Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » sobota, 18 listopada 2017, 17:25

bruno pisze: Zakupiłem game, wystawiłem ofertę sprzedaży, a po jakimś czasie usunąłem ją, lecz zamiast mieć daną walutę na koncie to widnieje jako "zablokowane", nic z tym nie mogę zrobić, nie mogę dysponować własnymi pieniędzmi, o co chodzi ?
piwek25 pisze:
bruno pisze: Zakupiłem game, wystawiłem ofertę sprzedaży, a po jakimś czasie usunąłem ją, lecz zamiast mieć daną walutę na koncie to widnieje jako "zablokowane", nic z tym nie mogę zrobić, nie mogę dysponować własnymi pieniędzmi, o co chodzi ?
witaj w klubie
Klikneliście na BB na swoją ilośc coinów i wcisnęliście taką kropkę która zmienia portfel/rachunek z którego aktualnie korzystanie.
Wejdzcie w PORTFELE wybierasz danego coina i prawdopodobnie z jednego rachunku na drugi wam przeszło.
Musicie przelać na rachunek główny i środki będą dostępne.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bruno » sobota, 18 listopada 2017, 17:29

bruno pisze:Zakupiłem game, wystawiłem ofertę sprzedaży, a po jakimś czasie usunąłem ją, lecz zamiast mieć daną walutę na koncie to widnieje jako "zablokowane", nic z tym nie mogę zrobić, nie mogę dysponować własnymi pieniędzmi, o co chodzi ?
Na szczęście po czterech godzinach odblokowane, mam nadzieję że to był tylko jednorazowy incydent.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 320
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tomant » sobota, 18 listopada 2017, 17:38

Czy ktoś też ma problem z weryfikacją konta?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Maciekk » sobota, 18 listopada 2017, 18:13

Ja czekam już grubo ponad 24h...

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » sobota, 18 listopada 2017, 21:21

Witam użytkowników i ludzi z giełdy Bitbay odpowiedzialnych za odpowiedzi tutaj w wątku w sprawie ich platformy. Czytając wcześniejsze posty użytkownik platformy odpowiedział że wypłaty kryptowalut na waszej platformie odbywają się w czasie do 15 minut to ja skromnie zadam pytanie dlaczego czekam już ponad 40 min i nadal nic ?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: albert321 » sobota, 18 listopada 2017, 21:55

@g100 @liseklsk płacą Wam za wasze wpisy na forum????? Jakie multikonta, jak nie ma problemów? Mam Wam wysłać od kilku osób screeny że nie działa historia co jest podstawową funkcjonalnością dla takiej giełdy. Jeśli obracacie kwotami 100zł to może dla Was to nie problem. Na Bitbay jestem od kwietnia a na forum od kilku dni ale jeśli support mnie zlewa to pisze na forum co w tym dziwnego ? Jestem kierownikiem działu helpdesk w swojej firmie i to co dostaje w odpowiedziach to jest zwykły marketing a nie poważna odpowiedź do klienta.

Dodano po 3 minutach 27 sekundach:
@TipoAntiguo nie pisz takich rzeczy bo zaraz napiszą że Ty i Ja to to samo konto. Na tym forum pisze się tylko pozytywne rzeczy a nie że masz problem. Pozdrawiam multikonta Bitbay

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 18 listopada 2017, 22:17

albert321 pisze:@g100 @liseklsk płacą Wam za wasze wpisy na forum????? Jakie multikonta, jak nie ma problemów? Mam Wam wysłać od kilku osób screeny że nie działa historia co jest podstawową funkcjonalnością dla takiej giełdy. Jeśli obracacie kwotami 100zł to może dla Was to nie problem. Na Bitbay jestem od kwietnia a na forum od kilku dni ale jeśli support mnie zlewa to pisze na forum co w tym dziwnego ? Jestem kierownikiem działu helpdesk w swojej firmie i to co dostaje w odpowiedziach to jest zwykły marketing a nie poważna odpowiedź do klienta.

Dodano po 3 minutach 27 sekundach:
@TipoAntiguo nie pisz takich rzeczy bo zaraz napiszą że Ty i Ja to to samo konto. Na tym forum pisze się tylko pozytywne rzeczy a nie że masz problem. Pozdrawiam multikonta Bitbay
Nie tylko ja to zaobserwowałem i nie chodzi tutaj o błąd z brakiem historii. Dzwonię zbiegu okoliczności po akcji na wypoku. Nagle powstają konta i wszyscy mają filmiki że im coś gdzieś blokuje, gdzie ktoś już wyżej wytłumaczył prawdopodobną przyczynę tego problemu. To jakimi kwotami ktoś operuje nie ma tutaj żadnego znaczenia. Widzę że bardzo cię to boli chociaż nie cytowałem twojego wpisu ani nie wolałem cię w żadnym moim wpisie.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » sobota, 18 listopada 2017, 22:24

Nie koniecznie. Ja na nich nie zostawiam tutaj suchej nitki. A najśmieszniejsze było ich powiedzenie:
BitBay pisze: Prowadzimy program bug bounty. Przesyłajcie do nas zgłoszenia z problemami w wiadomościach prywatnych. Do informacji (opisu) błędu dołączajcie koniecznie screen, video i oczekujcie, że będziemy dopytywać. Pozwoli to nam dokładnie określi błąd, który u danego użytkownika występuję i rozwiązać go, tak aby nie pojawiał się w przyszłości.

Każdy, kto pomoże nam zlokalizować problem zastanie wynagrodzony.

Rozumiemy, że korzystacie z naszej platformy i zależy nam Wam tak jak i nam, by stawała się coraz lepsza.
Jakoś tyle zgłoszeń i screenów wysłałem, że w podziękowaniu miałem zablokowane wypłaty a nie wynagrodzenie.
Problem jest taki, że dział IT nie radzi sobie z nową platformą i boją się tego przyznać.
Nie jestem typowym Januszem, nie dam sobie mydlić oczu. Jeśli ktoś ( Bitbay ) coś obiecuje to słowo jest święte. Białe to białe, a czarne to czarne i nie inaczej.
Dziwne tłumaczenia na temat forków, naganianie do zakupu Monero twierdząc codziennie, że wkrótce będzie wprowadzone. Te wkrótce to chciałbym przypomnieć, że miało być o ile dobrze pamiętam we wrześniu, a obiecywali co 2 tygodnie nową walutę. Zastanawiam się ile zysku ma BitBay z obietnic, na dniach wprowadzamy Monero i kurs idzie nagle w górę? Janusze kupują żeby wrzucić na BitBay a tu klops i psikus, dalej Monero brak. Coś zostało dodane? Czy mi się zwiesiła platforma do poziomu startu 3.0? Został wypuszczony bubel a nie giełda, dlatego nie ma sensu tutaj wracać.
Nadmienię tylko, że pomysł promowania Giełdy osobiście w wiadomości prywatnej wysłałem do CEO Sylwestra Suszka. Pomysły zmian również. Odpowiedź była jasna, dobry pomysł i deklaracja odezwania się w celach uzgodnienia czy pomysł jest dobry do wdrożenia - od 16 Października cisza.
Dział obsługi na tym forum tylko patrzy " o nie znowu ten się odezwał i po nas jedzie " a jak inaczej postępować z giełdą, która nie spełnia obietnic i co chwila ma jakąś awarię? Od momentu jak w końcu udało mi się wyciągnąć swoje coiny, nie wróciłem ponownie bo nie ma sensu ze względu nawet na długi czas księgowania z bittrexa, bitfinexa, poloniexa, bithumba, czy krakena. I to najdziwniejsze, że w czasie dużej pompy albo dużego spadku. Dziwne, bo bittrex, bitfinex, poloniex, bithumb, czy kraken nie spowalniają celowo przesyłu tylko wszystko idzie płynnie. Można? A no można tylko trzeba mieć dobry dział IT, który postawi to na nogi.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: albert321 » sobota, 18 listopada 2017, 22:45

@liseklsk mówisz , że nie oceniasz nie krytykujesz :) ludzi którzy zgłaszają problemy? Na forum pisze do BitBay a nie do Ciebie, także nie pisz na mój temat więcej. Jesli ludzie wstawiają filmy tzn ze nie mają nic do ukrycia co chyba ciężko jest Tobie zrozumieć. Wiem jak wygląda standardowa odpowiedź z helpdesku , mam kilkanaście szablonów. Pytam BITBAY jeszcze raz kiedy zacznie mi działać historia ( obdzwoniłem wszystkie osoby którym poleciłem giełdę i też im nie działa). Gdzie mogę sprawdzić obroty żeby wyliczyć prowizję?
Jeśli problem historii jest tylko u części użytkowników to może nich ktoś napisze że działa mu historia?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 18 listopada 2017, 22:52

albert321 pisze: @liseklsk mówisz , że nie oceniasz nie krytykujesz :) ludzi którzy zgłaszają problemy? Na forum pisze do BitBay a nie do Ciebie, także nie pisz na mój temat więcej. Jesli ludzie wstawiają filmy tzn ze nie mają nic do ukrycia co chyba ciężko jest Tobie zrozumieć. Wiem jak wygląda standardowa odpowiedź z helpdesku , mam kilkanaście szablonów. Pytam BITBAY jeszcze raz kiedy zacznie mi działać historia ( obdzwoniłem wszystkie osoby którym poleciłem giełdę i też im nie działa). Gdzie mogę sprawdzić obroty żeby wyliczyć prowizję?
Jeśli problem historii jest tylko u części użytkowników to może nich ktoś napisze że działa mu historia?
Sam wielokrotnie pisałem tutaj o problemach z wersją 3.0 i nie twierdzę że wszystko jest super bo nie jest. Tak jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o to że ktoś opisuje swoje problemy, tylko o to że nagle pojawiają się nowo zakładane konta, które piszą o tym samym i nie mam na myśli historii bo o tym wie każdy. Więc jest to troszkę podejrzane że jest to jedna i ta sama osoba a skoro jeszcze ktoś to zauważył dając mi ocenę pozytywną to chyba nie jest przypadek. Uważam że zakładanie multi jest manipulowaniem w tym wątku. Napisałem wyżej że widzę iż bardzo cię bolą moje obserwacje a jak to mówią "winny się tłumaczy". Myślę że temat ten wyczerpaliśmy i możemy go zakończyć.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: albert321 » sobota, 18 listopada 2017, 23:04

Też temat zamykam, niech Cie ocienią użytkownicy których oskarżasz o multikonto. Zamykasz usta osobom które zwracają uwagę na problemy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » sobota, 18 listopada 2017, 23:30

No niestety @BitBay'u znowu daliście dupy, delikatnie mówiąc. Ponownie wysłałem ticket'a do Waszego support'u jak tutaj radziliście z prośbą o wysłanie historii transakcji, mija ponad 24h i nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jesteście mega niepoważni i nieprofesjonalni.

Co do pustych bitbayowiskich obietnic to normalnie śmiech na sali. Suszek przed uruchomieniem nowej wersji platformy ogłaszał wszem i wobec deklaracje wprowadzenia nowych walut takich jak Golem, Monero, Ripple i nadal ich nie widać na giełdzie. Po prostu manipulujecie ludźmi i rynkiem, żeby napędzić obroty na danych rynkach mając w tym jakiś interes, bo inaczej nie można tego skomentować. Mija chyba już 3 miesiąc i nadal nic nowego nie dodaliście, albo jesteście kłamcami, albo zwykłymi partaczami i nie umiecie prowadzić giełdy.

Na razie @BitBay wykazuje się stekiem kłamstw i lawirowaniem. Słabo jak diabli z takim podejściem.



[======= stopka =======]
20k$ soon! | Golden rule - BTFD | Immanentną cechą i przeznaczeniem każdej bańki jest pękanie | LTC 200$ soon! | Puchu puchu puchu puchu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwek25 » sobota, 18 listopada 2017, 23:52

liseklsk pisze:..... Tak jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o to że ktoś opisuje swoje problemy, tylko o to że nagle pojawiają się nowo zakładane konta, które piszą o tym samym i nie mam na myśli historii bo o tym wie każdy. Więc jest to troszkę podejrzane że jest to jedna i ta sama osoba a skoro jeszcze ktoś to zauważył dając mi ocenę pozytywną to chyba nie jest przypadek. Uważam że zakładanie multi jest manipulowaniem w tym wątku. Napisałem wyżej że widzę iż bardzo cię bolą moje obserwacje a jak to mówią "winny się tłumaczy". Myślę że temat ten wyczerpaliśmy i możemy go zakończyć.
@liseklsk - na jakiej podstawie i kogo oskarżasz o multikonto? Wymień ncki jeśli masz dowody na to, a jeśli nie to nie oskarżaj ludzi bezpodstawnie, bo tylko niepotrzebny zamęt na forum wprowadzasz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 18 listopada 2017, 23:53

piwek25 pisze:
liseklsk pisze:..... Tak jak pisałem wcześniej nie chodzi mi o to że ktoś opisuje swoje problemy, tylko o to że nagle pojawiają się nowo zakładane konta, które piszą o tym samym i nie mam na myśli historii bo o tym wie każdy. Więc jest to troszkę podejrzane że jest to jedna i ta sama osoba a skoro jeszcze ktoś to zauważył dając mi ocenę pozytywną to chyba nie jest przypadek. Uważam że zakładanie multi jest manipulowaniem w tym wątku. Napisałem wyżej że widzę iż bardzo cię bolą moje obserwacje a jak to mówią "winny się tłumaczy". Myślę że temat ten wyczerpaliśmy i możemy go zakończyć.
@liseklsk - na jakiej podstawie i kogo oskarżasz o multikonto? Wymień ncki jeśli masz dowody na to, a jeśli nie to nie oskarżaj ludzi bezpodstawnie, bo tylko niepotrzebny zamęt na forum wprowadzasz.
Zamęt robią osoby które je zakładają.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwek25 » niedziela, 19 listopada 2017, 00:40

@liseklsk - napisz kto, daj dowód i koniec tematu.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkująca » niedziela, 19 listopada 2017, 01:08

liseklsk pisze:I kolejne konto założone dziś opisuje ten sam problem i mam uwierzyć ze to nie są multikonta xD
A nie przyszło Ci na myśl, ze ludzie zakładają tutaj konta, bo chcą zgłosić problem? Myślisz, ze jest nagonka na BB? Nie widzisz, że BB nikomu nie zarzuca fałszywych zgłoszeń, raczej szuka sposobu, by je rozwiązać, tylko Ty doszukujesz się jakiegoś spisku. Twoje wtrącanie się do dyskusji nie przynosi żadnego rozwiązania problemu, natomiast wprowadza zamieszanie i niepotrzebne dyskusje.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » niedziela, 19 listopada 2017, 08:18

Ten BitBay jakiś dziwny. Nie wiem macie może maklera swojego który gra na waszej giełdzie? Po pierwsze primo jak kurs rośnie u was jest -1,50 np lisk 10usd u was 34,50. Jak tylko spadnie na 9,80 kurs 33pln. Jak sie jakimś cudem wyrówna i idzie pompa, z nieba spada ściada żeby kurs przyblokować, widać typowe zagrania profesionalisty żeby wpłynąc na ludzkie emocje:P. Nie mam nic do tego bo to idealne na arbitraże dlatego nie marudzę co do tego ale sam fakt, bo nie wierze żeby większość ludzi tak robiła:))

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » niedziela, 19 listopada 2017, 08:21

Czy tylko ja mam takie wrażenie jakby pan z nickiem lisek był podstawiony od giełdy? Ludzie zgłaszają problemy a on na siłę próbuje wmawiać że wszystko jest dobrze a na dodatek przy tym oskarża ludzi o jakieś multikonta. Dla pana świadomości czytając problemy użytkowników przed wysyłką swoich coinów zrobiłem zrzut ekranu wraz z datą i godziną czasu wysyłki a po 40 minutka zrobiłem kolejny z wycofaniem wypłaty no bo ile można czekać? 40 minut to już lekka przesada. A najwspanialsze jest tym że sprawdzają się wypowiedzi innych użytkowników co do przyjmowania czy wysyłania monet w czasie kiedy to one mają pompe cenową. Pozdrawiam

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » niedziela, 19 listopada 2017, 09:45

@anagamidev, historia zostanie Ci przesłana. Przepraszamy, że musiałeś tak długo czekać. Nawalił pracownik supportu i wyciągniemy wobec niego konsekwencje.

Rozumiemy, że cześć z Was ma jakieś trudności. Intensywnie walczymy z ich rozwiązaniem. Możecie być spokojni. BitBay nie manipuluje rynkiem. Pamiętajcie, że jesteśmy jedyną platformą, która transparentnie funkcjonuje na rynku. Mamy siedzibę, nasi przedstawiciele występują przed Wami publicznie, jesteśmy dostępni na wielu kanałach komunikacji.

Do opóźnień się przyznajemy, ale chcemy rozwijać się, rozwiązywać Wasze problemy, dawać Wam dobrą platformę. Tak jak napisaliśmy powyżej, jeśli chcecie nam pomóc (bo przecież korzystacie z naszej platformy). Wysyłajcie nam na prv szczegółowe info. My będziemy działać. Nie wszystko da się rozwiązać od ręki, ale nikogo nie zostawimy bez pomocy.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: LukaszLukasz » niedziela, 19 listopada 2017, 10:50

Niestety tak to jest, że plotki i teorie spiskowe się mnożą w zastraszającym tempie. Z igły widły.
Osobiście nie obawiam się trzymać środków na BitBay, z giełdy jestem bardzo zadowolony. Korzystałem i korzystam z różnych platform i jeszcze nie było takiej na której nie zdarzałyby się problemy.
Do BitBay - ja również nie widzę historii transakcji na żadnych kryptowalutach, czy pojawi się ona za jakiś czas czy mam zgłaszać sprawę na priv?

PS
W tej chwili historię sprawdzam i podliczam ręcznie jeśli wejdę na swój portfel PLN i tam wybiorę filtr "inne". Wtedy można podejrzeć wszystkie operacje na koncie. Podliczam to na bieżąco ponieważ inaczej można się pogubić jeżeli jest kilka transakcji dziennie.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości