Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 180
Rejestracja: 16 kwietnia 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nolife » czwartek, 19 lipca 2018, 13:59

Jakie teraz planujecie wprowadzić nowe krypto bb.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 19 lipca 2018, 16:58

@BitBay bardzo ładnie że znów nie podajecie informacji jakie monety wprowadzacie, możliwe że jest na FB ale w aktualnościach niema nic. Tutaj też nie napisaliście nawet jednego zdania no i wisienka na torcie czyli futuro.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 19 lipca 2018, 17:08

Brak Cardano o które walczyłem z wieloma użytkownikami od dawna. W zamian Futuro i Golem. OMG sam kiedyś pisałem aby dodać, więc na plus. Jednak są bardziej pożądane Coiny niż Futuro i Golem.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » czwartek, 19 lipca 2018, 17:11

Tylko szkoda że bb tak bardzo ukrywa co dodaje. Dlaczego nie ma żadnego info w aktualnościach ani tutaj, nie wspomnę już o informacji na mail. Może nie każdy używa FB. Na binance zapisałem się do newslettera i każda informacje dostaje. BB zamiast uczyć się od najlepszych to nie wiem co robi i na co liczy. Ilość potwierdzeń nadal się nie pokazuje, strona ciągle łapię jakieś zadyszki przy przechodzeniu na inne karty, dodatkowo często nie odświeża się saldo czy to krypto czy pln. Po zakupie krypto saldo potrafi się w ogóle nie zmienić i trzeba odświeżać stronę. Zmieniony link do składania ticketów, który nie wszystkim działa i brak jakiejkolwiek informacji. Robicie 3 aktualizacje co tydzień, które nic nie wnoszą. Widocznie dla was słabnący wolumen z każdym miesiącem to nic. Ciekawe kiedy przyjdzie czas pakować walizki bo tak jak byliście naprawdę fajną giełdą tak jest tylko gorzej a my możemy sobie pisać i pisać i jak grochem o ścianę. Myślicie że użytkownicy to głupcy i nie widzą jak kręcicie sztuczny wolumen na XIN/BTC potężne oferty są wystawiane i za 5 sekund znikają ciekawe czy na futuro też będziecie to robić,
tygrysek195 pisze:Brak Cardano o które walczyłem z wieloma użytkownikami od dawna. W zamian Futuro i Golem. OMG sam kiedyś pisałem aby dodać, więc na plus. Jednak są bardziej pożądane Coiny niż Futuro i Golem.
wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » czwartek, 19 lipca 2018, 17:36

liseklsk pisze:@BitBay bardzo ładnie że znów nie podajecie informacji jakie monety wprowadzacie, możliwe że jest na FB ale w aktualnościach niema nic. Tutaj też nie napisaliście nawet jednego zdania no i wisienka na torcie czyli futuro.
OMG OmiseGO - ok
GNT Golem - ok
FTO :lol: jaja z ludzi

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » czwartek, 19 lipca 2018, 18:07

Po tylu miesiącach nagonki od userów udało się wprowadzić ten rzekomy scam (bo opinie w necie są różne ale przeważająca są komentarze, zę scam) na BB wg. mnie tylnymi drzwiami - bo można powiedzieć, że ludzie tak chcieli skoro była ankieta.

Super sprawa, że dodajecie nowe waluty, a także te polskie (Golem) ale myślałem, że nie zobaczymy tutaj tej pseudowaluty FTO...i jeszcze ten fakt, że nie ogłosiliście publicznie, że FTO zostało dodane żeby uniknąć krytyki...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2north » czwartek, 19 lipca 2018, 18:43

@BitBay, Witam ponownie. Potrzebuje Waszej pomocy. Niestety telefonicznie nie mogę nic załatwić.
Byłem użytkownikiem giełdy 2.0 i według informacji, które uzyskałem od Waszego supprotu zostało mi też automatycznie założone konto na bitbaypay. <- Jest to konto zweryfikowane, niestety nie mam zapisanego IDserwisu oraz API, przez to nie mogę zintegrować systemu płatności ze stroną z odzieżą na, której chciałbym, żeby klient mógł zapłacić Bitcoinem. Czy Wy możecie mi wygenerować ponownie IDserwisu i API? Mogę też założyć nowe konto, pytanie tylko czy jest to potrzebne. Bo wtedy założę konto na inny adres email a nadal właścicielem będzie ta samo osoba, czyli Ja. Ewentualnie anulujecie weryfikacje kolejnego konta na moje dane < więc nie wiem czy ma sens zakładanie nowego konta. Proszę o info. Dziękuje

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tomasz_Es » czwartek, 19 lipca 2018, 21:30

Jeżeli ktoś korzysta z BitBay właśnie odpalili tryb "PRO" ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Hamas » czwartek, 19 lipca 2018, 21:47

Tomasz_Es pisze:Jeżeli ktoś korzysta z BitBay właśnie odpalili tryb "PRO" ;)
chcialoby sie powiedziec nareszcie :D wlasnie to przegladam

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 19 lipca 2018, 21:51

Witam szanowny Bitbay, a więc mamy wspaniałe wiadomości Futurocoin według ilości głosów wszedł na giełdę.
Pomińmy może ciekawy fakt ze FTO i Dascoin miały "magicznie" więcej głosów niż wszystkie "normalne" kryptowaluty razem wzięte .

Wychodzi na to, że OMG miało dwa razy mniej głosów niż NANO (uwzględniając sumę wszystkich tickerów ) Golem miał już nieporównywalnie mniej.

Oczywiście wejście OMG oraz Golema na Bitbay to wspaniała wiadomość, ale chciałbym poznać stanowisko Bitbay odnośnie NANO?.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » czwartek, 19 lipca 2018, 22:47

NIestety wersja pro nie daje opcji Stop losa (chyba, że przegapiłem) więc moim zdaniem jest tylko wprowadzeniem nowej szaty graficznej i możliwością jej edytowania.....
Bravo za nowe coiny (poza wiadomo, którym;-) )

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 19 lipca 2018, 22:52

Tak @Hamas, właśnie włączyliśmy tryb PRO :) Jest w wersji beta, więc serdecznie zapraszamy szczególnie Was do dodawania komentarzy, sugestii.

Filmk ->

Dodaliśmy dzisiaj również tokeny Golem i OmiseGo w parach z BTC, PLN, EUR i USD.
Tak dodaliśmy FTO. Dla tych którzy chcą - mogą grać. Ale promować go nie będziemy.

@liseklsk wiemy, że aktualizacje na naszej stronie nie pojawiają się w takim tempie w jakim byśmy chceli. Pracujemy nad tym. Co do newslettera - pamiętaj proszę, że jeśli nie zaakceptowałeś "zgody marketingowej", to zgodnie z RODO nie możemy przesyłać newslettera. A wysyłamy przynajmniej jeden tygodniowo. Co do zadyszki strony - wypróbuj proszę wersję PRO. 3.0 tez cały czas aktualizujemy, aby poprawić jej wydajność. Jeśli tylko zauważysz jakiś problem, pisz do nas na prv, żebyśmy mogli dokładnie przetestować, co i kiedy się dzieje.

@RuckenFetard, nie pisaliśmy nigdzie, że Nano nie wprowadzimy ;). Walut jest tyle, że w jakiś sposób (np. ankietą) musimy podpytać, czego chcecie. Wiemy, że IOTA, że Nano.

@2north, czy możesz nam wysłać wiadomość prywatną z danymi? Postaramy się rozwiązać ten problem jak najszybciej.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » czwartek, 19 lipca 2018, 23:30

Dziękuje za odpowiedź, z uwagi na to iż to pierwsza sensowa giełda z Fiatami to powinna się poprawić także płynność na tej giełdzie, z uwagi na liczną społeczność NANO która ma 41000 subskrypcji na reddicie.
IOTA też jest fajna, ale ma już Bittfinexa z fiatami

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » piątek, 20 lipca 2018, 09:07

Bitbay nadal się pytam kogo Wy się podpytujecie o dodanie nowych monet? bo ja nigdzie takich pytań nie widzę ani ankiety na ten temat . Kiedy ankieta z takim pytaniem zostanie skierowana do użytkowników giełdy? a nie pseudo noobków z FB gdzie na 100 kont 95 to konta scam.

Kolejne pytanie to czy w vPRO można samemu ustawiać dane okna gdzie mają się znajdować ? czy tylko jesteśmy zmuszeni zmieniać ustawienia wyglądu giełdy przez wasze gotowe szablony ? Bo skoro tylko możemy przystosować wygląd pod wasze gotowe szablony to dla mnie ta opcja jest wielkie G... warta .

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 20 lipca 2018, 10:20

@BitBay dlaczego liczy mi prowizję maker jako taker? zauważyłem już to kilka dni temu i teraz sobie specjalnie to policzyłem. Mój błąd okazało się że były to oferty ukryte w takim przypadku naliczana jest prowizja taker. Dzięki za szybką reakcję i odpowiedź.
Ostatnio zmieniony piątek, 20 lipca 2018, 12:10 przez liseklsk, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » piątek, 20 lipca 2018, 11:25

@BitBay, KIedy STOP LOSS i TAKE PROFIT ??!! (albo takie para boty jak były w wersji 2.0 )

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 20 lipca 2018, 13:25

@liseklsk,
Nie ma sprawy, cieszymy się, że mogliśmy szybko pomóc i rozwiać wątpliwości :)

@chmura86,
Na tę chwilę BitBay Pro jest wersją BETA, po zalogowaniu się do BB Pro pojawia się pasek, gdzie po kliknięciu w TUTAJ można utworzyć zgłoszenie monitorowane ze swoimi sugestiami i pomysłami, jeśli już zamknąłeś pasek i chcesz uniknąć czyszczenia cookies/cache, można na skróty, bezpośrednio poprzez ticket tutaj - https://ticket.bitbay.net
Sugestie i pomysły należy podpiąć pod kategorię 'Problemy Techniczne',
chmura86 pisze: Kolejne pytanie to czy w vPRO można samemu ustawiać dane okna gdzie mają się znajdować ? czy tylko jesteśmy zmuszeni zmieniać ustawienia wyglądu giełdy przez wasze gotowe szablony ?
Aktualnie są 4 szablony z których można korzystać, w dwóch wersjach kolorystycznych.

@Areck1,

Jesteśmy na etapie wdrażania kolejnych nowości i funkcjonalności na naszą platformę, jesteśmy już blisko ich ukończenia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4670
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 3474
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: shinya56 » piątek, 20 lipca 2018, 14:14

Dwa pytania do Was.
1. Ile trwa obecnie proces weryfikacyjny ? W weekendy też weryfikujecie dane ?
2. Obecnie podlegacie prawu Malty / Unii Europejskiej ? Jakby się coś działo to danych nie przekażecie naszemu rządowi ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 42
Rejestracja: 27 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 2north » piątek, 20 lipca 2018, 16:05

@BitBay, Ok, wysłałem dane. Moje konto zostało usunięte. Co w sumie wyszło mi na rękę. Założyłem ponownie konto na ten sam email. Czekam na weryfikacje konta na bitbaypay.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RuckenFetard » piątek, 20 lipca 2018, 16:08

2north pisze: @BitBay, Ok, wysłałem dane. Moje konto zostało usunięte. Co w sumie wyszło mi na rękę. Założyłem ponownie konto na ten sam email. Czekam na weryfikacje konta na bitbaypay.
Zwiększ swoje szanse i zmień Avatar na czas KYC :) raczej nie pomoże Ci w weryfikacji :mrgreen:

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości