Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: nibylandia

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: DanielBruno76 » sobota, 20 stycznia 2018, 00:45

BB kolejny dzień i zero zmian jeżeli chodzi o odświeżanie strony :evil: :evil:
Wystarczy, że na chwilkę wskoczę na inną zakładkę w przeglądarce i po powrocie na BB strona mieli i mieli i tak do usranej ś***!!! jedyne co pomaga to cmd+R - po tych ostatnich "przerwach technicznych" jest jeszcze gorzej!

jeden krok do przodu... TRZY kroki do tyłu
------------------
i tak jeszcze przy okazji, kiedy wejdzie monero? tak długo zapowiadana kolejna waluta...
Spoiler:
Fast deposits and withdrawals, BitBay Debit Card, ATM. Follow the rate of Bitcoin Litecoin Ethereum Lisk Dashcoin Gamecredits Monero.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » sobota, 20 stycznia 2018, 03:37

Obrazek Obrazek

Kurcze opanujcie tych 400 tysięcy aktywnych użytkowników bo giełda padnie od ilości transakcji :mrgreen:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Oczyważki » sobota, 20 stycznia 2018, 09:24

Dobra panowie.... gdzie najlepiej przenieść środki z BB.... Ta giełda to jest jakaś pomyłka od wczorajszego wieczora BTC wystrzelił, a na BB nic sie nie dzieje.... Znalazłem sie na tej giełdzie przez przypadek jakieś 2 lata temu, bo tylko o niej wtedy wiedziałem. W ogóle o co chodzi i jak to jest możliwe, że giełda śpi od 10 godzin :/... Jestem świeżakiem, bo dopiero od świąt coś sobie pogrywam. Tak jak pisałem 2 lata temu wpłaciłem 100zł dla jaj no i parę groszy się z tego zrobiło i się bawię. Jak się ogarnę w temacie to może coś jeszcze zainwestuję. Dlatego proszę o wyrozumiałość.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bit-els » sobota, 20 stycznia 2018, 09:52

@Oczyważki, coinroom.com bitmarket.pl bitmarket24.pl
Albo zobacz tu
https://gieldykryptowalut.pl/najwieksze ... yptowalut/

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: redlumek » sobota, 20 stycznia 2018, 09:55

A co powiecie o abucoins? Coś się tam dzieje? Bo ja tutaj te 400tys użytkowników szaleje to ciężko się jest połapać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 20 stycznia 2018, 09:58

Oczyważki pisze: Dobra panowie.... gdzie najlepiej przenieść środki z BB.... Ta giełda to jest jakaś pomyłka od wczorajszego wieczora BTC wystrzelił, a na BB nic sie nie dzieje.... Znalazłem sie na tej giełdzie przez przypadek jakieś 2 lata temu, bo tylko o niej wtedy wiedziałem. W ogóle o co chodzi i jak to jest możliwe, że giełda śpi od 10 godzin :/... Jestem świeżakiem, bo dopiero od świąt coś sobie pogrywam. Tak jak pisałem 2 lata temu wpłaciłem 100zł dla jaj no i parę groszy się z tego zrobiło i się bawię. Jak się ogarnę w temacie to może coś jeszcze zainwestuję. Dlatego proszę o wyrozumiałość.
Bitcoin to jeszcze się ruszył ale BCH to w ogóle zagadka.
Bitfinex wczoraj 16:00 - 1780 USD na BB - 6512
Bitfinex teraz 1904 USD na BB - 6523

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Oczyważki » sobota, 20 stycznia 2018, 10:41

Wygląda na to, że BB zrównało teraz ceny z innymi giełdami +- oczywiście :D i co? gdzie ten mój zarobek? :D poszedł w piach.... Chciałem sie na bitfinex przenieść, ale okazuję się, że trzeba mieć 10k $ żeby aktywować konto o ile dobrze zrozumiałem :/....@Bit-els, coś tam poprzeglądałem (dzięki), ale chciałbym skorzystać z waszego doświadczenia i jakby ktoś mógł doradzić sprawdzoną i wygodną giełdę z dużym zasobem rynków z wymianą na fiaty

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 20 stycznia 2018, 11:35

@Oczyważki, poprawka - prawie zrównało, bo to nie może tak być by Polak kupował po aktualnym kursie :p

A to prawie zrównanie wynika tylko z tego, że zielone świeczki i czerwone (na głównych profesjonalnych giełdach) się przeplatają i głupie boty na BB jeszcze bardziej głupieją bo one grają na minutowych. Niestety to minie gdy tylko pojawi się kilka zielonych minutowych świeczek jedna za drugą (i nie ważne o jakiej wartości, bo głupim botom wystarczy 0,2$ by podbić o 20 zł).

i te 3 mendy na LTC = 263.74901000 LTC, które zawsze zawyżają kurs i nie kupują - mam nadzieję, że kiedyś wpadną, kupią, a potem kurs runie. To ewidentnie boty BB bo który gracz blokowały sobie takie kapitał i nie kupował w momencie wzrostów czy na dołku, a one nie kupiły w kluczowych momentach.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 20 stycznia 2018, 11:57

Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak animacja rynku?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 20 stycznia 2018, 13:48

zawsze odzywa się ten powyżej gdy jest krytyka,
animacja rynku polega na dostarczaniu ofert, a nie tworzeniu upierdliwych ścian fałszujących rynek, które przebijają każdą ofertę w pobliżu a same nic nie kupują bo jak ma być sprzedaż dla nich to zwiewają. To co tam się odbywa to jest naganianie a nie animacja.

Zresztą podobno mają 400 tys użytkowników, to co tu animować :p

Widzę pewne absurdy to o nich piszę, nie musisz za każdym razem gdy napiszę krytykę mi odpowiadać jakbym była idiotką
Ostatnio zmieniony sobota, 20 stycznia 2018, 14:06 przez Lais, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nawza_uzytkownika » sobota, 20 stycznia 2018, 13:52

@BitBay nie odpowiedzieliście na mój ostatni post
nawza_uzytkownika pisze: @BitBay, widzę że dodajecie nowe ficzery na froncie, natomiast kilka pytań:
1. Ostatnio zmieniły się limity API , obecnie jest 600 zapytań w ciągu 10 minut?
2. Skoro zmniejszyliście ilość zapytań do API, co powinno odciążyć serwery, to dlaczego API częściej leży niż działa?
KOD: ZAZNACZ CAŁY

{"code":0,"message":"unknown error"}


Ewentualnie proszę o jakieś info/dostęp do API 3.0

3. Pobieranie historii; będzie czy nie będzie ? Jest to dosyć istotna sprawa bo nie wiem czy pisać o interpretacje do US, a nie chcę dostać odpowiedzi która skaże mnie na "ręczne" liczenie tego bajzlu który jest w historii.

@tutkatz, do 15 stycznia zostanie udostępniona historia transakcji w formacie pdf oraz csv. Po wprowadzeniu tej opcji będziemy rozważać możliwość wprowadzenia kolejnych ułatwień.


4. Dlaczego na Bitbay w historii oferty podzielone są na osobne transakcje i nie ma podsumowania zbiorczego całej oferty?
5. Orderbook cały czas znika, ostatnio napisaliście że zostało to naprawione

@TipoAntiguo, @phowiec, @liseklsk, @pixel, @Awesomist, przepraszamy za utrudnienie. Problem z opóźnionym wyświetlaniem ofert oraz orderbooka na froncie został już rozwiązany. Wszystko powinno działać poprawnie.


No i niestety dalej to nie działa.

Liczę, ze dacie radę bo giełda ogólnie jest całkiem niezła.

Teraz dodatkowo kolejne pytania. Dorzucę do starej numeracji
6. Napisałem sobie program pobierający z prywatnego API 'history' i 'transactions', niestety nie wiele mi to daje bo ściąga max 200 ostatnich rekordów. Rozbicie ofert na dziesiątki transakcji wymusza pobieranie co chwilę tej historii. Jeżeli jakaś oferta wpadnie na bota skupującego po 5zł to wtedy mogę zapomnieć o pobraniu tej historii ręczenie, a i pobieranie automatyczne wtedy również robi się kłopotliwe.
7. Tutaj napisane jest coś o websocketach https://www.cryptoninjas.net/2017/09/23 ... r-upgrade/
W jaki sposób można uzyskać dostęp do api 3.0 ?

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 20 stycznia 2018, 14:16

Lais pisze:zawsze odzywa się ten powyżej gdy jest krytyka,
... a jeszcze częściej jak są bzdury.
animacja rynku polega na dostarczaniu ofert, a nie tworzeniu upierdliwych ścian fałszujących rynek, które przebijają każdą ofertę w pobliżu a same nic nie kupują bo jak ma być sprzedaż dla nich to zwiewają.
Tak, w przybliżeniu, działają algorytmy MM.
Widzę pewne absurdy to o nich piszę, nie musisz za każdym razem gdy napiszę krytykę mi odpowiadać jakbym była idiotką
No to mamy ze sobą coś wspólnego, bo ja też piszę, kiedy widzę absurdy.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 20 stycznia 2018, 15:27

animacja rynku to też dostarczanie ofert sprzedaży, ja dostarczania ofert nie widzę tutaj, przynajmniej na LTC, bo tam każdy zakup kilkudziesięciu LTC znacznie winduje kurs bo nie ma animacji sprzedaży - jest dostarczanie jedynie importu arbitrażowego, które oczywiście wynika z naganiania.
Poza tym animacja opiera się o kurs jakiejś znaczącej giełdy, ja na tej giełdzie widzę jedynie chaos kursu. Nie mam czasu wnikać w szczegóły, pisałam o kierowaniu się przez boty świeczkami minutowymi bez zwracania uwagi o jaki stopień podnoszą one kurs. Granie na kolory to chaos.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » sobota, 20 stycznia 2018, 15:34

Lais pisze: animacja rynku to też dostarczanie ofert sprzedaży, ja dostarczania ofert nie widzę tutaj, przynajmniej na LTC, bo tam każdy zakup kilkudziesięciu LTC znacznie winduje kurs bo nie ma animacji sprzedaży - jest dostarczanie jedynie importu arbitrażowego, które oczywiście wynika z naganiania.
Poza tym animacja opiera się o kurs jakiejś znaczącej giełdy, ja na tej giełdzie widzę jedynie chaos kursu. Nie mam czasu wnikać w szczegóły, pisałam o kierowaniu się przez boty świeczkami minutowymi bez zwracania uwagi o jaki stopień podnoszą one kurs. Granie na kolory to chaos.
Przepraszam, a skąd Ty wiesz czym kierują się te boty? I jakie konkretnie korzyści miałaby odnosić giełda z "naganiania"?

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » sobota, 20 stycznia 2018, 15:46

Z obserwacji tej giełdy, ale nie szukaj wątków pobocznych - ja piszę skrótowo bo nie mam teraz czasu. Zresztą pisanie o tym nic na tej giełdzie nie zmieni, ale może użytkownicy staną się bardziej rozsądni w zakupach i zaczną patrzeć na kursy innych giełd

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » sobota, 20 stycznia 2018, 19:49

No szok dzisiaj - bitcoin skoczyl 1500 dolarow a cena na bitbay tylko o 1000zł w gorę LOL - zna ktoś giełdę z PLN z aktualnymi cenami ?

Dodano po 1 godzinie 5 minutach 53 sekundach:
Czy bitbay księguje wpłaty w weekendy? Wczoraj rano przelałem plny no i cisza

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » sobota, 20 stycznia 2018, 20:21

@kamil83, czy TO TAKIE TRUDNE poszukać info na ich stronie?
Wpłaty PLN księgowane są na naszej platformie co najmniej trzy razy dziennie - w godzinach 9:00, 12:00 i 16:00. Pamiętaj, że czas w którym otrzymamy Twoją wpłatę jest zależny od sesji bankowych. Jeśli Twoja wpłata nie została jeszcze dodana do Twojego konta, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i prześlij potwierdzenie przelewu.
Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
ZANIM napiszesz, że nie ma słowa o weekendach to pozwolę sobie położyć nacisk na słowa SESJI BANKOWYCH w cytowanym info.

Podpowiem: ich bank do PLN to obecnie - 8455 - Rybnicki Bank Spółdzielczy

Potem CO JEST PEWNIE PRZERAŻAJĄCO TRUDNE można skorzystać z https://www.kiedy-przelew.pl podając swój i ich nr konta.

Voila - właśnie nauczyłeś się czegoś nowego.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » sobota, 20 stycznia 2018, 20:23

Czyli nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko wkleiłeś to co sam wiem - wow :D

Dodano po 1 minucie 45 sekundach:
Zależało mi na tym aby doszło wczoraj - teraz juz mi się nie opłaca. Widzę że kumaty jesteś więc może wiesz czy bitbay może "cofnąć" wpłatę na życzenie?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1212
Rejestracja: 14 listopada 2014
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Jaworzno

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ExcaliburPLL » sobota, 20 stycznia 2018, 20:28

kamil83 pisze: Czyli nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko wkleiłeś to co sam wiem - wow :D
Kolejne cholernie ciężkie info do odnalezienia: http://www.najlepszekonto.pl/sesje-elixir

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
kamil83 pisze: Widzę że kumaty jesteś więc może wiesz czy bitbay może "cofnąć" wpłatę na życzenie?
Wygląda na to, że nie wiesz jak działa system bankowy. To nie BB może cofnąć przelew tylko Ty sam lub Twój bank. Krótko po wykonaniu przelewu niektóre banki pozwalają na jego anulowanie - albo poprzez www albo poprzez rozmowę telefoniczną. Jeśli przelew załapał się na sesję wychodzącą to nie ma możliwości nic z tym zrobić. Kasa wyfrunęła z macierzystego banku i leci sobie po drutach do odbiorcy. Tam pojawi się w dzień roboczy w pierwszej lub drugiej sesji przychodzącej. Po kolejnych 2h powinieneś mieć ją na BB - w godzinach 9:00, 12:00 lub 16:00.
Best BTC/ETH & other exchange > http://tinyurl.com/bitbay
Free BTC lottery > http://tinyurl.com/frbtcns

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » sobota, 20 stycznia 2018, 21:18

To wiem - ale nie mogę w banku cofnąć.

Dzięki, jedynie W kiedy przelew - nie widzę rybnickiego banku - powiem że nie znam tego banku więc może inną ma jeszcze nazwę:P

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: nekotribal i 19 gości