Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 28 maja 2019, 13:34

hassejo pisze: wtorek, 28 maja 2019, 13:27to musi być to też złożone na policji albo prokuraturze
Padały wyjaśnienia, że BB podlega pod prawo maltańskie i jak z nich wynikało, to tamte organa sprawą się zajmują już tak długo.
Natomiast BB nigdy nie wyjaśniło czemuż, a czemuż przyjmuje KAŻDY hajs, a przy wypłacie potrafi ze 100% pewnością wskazać hajs lewy i nie wypłacić.
I ta potańcówka zorganizowana przez Człowieka NIEZWIĄZANEGO była taką słodką wisienką, że tylko "Kochaj, albo Rzuć" - każdy widział i decyzje podjął...
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » wtorek, 28 maja 2019, 13:46

@KryptoBanita żenujące. nie sądziłem że to może tyle trwać.
@BitBay coś macie do powiedzenia, czy dalej w ustach pełno wody?
Bo nie ma co ukrywać, strach przelewać do was większe środki :roll:

Wygadany
Posty: 607
Rejestracja: 16 lipca 2017
Reputacja: 80
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: marimach77 » wtorek, 28 maja 2019, 22:07

hassejo pisze: [mention]BitBay[/mention] coś macie do powiedzenia, czy dalej w ustach pełno wody?
Bo nie ma co ukrywać, strach przelewać do was większe środki :roll:
Przelać do nich możesz każdą kwotę, strachu nie ma Obrazek. Pytanie, czy potem ewentualnie wypłacisz Obrazek

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » wtorek, 28 maja 2019, 22:57

Ta giełda ma jedynie dużę obroty na BTC i to wszystko szkoda czasu .I po co w BTC wchodzić jak juz jest drogi . Zamiast dać wczesniej np BitTorrent ktory był tani to wola scam KZ Cash zreszta widac na wykresie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » środa, 29 maja 2019, 08:02

@marimach77 wiesz, to jak mam przelać bez możliwości wypłaty, to już wolę wybrać jakiś randomowy wallet :mrgreen: :mrgreen:

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 29 maja 2019, 09:49

hassejo pisze: wtorek, 28 maja 2019, 13:46@BitBay coś macie do powiedzenia, czy dalej w ustach pełno wody?
Bo nie ma co ukrywać, strach przelewać do was większe środki
Zgodnie z informacjami jakie podawaliśmy w tamtym okresie spraw związanych z konkretnymi przypadkami dotyczącymi naszych klientów nie będziemy komentować publicznie. Forum nie jest miejscem na wyjaśnianie tego typu spraw - stąd też brak naszej odpowiedzi.
W miarę możliwości staramy się tłumaczyć jak działają nasze procedury, natomiast w tym przypadku ze względów bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni powstrzymać się od komentarzy.

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: gofer » środa, 29 maja 2019, 10:00

BitBay pisze: środa, 29 maja 2019, 09:49ze względów bezpieczeństwa jesteśmy zmuszeni powstrzymać się od komentarzy
:mrgreen: :lol: :lol: :lol:

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » środa, 29 maja 2019, 10:08

hassejo pisze:[mention]marimach77[/mention] wiesz, to jak mam przelać bez możliwości wypłaty, to już wolę wybrać jakiś randomowy wallet :mrgreen: :mrgreen:
Wybierz mój :D

wysłane z nokia 3310 przy użyciu taptalk


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » środa, 29 maja 2019, 10:53

BitBay pisze: środa, 29 maja 2019, 09:49 Forum nie jest miejscem na wyjaśnianie tego typu spraw - stąd też brak naszej odpowiedzi.
W takim razie na Was powinien być stosowny zapis, że skoro forum nie jest miejscem wyjaśniania dziwnych sytuacji które mogą dotknąć każdego (bo w ogóle nie znamy waszych procedur, niczego, ku*wa po prostu NIC) , to tym bardziej nie powinniście mieć tutaj wstępu jako miejsce do PROMOWANIA waszej giełdy.
Tyle.

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: 1235674 » środa, 29 maja 2019, 13:39

1235674 pisze: piątek, 24 maja 2019, 08:11Zapewnialiście (w zeszłym roku?), że niebawem będzie dźwignia, nowe funkcje, wejście na giełdę itd. natomiast Wasz rozwój się zatrzymał. Jest to niepokojące patrząc na ostatnie włamania, coinroom.
BitBay pisze: środa, 29 maja 2019, 09:49Forum nie jest miejscem na wyjaśnianie tego typu spraw - stąd też brak naszej odpowiedzi.
:|

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: KryptoBanita » środa, 29 maja 2019, 13:57

Zwykły użytkownik chciały wiedzieć jak ma wcześniej sprawdzić, czy BTC, które wam wpłaci jest legitne? Bierzecie wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka!
Czy jest legitne, czy też nie, stwierdzacie dopiero przy próbie wypłaty - WIELKA TAJEMNICA WIARY!
I krótki suchar - NIE WYJAŚNIAMY NA FORUM.
Czyli gdzie wyjaśniacie? W trakcie potańcówek z wisienką na torcie połączonych z odpytywania o życie seksualne Blokczejenów??
Ostatnio zmieniony środa, 29 maja 2019, 13:59 przez KryptoBanita, łącznie zmieniany 1 raz.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Awesomist » środa, 29 maja 2019, 13:58

@1235674 odpalili sklep BitBay czego chcieć więcej? ;)

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: gofer » środa, 29 maja 2019, 15:29

Ja już się niedawno przeniosłem na binance jersey. Wpłacam € i mam większą pewność, że nigdzie do PL moje dane nie zostaną udostępnione. Mają możliwość wpłaty EUR, GBP, BTC i ETH. Wypłaty w drugą stronę też np. na konto walutowe. A co najważniejsze nie blokują wypłat (nie słyszałem jeszcze takiego przypadku jak z Bitbayem)
Także gdyby ktoś chciał skorzystać: https://www.binance.je/?ref=35016896

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tygrysek195 » czwartek, 30 maja 2019, 05:19

@BitBay Jak z dodawaniem kolejnych Crypto? Dopominam się cały czas o Cardano i Ethereum Classic

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » czwartek, 30 maja 2019, 15:44

@tygrysek195 W tej chwili nie możemy potwierdzić dodania tych projektów, natomiast mamy je na uwadze. Jak tylko będziemy mieli w planach wdrożenie jakichkolwiek nowych kryptowalut będziemy o tym informować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hassejo » czwartek, 30 maja 2019, 20:22

@tygrysek195 jak coś to pamiętaj.. mają Cie na uwadze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jasiuwolny » czwartek, 30 maja 2019, 23:57

Ogólnie pytanie do serwisu powinno być na zasadzie;

Jeśli forum nie jest stosowanym miejscem to proszę o wskazanie takowego abyśmy mogli (my jako użytkownicy) mieć pełne informacje na temat zakresu spraw które toczą się przeciwko użytkownikom. Jeśli firma jest transparentna to powinna ujawniać informacje dotyczące (w stosownym zakresie) toczących się spraw, jeśli zaś sprawy są przekazane do wyższych instytucji (co w przypadku tak długich oczekiwań powinno być już dawno przekazane bo każde inne działanie jest działaniem na szkodę usera), to wskazanie konkretnej instytucji aby można było wystosować oficjalne pismo aby np. prokurator (tu czy na Malcie- bez różnicy) zajął stanowisko w sprawie. Wtedy wiem że coś się dzieje, a nie kłapanie "nie możemy nic więcej powiedzieć, albo na forum nie mówimy bo nie."

Druga sprawa, nie wiem jak innym ale mi przy dużym obciążeniu Wasz serwis się wiesza, nie mogę sprzedać bo czekam kilkanaście sekund aż będę mógł cokolwiek zrobić, kupić też nie mogę bo strona się nie przeładowuje w ogóle. Zgłaszam tu abyście zgłosili gdzie trzeba i albo zainwestować w serwery o większej przepustowości albo zoptymalizować serwis aby dało się z niego korzystać jak wszyscy w jednym czasie nagle chcą dokonywać wymian. Macie specjalistów to będą wiedzieć w czym problem

Początkujący
Posty: 307
Rejestracja: 18 lutego 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hazi » piątek, 31 maja 2019, 15:30

Ja was nie rozumiem zaawansowani uzytkownicy juz dawno powinniscie sie przeniesc na Binance.

Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: jasiuwolny » sobota, 1 czerwca 2019, 13:02

Tu nie chodzi tylko o nas, ale całe rzesze ludzi którzy nie wyobrażają sobie założenie konta za granicą (z różnych powodów). Wchodzą, z ciężko odłożonym kapitałem 1000 zł i chcieli by czy to popróbować swoich sił w tradingu czy chcą to potraktować jako inwestycje. Jeśli Ci bardziej doświadczeni nie staną za tymi słabszymi to po co w ogóle się udzielać?
Ktoś pytał o tą aferę aby podać link;
https://www.wykop.pl/link/4770921/bitba ... /strona/2/
Klikaj w linki dodatkowe na wykopie, jest tam jeszcze inna afera, ale jest też film z osobą której bezpośrednio sprawa dotyczyła.

Tak dla ciekawskich, wpiszcie sobie w googla zablokowane pieniądze na giełdzie. Wyskakuje tylko BB, nie znalazłem żadnego brokera (legalnie działającego) ani giełdy (przynajmniej w pierwszych wynikach na dwóch stronach, a dalej szukał nie będę).

@BitBay
Jest możliwe wskazanie informacji o których pisałem wyżej?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
-14
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » wtorek, 4 czerwca 2019, 12:32

Obrazek

Czerwiec pod znakiem Funta! Przez cały miesiąc wypłaty GBP są całkowicie za darmo!

Funt Brytyjski zawitał w BitBay w połowie kwietnia 2019 roku. Niedługo potem wprowadzone zostały pierwsze rynki do handlu GBP:

BTC/GBP,
ETH/GBP,
XRP/GBP,
LTC/GBP,
BCC/GBP.

Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem :)

https://bitbay.net/pl/aktualnosci/zero- ... yplaty-gbp

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], jkp i 9 gości