Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tlos » poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 17:52

@BitBay Hey Bitbay jak się mają sprawy kiedy giełda wyśle błędny kod do wypłaty i nie mogę zrealizować wypłaty w bankomacie ? Rozmawiałem z euronetem pani potwierdziła że otrzymany kod jest błędny i nie można zrealizować wypłaty. Kiedy i jak wygląda zwrot pieniędzy ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: ChomiczyPlan » poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 21:38

@BitBay
Cześć, dodajcie proszę w miarę pilnie możliwość pobrania historii transakcji na kryptowalutach, których już nie macie w obsłudze. Jestem pewien, że handlowałem na KZC w 2020 roku, a nie mam historii transakcji związanych z tą walutą i nie można jej wybrać w okienku, przy opcjach historii transakcji. Dzięki.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 27 kwietnia 2021, 08:50

Tlos pisze: poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 17:52@BitBay Hey Bitbay jak się mają sprawy kiedy giełda wyśle błędny kod do wypłaty i nie mogę zrealizować wypłaty w bankomacie ? Rozmawiałem z euronetem pani potwierdziła że otrzymany kod jest błędny i nie można zrealizować wypłaty. Kiedy i jak wygląda zwrot pieniędzy ?
Hej :) Napisz proszę zgłoszenie przez formularz https://support.bitbay.net/pl/support/home i nasz support zajmie się sprawą najszybciej jak to możliwe.
ChomiczyPlan pisze: poniedziałek, 26 kwietnia 2021, 21:38Cześć, dodajcie proszę w miarę pilnie możliwość pobrania historii transakcji na kryptowalutach, których już nie macie w obsłudze. Jestem pewien, że handlowałem na KZC w 2020 roku, a nie mam historii transakcji związanych z tą walutą i nie można jej wybrać w okienku, przy opcjach historii transakcji. Dzięki.
W tym przypadku również prosimy o kontakt z nasz działem obsługi klienta :) Możesz skontaktować się poprzez formularz lub czat dostępny na głównej stronie.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 sierpnia 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Małomiasteczkowy » wtorek, 27 kwietnia 2021, 12:51

Chciałbym wypłacić z bitbay pieniądze na moje konto bankowe (były wcześniej robione z tego konta bankowego wpłaty do Was). Samo konto bitbay też mam zweryfikowane. Różne opinie można tutaj przeczytać, a kwota którą chciałbym wypłacić to około pół miliona. Czy napotkam jakieś problemy?

Wygadany
Posty: 506
Rejestracja: 8 sierpnia 2011
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: keeper » wtorek, 27 kwietnia 2021, 12:59

no wiadomo, że napotkasz,
przygotuj się na wypełnianie formularza, w którym będziesz podawał szczegóły wraz z dowodami źródła pochodzenia środków

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 sierpnia 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Małomiasteczkowy » wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:07

Taki formularz to dla mnie pikuś, bardziej się obawiam jakiegoś zatkania środków na wiele miesięcy. BitBay, czy ten formularz to jedyne co mnie spotka? Po jego wypełnieniu otrzymam środki na konto w ciągu ilu godzin? 24/48?

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mizaru » wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:15

Dodatkowo, oprócz starcia z bimbajem inni też czekają żeby się dobrać do Twoich środków
https://www.totalmoney.pl/artykuly/1462 ... arbowy,1,1
Bezpieczniej w kantorze/bitomacie wypłacić. Wiadomo, kurs jest niższy niż na giełdzie. Ale nie powinno być niespodzianek.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blink » wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:31

Mizaru pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:15Dodatkowo, oprócz starcia z bimbajem inni też czekają żeby się dobrać do Twoich środków
https://www.totalmoney.pl/artykuly/1462 ... arbowy,1,1
Bezpieczniej w kantorze/bitomacie wypłacić. Wiadomo, kurs jest niższy niż na giełdzie. Ale nie powinno być niespodzianek.

Wypłaci sobie pół bańki w skarpetę i co z tym zrobi?

Małomiasteczkowy pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:07Taki formularz to dla mnie pikuś, bardziej się obawiam jakiegoś zatkania środków na wiele miesięcy. BitBay, czy ten formularz to jedyne co mnie spotka? Po jego wypełnieniu otrzymam środki na konto w ciągu ilu godzin? 24/48?

Ludzie tam wypłacają po kilkanaście-kilkadziesiąt milionów, twoje pół bańki niczego nie zatka. Jeśli w ogóle zostaniesz poproszony o źródła dochodu to zrób to dokładnie a nie powinno być problemu. Daj znać później jak poszło.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 4 sierpnia 2019
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Małomiasteczkowy » wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:40

Mizaru pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 13:15 Dodatkowo, oprócz starcia z bimbajem inni też czekają żeby się dobrać do Twoich środków
https://www.totalmoney.pl/artykuly/1462 ... arbowy,1,1
Bezpieczniej w kantorze/bitomacie wypłacić. Wiadomo, kurs jest niższy niż na giełdzie. Ale nie powinno być niespodzianek.
Skarbówki się nie boję, bo zapłacę im podatek. Z krypto mam duży zysk więc podatek mnie nie boli. Szkoda sobie problemów robić.
Tak jak wyżej, wypłacę do skarpety i co z tym zrobię...

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 stycznia 2021
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Mizaru » wtorek, 27 kwietnia 2021, 14:04

Nie chodziło o oszukiwanie skarbówki. Wypłacając w kantorze czy bitomacie dostajesz papierek. Masz więc podkładkę i do rozliczenia się z US i do wplaty na konto. Wydaje mi się, że największy problem może być z giełdą i pod tym kątem był mój wcześniejszy mejl. Na pewno będziesz się tam tłumaczył skąd miałeś środki na zakupy. No, ale to nie ich wymysł, takie są przepisy. Bardziej bałbym się blokady środków na x czasu.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: paula.pl » wtorek, 27 kwietnia 2021, 23:42

Witam, znacie sprawdzony program/stronę do obliczenia podatku za lata poprzednie? Mam sporo transakcji na różnych altach i ciężko jest ustalić co za ile i cenę średnią. Dzięki

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tlos » środa, 28 kwietnia 2021, 07:32

BitBay pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 08:50Hej Napisz proszę zgłoszenie przez formularz https://support.bitbay.net/pl/support/home i nasz support zajmie się sprawą najszybciej jak to możliwe.
Otrzymałem odpowiedź godzinę po zgłoszeniu. A teraz wasza pomoc milczy już od ponad 40 godzin a pieniędzy jak nie było tak nie ma. Mi osobiście udało dodzwonić się do euronetu w 2 minuty i potwierdzić że wina błędnego kodu była po stronie giełdy :twisted: Ale 8-) jak na setki użytych kodów z BB jest to mój pierwszy przypadek kiedy nie mogę zrealizować swojej wypłatki. BB proszę tam pośpieszyć suporcik.

edit : to już żart ponad 70 godzin od zgłoszenia i zwędzenia pieniędzy przez giełdę i zero odzewu! zaraz tydzień minie i bb będzie się jeszcze śmiesznie bronić że jest weekend i nic nie mogą załatwić. nic mnie nie zdziwi po tym co tutaj czytam :|

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bajtel » piątek, 30 kwietnia 2021, 19:22

Witam czy ma ktos problem z logowaniem na bitbay ?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 27 stycznia 2015
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: grabollo69 » wtorek, 4 maja 2021, 08:56

Złodzieje z bitbay - kiedy moje konto zostanie odblokowane? Zaraz minie rok od blokady i żadnych konkretnych informacji.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Tlos » środa, 5 maja 2021, 10:16

BitBay pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 08:50Hej Napisz proszę zgłoszenie przez formularz https://support.bitbay.net/pl/support/home i nasz support zajmie się sprawą najszybciej jak to możliwe.
Napisane już dawno temu :twisted: A to jak działa system BB przechodzi chyba wszystkie oczekiwania. Pieniędzy jak nie było tak nie ma. Bravo dla pomocy łaskawie odpisali na nowe zgłoszenie bo stare zgłoszenie wydaje się że zostało brzydkim słowem "olane". BB ile czasu będziecie kontaktować się z euronetem ? miesiąc? rok ? Bo mi jak wcześniej pisałem udało się potwierdzić waszą winę dosłownie w 2 minuty! Ale oczywiście pomoc BB twierdzi że euronet ma czas 60 dni na zwrot. Dobrze ja mogę poczekać nawet i te 60 dni. Jednak gdy po 60 dniach na moim koncie BB nie zobaczę zwrotu. Sprawę kieruję na policję i prokuraturę o popełnienie przestępstwa, Dziękuje i proszę łaskawie nie produkować się z odpowiedzią bo zerknę dopiero tutaj za 60 dni gdy już minie okres jak to twierdzi BB :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: blackraijin » środa, 5 maja 2021, 11:10

Wpłata kartą nie działa, wyświetla błąd 500.

Początkujący
Posty: 175
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: nrth » środa, 5 maja 2021, 11:41

Uciekajcie stamtąd jak możecie bo oni mają non stop jakieś problemy. Aż strach pomyśleć jak wprowadzą karty Visa, jak one będą działać :)

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kryptoPONZI » czwartek, 6 maja 2021, 23:50

Ktoś coś wie więcej czy fejk? Czy giełda może się odnieść?
https://www.wykop.pl/link/6093959/300-t ... na-bitbay/
Nigdy nie linczuję na podstawie sensacji, dobrze by to było wyjaśnić:
EDIT: Już widziałem oświadczenie, czyli czas pokaże (albo i nie)

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1730
Rejestracja: 20 stycznia 2017
Reputacja: 1518
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: bitup » piątek, 7 maja 2021, 09:07

kryptoPONZI pisze: czwartek, 6 maja 2021, 23:50Ktoś coś wie więcej czy fejk? Czy giełda może się odnieść?

Kanał z 2 milionami subskrybentów myślę legitymizuję YT ale czy wina jest po stronie giełdy czy użytkownika to już nikt z nas za bardzo nie ma możliwości zweryfikować .
Warto śledzić temat i poczekać na oświadczenia , wyjaśnienia ,20 pewnie filmów na wszystkich kanałach o kryptowalutach .
Temat się teraz rozleje po internetach , sam puściłem w eter z naszej strony

Początkujący
Posty: 402
Rejestracja: 26 października 2017
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: skorp » piątek, 7 maja 2021, 16:49

@BitBay

Kiedy zrobicie cos z prowizjami wyplat bo na niektorych krypto strasznie odstajecie od reszty

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości