Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » piątek, 28 grudnia 2018, 12:11

Czemu został zmieniony odbiorca do przelewów i adres?
Czemu już nie Malta? Poinformowaliscie kogos ,bo raczej zadnego wpisu nie znalazlem na ten temat.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gracz » piątek, 28 grudnia 2018, 13:31

@szlagaag
No ja też byłem zdziwiony , nawet 3 razy wchodziłem w przelew czy aby dobrze widzę :D
Ale wszystko doszło sprawnie także no OK

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: leniart1986 » piątek, 28 grudnia 2018, 15:05

Kurcze ja nie patrzę na takie rzeczy i wpłaciłam jak zawsze na stare dane, ale numer konta i tytuł wpłaty widzę bez zmian więc mam nadzieję, że po 16stej zobaczę bez problemu swoją wpłatę bo to chyba najważniejsze by tytuł wpłaty i konto było prawidłowe a nie nazwa odbiorcy bo to też równie dobrze może być przysłowiowa Genowefa Pigwa

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 24 marca 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: michu110 » piątek, 28 grudnia 2018, 16:52

@grabollo69
Logujesz się z różnych ip może?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » piątek, 28 grudnia 2018, 19:55

Mam pytanie kupilem sobie nowy telefon. Chcialbym na nim miec ten google authenticator jak uzyskac nowy kod z bitbaya zeby przestalo dzialac na starym a aktywowac na nowym telefonie?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » sobota, 29 grudnia 2018, 00:03

szlagaag pisze:Mam pytanie kupilem sobie nowy telefon. Chcialbym na nim miec ten google authenticator jak uzyskac nowy kod z bitbaya zeby przestalo dzialac na starym a aktywowac na nowym telefonie?
Podczas aktywacji jest możliwość zapisania na kartce kodu awaryjnego, który możesz właśnie użyć gdy zgubisz bądź zmienisz tel. Jak tego nie zapisales to wchodzisz na bb, wyłączasz 2fa i po chwili włączasz ale kod już skanujesz nowym telefonem

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » sobota, 29 grudnia 2018, 07:22

@liselsk
Dobra ,dziękuję bardzo. Udało się zrobić :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » niedziela, 30 grudnia 2018, 14:15

zapytajnik pisze: wtorek, 25 grudnia 2018, 15:34jest tworem psychopaty programisty i botem idioty, który najpierw kupił za drogo (bo się ganiał z kupującymi i ich przebijał) a teraz robi w gacie i chce sprzedać za tanio.
:D :D :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 09:44

zawsze poprawia mi humor jak tu wchodzę i czytam sobie gorzkie żale na temat moich botów 'idiotów' :lol:
ale serio, wiem że niektórym to ciężko ogarniać, ale skoro bot przebija oferty, żeby sprzedawać swoje BTC coraz taniej,
albo skupić coraz drożej, to jest to jak największa korzyść dla ludzi 'z ulicy' chcących kupić po lepszym kursie...
więc tak na prawdę to właśnie boty zapewniają bardziej zbliżone ceny do 'rynkowych',
oczywiście jest to nie w smak spekulantom różnej maści, co chcą się bogacić na biednych ludziach dostarczając im mniej korzystne (niż boty) kursy

p.s. no i zapewniam, że skoro mój bocik wystawia jakąś ofertę, to już matematyka dba o to by mu się opłacało kupić 'za drogo' albo sprzedać 'za tanio' :lol:
p.s.2. nie jestem psychopatą - byłem badany

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Lais » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 13:33

@keeper a daj spokój z takim gadaniem i wyrwaną z kontekstu demagogią, tak jakby były tam tylko Twoje boty. Rozumiem, że to Ty sterujesz kursem na tej parodii tak? hahaha. A więc poznaliśmy pana big brothera tej giełdy :p

Przecież widać, że absurd tam się odbywa, a boty widzą chyba odwrócony wykres bo tylko tutaj zdarza się taka sytuacja, że BTC spada o 100$ na innych giełdach a tutaj po spadkach jest wyżej niż przed. Oczywiście wcześniej jak rósł to cena spadała.
No można pod to grać i coś ugrać, ale to hazard a nie granie wynikające z analizy wykresu.

No mi poprawia humor sytuacja gdy bot przebijak przebija moją drobną ofertę nawet do 20% po czym ja mu zrzucam to co chciałam sprzedać - nikt mi nie wmówi że to jest dobrze napisany program.

A zapytajnik pisząc o programiście psychopacie miał z pewnością na myśli funkcję przebijania wszystkiego "co się rusza" nie ważne jaką ma wartość. Mi też tak to się kojarzy bo nikt rozumny nie przybijałby oferty za 5 zł chcąc kupić za tysiące.

I nie wmawiaj ludziom, że kupowanie czegoś po 14400 gdy cena w dolarach jest poniżej 14100 to jest taniej (haha)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 133
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 109
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Gracz » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 15:59

Boty, ustawki, manipulacje to nic :D Ja tam nie wiem, ale wraz z przeniesieniem na Malte to mamy na BB też jakiś ekskluzywne coiny :D exy, bobki, amylynium, xiny, kzaczoki a na myśl o tym fto to robi mi się niedobrze :roll:
Dlaczego nie ma eos,nem,neo,nano,komodo,steem,waves tylko jakieś szity nie z tej ziemi :!: :!:

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 609
Rejestracja: 17 sierpnia 2016
Reputacja: 262
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: revo » poniedziałek, 31 grudnia 2018, 16:23

@BitBay Macie zamiar dodać jakieś nowe coiny w 2019?
:arrow: fixedfloat.com
:!: tania wymiana crypto bez rejestracji i KYC :!:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: szlagaag » wtorek, 1 stycznia 2019, 13:46

"Aktualnie nasza spółka zarejestrowana jest na Malcie jednak w dalszym ciągu rachunki bankowe do wpłat znajdują się w polskim banku (Bank Ochrony Środowiska)."


Ten bot jedynie zawiesza stronę i tyle z niego pożytku. Przydałoby się zwiększyć min. kwote transakcji + wznowienie ofert ukrytych.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 1 stycznia 2019, 14:24

revo pisze: poniedziałek, 31 grudnia 2018, 16:23 @BitBay Macie zamiar dodać jakieś nowe coiny w 2019?
Oczywiście mamy w planach wdrożenie nowych kryptowalut w tym roku jednak nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie i jakie kryptowaluty zostaną dodane, ponieważ jest to zależne od wielu czynników. Jak tylko będziemy mieli konkretne informacje będziemy podawać je poprzez media społecznościowe i aktualności na naszej stronie ;)

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » wtorek, 1 stycznia 2019, 21:23

Bitbay udziela słabo informacji, niebawem będzie kilka nowych coinów - wiedzą jakie - ale nie mogę napisać publicznie - jak ktoś wie jak poszukać to na ich stronie nawet znajdzie takowe info.

Odnośnie nowego systemu płatności to od kilku miesięcy szykują i już niebawem powinna być nowa ich platforma do płatności itp.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 1235674 » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:18

@BitBay
To niedopuszczalne, żeby na lsk/pln bot tworzący tysiące transakcji po 0.14zł obciążał system. Wywalcie go, jeśli zamierzacie być szanującą się giełdą.
Czy w nowym regulaminie nie było wspomniane, że transakcje poniżej 5zł mogą być nieuznane? Żenada, w jaki sposób traktuje się realnych użytkowników tej giełdy. Nikt nie wystawi pierwszego aska bo bot zrobi 3000 transakcji w godzinę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 08:08

Jakiś bojkot BitBay'a, widzę, że na lisku tylko bot gra :D Swoją drogą jest możliwość pobrania przez API całej historii transakcji? Bo mi domyślnie pobiera 50 ostatnich i przez tego bota dostaję 50 wyników z tymi mikrotransakcjami :D (Swoją drogą to też pokazuje/udowadnia czemu fee na BTC za przesył nie powinno zbyt niskie)
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 10 grudnia 2018
Reputacja: 104
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Marszałek » środa, 2 stycznia 2019, 12:42

@anagamidev Co ma wg Ciebie wspólnego małe fee przy wypłatach z botami które grają na giełdzie? Pytam poważnie, nie widzę żadnego związku. Boty handlując na jednej giełdzie, np. tak jak na BB w celu podbicia wolumenu żeby giełda nie spadła na dno w rankingach, nie używają opcji wypłaty a jedynie wymieniają miedzy sobą FIAT-krypto. Nie następuje tu z każdą transakcją transfer BTC, jedynie w systemie zmieniają się cyferki.

Początkujący
Posty: 229
Rejestracja: 3 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: teamfm » środa, 2 stycznia 2019, 13:17

@1235674 jaki bot tak wystawia, pokaż to o czym mówisz, każdy użytkownik ma limit otwartych zleceń - bodajże 50 na osobę - to gdzie tu tysiące.
Limit minimum dla danej transakcji w przypadku LSK to:
0.025 LSK
0.1 PLN
Wszystko jest dokładnie opisane, wystarczy poczytać.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 2 stycznia 2019, 13:21

teamfm pisze:@1235674 jaki bot tak wystawia, pokaż to o czym mówisz, każdy użytkownik ma limit otwartych zleceń - bodajże 50 na osobę - to gdzie tu tysiące.
Limit minimum dla danej transakcji w przypadku LSK to:
0.025 LSK
0.1 PLN
Wszystko jest dokładnie opisane, wystarczy poczytać.
Nie bot wystawia tylko sam to widziałem, nawet pod tego bota się ustawiłem przy sprzedaży LSK. Kupował co sekundę z 0.14PLN

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości