Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 12:59

Bzdury - wejdź i zobacz co zrobili !! - ustawili boty skupujące, aby ludzie po zawyżonych cenach kupowali a potem sprzedali kiedy gdzie indziej szło w górę - 4 tysiące różnicy. Ciekawe że nigdy na żadnej innej giełdzie tego nie robią

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:00

kamil83 pisze: Bzdury - wejdź i zobacz co zrobili !! - ustawili boty skupujące, aby ludzie po zawyżonych cenach kupowali a potem sprzedali kiedy gdzie indziej szło w górę - 4 tysiące różnicy. Ciekawe że nigdy na żadnej innej giełdzie tego nie robią
Ale nikt nikogo nie zmusza do kupowania i nie będę z tobą dyskutował dalej na ten temat a każdy post w którym napiszesz bzdury będzie zgłaszany.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:05

Aha czyli boty używane do podbijania ceny przez giełdę są legalne?:D Za coś takiego na normalnej giełdzie idzie się do kicia - ale że to krypto to wolna wola - spoko loko - najpierw scam z historią i opłatami, potem znikanie ofert, wspieranie ponzi crypto, używanie bota, sztuczne kręcenie wolumenów.. trochę tego jest ale wiem opłacili kogo trzeba to nie słychać

A za miech może kilka będzie płacz tysięcy ludzi jak z bitconnectem i mt.goxem

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: soulnecturn » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:41

@kamil83, Uspokuj się - wprowadzasz jakiś zamęt. Widać, że od niedawna siedzisz w krypto i na BB grasz :/ NIC nie dzieje się co nie byłoby normalne :/ Giełda działa jak działa - na swoich zasadach - Ty decydujesz czy grasz z nią i pod jej zasady- jak nie chcesz się tak bawić to zmień giełdę (gdzie indziej pewnie będziesz płakał na inne bzdury).

Kurs Głównie ustawiany jest przez graczy! Czasami przez tych grubszych portfelem! Giełda może i pewnie gra na swojej giełdzie - KTO jej zabroni???? Normalne - tak jest wszędzie!

Co do legalności. Człowieku to jest KRYPTO! Jak nie wiesz co to znaczy to najpierw się dowiedz i potem pisz.

Ludzie skupiajcie się na rzeczach ważnych a nie na bzdurnych teoriach i spiskach :/
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:45

kamil83 pisze: giełdę
to giełda papieru "toaletowego" a nie licencjonowana giełda papierów wartościowych zauważ.... więc można.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:51

Ok jak stracisz kasę to tylko nie płacz że hur dur zamkneli giełdę - a siedzę dłużej niż ty. Normalnie na binance teraz tyle że tam nie ma fiat.

Jakbyś poczytał kogo jest bitbay i co robił wcześniej. A co do grania - a niech sobie gra - ale tutaj nie było grania - specjalną blokadę postawili. Jeśli coś takiego robią co jest widoczne odrazu - to zamknięcie i zabranie kasy ludziom też nie bedzie kłopotem.

Pewnie o mtgox też mówiłeś że zajebista giełda i że mogą co chcą, że bitconnect to najlepsza krypto. A co do naliczania podwójnej prowizji są dowody od wielu użytkowników - jeśli dla ciebie to nie problem..

Cóż niedługo zamkną bitbay i będziesz płakał - wtedy pogadamy :) - wolumen jest wykręcony - użytkownicy poodchodzili - scam coin nie przeszedł. Powodzenia :)

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chuaw123 » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:55

kamil83 pisze: Bzdury - wejdź i zobacz co zrobili !! - ustawili boty skupujące, aby ludzie po zawyżonych cenach kupowali a potem sprzedali kiedy gdzie indziej szło w górę - 4 tysiące różnicy. Ciekawe że nigdy na żadnej innej giełdzie tego nie robią
to sprzedawaj 4tys. drożej ktoś Ci broni ? Powinieneś się cieszyć ,że masz taką okazję .

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TSD_WWA » czwartek, 18 stycznia 2018, 13:56

@chuaw123, on byl na pozycji zakupu jakbys nie czytal, wiec nie wiem co mial sprzedawac jak byl na fiatach........

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:26

Cóż okazji nie było wcale bo bitbay skupił wszystkie tanie oferty które były widząc że wystrzelił bitcoin a potem ustawił zapory i ludzie myślać że bitcoin stoi 13000 dolców też dali takie ceny - cóż nikt na tym dobrze nie wyszedł tylko giełda

Dodano po 4 minutach 43 sekundach:
Wiesz ja nie szastam kasą na lewo i prawo - co innego byłoby aby to groszowe sprawy były ale dla mnie to kupa forsy. Miałem właśnie ustawiony zakup i bym miał 0.87btc a dostałem 0.77btc - różnica jest. Jeśli dla kogoś 0.1btc to pikuś to z pocałowaniem ręki przyjmę takowy datek tyle że kasy nawet jak ludzie maja po kilkaset btc nie rozdają.

Na bittalku pomogłem ludziom ustawić miejsce skupu - ludzie zarobili w cholerę (jeden napisal że uratowałem mu 600 btc) - cóż ale żeby podziękować dając symboliczne 0.1btc a gdzie tam;p

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:30

@kamil83, Co Ty za głupoty opowiadasz :lol:

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:42

Cóż nie było ciebie to nie wiesz ale zobacz sobie co było około godzinę temu - ten wybuch ceny :) a potem sprzedaż z ogromną stratą kiedy bitcoin rósł masakrycznie w górę - cóż nikt tak nie robi bo to ogromna strata - tylko giełdzie to się opłaca - bo stracą 0.1btc a zyskają przychodzy z kilkuset innych transakcji.

Cóż w innych krajach robią dochodzenie aby niszczyć boty tutaj sama giełda to uskutecznia - cóż daje im pół roku - już nikt na altach tu nie siedzi - jak abu zwiększy wolumeny to będzie po bb.

Nie ma co pisać bo w Polsce każdy tylko o swojej dupie myśli ale jak wam się oberwie to inaczej śpiewać będziecie

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chuaw123 » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:47

TSD_WWA pisze: @chuaw123, on byl na pozycji zakupu jakbys nie czytal, wiec nie wiem co mial sprzedawac jak byl na fiatach........
Ja wiem co napisał i na jakiej pozycji był . Niemniej jego niezadowolenie jest zadowoleniem kogoś innego ,że może sprzedać .
Każda giełda ma inny kurs i jak się nie podoba ten to gra się na innej . Gdyby w tym czasie był na krypto to klaskałby uszami ,że jest drożej i można zarobić . Prawda ?

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » czwartek, 18 stycznia 2018, 14:52

@kamil83, Kupiłeś drożej albo sprzedałeś taniej niż ustawiłeś ? Jeżeli tak to wina giełdy, jeżeli nie to Twoja.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:02

Kurs był normalny - ludzie których bot wykupił też są wkurwieni napewno - bo sprzedali za 39000zł a bot ustalił cenę 43000zł - i nie chcesz nie kupuj ale właśnie wystrzelił bitcoin - i co ciekawe bitcoin doszedł do tych 43000zł ale wtedy sru bot sprzedaje i jest 41000zł i jesteś w plecy, na inna giełdę nie wejdziesz bo jesteś na fiatach no i jest kaplica

Teraz byłbym właśnie + 1000zł do przodu a jestem 2100zł do tyłu.

Oj nie cieszyłbyś się że ktoś wykupił twoją ofertę za 39000zł i odrazu zmienił na 43000zł - nikt tu nei zarobił oprócz giełdy w tym sęk.

Wystawiłem za 39000zł - widzę na gdax że bitcoin wystrzeliwuję więc zmieniam na market a w tym czasie bot podmienia cenę z 39xxx na 43000zł. Pokazało mi że dostanę około 0.85btc a dostałem 0.75btc .. super no nie?

Dodano po 5 minutach 40 sekundach:
Sorry że tak ostro pisałem ale jestem załamany - bo teraz już po wystrzale btc jestem w plecy tyle a co bedzie jak pojdzie btc w dol... masakra :cry:

Tyle tradowalem przed korektą aby zdobyc te 0.1 btc a tu kupa ;/

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:08

Co byś zrobił jakby to nie był bot tylko ktoś anulował albo ktoś wykupił przed tobą (nie odpowiadaj tylko przemyśl).

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:26

Nie gram 1 raz, jeśli popełnię błąd - ok moja wina, odrobię - ale tutaj mojej winy nie ma - może mała zrzutka chłopaki ;)

Żartuje - wiem jak to jest - kupa i tyle - teraz czekać aż cena wzrośnie do 46000zł wtedy będę na zero

Weteran
Posty: 1175
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:34

kamil83 pisze: ale tutaj mojej winy nie ma
Jeżeli dobrze rozumiem kupiłeś na market czyli to co jest w orderbook, tylko że z ordera znikła oferta więc wyszło drożej. Jeżeli tak to cały czas Twój błąd.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:35

Chodzi o to że bot podkupił wszystkie oferty - nawet jakbym nie kupil bylbym w plecy bo fiatow nigdzie nie przeleje tak szybko.

Bitcoin jak widac wystrzelil - wiec albo zakup po zawyzonej cenie albo w plecy i tak - zagrywka ponizej pasa :roll:

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chuaw123 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:36

WitoldC pisze:
kamil83 pisze: ale tutaj mojej winy nie ma
Jeżeli dobrze rozumiem kupiłeś na market czyli to co jest w orderbook, tylko że z ordera znikła oferta więc wyszło drożej. Jeżeli tak to cały czas Twój błąd.
JA rozumiem inaczej . Chciał kupić po cenie rynkowej ale na BB cena była wcześniej podobna do rynkowej a potem ktoś skupił dół i zostały tylko oferty sell po 43000 .

Z braku laku kupił za 43000 mimo ,że na innych giełdach było taniej o 4koła

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » czwartek, 18 stycznia 2018, 15:36

Spojrz teraz cena 44000zł byla kiedy bitcoin stal na gdaxie - 11600 - teraz jest 11800 a bitcoin stoi 42900zł lol

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości