Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Decayres » poniedziałek, 20 listopada 2017, 15:11

@BitBay Dziękuję za pomoc mój problem z autoryzacją został rozwiązany, ponownie mogę działać na koncie.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: orlando36 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 15:18

BitBay pisze: @soulnecturn,
soulnecturn pisze: @BitBay,
1) Czy mógłbym prosić o informacje odnośnie wypłacania przez skycash - od wczoraj widzę informację u góry, że wypłaty przez bankomat bez karty są niedostępne. Przyczyny? Termin spodziewany wznowienia? Osobiście używam tej opcji bardzo często - i chciałbym wiedzieć na co się szykować w tym tygodniu.
Będą dostępne dzisiaj po 16:00 :)
soulnecturn pisze: @BitBay,
2) BTG - prawdopodobnie w tym tygodniu? Nie chcę się narzucać - ale ... z tego co się orientuję to nie widać zagrożenia "dla użytkowników" z handlu lub przy korzystaniu z portfeli itp... Jeżeli nie ma większego powodu do przeciągania tego to proszę o termin konkretny już - bo przecież Wasz nowy serwis jest gotowy do otwarcia handlu każdą nową walutą w przeciągu kilku minut nawet?? Więc...
Dziękuję za odpowiedź z góry
Tu nie chodzi o samego BitBay. Testujemy BTG, bo błędy, które pojawiały się na początku budzą nasze podejrzenia. Nie chcemy otrzymywać Waszych reklamacji z tego tytułu. Będziemy informować, jak będzie konkretna data.

@sciborsson, prosimy o cierpliwość. Pracujemy nad tym intensywnie.

@orlando36, podeślij nam w wiadomości prywatnej nazwę użytkownika to wyjaśnimy to natychmiast.
Przed chwila dostałem maila że konto zweryfkowane po upływie 5 dni, dziękuje.

Widać tylko taka eskalacja działa.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 20 listopada 2017, 15:43

@orlando36, bankomaty są aktywne ;)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: www_sky » poniedziałek, 20 listopada 2017, 18:32

Witam, chciałem wszystkich przestrzec przed źle naliczanymi prowizjami na Bitbayu. Saldo miesięczne jest dostępne tylko na zapytanie. Jak się okazało mój miesięczny obrót kwalifikował się do innego progu prowizyjnego. Po interwencji stawki zostały zmienione i został mi obiecany zwrot błędnie naliczonej prowizji. Oczywiście już tydzień minął a zwrotu brak. Po przehandlowaniu kolejnych kilku BTC zapytałem znowu o saldo miesięczne, oczywiście znowu na moją niekorzyść pobierane są wyższe stawki prowizyjne. Po zapytaniu na czacie Bitbay otrzymałem odpowiedź że muszę poprosić drogą mailową o obniżenie stawek (które wg cennika mi się należą). Więc napisałem do nich i zgodnie z tym co mają napisane na stronie odpowiedź miała nastąpić w ciągu 24 godzin. Odpowiedzi brak od 4 dni.

Tak więc przestrzegam wszystkich sprawdzajcie swoje salda i naliczane prowizje.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Grabus » poniedziałek, 20 listopada 2017, 19:38

Niestety potwierdzam. Ja również czekam na poprawę stawek prowizji i kwoty naliczonej błędnie prowizji.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:19

g100 pisze:
BitBay pisze: @g100, jak pisaliśmy wcześniej problem z historią polega na tym, że nie pokazuje się ona niektórym użytkownikom, a nie "wybranym". Nie wyłączamy nikomu Historii celowo. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej była ona dostępna ponownie wszystkim.
Może dla ukojenia serc jakieś sczegóły odnośnie problemu, z którym się zmagacie?

Z tego, co piszecie, można historię transakcji dostać z pomocy technicznej, więc zakładam, że problem jest tylko z frontendem webowym? Czy jest coś poważniejszego na rzeczy i dane są niespójne?

Historię możnaby od biedy sobie pobrać z zakładki Szczegóły, gdyby umożliwiała odpowiednie filtrowanie lub/i pobieranie w CSV. Możecie wytłumaczyć jak to możliwe, że zrobienie eksportu danych do CSV zajmuje już tygodnie? Przecież to przeciętny student zrobi w godzinę, a niektórzy ludzie już zdążyli sobie parsery z HTML napisać.
@BitBay ?

Dodano po 1 minucie 43 sekundach:
g100 pisze:
g100 pisze:
BitBay pisze: @g100 podaj maila damy Ci dostęp do API 3.0, obecnie z racji tego, że są tam wprowadzane jeszcze zmiany, które zgłasza społeczność nie wypuszczamy go publicznie a jest tam metoda do tego.
Metoda do czego? Do pobierania statusu zamkniętego zlecenia? Jeśli tak, to niech sobie będzie, ale dlaczego ta funkcjonalność znikła nagle z 2.0, które, z tego co pamiętam, miało być nie ruszane dopóki 3.0 nie wejdzie do produkcji i nie stanie się stabilne? Jak mam handlować, kiedy nie wiem, czy zlecenie się wykonało?

A co z notorycznymi timeout'ami i innymi "unknown errorami"? Ten problem też 3.0 likwiduje? Jeśli tak, to ja się zaraz przesiadam tylko zagwarantujcie, że nie będziecie go zmieniać i, że będzie mialo co najmniej taką samą dostępność jak 2.0
@BitBay?
@BitBay?

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 217
Rejestracja: 11 listopada 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ubus » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:19

Ja niestety ciągle nie mam historii, więc nic nie zweryfikuje... Napisałem do BB w tej sprawie, ale odpowiedzi brak...
Jak dla mnie, każdemu powinna się teraz palić czerwona lampka dla tej giełdy.

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:23

Jak w curexie znikająca historia :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwek25 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:47

U mnie i u moich 3 kumpli "Histrorii transakcji" również cały czas brak.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:48

Dodam tylko opinię niezbyt pozytywna do karty wydawanej przez @BitBay, z tego powodu, że często odrzucane są moje transakcje przez internet
Transakcja została odrzucona
Telefon do H@sełSMS w systemie bankowości elektronicznej/autoryzacji
płatności kartą poprzez Internet nie został zdefiniowany.
Prosimy o kontakt z Bankiem Millennium w celu zdefiniowania
numeru telefonu do tej usługi.
Także karta przy płatnościach fizycznych ok, ale przez internet problemowa.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 13 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: borewik » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:49

@www_sky, @Grabus
Gdzie dokładnie jest nieścisłość? Stawki w % po kliknięciu na saldo się nie zgadzają, czy nie zgadzają się konkretnie pobierane prowizje?
To co najmniej niedorzeczne aby każdy użytkownik musiał kontrolować swoje prowizje w ten sposób... Tym bardziej jeśli ktoś obraca nie małymi kwotami.
Z dnia na dzień coraz gorsze informację odnośnie giełdy... A szczerze mówiąc nie należę do osób zanadto narzekających.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » poniedziałek, 20 listopada 2017, 20:51

piwek25 pisze: U mnie i u moich 3 kumpli "Histrorii transakcji" również cały czas brak.
a Czy jest ktoś komu historia działa normalnie ?

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 6 listopada 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kamil83 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:06

Mi dziala, ale na ta chwile po malej wpadce z lsk i ltc wyciagnalem moje btc do portwela.

Oftop

Czy ktos moglby odpowiedziec z pracownikow bitbaya czy i kiedy bedzie mozna wymieniac krypto na krypto?

Z tego powodu glownie i z braku wiekszosci dobrych altow nie wiaze zbytnio przyszlosci z bitbayem.

Aha fajnie abyscie wrzucili neo, miota, nem

Dziwne ze bitbay ma „wlasna” krypto ktorej nie ma na bb hehe https://coinmarketcap.com/currencies/bitbay/

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Grabus » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:20

borewik pisze: @www_sky, @Grabus
Gdzie dokładnie jest nieścisłość? Stawki w % po kliknięciu na saldo się nie zgadzają, czy nie zgadzają się konkretnie pobierane prowizję?
Tak, nie zgadza się stawka. Po sprzedaży BTC obrót był na tyle duży, że przy zakupie po paru dniach już powinien być inny próg prowizji. Tymczasem naliczyło według poprzedniej stawki i nadal nie zmieniło progu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 21:56

U mnie historia OK chociaż pare dni temu nie pokazywała sie co tłumaczyli problemami technicznymi i nie potrafili wytłumaczyć ile zajmie naprawa. z tego co widzę, do tej pory nie naprawili niektórym historii :)

co do progu prowizji, w przyszłym tygodniu liczę że przekroczę kolejny próg - z pewnością wrzucę newsa czy u mnie również chcą się dorobić na mojej prowizji :geek:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Grabus » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:15

O nie nie nie. Ja nie powiedziałem że chcą się dorobić na mojej prowizji. Absolutnie nie mam takiego wrażenia. Po prostu błąd zdarza się. Ważne tylko żeby nie udawali, że wszystko gra i naprawili.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:18

Grabus pisze: O nie nie nie. Ja nie powiedziałem że chcą się dorobić na mojej prowizji. Absolutnie nie mam takiego wrażenia. Po prostu błąd zdarza się. Ważne tylko żeby nie udawali, że wszystko gra i naprawili.
Grabus, oczywiscie nie chcę żeby zrozumiano mnie źle. Nie jesteś jedyny którego dotknęły problemy ze zmianą prowizji.. co mnie irytuje, to że czasami support BB działa szybko i sprawnie, a czasami unikają odpowiedzi i rozwiązania problemu....

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 20 listopada 2017, 22:23

@GoldenRoad, A czy historię szczegółową Ci pokazuje czy w ogóle nic nie masz? Ja mam historię operacji, wpłat/wypłat i szczegółową. Brak historii transakcji.

@BitBay, Czy wiadomo kiedy każdy będzie mógł zobaczyć swoje obroty na koncie? Na wersji 2.0 chętnie się przyglądałem swoim obrotom. Teraz nawet nie wiem jakie mam obroty i czy prowizja jest prawidłowa.

Początkujący
Posty: 104
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GoldenRoad » poniedziałek, 20 listopada 2017, 23:02

Krzychu K pisze: @GoldenRoad, A czy historię szczegółową Ci pokazuje czy w ogóle nic nie masz? Ja mam historię operacji, wpłat/wypłat i szczegółową. Brak historii transakcji.

@BitBay, Czy wiadomo kiedy każdy będzie mógł zobaczyć swoje obroty na koncie? Na wersji 2.0 chętnie się przyglądałem swoim obrotom. Teraz nawet nie wiem jakie mam obroty i czy prowizja jest prawidłowa.
tak samo - brak historii transakcji, reszta jest. W widoku giełdy nie pokazuje się także historia (ostatnio zakupione/sprzedane waluty)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: albert321 » wtorek, 21 listopada 2017, 00:02

Niestety ale znowu zniknęło mi 100 LSK :( . Zakupiłem kilkaset LSK co pokazane jest w ostatnich transakcjach a saldo pokazuje mi o 100 mniej. Zauważyłem to jak nagle kwota w PLN zmalała mi o własnie te 100 LSK. To już 2 raz w ciągu tygodnia. Nie mając pełnej historii nie wiem czy takich przypadków nie było więcej.
Sprawę oczywiście zgłosiłem na support wraz z rzutami ekranu i o godz której to się stało.

Aktualizacja.
Odkryłem, że może to być problem z przeglądarką. Po odświeżeniu wszystko wróciło do normy. Troche to dziwne ale chyba to jest przyczyna.
Pisze co zaobserwowałem także może pospieszyłem się z wysłaniem zgłoszenia do supportu.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości