Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 26 listopada 2017, 18:46

KryptoBanita pisze: To jest prowokacja.
Nie, to normalne pytanie.
KryptoBanita pisze: Uciekłem i nikt mnie nie WYSUSZY z mojej kasy.
Mylisz się. Każda giełda na której będziesz miał monety nawet przez kilka godzin raz na kilka dni czy tygodni może Cię wyssać z monet. Niestety tak to jest na crypto z giełdami.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » niedziela, 26 listopada 2017, 19:09

Wymazywanie pisze: Każda giełda na której będziesz miał monety nawet przez kilka godzin raz na kilka dni czy tygodni może Cię wyssać z monet. Niestety tak to jest na crypto z giełdami.
Skoro KAŻDA jest taka sama to dlaczego?
Wymazywanie pisze: Nie gram na Bitbay.
:mrgreen:

Jest wiele wskazań, że trzeba się trzymać z daleka od BB - wystarczy czytać ten temat.

Dyskutant
Posty: 188
Rejestracja: 11 stycznia 2014
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tompson » niedziela, 26 listopada 2017, 19:20

@bitbay dlaczego do dzisiaj nie złożyliście sprawozdania finansowego za 2016 r. w KRS w Katowicach? czas mieliście do 30 czerwca?
A dla innych informacyjnie, pan Suszek Sylwester nie jest żadnym właścicielem, jest prezesem zarządu. a właścicielami wg. stanu na dzień 2017.11.26 są:
1. Bajer Mateusz, 700 udziałów / 35.000 zł / 35%
2. Suszek Jerzy, 300 udziałów / 15.000 zł / 15%
3. Knisz Marek, 700 udziałów / 35.000 zł / 35%
4. Rogóż Jacek, 300 udziałów / 15.000 zł / 15%

wszystko po nominale.

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » niedziela, 26 listopada 2017, 19:27

Tompson pisze:@bitbay dlaczego do dzisiaj nie złożyliście sprawozdania finansowego za 2016 r. w KRS w Katowicach? czas mieliście do 30 czerwca?
A dla innych informacyjnie, pan Suszek Sylwester nie jest żadnym właścicielem, jest prezesem zarządu. a właścicielami wg. stanu na dzień 2017.11.26 są:
1. Bajer Mateusz, 700 udziałów / 35.000 zł / 35%
2. Suszek Jerzy, 300 udziałów / 15.000 zł / 15%
3. Knisz Marek, 700 udziałów / 35.000 zł / 35%
4. Rogóż Jacek, 300 udziałów / 15.000 zł / 15%

wszystko po nominale.

Właściciel =/= CEO, to nie jest przecież nowość.
A co do sprawozdania - też ciekawe. Coraz więcej czerwonych lampek się zapala, szczególnie z tym scammed od MLM. Zobaczyli, że jest nagonka na dascoin to stworzyli nową "walutę" ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » niedziela, 26 listopada 2017, 19:54

Jak kogoś interesują powiązania prezesa i wspólników to może je sobie zobaczyć na tej stronie:
https://mojepanstwo.pl/bitbay
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 27 listopada 2017, 00:29

Czy ktoś w to wierzy? Już widzę jak coinbase wprowadza nową walutę :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prezes » poniedziałek, 27 listopada 2017, 08:30

Awesomist pisze: Czy ktoś w to wierzy?
Głęboko wierzący na pewno. Oni łykają wszystko jak leci, a Ci którzy potrafią myśleć samodzielnie podchodzą mocno sceptycznie do takich newsów.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 156
Rejestracja: 21 listopada 2016
Reputacja: 318
Reputacja postu: 
23
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: MelomanBTC » poniedziałek, 27 listopada 2017, 09:12

Myślę, że dosyć tej szopki jaką czyni BB, ja wszystkim polecam wzmożoną ostrożność.. Jestem od tylu lat w społeczności Bitcoinowej i to co tutaj na BB widzę, to jakiś żart, obok którego nie mogę przejść obojętnie.

Coby się nie powtórzył schemat Bitcurex v2, trochę podsumuję pewnych niepokojących kwestii. Tam również było mnóstwo "brzydkich" sygnałów (o których ludzie niezbyt informowali, tylko dopiero po fakcie).


Zalecam ogromną ostrożność ponieważ:
- Ludziom znikają pieniądze z BitBaya: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ay#p394973
- Brak historii transakcji na wielu kontach. BitBay nie wykazuje aby cokolwiek w tej kwestii naprawiał. Brak historii transakcji może być celowy, ponieważ potem dochodzenie swoich pieniędzy może być bardzo bardzo utrudnione.
- Liczne problemy z API BitBaya, również zero czynów naprawiających ten problem.
- Rozpoczęcie współpracy z osobami o wątpliwej działalności od FutureNet. Jak BitBay współpracuje z takimi rzeczami, to ja nie mam więcej pytań. Dodatkowo ewidentnie wspólnie z FutureNet zamierzają na tego coina mocno "zachęcać", a nadal nie udowodnili w jakikolwiek sposób ten coin jest prawdziwą kryptowalutą (jak na razie BitBay dostało -84 punktów, za post obronny w sprawie Futuro, że to okej kryptowaluta i w ogóle zarabiajcie).
- Sylwester Suszek, wcale nie jest właścicielem BitBaya, ma zaledwie 15% udziałów firmy. Odpowiedzialność jego, w razie EXITu jest znikoma (tak jak zerową odpowiedzialność za EXIT ponieśli zarządcy Bitcurexa.. ;))
- Kapitał zakładowy to zaledwie 100 000 PLN. O podwyższeniu wysokości kapitału zakładowego BitBay nas zapewniało od długiego czasu (ponad rok napewno), a nadal jest to zaledwie 100k PLN. Nawet na waciki nie wystarczy.
- Brak sprawozdania finansowego za 2016 rok!
- Działania utrudniające handel ludziom. Kiedy cena Dasha wzrosła na BitBayu, nagle zablokowali rynek wpłat, żeby ludzie nie mogli arbitrażować (być może sami zaczęli robić arbitraż?).
- Nieuzasadnione przetrzymywanie Bitcoin Gold, które należy do ludzi. To zostawię bez komentarza, bo przetrzymywanie kogoś pieniędzy (a to nie pierwszy raz zdarza się BitBayowi) to jest cios poniżej pasa...




Przemyślcie gdzie trzymacie pieniądze. Wasze inwestycje, jakiekolwiek kryptowaluty są bezpieczne tylko i wyłącznie u was na portfelu! Nigdzie indziej, a już napewno nie na giełdach które odczyniają takie paskudne rzeczy.. Na normalnym rynku giełdowym, jakby jakaś spółka odczyniała takie babole, to aktualnie cena akcji takiej firmy wynosiła by 0zł.



Umieszczam post, bo nikomu nie życzę tułania się po sądach, komornikach w celu odzyskania własnych pieniędzy (tak, ja niestety straciłem w Bitcurexie), oraz żeby potem nie było, jak było w przypadku Bitcurexa, że "nikt nie mówił, że są jakieś sygnały ostrzegające przed Bitcurexem".

Zawsze wstawiam się za społeczeństwem.. Tak samo tym razem, po prostu chce niektórym oszczędzić nerwów w razie jakby coś się stało.
Tips and donate: 1MeLomanAYHaskzJfidS8nkGFeqmu3giuG

Początkujący
Posty: 247
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chuaw123 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 09:49

Gdzie reakizować wypłaty skoro odradzacie giełdy. Mam ok. 450tys. zł do odebrania i mam stracha. Czy ktoś wypłacał większe sumy albo czy jest inna możliwość zamiany krypto na pieniądze niż giełdy?
Przyznam ,że nie myślałem o tym wcześniej sądząc ,że zarobienie tych pieniędzy zajmie Mi z 2 lata albo i 5lat. Teraz siedzę z kasa na portfelu i biję się z myślami bo prawie każda giełda jest zagrożona upadkiem.
Dzięki

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TSD_WWA » poniedziałek, 27 listopada 2017, 09:57

@chuaw123, mozesz sprobowac realizowac zyski w kilku etapach i na roznych gieldach.Rozciagnac to troche w czasie. Bedzie bezpieczniej na pewno.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » poniedziałek, 27 listopada 2017, 09:58

chuaw123 pisze: Gdzie reakizować wypłaty skoro odradzacie giełdy. Mam ok. 450tys. zł do odebrania i mam stracha. Czy ktoś wypłacał większe sumy albo czy jest inna możliwość zamiany krypto na pieniądze niż giełdy?
Przyznam ,że nie myślałem o tym wcześniej sądząc ,że zarobienie tych pieniędzy zajmie Mi z 2 lata albo i 5lat. Teraz siedzę z kasa na portfelu i biję się z myślami bo prawie każda giełda jest zagrożona upadkiem.
Dzięki
Wypłać wszystko we fiacie albo wrzuć sobie krypto do portfela i tam trzymaj - na giełdzie inwestując tylko część.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Jaroslaw » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:01

Jutro, dziś czy nawet za miesiąc BitBay nie padnie, ale są złe znaki :)

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:03

MelomanBTC pisze: Zalecam ogromną ostrożność ponieważ:
- Ludziom znikają pieniądze z BitBaya: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... ay#p394973
Ja już się pytałem dlaczego nie ma info, że wyciekła jakaś część bazy (przynajmniej jakieś email/loginy) bo to jest bardzo podejrzane.
Na pewno coś poszło wtedy z bitbay.in tylko czy to na pewno to było tylko to i dlaczego giełda nie zaleciła wtedy zmiany maili, haseł jak to zazwyczaj bywa w przypadkach wycieków?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 204
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: plugmyduck1 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:37

Cofam ten post...

Edit : Zozejrzalem sie w temacie future.net i wpadlem przez przypadek na naganiaczy w sieci i cala ta "spolecznosc". Nie mialem pojecia jakie to jest scierwo. Bitbay wydaje na siebie wyrok smierci :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:46 przez plugmyduck1, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GrandKW » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:52

@BitBay pisano, już o tym parę razę napiszę i ja. Temat bezpieczeństwa jest dla Was ważny, więc jakim cudem po restarcie laptopa wchodzę na BitBay i jestem zalogowany? To jest bezpieczeństwo???

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 22
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awra » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:56

GrandKW pisze:@BitBay pisano, już o tym parę razę napiszę i ja. Temat bezpieczeństwa jest dla Was ważny, więc jakim cudem po restarcie laptopa wchodzę na BitBay i jestem zalogowany? To jest bezpieczeństwo???
Ja tam nawet nie muszę się logować nawet na drugi dzień , cały czas tak mam jak nie zamknę przeglądarki a zapamiętywanie haseł mam wyłaczone.....i zmienne ip.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 309
Rejestracja: 19 marca 2016
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dr_hash » poniedziałek, 27 listopada 2017, 10:57

Tak na szybko chciałem sprawdzić czym Pan Roman Ziemian(FutureNet) się zajmował wcześniej. Ze strony poniżej wynika że np.
był właścicielem "SOLISENERGY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000439199).
https://www.imsig.pl/szukaj/osoba,ROMAN ... ff8cffcbb7
W google wpisujemy:
SOLISENERGY roman ziemian opinie
Już na drugiej stronie jest link z nagłówiek [SCAM]:
http://www.hyipforum.pl/topic/10421-sca ... b=comments

Nie chce mi się nawet czytać wątku ale temat zostawił bez odzewu. Jak ktoś ma czas może się zapoznać, chyba ciekawe :)

Nie oceniam, ale swoje zdanie mam.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » poniedziałek, 27 listopada 2017, 11:12

dr_hash pisze: Tak na szybko chciałem sprawdzić czym Pan Roman Ziemian(FutureNet) się zajmował wcześniej. Ze strony poniżej wynika że np.
był właścicielem "SOLISENERGY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (KRS 0000439199).
https://www.imsig.pl/szukaj/osoba,ROMAN ... ff8cffcbb7
W google wpisujemy:
SOLISENERGY roman ziemian opinie
Już na drugiej stronie jest link z nagłówiek [SCAM]:
http://www.hyipforum.pl/topic/10421-sca ... b=comments

Nie chce mi się nawet czytać wątku ale temat zostawił bez odzewu. Jak ktoś ma czas może się zapoznać, chyba ciekawe :)

Nie oceniam, ale swoje zdanie mam.
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... &start=160

Cryptocoins.com - tutaj również się przewija powyższe nazwisko ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2160
Rejestracja: 1 czerwca 2016
Reputacja: 1042
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: wrip » poniedziałek, 27 listopada 2017, 12:06

Edit:
Usuwam swoje wpisy, które były neutralne w stosunku futurocoina. Robię to gdyż zmieniłem zdanie i nie uważam go za projekt godny zaufania.
Myliłem się.
Przepraszam.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 grudnia 2017, 18:59 przez wrip, łącznie zmieniany 1 raz.
NANO - zdecentralizowana i ultraskalowalna kryptowaluta z błyskawicznymi i darmowymi przelewami.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 27 listopada 2017, 12:19

CI od dasg0wna też wywalają największą kasę na "design" już praktycznie pod koniec "dnia" - ja tam widzę analogię i dawno już pisałem:
Uciekłem z BB i nie wrócę.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości