Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 13 lipca 2022, 13:39

Jeżeli na koncie nie ma wystarczającej ilości środków, aby dokonać wypłaty samodzielnie, istnieje możliwość złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na dobrowolne poniesienie opłaty manipulacyjnej z tytułu usunięcia konta w kwocie zadeklarowanej przez Użytkownika (tj. w kwocie pozostałej na saldzie).

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » środa, 13 lipca 2022, 16:05

renekm pisze: poniedziałek, 11 lipca 2022, 13:41Napisałem im, że nie zamierzam dostarczać żadnych dokumentów i proszę o usunięcie konta a oni znów robią problem bo okazuje się, że żeby zamknąć konto to należy doprowadzić salda do 0. Ja mam dosłownie jakieś śmieci rzędu 0.05 zł to mi napisali jakieś niezrozumiałe dywagacje, że muszę podpisać jakieś oświadczenie, jest też mowa o opłacie manipulacyjnej za usunięcie konta - totalny kosmos.
Zonda pisze: środa, 13 lipca 2022, 13:39Jeżeli na koncie nie ma wystarczającej ilości środków, aby dokonać wypłaty samodzielnie, istnieje możliwość złożenia oświadczenia o wyrażeniu zgody na dobrowolne poniesienie opłaty manipulacyjnej z tytułu usunięcia konta w kwocie zadeklarowanej przez Użytkownika (tj. w kwocie pozostałej na saldzie).
A widzisz, jednak jest możliwość na zamknięcie konta.
Napisz im wiadomość w stylu: Oświadczam o dobrowolnym wyrażeniu zgody na dobrowolne poniesienie opłaty manipulacyjnej z tytułu usunięcia konta w kwocie 0,05zł.

I daj znać co odpisali.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » środa, 13 lipca 2022, 16:25

Zonda pisze: środa, 13 lipca 2022, 12:04Zawsze możesz zrezygnować z weryfikacji źródła, aczkolwiek taką informację musisz nam przesłać w zgłoszeniu poprzez formularz. Decydując się na ten krok, musisz pamiętać, że środki w kryptowalutach zostaną przekonwertowane na walutę FIAT po aktualnej cenie i przelane na konto bankowe, z którego zostały do nas wpłacone. Nie przywłaszczamy sobie żadnych środków. Każda osoba, która zgłosi chęć odstąpienia od weryfikacji źródła, otrzymuje swoje pieniądze na konto bankowe.


A co to jest "aktualna cena"?

Co zrobiliście z krypto, że musicie w zamian zwracać złotówki?

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » czwartek, 14 lipca 2022, 12:22

Napisali Ci wyraźnie, zostaną przekonwertowane na walutę FIAT po aktualnej cenie.
Czyli zostaną sprzedane by pozyskać PLN dla Ciebie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » czwartek, 14 lipca 2022, 12:49

g100 pisze: środa, 13 lipca 2022, 16:25A co to jest "aktualna cena"?

Co zrobiliście z krypto, że musicie w zamian zwracać złotówki?


Po prostu nie mogą mu oddać krypto by dalej nimi obracał, tylko PLN na konto bankowe. Przecież może sobie sam wymienić na giełdzie na pln i wypowiedzieć umowę. Nie powinno być wtedy nic konwertowane (przynajmniej na logikę tak powinno być :D )

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 lipca 2022, 16:04

g100 pisze: środa, 13 lipca 2022, 16:25A co to jest "aktualna cena"?

Co zrobiliście z krypto, że musicie w zamian zwracać złotówki?
Aktualna Cena oznacza kurs na rynku danej kryptowaluty w parze do waluty FIAT w której realizowany jest zwrot środków.
Kryptowaluty zostają sprzedane do FIAT, aby móc zrealizować przelew na IBAN.
Takie podejście to wypadkowa kilku przepisów z Estońskiej Ustawy AML, w której mowa o konieczności stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, a konkretniej o sytuacji kiedy ich nie możemy zastosować, przykład takiej sytuacji odmowa dostarczenia dokumentacji lub wyjaśnień na potrzebę sprawdzenia źródła pochodzenia środków.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » czwartek, 14 lipca 2022, 17:01

Zonda pisze: czwartek, 14 lipca 2022, 16:04Aktualna Cena oznacza kurs na rynku danej kryptowaluty w parze do waluty FIAT w której realizowany jest zwrot środków.
Kryptowaluty zostają sprzedane do FIAT, aby móc zrealizować przelew na IBAN.
Takie podejście to wypadkowa kilku przepisów z Estońskiej Ustawy AML, w której mowa o konieczności stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, a konkretniej o sytuacji kiedy ich nie możemy zastosować, przykład takiej sytuacji odmowa dostarczenia dokumentacji lub wyjaśnień na potrzebę sprawdzenia źródła pochodzenia środków.


Przepraszam, nie znam estońskiego - czy Ustawa definiuje słowo "aktualna"? To cena z momentu odebrania maila od klienta? Czy godzinę później? Czy dwie? Czy następny dzień roboczy o 8ej rano? Na rynku krypto to różnie bywa, teraz możesz mieć miliony, jutro już tylko tysiące... A co jeśli rynek jest zbyt płytki na wykonanie zlecenia po rozsądnej cenie? A co jeśli klient nie chce akurat zbywać kryptowalut, bo to rodzi konsekwencje podatkowe? A co jeśli to kolejna sztuczna przeszkoda mająca odwieżć ludzi od wypłat?

Lokujecie środki klientów w Celsius/Nexo/Aave/Compound/Maker itp.?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 14 lipca 2022, 17:38

Takie podejście to wypadkowa kilku przepisów z Estońskiej Ustawy AML, w której mowa o konieczności stosowania środków bezpieczeństwa finansowego, a konkretniej o sytuacji, kiedy ich nie możemy zastosować, przykład takiej sytuacji odmowa dostarczenia dokumentacji lub wyjaśnień na potrzebę sprawdzenia źródła pochodzenia środków.
§ 20 ust. 1 pkt. 6 - monitorowanie relacji biznesowej, które zgodnie z § 23. ust. 2 musi obejmować sprawdzenia pochodzenia i źródła środków używanych na giełdzie.
§ 42. ust. 4 wskazuje, że w sytuacji, kiedy Klient odmawia dostarczenia wyjaśnień lub dokumentów na potrzeby stosowania środków bezpieczeństwa finansowego (zatem również do sprawdzenia źródła środków) mamy obowiązek wypowiedzieć umowę o świadczenie usług.
§ 43. ust. 1 to uprawnienie dające możliwość opóźnienia realizacji transakcji (np. wypłaty poza giełdę) w sytuacji, kiedy nie mamy dokumentów potrzebnych do zastosowania środków bezpieczeństwa finansowego (znowu, np. sprawdzenie źródła). Na koniec:
§ 44. ust. 1 w związku z aplikacją wcześniej wspomnianych przepisów (wstrzymanie realizacji transakcji, zakończenie relacji biznesowej) mamy możliwość transferowania środków klientów wyłącznie na IBAN otwarty w Europejskim Obszarze Gospodarczym lub innych spełniającym założenia przepisów IV unijnej dyrektywy AML. W związku z tym, aby nie przetrzymywać środków klientów po zakończeniu relacji biznesowej, mamy jedynie możliwość zwrotu na IBAN >>> Aby to wykonać, kryptozasoby muszą zostać przekonwertowane do FIAT (zatem sprzedane po cenie rynkowej) i dopiero wtedy zwrócone do klienta. Odbywa się to po przesłaniu przez nas wypowiedzenia umowy.
Nie obracamy środkami naszych klientów i nie lokujemy ich na innych platformach.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » niedziela, 24 lipca 2022, 20:25

Odpiszę tutaj kilku osobom ale nie będę cytował. Otóż nie zamierzam podpisywać żadnych oświadczeń podsuniętych przez tą giełdę. Po zakomunikowaniu im, że nie zamierzam poddawać się żadnej kolejnej weryfikacji dostałem informację, że po zamknięciu konta na giełdzie nie będzie możliwa ponowna współpraca mojego podmiotu (firmy) z Zonda. Pytanie dlaczego ? Bo zapewne tak sobie wymyślili. Na giełdzie zostały mi jakieś drobne o sumarycznej wartości poniżej 0.50 zł. Dlatego olałem temat i przestałem zwyczajnie korzystać z giełdy i tyle w temacie.

Co do weryfikacji źródła dochodów to coś Wam tutaj napiszę. Prawdą jest to, że pewne instytucje muszą takie rzeczy robić i w moim przypadku w ostatnim czasie taka konieczność pojawiła się ze strony Zonda, Alior Kantor Walutowy i jeszcze jednego podmiotu z którym współpracuje a mieści się on w Holandii. I jak to wyglądało w porównaniu do Zonda ? Nikt mi nic nie blokował. W przypadku kantoru Alior mam tam prywatne konto ale w ostatnim czasie zacząłem dokonywać trochę więcej operacji niż zwykle. Dostałem grzeczną informację w mailu, że potrzebują ode mnie abym złożył oświadczenie o pochodzeniu dochodów wpłacanych do kantoru. Zadzwoniłem na infolinię i załatwiłem wszystko podczas jednej rozmowy, która trwała 3 minuty. Wyjaśniłem, że środki pochodzą z DG którą prowadzę. I tyle. Grzecznie, bez pogróżek. Nigdzie nie musiałem się ruszać ani nic podpisywać. Druga instytucja ta z Holandii wymagała wypełnienia prostego kwestionariusza. I tyle. Powtarzam, że bez blokowania, stwarzania problemów i zaświadczeń z kosmosu. A na Zonda ? Wymagania większe niż po podpisywaniu umowy kredytowej czy leasingu :-) Trzy lata temu brałem pojazd w leasing i wiązało się to z mniejszymi wymaganiami i papierkologią niż weryfikacja na Zonda :-) Owszem, musiałem EFL (firma leasingowa) załączyć PIT za poprzedni rok ale na tym w zasadzie się skończyło. Nie musiałem się tłumaczyć skąd mam pieniądze na leasing.

Na koniec napiszę, że moje konto na Zonda było prowadzone nieskazitelnie. Zero wpłat kryptowalut na rachunki z Zonda. Wpłacanie tylko PLN i to stałych kwot co 2-3 dni (rzędu 3000-4000 zł) w celu zakupu kryptowaluty i przesłaniu jej dalej (arbitraż z inną giełdą). Wszystko wpłacane z konta firmowego. I co ? Takie cyrki. Strach pomyśleć co mają ludzie co im wpłynie powiedzmy 1-2 BTC z innej giełdy. Przecież są ugotowani :-)

Obecnie korzystam z usług innej giełdy na której jest mniejszy ruch ale wszystko działa jak w zegarku i nikt mi nie stwarza problemów. Helpdesk tej giełdy realnie działa bo odpisuje nawet w święta a średni czas odpowiedzi to 4-6 minut. I co najważniejsze pracownik realnie może zrobić pewne rzeczy a nie tylko zbywać klienta i pisać, że on nic nie może i skieruje sprawę do odpowiedniego działu - a ten odpisze łaskawie do kilku dni. Od początku współpracy z BitBay nie podobały mi się pewne rzeczy, miałem obawy ale korzystałem bo nie miałem lepszej alternatywy. Teraz mam.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ciajus » czwartek, 28 lipca 2022, 23:14

Po kilku tygodniach szarpaniny, przypominania się, upominania w końcu się udało zerwać umowę z Zondą i odzyskać środki z konta giełdy w postaci przelewu PLN na konto bankowe. Nie odpuszczajcie, walczcie o swoje nawet jeśli to tylko kilka złotych. Niech tracą klientów! Jest tyle dużo lepszych i wygodniejszych alternatyw!

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-59
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 29 lipca 2022, 12:07

Giełda Zonda jest giełdą regulowaną, posiadającą estońską licencję “Providing a virtual currency service”. W związku z tym giełdę obejmują regulację jurysdykcji estońskiej.
Dodatkowo przeszliśmy niedawno audyt sprawozdania finansowego, potwierdzający zgodność działań z wymogami estońskiej jednostki analityki finansowej – Financial Intelligence Unit. To oznacza, że jesteśmy pierwszą giełdą kryptowalut z licencją wydaną w Estonii, która pomyślnie przeszła tę ocenę.

Audyt finansowy został przeprowadzony przez niezależną zewnętrzną agencję audytową, certyfikowaną przez estoński rząd. Zbadano istnienie i stan aktywów oraz ich obecność na kontach użytkowników – obejmuje to zarówno aktywa kryptowalutowe, jak również fiducjarne. Analizie w ramach audytu podlegały także sprawozdania finansowe oraz dochody, przychody i zyski. Potwierdzono również zgodność działań firmy z obowiązującymi procedurami AML (Anti-Money Laundering – przeciwdziałanie praniu pieniędzy) i KYC (Know Your Customer – weryfikacja tożsamości klienta).

Wyżej wymienione analizy zostały przeprowadzone w ramach wymogów narzucanych przez estońskie prawo. Wyniki audytu świadczą o tym, że lokalni regulatorzy pozytywnie oceniają Zonda pod kątem wiarygodności, przejrzystości finansowej i bezpieczeństwa. Procedura potwierdziła również stabilność finansową firmy, a także odpowiednią ochronę i zabezpieczenie aktywów użytkowników. To oznacza, że każda jednostka waluty zdeponowana przez nich na koncie Zonda ma pokrycie w rzeczywistości. Ponadto, wszystkie wymagania dotyczące zwalczania nadużyć finansowych i bezpieczeństwa stawiane przez estońską jednostkę analityki finansowej są w pełni spełnione.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4608
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2677
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: mecenas » piątek, 29 lipca 2022, 13:41

Zonda pisze: piątek, 29 lipca 2022, 12:07lokalni regulatorzy pozytywnie oceniają Zonda pod kątem wiarygodności, przejrzystości finansowej i bezpieczeństwa
Ale my mamy głęboko w d***e waszą poddańczość i uległość.
Szkodzicie userom a liżecie dupska alchemikom.
Precz!
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1730
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1518
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bitup » piątek, 29 lipca 2022, 16:28

Zonda pisze: piątek, 29 lipca 2022, 12:07Wyżej wymienione analizy zostały przeprowadzone w ramach wymogów narzucanych przez estońskie prawo

Linki albo to jest gofno warte . Wasze słowa i nic więcej
Zonda pisze: piątek, 29 lipca 2022, 12:07Audyt finansowy został przeprowadzony przez niezależną zewnętrzną agencję audytową

Link do wglądu albo jest sytuacja jak z audytami tethera , nic nie warte

Wasza wiarygodność to Proof of Live :arrow: jakie poczyniliście kroki , nagrody , detektywi w celu odnalezienia twórcy i wieloletniego prezesa BitBay Sylwestra Suszka :?: Zmiana nazwy i prezesa , niby sprzedaż :arrow: Linki do transakcji żebyśmy MY mogli zrobić audyt czy jesteście wiarygodni , finalizacja tej sprzedaży . Straciliście w oczach inwestorów tego forum wiarygodność .
Poproszę o odpowiedź jak zamierzacie temu przeciwdziałać :?:
MEMcoin wizja krypto https://www.haroldcoin.io
:arrow: https://tinyurl.com/RevolutUE
pozycja najzabawniejszego technologicznego MEMcoina btc trwa https://mempool.space :arrow: za nim technologiczny POS MEMcoin eth https://etherscan.io/gastracker

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 366
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Connemara » niedziela, 31 lipca 2022, 13:23

O borze szumiący...

Kilka lat dziwnych śmierdzących akcji z tą pseudo "giełdą". Kilkanaście/dziesiąt historii użytkowników, którzy opisywali swoje problemy. Kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) stron w tym wątku. Powtarzający się schemat blokowania konta przy próbie wypłaty własnych środków... i niektórzy z was wciąż nie widzą nie tyle czerwonej lampki, co całej czerwonej choinki? :D

W promocji garnków albo kołder z wielbłąda też bierzecie udział? Przelewacie pieniądze "wnuczkom" albo "policjantom"?

Rozumiem, że nie można kogoś wyśmiewać, tylko trzeba edukować i pokazywać zagrożenia związane z kwestią bezpieczeństwa w szeroko pojętej sieci (nie tylko krypto, ale i "tradycyjna" bankowość on-line chociażby). Ale temacie BiyBat tej edukacji macie już całe tomy. I nadal jak lemingi.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 kwietnia 2019
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hash. » czwartek, 4 sierpnia 2022, 19:40

Nie wiem, czy ktokolwiek zauważył, że z dnia na dzień, bez żadnych wyjaśnień, Zonda zmieniła sposób komunikacji i zaczęła prowadzić swój profil na Facebooku całkowicie w języku angielskim. A żeby było zabawniej - usunęli absolutnie wszystkie komentarze pod postami i wykupili hurtowe ilości pozytywnych opinii (mieli trochę ponad 3-gwiazdki, a teraz fejkowe zagraniczne konta wywindowały to na bodajże... 4,6 :D).

Tam naprawdę musi się źle dziać...

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: renekm » poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 17:23

Nie dostaniecie żadnych odpowiedzi na niewygodne pytania. Właśnie dostałem maila o kolejnej w tym roku zmianie rachunków do wpłat PLN. Jak myślicie skąd ta zmiana ? Bo kolejny bank zapewne wypowiedział umowę (po Credit Agricole, Alior, PKO BP).

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 3 maja 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rokopl » sobota, 13 sierpnia 2022, 22:32

@Zonda czy też bit bay na którym od lat mam konto. Postanowimy mi zablokować wypłaty. powód ? najpewniej kilkukrotnie podpisałem kart płatnicze zaczynając od kredytowych które nie przeszły weryfikacji a potem błędnie podałem kwotę no i gdy się wszystko udało, i wysyłałem pieniądze na portfel odbiorcy ETH. Zonda stwierdzała BOLKUJEMY. dobra nie było by w tym nic złotego gdyby sytuacje dało się rozwiązać natychmiast. Pisze do pana na supporcie no i tu rozmowa jak ze ścianą. MUSI PAN SOBIE ZADZWONIĆ W PONIEDZIAŁEK między 9 a 16 i sobie porozmawiać...

BAA!!! ŻADEN PUNKT REGULAMINU NIE MÓWI O TAKICH MOŻLIWOŚCIACH PAN NA HELP DESKU NIE UMIE ODPOWIEDZIEĆ NA ŻADNE PYTANIE. totalny brak ogarniecia, ZONDA SRONDA! nie jesteście bankiem !

Ba jeszcze środków nie mogę zabezpieczyć więc jutro kurs spadnie Ciekawe kto pokryje mi koszty! OSZUCI !

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 3 maja 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rokopl » niedziela, 14 sierpnia 2022, 13:47

!!! UWAGA PEREŁKA !!!

Wpis: z czatu rozmowy jak ZONDA NAS Śledzi!!

"Ze względu na sporą skalę oszustwa inwestycyjnego. Nasza giełda podejmuje dodatkowe środki bezpieczeństwa, mające na celu zapobieganie tego rodzaju oszustwom. Dlatego też w bardziej wnikliwy sposób analizujemy działania na kontach naszych użytkowników, zestawiając je z wcześniej opracowanym modus operandi oszustwa inwestycyjnego.
Ze względu na wykrycie podczas sesji logowania na Pana koncie pulpitu zdalnego. Uprawnienia do wypłaty zostały chwilowo wstrzymane. Informowałem już Pana wcześniej, że może Pan wysłać reklamację w razie strat. Nie mogę Panu pomóc teraz na czacie, wszelkie informacje, zostaną Panu przekazane telefoniczne."


Zdalny pulpit żarząca koparką żeby nie było...
Ostatnio zmieniony środa, 17 sierpnia 2022, 23:25 przez rokopl, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: christo74 » środa, 17 sierpnia 2022, 11:03

Że też nie przeczytałem wczesniej tego forum :? ... Zonda zablokowała mi możliwość wypłaty środków i zażądała oświadczenia o pochodzeniu środków , wysłałem oświadczenie + potwierdzenie bankowe wpływu pieniędzy z lokaty przewyższającej kwotę PLN którą wpłaciłem na Zondę. Za mało ...... następnie zażądali wyciągu z rachunku bankowego za 3 miesiące wstecz. .... wysłałem ..... za mało
Teraz chcą moich PITów za ostatnie 2 lata .... :roll: ..... no kur... nie mam nic do ukrycia ale zaczyna mnie to wkur.... gdzieś to szaleństwo sie zatrzyma ?
Wysyłać dalej te dokumenty czy rozwiązać z nimi umowę ? mam na koncie krypto za ok 30k PLN

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 3 maja 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: rokopl » środa, 17 sierpnia 2022, 23:24

Ja się przeniosłem na Binance, i polecam to wszystkim.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości