Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 29 grudnia 2020
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Benders » poniedziałek, 12 lipca 2021, 14:43

Dziś napisałem do bimbaja ostatnio czekałem na jaką kolejek odpowiedź ponad tydzień ciekawie po jakim czasie się teraz odezwa ktoś coś obstawia???

Dodano po 14 minutach 23 sekundach:
BOMBAJ napisał jakiś czas temu:Cześć, jeśli dokonywałeś wcześniej jakiejkolwiek wpłaty z tego rachunku bankowego to nie będzie żadnego problemu aby na ten sam rachunek zlecić wypłatę środków.

O ile nie uznają cię za terrorystę to tak wypłacisz pieniądze w przeciwnym razie będziesz musiał im w nieskończoność wysyłać jakieś dokumenty. Chłopie daj sobie spokój z tą giełda ja już przeprowadzałem weryfikację 3 razy i ostatnio jakoś pod koniec ubiegłego roku. Wszystko wskazuje na to że będę musiał przesłać im znów skan dowodu z ponieważ utracił on ważność co nie jest w szczególności dziwne jednak przypomniało im się o tym jak zleciłem wypłatę wcześniej była cisza, wchodzę na to Kato na bb widzę że wypłaty odblokowane to przelewam eth żeby sprzedać i później wypłacić i nagle i się przypomniało że dowód utracił waznosc

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tomasz_Es » środa, 14 lipca 2021, 09:07

BitBay czy wy jesteście normalni ? 5 raz w ciągu 4 lat :!: - a tak z ciekawości ktoś więcej razy musiał się ponownie weryfikować ? chociaż i tak używa BB okazjonalnie ?

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » środa, 14 lipca 2021, 19:41

@Tomasz_Es ostatnio mi to wyslali jak sie upomnialem o liste refow (ktora zniknela), ale po interwencji zostala przywrocona, tylko ze od razu musialem sie dodatkowo zweryfiwkowac dla ichniego bezpieczenstwa (mimo ze to robilem w zeszlym roku dokladnie to samo) :idea:
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » czwartek, 15 lipca 2021, 19:26

@Tomasz_Es dziwne ja nigdy nie mam problemów z bitbajem, i wypłacają $ normalnie. A weryfikacje robilem tylko 2 razy w 2017 i ten drugi stopien weryfikacji rok temu. Jak będe miał problemy to też napisze :D. Oby ich nie było :D

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aniołek » piątek, 23 lipca 2021, 15:36

Witam. Jestem nowy na forum, ale widzę że tu o bit bayu toczy się aktualna dyskusja.
Ostatnio wprowadzili kolejną weryfikację ....ale u mnie - pomimo zaliczonej weryfikacji - po wejściu w zakładkę "wypłaty" pojawia się blokada i "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONANIA AKCJI" ... Ciekawe czy ktoś z was ma podobnie, czy tylko ja mam takie szczęście ? Wysłałem oczywiście ticket 265651 (jeśli chodzi o ten "czat" bitbaya to chyba jakaś mitologia) ale odpowiedzi na razie nie ma.
Jak dotąd nie miałem poważniejszych problemów z tym serwisem, ale zamrożenie znacznej części środków - BEZ ŻADNEGO SŁOWA WYJAŚNIENIA!! (.. co to ma znaczyć że Nie mam "uprawnień"? A kto je ma?!) zawsze jest nieprzyjemne.

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RevWolt » piątek, 23 lipca 2021, 15:47

@Aniołek Weryfikacja jest 2 etapowa, ja też dopiero na 2 poziomie mogłem zrobić wypłatę.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aniołek » sobota, 24 lipca 2021, 10:18

@RevWolt A Kto mówi że ja nie mam drugiego poziomu? Dziękuję za informację że weryfikacja jest dwuetapowa, tylko że w niczym mi to nie pomaga.

Utworzyłem przy okazji nowe zgłoszenie, 34 godziny po pierwszym, bo oczywiście odpowiedzi jak nie było tak nie ma. Na jakieś błahe sprawy to jakoś potrafią odpowiadać szybko i sprawnie.
Znalazłem błąd w serwisie bitbay. Otóż przeszedłem weryfikację, drugi niebieski poziom, - a moje środki dalej mam zamrożone i nie mogę wypłacić. Pojawia mi się jakiś kuriozalny tekst "BRAK UPRAWNIEŃ DO WYKONIANIA AKCJI" , CO TO MA ZNACZYĆ ?? PYTAM.
To jest poważna sprawa a nie jakieś gruszki na wierzbie, bitbay blokuje mi znaczną sumę pieniężną , i to bez żadnego słowa wyjaśnienia a odpowiedzi nie mogę się doczekać!! Jak wy traktujecie klientów drodzy Państwo ?

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 15 maja 2018
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: markkato » sobota, 24 lipca 2021, 12:08

Aniołek, sprawdź czy gdy wchodzisz na stronę kyc.bitbay.net . Nie masz informacji o wymaganej aktualizacji danych.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aniołek » sobota, 24 lipca 2021, 16:39

@markkato, nie wiem czy ja się wyrażam nieprecyzyjnie, ale chyba wyraźnie zaznaczyłem że właśnie przeszedłem ponowną weryfikację, na stronie którą podajesz mam fanfary, podziękowania - "zielony ptaszek v" - i ogólnie okey. Wydawałoby się że nic tylko "zacząć korzystać z pełnej funkcjonalności ... wpłacać i wypłacać środki w walutach w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca " ... Jednak po wejściu w zakładkę "wypłaty" nie jest już tak przyjemnie. Nadal widzę czerwony agresywny znak ZAKAZU i zero słowa wyjaśnienia o co chodzi. Jedno z drugim się trochę nie dodaje, co nie? Co ciekawe zakładka "wpłaty" wygląda po staremu - normalnie i w porządku. A zatem bitbay nie widzi przeszkód abym coś przypadkowo wpłacił, za to z wypłatą już nie jest tak wesoło. Chodzi o środki które leżały przez pół roku nietknięte, mogłem je wypłacić wcześniej bez problemów jak sądzę, ale tego nie zrobiłem.. Dopiero teraz, po POZYTYWNYM przejściu tej nowej weryfikacji mam taki problem. Prościej już nie potrafię tego opisać. Równie dobrze mogli wywiesić tabliczkę " nie mamy twojego płaszcza i co nam zrobisz".

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aniołek » sobota, 24 lipca 2021, 17:28

@markkato, żadnych takich informacji na stronie kyc.bitbay.net nie mam. Wręcz przeciwnie.
Co ciekawe zakładka "wpłaty" wygląda po staremu - normalnie i w porządku. A zatem bitbay nie widzi przeszkód abym coś przypadkowo wpłacił, za to z wypłatą już nie jest tak wesoło. Chodzi o środki które leżały przez pół roku nietknięte, mogłem je wypłacić wcześniej bez problemów jak sądzę, ale tego nie zrobiłem (chciałem sobie pohandlować).. Dopiero teraz, po POZYTYWNYM przejściu tej nowej weryfikacji mam taki problem. Prościej już nie potrafię tego opisać. Równie dobrze mogli wywiesić tabliczkę " nie mamy twojego płaszcza i co nam zrobisz. Najbardziej irytujące jest to oczekiwanie na jakąkolwiek odpowiedź, BitBay wydaje się olewać klienta totalnie. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 25 lipca 2021
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: krypta44 » niedziela, 25 lipca 2021, 15:15

Ja od 2017 roku weryfikuję się już trzeci raz. Dwa dni temu znowu musiałem przejść pełną weryfikację i do tej pory weryfikacja jest w toku. Chciałem przelać swoje krypto na portfel, ale niestety nie mogę. Najlepsze jest to, że mogę wpłacać, ale nie mogę wypłacać, jak to wspomniał @Aniołek. Ktoś wie ile może trwać ponowna weryfikacja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 23 lipca 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Aniołek » poniedziałek, 26 lipca 2021, 12:10

Niniejszym informuję że BitBay przywrócił dziś rano możliwość wypłat na moim koncie. Serdecznie dziękuję za "zwrot płaszcza" ;)

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » czwartek, 29 lipca 2021, 19:02

po tylu latach, niespodziewanie chca bym znowu zweryfikowal konto ;]

dam znac, jak mi pojdzie ;)

"Dzień dobry,
Pana weryfikacja nie może zostać zaakceptowana, ponieważ pierwotnie konto została założone na inną osobę. Prosimy o aktualizacje danych właściciela konta lub założenia własnego.
Pozdrawiam / Kind Regards,
Donata Wójt
Dział KYC / KYC department
BitBay Team"

:D
czaicie? na koncie mnostwo kasy, oni chyba jaja sobie robia

@BitBay wczoraj po 5 minutach mialem weryfikacje tozsamosci!! czekalem na pozostale, wiec sami sobie zaprzeczacie! weryfikacja robiona II przed covidem z uzyciem paszportu, teraz tez uzylem tego samego dokumentu

Okazuje sie, ze mieszkajac z dziewczyna zalozylem w 2017 roku konto na nia, kiedy nie trzeba bylo sie weryfikowac by grac na BB - czasy przed nagonka podatkowa i hossa

Mimo, ze zmienilem jeszcze w 2017 roku dane na siebie i zrobilem pierwsza weryfikacje na siebie, a pozniej kilka innych ostatnia chyba w 2018 i 2019 pelna II weryfikacje, mimo, ze przelewy wychodzily z moje konta i trafialy na moje konto, co mam zabezpieczone na komputerze dzial weryfikacji uznal, ze to nie moje konto, z dzialem supportu sie meczylem od napisania posta do teraz, w poniedzialek mam miec wideorozmowe, brak mozliwosci przelania srodkow na Binance itd. przez burdel w swoich sprawach po tym, jak wczoraj mialem zweryfikowane dane osobe i tozsamosc uznali, ze konto jest nie moje i prosza o zalozenie swojego :D gdzie na koncie sa coiny o bardzo duzej wartosci.

Z dzialem od spraw bezpieczenstwa bede gadal w poniedzialek, mam zgode na nagrywanie, mam nadzieje, ze absurd zostanie wyjasniony
Jesli moje pieniadze zostana mi zabrane na pewno tego tak nie zostawie i zrobi sie o BB glosno, po czesci jest to byc moze moja wina, ale tylko po czesci, bo skoro weryfikacje przechodzily to jak mozna przy aktualizacji nie sugerowac sie nimi? skoro dali mi pelne prawo i zweryfikowane konto sluzylo mi od lat, czy ktos mial podobna sytuacje? czy ktos po wideorozmowie odzyskal konto? dzial weryfikacyjny rozmawia po Polsku czy Estonsku? :D mialem dostac mail itd ale cisza uzgodnilem godzine itd ale zero potwierdzenia w mailu

To co jest negatywne to to, ze w przypadku takiej sytuacji dzial ma wyjebane, pisze notatke ktora zostala wygenerowana, zero pomocy w tym, co sie konkretnie nie zgadza, mnostwo znajomych uzytkuje gielde nigdy nikt nie mial problemu, a dotknelo to mnie, weterana :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
9
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » sobota, 31 lipca 2021, 18:31

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 261
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pawel296 » sobota, 31 lipca 2021, 19:35

Nic im nie zrobisz, śmieć jakim jest bitbej ma wywalone na Ciebie. I to jest tylko i wyłącznie twoja wina. Wiele razy ostrzegano, co i sam czyniłem przed tym scamem, a ludzie nadal pchają im kapuste do kielni

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » sobota, 31 lipca 2021, 20:53

Vetzzzzzzzzzzz pisze: czwartek, 29 lipca 2021, 19:02, po czesci jest to byc moze moja wina, ale tylko po czesci
Kiedyś chwaliłeś się, jakim to jesteś dobrym szachistą, ale chyba masz o sobie zbyt wysokie mniemanie.
Widzę brak planu gry i słabe myślenie strategiczne.
Sam jesteś sobie winny - mniej więcej tak jak ci, co dostawali sygnały ostrzegawcze, także tutaj na forum, że coś nie gra w BM, a mimo to dalej tam trzymali środki.
Tutaj różnego rodzaju sygnały były wielokrotnie opisywane, także w tym wątku.
pawel296 pisze: sobota, 31 lipca 2021, 19:35a ludzie nadal pchają im kapuste do kielni
niestety
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » niedziela, 1 sierpnia 2021, 18:46

9gmalgmal pisze: niedziela, 1 sierpnia 2021, 13:04aha czyli jak ktos byl na wakacjach, przegapil posty bo nie sledzi poczynan gieldy przez 24h na dobe, albo pisal do BM ale nie dostal odpowiedzi czy uslyszal falszywe zapewnienia przez telefon, to to jest jego wina? Bez przesady...
Napisałbym coś o trzymaniu większych kwot na giełdzie, ale szkoda sobie strzępić języka...kiedyś to był taki swego rodzaju dekalog, ale jak widać mało kto tego przestrzega....a potem pretensje dla całego świata, tylko nie do siebie...ehhh
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ergorg » niedziela, 1 sierpnia 2021, 19:56

@adiqq, gdyby wszyscy bylo tacy mądrzy jak Ty to byś nie zdążył przelać btc na giełdę a kurs mógłby Ci spaść o 30%.

To nie te czasy co kiedyś.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: adiqq » niedziela, 1 sierpnia 2021, 20:41

ergorg pisze: niedziela, 1 sierpnia 2021, 19:56@adiqq, gdyby wszyscy bylo tacy mądrzy jak Ty to byś nie zdążył przelać btc na giełdę a kurs mógłby Ci spaść o 30%.

To nie te czasy co kiedyś.
słusznie
@Bitmar - możesz dopisać jakiś komentarz do tych dwóch wątków?
viewtopic.php?f=12&t=35016&p=693098&hil ... ie#p693098
i
viewtopic.php?f=93&t=32616
Bo to przecież nie te czasy co kiedyś....teraz są inne czasy i nie trzeba przestrzegać "10 przykazań" - moim zdaniem to bardzo niebezpieczne jest co właśnie kolega napisał (!), fajnie byłoby, gdybyś się do tego odniósł....
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » niedziela, 1 sierpnia 2021, 21:33

problem w tym, ze konto od samego poczatku bylo weryfikowane na mnie, a oni wylapali dane z okresu gdzie mozna bylo grac na koncie bez weryfikacji... kasa wplywala z mojego konta na moje konto, zmienione zostaly wszystkie dane i zaakceptowane przez BB to po pierwsze, druga sprawa to to, ze z BB korzystalem glownie by kupowac LSK pod wybicia, nigdy nie mialem zadnych problemow, nigdy, wiec nie mow mi, ze skoro traduje z mysla o inwestycji tygodniowej lub dwu z planem na prawdopodobna szybsza sprzedaz mam sie bawic w przesylanie na CW

Problem z krypto jest taki, ze jesli nie powstanie w pelni regulowana gielda, na ktorej bez problemu mozna obracac wiekszym kapitalem swiat w koncu zapomni o spekulacjach na tym rynku

Kazda weryfikacja w tym najswiezsza z 2019 jesli pamiec mnie nie myli przeszla pomyslnie wszystko
Posiadam udokumentowana w historii konta dochody, ktore az nadto wystarczaja by obracac takimi sumami jakimi obracalem

co roku rozliczam sie z US na podtawie transakcji z konta BB

Wiec jesli ktos mi pisze, ze konto nie jest moje, gdzie bylo potwierdzone weryfikacjami z 2017 2018 i 2019 roku rodzi sie pytanie, kto i jak to sprawdzal?

Jutro o 11 mam video rozmowe, jestem po rozmowie z prawnikami, jesli nie wyjasnia tego absurdu i nie zweryfikuja mi konta bym mogl w pelni z niego korzystac, chociazbym mial wydac wszystkie oszczednosci zycia nie zostawie tak tego.

Bez sensu weryfikowac konto na byla skoro wszystkie weryfikacje byly na mnie, bedzie to ostatecznosc, bo nie lubie pisac do bylych xd

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości