędności, być może swojego życia albo są długoterminowymi HODL'erami i mają przyblokowane środki. Wg. mnie przywłaszczacie sobie nielegalnie cudze aktywa/środki i jesteście złodziejami, scammerami.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 13 lipca 2022, 12:04

anagamidev pisze: środa, 13 lipca 2022, 11:46A pytałem wyżej czy mogę w tym momencie zamknąć konto i wypłacić wszystkie pozostałe środki, a także chciałbym, żeby informacje o mojej osobie zostały usunięte, ale nie odpowiedzieliście mi. Zatem ponawiam pytanie, co trzeba zrobić, żeby zamknąć konto na Waszej podejrzanej giełdzie?
Zawsze możesz zrezygnować z weryfikacji źródła, aczkolwiek taką informację musisz nam przesłać w zgłoszeniu poprzez formularz. Decydując się na ten krok, musisz pamiętać, że środki w kryptowalutach zostaną przekonwertowane na walutę FIAT po aktualnej cenie i przelane na konto bankowe, z którego zostały do nas wpłacone. Nie przywłaszczamy sobie żadnych środków. Każda osoba, która zgłosi chęć odstąpienia od weryfikacji źródła, otrzymuje swoje pieniądze na konto bankowe.
Jesteśmy giełdą regulowaną, więc taka sytuacja nie ma prawa mieć miejsca.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3093
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CzarnaOwca » środa, 13 lipca 2022, 12:50

@Zonda czy to prawda?
renekm pisze: poniedziałek, 11 lipca 2022, 13:41jest też mowa o opłacie manipulacyjnej za usunięcie konta - totalny kosmos
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości