Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ahr » piątek, 9 marca 2018, 02:17

lolexd pisze:
pikacz pisze: 9 marca ma na giełdę wejść Kzcash? Nr 1352 w rankingu i tradeowany tylko na szemranej giełdzie BTC-Alpha? Hmmm... :|
To jakiś żart :lol:
Specjalnie sprawdziłem w kalendarzu, czy dziś nie 01.04 oraz czy nie shakowano im konta - nic z tych rzeczy.

Po prostu rozwaliło mnie to xD Taki typowy scamcoin. Nie wiem jak wam, ale logo i nazwa bardziej mi pasuje do „KazachCash” xDD


dokladnie, dla mnie ludzie, ktorzy zdecyduja sie kupic to dziadostwo beda po prostu debilami, zacheci ma nagroda 100k usd dla x osob, po prostu masakra! a zeby ruch byl zerowy, w koncu nawet przy wolumenie 10$ powinni dac nagrode :D ja osobiscie nie kupilbym czegos co znajduje sie na 200+ pozycji a 1300+ to juz po prostu kpina, nie ma wielu ciekawych walut a oni wybieraja jakis shit, ktorego nie da sie nawet analizowac ;d ktorym mozna sterowac, jak kursorem na ekranie monitora!! ludzie nie traccie glowy! zrobicie co zechcecie :D ale dla mnie to dramat


edit. nie 100k usd a 30k tego gowna, ktore w zasadzie nie bedzie BB nic kosztowac, bo prowizja pobierana jest w okreslonej walucie


dlaczego oni nie biora pod uwage tego, czego oczekuja od nich kliencie? byloby cudem, gdyby uzytkownicy gieldy BB zglosili tego shitcoina :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tmkw » piątek, 9 marca 2018, 07:32

To jest jakiś żart z tymi wypłatami EUR? Mam zablokowaną cholernie dużą kwotę na giełdzie i nie mogę w tym momencie przerzucić EUR na inną.

I nic nie znaczący auto responder:

"W ostatnim czasie kilkukrotnie banki wypowiedziały nam umowy. Nasz Zarząd obecnie działa nad "finalnym" rozwiązaniem, aby taka sytuacja już nigdy nie miała miejsca. Przewidywany czas uruchomienia możliwości wpłat/ wypłat to max 2tyg. Robimy wszystko co robimy, aby sytuacja się wyjaśniła.
Bardzo przepraszamy za utrudnienia."

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » piątek, 9 marca 2018, 10:46

@BitBay Kiedy włączycie wpłaty/wypłaty Game? Fork już miał miejsce więc sieć działa bezpieczenie.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 9 marca 2018, 10:52

Areck1 pisze: @BitBay Kiedy włączycie wpłaty/wypłaty Game? Fork już miał miejsce więc sieć działa bezpieczenie.
Fork miał miejsce ale jeszcze nie jest wszystko skończone. Na Hitbtc wpłata mi wisi od wczoraj w oczekujących. Dewsi pisali rano po forku że do 24h będzie wszystko działać

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 494
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 99
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Areck1 » piątek, 9 marca 2018, 10:57

@liseklsk, Dzięki za info.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Adamz » piątek, 9 marca 2018, 12:31

Nie mam pojęcia w co gra BB. W listopadzie albo grudniu zapowiedzieli wprowadzenie futurocoin co z daleka śmierdzi schematem ponziego co nawet dla laików jest widoczne. Temat szczęśliwie przycichł. Potem Miały być waluty z samej góry od stycznia. Teraz taki shitcoin? W co tu jest grane?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 9 marca 2018, 12:42

Adamz pisze: Nie mam pojęcia w co gra BB. W listopadzie albo grudniu zapowiedzieli wprowadzenie futurocoin co z daleka śmierdzi schematem ponziego co nawet dla laików jest widoczne. Temat szczęśliwie przycichł. Potem Miały być waluty z samej góry od stycznia. Teraz taki shitcoin? W co tu jest grane?
Na FB napisali że to nie koniec nowych monet w tym miesiącu więc może i futuro wejdzie :P

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Adamz » piątek, 9 marca 2018, 13:39

Wprowadzenie futuro w obecnej sytuacji tylko dałoby pretekst władzom do konkretnego już przykrecenia śruby. Na razie są przymiarki ale władze mialaby argument - że oto piramida finansowa i jej "waluta" pojawia się na giełdzie. No więc dla dobra inwestorów wprowadzamy odpowiednie już nie tylko regulacje ale i zakazy, itd...

I kto wtedy z tzw. Czynników rządowo-banksterskich będzie słuchał argumentów, że futuro nie ma nic wspólnego z kryptowalutami, że to tylko zakamuflowany schemat Ponziego sprytnie podszywający się pod krypto?

Ewentualne wprowadzenie futuro - teraz i kiedykolwiek - to strzał nie tylko w stopę ale może i nawet samobój. Z konsekwencjami dla całej branży w Polsce. To dolewanie oliwy do ognia. BB - nie idźcie tą drogą.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: vicodin » piątek, 9 marca 2018, 15:10

Witam, mam pytanie.
Jeżeli chcę wpłacić złotówki to muszę ze swojego konta bankowego z moimi danymi? Czy mogę za pośrednictwem kogoś?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 31
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: piwek25 » piątek, 9 marca 2018, 18:19

vicodin pisze: Witam, mam pytanie.
Jeżeli chcę wpłacić złotówki to muszę ze swojego konta bankowego z moimi danymi? Czy mogę za pośrednictwem kogoś?
Tylko ze swojego ze swoimi danymi.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Sztanca » piątek, 9 marca 2018, 18:38

BB strzeliło sobie w stopę z Dashem. Na poczatku było wszystko pięknie, handel walutą kwitł, z dnia na dzień coraz wyższe obroty i nagle zrobili to co np. na LSK czy LTC ... wprowadzili swoje boty, ale przegięli trochę z wielkością ich bidów i nagle handel na Dashu zamarł i tak zostało do dziś. Dlatego nie widzę sensu by wprowadzali jakąkolwiek nową walutę, bo ich pazerność i tak ją zabije :)

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » sobota, 10 marca 2018, 00:54

dajcie cos taniego na gielde Tron, Verge, Siacoin, Dent. Dajcie zarobić z jednej wypłaty miliony :D może byc też XIN

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 8 września 2014
Reputacja: -32
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: chmura86 » sobota, 10 marca 2018, 06:45

Obrazek

Gdzie przed zalogowaniem znajdę obecną cenę SuperSh*tCoina(SSC) Aka. Kzcash(KZC)? :mrgreen: Bo albo jestem ślepy albo tej opcji brak :?:

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » sobota, 10 marca 2018, 10:56

Wiedzieliście o KZcash dużooo wczęsniej. Jesteście jakoś bardzo pokazani na tym filmie :D .

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 10 marca 2018, 11:01

hazi pisze:Wiedzieliście o KZcash dużooo wczęsniej. Jesteście jakoś bardzo pokazani na tym filmie :D .
Mnie martwi że dodali tego kzcasha w parze jedynie z btc. Mam nadzieję że pozostałe krypto, które zostaną wprowadzone będą również w parze z PLN

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 281
Rejestracja: 15 grudnia 2017
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: pawel296 » sobota, 10 marca 2018, 19:36

Ktoś mi wyjaśni dlaczego jest taka sama ilość bid i ask ? Możliwe, że to boty grają ?

Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 10 marca 2018, 19:40

@marcos pisze:Czy wie ktoś może co się stało z wypłatami game credits, bo są zablokowane? Co to za jaja? Strach że pouciekają z tej giełdy, czy co?

Dodano po 4 minutach 31 sekundach:
Wypłata ltc też utknęła... Jaja sobie robicie? Trza sie stąd zawijać.

Dodano po 1 minucie 48 sekundach:
Wysyłać moje krypto i to już!!!
Wypłaty i wpłaty GAME są zablokowane na większości giełd od kilku dni ponieważ był fork i wallety są offline

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » niedziela, 11 marca 2018, 12:19

@BitBay W jaki sposób można zmienić email konta ? Bo wchodząc w ustawienia na koncie niestety zmiany email nie można dokonać :(

Weteran
Posty: 3643
Rejestracja: 8 listopada 2013
Reputacja: 869
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bl4ck » niedziela, 11 marca 2018, 12:44

@leniart1986, Nie sądzę żeby była taka opcja, taka funkcja jest niedopuszczalna moim zdaniem dlatego żadne z giełd jej nie udostępniają.
A na pewnie nie z poziomu ustawień strony.

Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: 21 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Początkujący81 » niedziela, 11 marca 2018, 14:15

Mam problem z wyciągnięciem historii.Z Bitbay 3.0 ściagnąłem ale jak się chce zalogować do Bitbay 2.0 wyskakuje mi"Error The user name or password you've entered is invalid." od kiedy jest giełda Bitbay 3.0? chciałem ściągnąć swoją historię z sierpnia 2017 r. w Bitbay 3.0 jest napisane,że tylko do 3 miesięcy wstecz.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości