Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » piątek, 5 października 2018, 11:47

@liseklsk,
Dzięki za przesłanie filmiku, już się przyglądamy tej sprawie. Zbadamy dokładnie sytuację i zapewniam, że przekażemy odpowiedź jaka do nas trafi z naszego działu IT.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 5 października 2018, 11:52

@liseklsk, dziś resztkami kasy, które zostały na absurdzie bitbay próbowałam łapać przez godzinę te ukryte oferty - nie da się żadną opcją ich wyhaczyć, a próbowałam na ETH, LTC, RXP itd.
Generalnie więcej kasy przez godzinę zarobi się zamiatając ulicę (płaca gwarantowana) niż próbować tam obecnie coś zdziałać na daytrading jak było kiedyś, że zgarniesz coś na dołku i zarobisz na małych ruchach - tańsze oferty latają ci przed nosem ale nie masz do nich dostępu bo jak wystawisz normalną ofertę to bot cię przebije a i tak nawet jemu nie sprzedadzą tylko jakiejś ukrytej.
Tylko jako taker po wyższej cenie można kupić ale potem ten sam problem ze sprzedażą - jeśli bot cię nie przebije (a na pewno przebije) to i tak skupują od ukrytych. Dla mnie to za duże ryzyko i męczarnia nie warta poświęconego czasu bo nie można się skupić na innym rynku tylko trzeba non stop pilnować i poprawiać ofertę a za klepanie w klawiaturę non stop nie ma %.
Tylko większy ruch w dół daje ci szanse kupić jako maker (ale nie musi to być wcale dołek tylko wtopa) oraz większy ruch w góre daje sens zakupu jako taker pod warunkiem, że kupujący podniosą cenę skupu o tyle, że sprzedaż jako taker będzie się opłacała (a tylko tak możesz obejść "lewe ukryte". )
W obecnym kształcie i tych niejasnych sprawach z orderbookiem ta firma nie zarobi nic na takich jak ja, a chyba ich celem jest zarabianie na prowizji, a może nie - już nic mnie nie tutaj nie zdziwi.

Wcześniejsza opcja z ukrytymi dla wszystkich była jasna i przejrzysta. Po ostatnich transakcjach było wiadomo gdzie stoi ukryta i łatwo ją było przebić dla człowieka z elementarną logiką, były też inne metody ich wykrywania, i ci komu one przeszkadzały to mogli je łatwo ominąć, jeśli mieli choć namiastkę inteligencji.
To co jest obecnie to jest sajgon, który z pewnością zniechęci każdego nowego - mnie w każdym razie skutecznie zniechęcili

PS. jeszcze dodam, że w obecnej sytuacji gdzie trzeba szybko coś wklepywać non stop na tej giełdzie to ta ich platforma jest kompletnie zamulona - wykres laguje, nie można go wyłączyć, wpisywanie cyfer laguje i jeszcze znikają one po kliknięciu kup a przecież mogłyby zostawać i nie byłoby konieczności wpisywania ponownie.
GIEŁDA JEST KOMPLETNIE NIEGRYWALNA PRZEZ PRZEGLĄDARKĘ bez ofert ukrytych takich jakie były przedtem, jak się chciało je usunąć to trzeba było najpierw poprawić platformę przez przeglądarkę by umożliwiała szybkie działanie

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 5 października 2018, 12:30

@liseklsk Dobra, po obejrzeniu filmiku mam kolejną teorię - ktoś składa zwyczajną ofertę, i natychmiast jakiś bot uznaje, że to dobra cena i kupuje albo sprzedaje likwidując ją. W ten sposób, chociaż oferta nie była ukryta, pojawia się i znika z orderbooka tak szybko, że lista w przeglądarce nie zdąży się odświeżyć.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » piątek, 5 października 2018, 12:32

kajetan pisze:@liseklsk Dobra, po obejrzeniu filmiku mam kolejną teorię - ktoś składa zwyczajną ofertę, i natychmiast jakiś bot uznaje, że to dobra cena i kupuje albo sprzedaje likwidując ją. W ten sposób, chociaż oferta nie była ukryta, pojawia się i znika z orderbooka tak szybko, że lista w przeglądarce nie zdąży się odświeżyć.
Czekamy na wyjaśnienia BB. Nie chce snuć teorii, myślę że każdy jakąś w głowie ma.

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 5 października 2018, 12:48

@kajetan, to jest mało prawdopodobne, gdyż takie oferty o których Ty piszesz to ja widzę w orderbooku przez ten moment. Zresztą orderbook skacze/przesuwa się na tę chwilę o tę jedną pozycję co łatwo zauważyć i takie transakcje zawsze były i je zawsze było widać na moment.

A przy lagującej giełdzie to nawet ona zostaje na dłużej w oderbooku pomimo, że już wykupiona haha.
Poza tym już wcześniej pisałam, że gdy ja wstawię swoją ofert co cenie po jakiej tak ochoczo realizują się te lewe np na xrp i zlikwiduję spread 2 grosze i tylko zostanie 1 grosz to wtedy te transakcje ustają i jakoś nie ma zainteresowania by kupić po cenie, po której przecież moment wcześniej kupowano, a jak ją wycofam swoją to znów lecą.
Na innych walutach podobnie, dopiero większy ruch cenowy powoduje, że kupisz/sprzedaż i od razu widać, że tę transakcję robi ktoś nie z tajemniczej grupy kupującej pomiędzy orderbookiem tylko normalny użytkownik.

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 29 kwietnia 2014
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: zapytajnik » piątek, 5 października 2018, 14:19

Na razie nie odpisali mi nic konkretnego na zgłoszenie, tylko, że w poniedziałek skontaktuje się Manager Działu Tradingowego i dokładnie wyjaśni zaistniałą sytuację. Skoro potrzebują czasu to albo sami nie wiedzą, albo muszą mieć czas by coś wymyśleć, nie wiem. Napiszę czego się dowiedziałem

Wiem jedno - tak beznadziejnie straconego czasu jak na tej giełdzie ostatnio to ja dawno nie miałem i jeszcze to przebijanie się przez support jak przez zasieki by ktoś wreszcie coś mi chciał powiedzieć na temat swojej usługi. Mają 3 funkcje na krzyż i nikt nic nie wie.
Też próbowałem coś kupić na dołku z tych tajemniczych ofert - bezskutecznie, oni chcą wytresować was jak psa Pawłowa, że masz tylko kupować jako taker bo inaczej nie masz szans, tylko dlaczego ja mam płacić drożej skoro na rynku wciąż latają tajemnicze tańsze oferty. A najlepsze jest to, że "tajemnicze oferty" sprzedawały np eth po 820, ale jak wystawiłem coś za 825 i spread się zmniejszył to nie było chętnych do sprzedaży, tajemnicze oferty zatrzymały się, a przecież drożej chciałem kupić. Jakaś paranoja, stracony dzień utracone potencjalne zyski, szkoda czasu.
Możecie sobie popróbować i wstawiać np ofertę za 1 zł pomiędzy tak by zmniejszyć spread gdy kurs idzie bokiem - tajemnicze oferty znikną, no i jest zabawa bo debilne boty wkrótce was przebiją i będą kupować drożej niż chciały wcześniej (tyle poświęcenia dla przebicia 1 zł ;)

Jeśli nie dowiem się jak mam na takie oferty się załapać, którą opcją, jak one się odbywają, a jeśli to przekręt, to jeżeli nie zostanie on zlikwidowany to spadam z tego miejsca bo więcej czasu nie zamierzam tracić na łapanie zajączka.

A najlepiej byłoby gdyby wróciły dawne ukryte oferty, które muszą być w orderbooku a nie poza nim - wtedy wszyscy mają równe szanse i bot i człowiek.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 1235674 » piątek, 5 października 2018, 14:48

Dołączam się do poprzednich wpisów. Tej giełdzie już bliżej do prywatnej niż publicznej.
Mogliby zmniejszać prowizje (mało konkurencyjne) lub wprowadzać akcje promocyjne dla dt, ale wolą męczyć ostatnich klientów ciężkimi manipulacjami. Mogliby zatrudnić żywych traderów. Bez ukrytych ofert ta giełda nie oferuje już nic by się wybić, a opisywane tutaj sytuacje (i nie tylko) mogą ją pogrążyć- na podobne zagrywki wystarcza rzetelny artykuł. Chyba, że BB planuje zostać kolejnym poloniexem/yobit.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 5 października 2018, 19:36

To jest doprawdy żałosne, lecą te tajemnicze transakcje na LTC/PLN co kilka sekund, ale zauważyłam, że ktoś wystawił ofertę za 1 zł kupna to ja dałam sprzedaż tylko o 1 grosz więcej też za 1 zł (o 19.29) i tajemnicze transakcje ustały - nic się nie dzieje już od 8 minut - nie ma transakcji, tajemniczy sprzedający i kupujący są niezainteresowani.
Jak zwykły użytkownik nic nie kupi/sprzeda to tak to będzie stało - no właśnie po 10 minutach ktoś wystawił widoczną ofertę, która kupiła moją, sprzead zrobił się większy niż 1 grosz i od razu znów napieprzają tajemnicze transakcje spoza orderbooka.

PS - to nawet było dłużej - między 19:28:25 a 19:41:42 jest dziura transakcyjna w historii, żadna tajemnicza transakcja nie poleciała bo nie miały jak się wcisnąc gdy spread tylko 1 grosz

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TypowyFacet » piątek, 5 października 2018, 19:50

Z waszych opisów wynika, że bitbay drukuje wolumen i jakoś słabo się z tym kryją. W tych transakcjach nie chodzi o zarobek dla botów.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4793
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 5 października 2018, 20:00

TypowyFacet pisze: Z waszych opisów wynika, że bitbay drukuje wolumen i jakoś słabo się z tym kryją. W tych transakcjach nie chodzi o zarobek dla botów.
Jak kazda gielda w branzy gdzie nie ma regulacji.

Zreszta mozna obserwowac od dluzszego czasu ze bitbay woli dostac wieksze pieniadze za wprowadzenie dziwnych coinow zamiast utrzymywac sie z prowizji.
To juz pokazuje jakie priorytety maja wlasciciele, ale podobne dzialanie raczej wskazuje rowniez na to ze zyski gieldy potencjalnie spadaja skoro chwytaja sie takich sposobow zarobku ;)
Bitbay od dluzszego czasu ma ogromne problemy z plynnoscia orderbooka i rozwiazania nie widac.

Usuniecie ukrytych zlecen moze byc zwiazane z funkcjonowaniem botow ktore wymuszaja sprzedaz/kupna placac taker fee, takie boty funkcjonuja rowniez na innych gieldach.

Wygadany
Posty: 615
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TypowyFacet » piątek, 5 października 2018, 20:07

Takie boty co przebijają małych graczy dużymi kwotami też są potrzebne. Trzymają głębokość rynku. Wiadomo taka giełda jak bitbay czy bitmarket nie nadaje się do day tradingu, ale przynajmniej można sprzedać lub kupić w cenie około rynkowej raz na jakiś czas.
@prap0n, odpal sobie https://app.bitbay.net/market/ltc-pln zobacz transakcje na ltc i orderbook. Leci bocik który robi transakcje których nie ma w orderbooku.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 5 października 2018, 20:15

Tutaj widać, jakie wg API BitBaya są ostatnie transakcje oraz orderbook:
https://bitbay.net/API/Public/LTCPLN/all.json
Ciekawe czy te dodatkowe transakcje pojawiają się w ogóle tutaj.
Jakby ktoś chciał porównywać, to czas jest tam zapisywany w tym formacie: https://www.unixtimestamp.com/
Ostatnio zmieniony piątek, 5 października 2018, 20:28 przez kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 5 października 2018, 20:20

@TypowyFacet, @prap0n, takie były moje przypuszczenia na początku - że drukują wolumen.

Jak pisałam już wielokrotnie na innych giełdach gdzie spread jest w ułamkach dolara, gdzie ilość ofert jest duża i gęsto upakowana boty nie przeszkadzają, wręcz kupuję często bez czekania aż mi sprzedadzą (a fee i tak jest mniejsze wielokrotnie od tego na BB).
BB nie jest taką giełdą, 1 bot może sterroryzować rynek bo nic nie kupisz i nic nie sprzedaż, spready są duże - nie opłaca się brać jako taker no chyba, że jest dzida do góry (albo w dół hehe).
Ta giełda w obecnej sytuacji nie może istnieć bez ukrytych jeśli chce mieć więcej klientów, a inteligentne boty też przebijały te ukryte same będąc ukrytymi i to było ok bo ja też głupia nie jestem więc sobie z ich inteligencją też radziłam hehe. Tu chodzi o kompletnych brak wizji i znania realiów przez właścicieli giełdy - zrobili z niego upierdliwego potwora którego nie da się używać. Zmiany mogą sobie robić gdy przyciągną nowych użytkowników podniosą płynność wolumen itp a nie ta skróty, że wyłączyli ukryte i teraz ludzie z radością będą się męczyć, no właśnie nie - poszukają alternatyw.

Co do czasu transakcji to można sprawdzić przed czasem podanym przeze mnie wyżej 19:28:25 a 19:41:42 i po gdzie zablokowałam "drukowanie" wolumenu.

NO I W SUMIE POWOLI STAJE SIE JASNE DLACZEGO WYŁĄCZYLI UKRYTE - żeby drukować wolumen, powoli kłamstwem staje się że wieloma kanałami (pewnie tymi w Amsterdamie też) płynęły do nich sugestie, że ukryte są bardzo złe. Musieli je wyłączyć by ich "drukarze" się na nie nie nadziewali.
Ostatnio zmieniony piątek, 5 października 2018, 20:38 przez Lais, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 5 października 2018, 20:36

@Lais Ta historia sięga jak widzę tylko kilkunastu minut dla LTC/PLN więc niestety już nie sprawdzę.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » piątek, 5 października 2018, 20:40

@kajetan, to sprawdź obecny czas jak się na tym znasz - przecież te tajemnicze napieprzają non stop i widać która jest z orderbooka a która nie, zresztą praktycznie każda jest spoza hehe jeśli na ltc idzie bokiem

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: cryptobossman » piątek, 5 października 2018, 20:52

Absolutnie nie chcę bronić @Bitbay - obecna sytuacja z ofertami-widmo jest nieakceptowalna.

ALE

Postawmy się na ich miejscu. Jeżeli ja chciałbym kręcić wolumen robiąc wash trading, to na 100% nie usuwałbym ofert ukrytych - póki ta funkcjonalność istnieje, zwykły użytkownik nie jest mi w stanie udowodnić, że transakcje były fikcyjne.

Oczywiście - BB nie ma porządnych protokołów w swoim API (jak choćby Websocket - czy ktoś pamięta o nowym API jeszcze?), więc orderbook który widzimy nigdy nie jest spójny ani poprawny w 100% - dostajemy jedynie jego snapshoty z niedalekiej przeszłości. Ile razy wystawiliście ofertę a nie było widać jej kilka sekund na stronie, chociaż nie została wypełniona? W API też widać oferty czasami z sekundowym opóźnieniem. Więc i tak nikt im tego w ten sposób nie udowodni (no chyba, że faktycznie tych operacji nie ma w historii transakcji - ale mieć historię transakcji dostępną w publicznym API która nie pokrywa się z wolumenem podawanym na stronie jest po prostu zbyt idiotyczne, żeby mogło być prawidziwe).

A - na koniec dodam, że na Malcie obowiązuje bardzo nowoczesne prawo a propos usług giełd (Technology Arrangements and Services Bill). Prawa nie czytałem - nie wiem też, w jakim stopniu Bitbay w tej chwili już mu podlega. Tak, czy inaczej - na wash trading paragrafy na pewno są, a decyzji ich sądów UE nie kwestionuje, więc następna przeprowadzka musiałaby być do Indii.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 5 października 2018, 21:28

@Lais Tak samo to wygląda. Klikałem co sekundę i potem porównałem.
W międzyczasie pojawiła się jedna nowa transakcja na rynku LTC/PLN:

date 1538766227
price 213.68
type "buy"
amount 0.25
tid "881731"

Orderbook z migawki tuż przed i tuż po transakcji jest... identyczny.
Jeśli to byłyby boty, to musiałyby reagować błyskawicznie.
I ktoś musiałby umieszczać co chwilę nowe oferty dla nich, bo te transakcje są średnio co kilka sekund. Czasem bid czasem ask, w różnych miejscach przedziału spreada. A one wszystko by łykały.
Nieprawdopodobne. Faktycznie chyba drukują wolumen.

Dodano po 13 minutach 57 sekundach:
@cryptobossman Gdyby to była kwestia opóźnień w API, to te boty też miałyby opóźnione informacje, więc skąd by wiedziały po jakiej cenie kupować i sprzedawać? Przecież one właśnie z API biorą dane. Poza tym ostatnia transakcja zawsze jest pomiędzy najlepszą ceną bid i ask (tak jak powinno być), gdyby orderbook był przesunięty w czasie względem transakcji, to czasami by się to rozjeżdżało. I te oferty byłoby widać w API tyle że wcześniej lub później.

Nie, albo to są szalone boty handlujące ze sobą w każdą stronę i tracące na tym mnóstwo kasy na prowizjach, albo to są udomowione boty Bitbaya, które nie tracą kasy, bo nie płacą w ogóle prowizji za to dodają wolumenu. Nie wiem, jak to inaczej wyjaśnić, choć ciągle mam nadzieję, że Bitbay działa uczciwie i jakoś to wytłumaczy.

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 6 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: cryptobossman » piątek, 5 października 2018, 21:29

@kajetan @Lais - widzicie te ilości? Wszystko jest zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2057
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4793
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » piątek, 5 października 2018, 21:31

Nie wiem, jak to inaczej wyjaśnić, choć ciągle mam nadzieję, że Bitbay działa uczciwie i jakoś to wytłumaczy.
Byles kiedys na innych gieldach? Washtrading to chleb powszedni na 90% z nich.
Przypadek bitbaya jest o tyle smieszny ze inne gieldy robia to wykonujac prawdziwy obrot, tzn maja np te 100k na washtrading i dodaja prawdziwe zlecenia kupna/sprzedazy ktore sa realizowane. Taki market making z wash tradingiem.

Czasami straca, czasami zarobia. Ale obrot jest realny. Bitbay widocznie jest bardzo oszczedny skoro wprowadza nieistniejace transakcje do calosci volumenu :D
Skonczy sie tak ze albo beda to kontynuowac, albo zrobia tak jak inne gieldy i budzet na washtrading sie znajdzie. Tylko wtedy trzeba napisac bardziej skomplikowane boty.

Ta gielda generalnie tak ma, ze kreuje sie na wieksza niz rzeczywiscie jest. Pamietacie kampanie PRowe ze BB to 3cia najwieksza gielda w europie pod wzgledem obrotu? ;)
Ciagle sie z tego smieje.
Ostatnio zmieniony piątek, 5 października 2018, 21:35 przez prap0n, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1179
Rejestracja: 7 lutego 2018
Reputacja: 507
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kajetan » piątek, 5 października 2018, 21:45

cryptobossman pisze: widzicie te ilości? Wszystko jest zaokrąglone do dwóch miejsc po przecinku...
No i co ma z tego wynikać? To może być cecha tego API, że zaokrągla wartości w transakcjach. Niekoniecznie to cokolwiek znaczy.

Dodano po 10 minutach 19 sekundach:
Chociaż teraz popatrzyłem na API od bitcoina i tam nie jest zaokrąglone :-)
A w ETH dużo jest zaokrąglone ale bywają i niezaokrąglone. Hm..

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości