Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 24 września 2020, 08:04

@mtrm92 Po zweryfikowaniu konta będziesz mógł wpłacać środki na Poczcie. Pamiętaj, że ta usługa dostępna jest tylko dla waluty PLN ;)
Tutaj możesz sprawdzić pełną instrukcję dla wpłat tą metodą - https://bitbay.net/pl/pomoc/wplaty-i-wy ... e-polskiej

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » piątek, 25 września 2020, 18:07

@BitBay dzieki, jeszcze 1 pytanie, jak usunąc dodatowy portfel?bo mam 2 portfele btc, jeden o nazwie "btc" a drugi sam utworzyłem, jak usunąć ten drugi własny?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sewerynowicz » niedziela, 27 września 2020, 22:59

Witam , mam pytanie dotyczące mojego konta w serwisie bitbay, ponad tydzień temu napisałem wiadomość email (2 sztuki) do waszego serwisu w którym prosiłem o udostępnienie mi możliwości zalogowania się na konto . Mój problem polega na tym iż trzy tygodnie temu zgubiłem telefon komórkowy , po zgubieniu telefonu poprosiłem mojego operatora o wydanie nowej karty sim , i w zeszłym tygodniu otrzymałem nową kartę sim ze starym numerem telefonu. Moje pytanie jest takie : dlaczego serwis bitbaya milczy od ponad tygodnia mimo wysłania przeze mnie dwóch wiadomości z waszego serwisu z Formularza Zgłoszenia ?, i jak dużo czasu wasza obsługa potrzebuje do tego żeby udzielić prostej pomocy klientowi korzystającemu z waszych usług. Na wszystkich serwisach zagranicznym takich jak polontex, bittrex, czy binanse , rozwiązywanie problemu z dostępem do konta trwał maksymalnie cztery dni, a u was po półtorej tygodniu nie otrzymałem kompletnie żadnej odpowiedzi . poniżej wpisze treść wiadomości którą wysłałem do waszego serwisu i która mam nadzieję że rozjaśni problem z który próbujęrozwiązać

mam problem z logowaniem się do serwisu , a dokładnie aplikacją Google Authenticator.
To znaczy cała moja trudna sytuacja polega na tym że dokładnie trzy tygodnie temu byłem na wczasach i niestety zgubiłem telefon komórkowy na którym miałem zainstalowanego Google Authenticatora, i po powrocie z wczasów oczywiście zgłosiłem prośbę o blokadę mojego numeru telefonu oraz wydanie nowej karty sim. I w tym tygodniu otrzymałem nową kartę sim z nowymi zabezpieczeniami do starego numeru telefonu który jest cały czas ten sam xxx xxx xxx, oczywiście po otrzymaniu nowej karty sim natychmiast aktywowałem ją w wczoraj na nowym telefonie komórkowym.

Aktualnie niestety nie mogę się zalogować na moje konto ponieważ serwis wykrywa nowe urządzenie smartfon, i teraz mam prośbę o udostępnienie mi mojego konta
w celu otrzymania nowego kodu Google Authenticator dzięki któremu będę mógł się ponownie logować do serwisu.

Wszystkie moje dane są niezmienione , to znaczy znam mój login i hasło, tak jak wczesniej powiedziałem mój numer telefonu jest niezmieniony
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 września 2020, 22:19 przez sewerynowicz, łącznie zmieniany 1 raz.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 28 września 2020, 09:02

@mtrm92 Na ten moment nie ma możliwości usunięcia dodatkowo utworzonego rachunku, natomiast po kliknięciu w jego nazwę możesz ją zmienić  ;)

@sewerynowicz Prześlij nam proszę w prywatnej wiadomości numery zgłoszeń, które utworzyłeś. Dołożymy starań żeby jak najszybciej sprawdzić sprawę.

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » poniedziałek, 28 września 2020, 10:56

I tak od prawie 2 miesięcy jestem bez dostępu do konta,
jedyną linią 'obrony' jest 'procesowanie sprawy' cokolwiek to znaczy.

Ostatnia wiadomość dotyczyła KYC (w końcu coś trzeba było rzucić), ale nie potrafią zadać żadnych konkretnych pytań, między innymi o jakie transakcje chodzi, bo niby chodzi o pranie brudnych pieniędzy, z tym że nikt nigdy nie wysłał do mnie zapytania w kwestii skąd pochodzą transakcje, a pochodzą z legalnych źródeł.

Dla mnie to pic na wode, już wynająłem kancelarie, nie mam czasu na zabawy z kanciarzami i wałkarzami.

Sugeruje wynosić się z tej giełdy, bo każdy może popłynąć z dnia na dzień tak jak ja, pozostając bez kasy i wiedzy o co wogóle chodzi.

Dla przypomnienia - konto od ponad 4 lat, 2krotnie zweryfikowane, nigdy nie było problemów, aż tu nagle monit o blokadzie konta.
Historia prawdziwa.

Będę informować na bieżąco.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » poniedziałek, 28 września 2020, 11:00

@BitBay wysłałem weryfikacje z nowym dowodem w piątek, stary dowód miałem "uszkodzony" dlatego nie zaakceptowano weryfikacji, mamy już poniedziałek, ile to potrwa jeszcze?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 28 września 2020, 14:12

@mtrm92 Maksymalny czas oczekiwania na pełną weryfikację konta to 96 godzin. Czy kontaktowałeś się w swojej sprawie z naszym supportem?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sewerynowicz » poniedziałek, 28 września 2020, 17:05

@sewerynowicz Prześlij nam proszę w prywatnej wiadomości numery zgłoszeń, które utworzyłeś. Dołożymy starań żeby jak najszybciej sprawdzić sprawę.

Pierwsza sprawa : forum bitkoina nie daje mi uprawnień do wysyłania prywatnych wiadomości.

Druga sprawa : ja nie mogę się zalogować do systemu , i jedynie jak mogę wysłać zgłoszenie to bez logowania się , a po wysłaniu zgłoszenia system informuje o tym że zgłoszenie zostało przyjęte , system nie przydziela żadnego numeru.

Dzisiaj wysłałem trzeci raz zgłoszenie z wszystkimi informacjami dotyczącymi danych mojego konta, dodatkowo też dzisiaj dorzuciłem swoje zdjęcie dzisiaj zrobione. Jeżeli będzie też taka potrzeba to mogę podać swój aktualny stan konta jaki miałem miesiąc temu wtedy kiedy ostatni raz się logowałem. Mam nadzieję że ktoś w końcu moje zgłoszenie rozpatrzy.

Trzeba przyznać że standard szybkości obsługi jest co najmniej marny , na wszystkich giełdach (bittrex, poloniex, coinbase, bitfinex) proces odzyskiwania konta przezemnie trwał najwyżej cztery dni, na bitfinexie na przykład jednym esemesem otrzymałem prywatny kod na mój numer telefonu który zastępował kod autoryzujący logowania i poprzez specjalnie przygotowaną stronę odzyskałem konto . Na bittrexie na przykład pomyliłem adresy email , bo tam logowałem się na nowym adresie , ale serwis szybko powiadomił mnie o tym czy chcę wykonać operacje odzyskania konta i bez problemu szybko miałem sprawę załatwioną , a na innych serwisach czasami ten proces odzyskiwania konta trwał dwa dni , na poloniexie na przykład.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » poniedziałek, 28 września 2020, 20:16

@BitBay wszystko gra konto zweryfikowane, kolejne pytanie, kiedy wypłaty i wpłaty monero będą dostępne?

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 3 lutego 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sałata » poniedziałek, 28 września 2020, 21:48

mtrm92 pisze: poniedziałek, 28 września 2020, 20:16 kolejne pytanie, kiedy wypłaty i wpłaty monero będą dostępne?
Zapomnij - https://bitbay.net/pl/aktualnosci/zamkn ... m-19022020

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 8 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mtrm92 » poniedziałek, 28 września 2020, 21:59

Nonsens, pranie pieniędzy moze być dokonywane przez każdą kryptowalutę, zeby zapobiedz praniu pieniędzy powinni całą giełde zamknąć.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 29 września 2020, 10:26

sewerynowicz pisze: poniedziałek, 28 września 2020, 17:05Druga sprawa : ja nie mogę się zalogować do systemu , i jedynie jak mogę wysłać zgłoszenie to bez logowania się , a po wysłaniu zgłoszenia system informuje o tym że zgłoszenie zostało przyjęte , system nie przydziela żadnego numeru.
Numer zgłoszenia zostaje przesłany drogą mailową, sprawdź proszę również folder spam i daj znać czy udało się znaleźć.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 27 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sewerynowicz » wtorek, 29 września 2020, 23:10

BitBay pisze: wtorek, 29 września 2020, 10:26 sewerynowicz pisze: ↑ poniedziałek, 28 września 2020, 17:05
Druga sprawa : ja nie mogę się zalogować do systemu , i jedynie jak mogę wysłać zgłoszenie to bez logowania się , a po wysłaniu zgłoszenia system informuje o tym że zgłoszenie zostało przyjęte , system nie przydziela żadnego numeru.

Numer zgłoszenia zostaje przesłany drogą mailową, sprawdź proszę również folder spam i daj znać czy udało się znaleźć.


Doszedł email , mam u was konto na nowym serwerze , to znaczy na gmailu. Wcześniej zakładałem wszystkie konta na o2 . Generalnie cały czas logowałem się u was loginem "kxmedia" , dlatego pomyliłem serwery poczty email. Na portalu bittrex to samo miałem , ale oni od razu mi wysłali na konto pocztowe o zaistniałej sytuacji i sprawa została załatwiona następnego dnia.

"Twoje zgłoszenie o numerze: 178454 zostało przyjęte i przekazane do jednego z konsultantów."

wysłałem wam oczywiście moje aktualne zdjęcie z dowodem osobistym , mój numer telefonu ,mój login "kxmedia" , dodatkowo też mogę podać też mój stan konta (zbyt wiele tego nie ma ). Mam nadzieję że teraz coś sie ruszy w mojej w tej sprawie

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 30 września 2020, 08:57

@sewerynowicz Po sprawdzeniu widzimy, że Twoja sprawa została już załatwiona i jeden z naszych konsultantów odpowiedział na zgłoszenie które przesłałeś. Sprawdź proszę skrzynkę mailową a w przypadku dodatkowych pytań odpowiedz na wysłaną przez nas wiadomość ;)

Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: 5 maja 2020
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: satoshi4ever » czwartek, 1 października 2020, 16:21

@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » piątek, 2 października 2020, 11:13

satoshi4ever pisze: czwartek, 1 października 2020, 16:21@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?


Naprawdę chcesz oddawać swoje krypto polskiej giełdzie czy to tylko przejęzyczenie?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 5 października 2020, 15:34

satoshi4ever pisze: czwartek, 1 października 2020, 16:21@BitBay myśleliście może nad uruchomieniem jakiegoś stakowania albo farmienia jakiś tokenów?
Na tą chwilę nie możemy potwierdzić wdrożenia tego typu opcji ale dziękujemy za sugestię i jak zawsze o wszystkich nowościach będziemy informować poprzez nasze media społecznościowe ;)

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 9 marca 2017
Reputacja: 124
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dalarin » niedziela, 11 października 2020, 13:37

@BitBay Gdzie można znaleźć aktualną tabelę kosztów wypłat poszczególnych kryptowalut z giełdy na zewnętrzny portfel?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3439
Rejestracja: 4 sierpnia 2011
Reputacja: 479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1AqwNEzAp5GE46jebmZYqvq3tXt19iChJN

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: powered » poniedziałek, 12 października 2020, 02:07

Czy z giełdy BitBay można zrobić przelew wychodzący na dowolne konto bankowe w PLN? Np w celu opłacenia rachunków?

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » poniedziałek, 12 października 2020, 07:07

@powered Nie.
Dodaj nowy rachunek
Jak aktywować rachunek już teraz? To proste! Prześlij nie mniej niż 10 zł na dane wskazane poniżej z rachunku, którego jesteś właścicielem.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości