Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kotbingo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 00:54

Prezes000 pisze: Mnie na bitbay drażni coś innego. Jak kupuję np 10lsk za złotówki dlaczego koszt transakcji jest pobierany z lsk a nie złotówek? Jeśli chcę kupić 10 to 10 a nie 9.957lsk.

ps. też nie mam historii transakcji. ;)
Wszyscy zł mają w poszanowaniu.Mi jak wpłaciłem 8000 zł pobrano ok 827 zł w przeliczeniu na BTC.Pisałem o tym na forum , pytałem dlaczego tak dużo i nie dostałem odpowiedzi.Złodziejska giełda. Chyba trzeba zgłaszać na Policję, jak każdą kradzież.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 24 marca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Biti » poniedziałek, 20 listopada 2017, 01:26

TipoAntiguo pisze: Czy tylko ja mam takie wrażenie jakby pan z nickiem lisek był podstawiony od giełdy?
nie jesteś odosobniony z wrażeniem.
Początkująca pisze: liseklsk Twoje wtrącanie się do dyskusji nie przynosi żadnego rozwiązania problemu, natomiast wprowadza zamieszanie i niepotrzebne dyskusje.
i jeszcze nabijanie postów.
ubus pisze:@All nie zgłaszajcie błędów tylko na priva, niech forum ma świadomość o tym, na jakie błędy się narażają użytkownicy Bitbay, coby mogli świadomie podjąć decyzję o handlu tam.
dokładnie niech wiedzą ludzie że fiaty i krypowaluty potrafiły znikać z kont na bitbay
silv7r pisze: Jestem juz komisariacie sprawa dotyczy dużych pieniędzy a na Bitbay nie odpowiada.
anagamidev pisze:No niestety @BitBay'u znowu daliście dupy, mija ponad 24h i nadal nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jesteście mega niepoważni i nieprofesjonalni.Co do pustych bitbayowiskich obietnic to normalnie śmiech na sali.Po prostu manipulujecie ludźmi i rynkiem, żeby napędzić obroty na danych rynkach mając w tym jakiś interes, bo inaczej nie można tego skomentować. Mija chyba już 3 miesiąc i nadal nic nowego nie dodaliście, albo jesteście kłamcami, albo zwykłymi partaczami i nie umiecie prowadzić giełdy.
Na razie @BitBay wykazuje się stekiem kłamstw i lawirowaniem. Słabo jak diabli z takim podejściem.
mi bitbay ponad tydzień odpisywał
https://gieldykryptowalut.pl/wiadomosci ... na-bitbay/
coraz więcej będzie takich nowinek :D albo
MelomanBTC pisze:Spadam z tej giełdy. Mi się już zapaliła żółta lampka, po takich akcjach to nie ma co działać na takiej giełdzie ( a ostatnio ciągle BitBay ma jakieś potknięcia ), żeby pewnego dnia nie ujrzeć pięknej, jakże wymownej strony:Obrazek

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: liseklsk » poniedziałek, 20 listopada 2017, 08:07

@Biti
Masz rację jestem podstawiony. Jeżeli dla ciebie odpowiedź na temat włamania na giełde i podpowiedź co kolega ma zrobić oraz odpowiedź na pytanie o skycash to nabijanie postów. Nie mam więcej pytań. Powiedz komu ty tutaj pomogłeś od marca.
Jeżeli wam tak bardzo nie pasuje BB to po co z niego korzystacie. Nikt was na siłę nie trzyma.
Idźcie na polo, gdzie tickety czasem wiszą miesiącami i nie ma żadnej infolinii czy forum a tematy o włamaniach na reddicie to codzienność. Idźcie na bittrex, które ostatnio blokowało konta i wiele różnych giełd i przypadków. Przecież wszystko inne jest takie super tylko nie BB. Tylko tutaj są problemy a support ma wszystko gdzieś tylko kasę zlicza.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 18 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: TipoAntiguo » poniedziałek, 20 listopada 2017, 09:37

liseklsk pisze: @Biti
Masz rację jestem podstawiony. Jeżeli dla ciebie odpowiedź na temat włamania na giełde i podpowiedź co kolega ma zrobić oraz odpowiedź na pytanie o skycash to nabijanie postów. Nie mam więcej pytań. Powiedz komu ty tutaj pomogłeś od marca.
Jeżeli wam tak bardzo nie pasuje BB to po co z niego korzystacie. Nikt was na siłę nie trzyma.
Idźcie na polo, gdzie tickety czasem wiszą miesiącami i nie ma żadnej infolinii czy forum a tematy o włamaniach na reddicie to codzienność. Idźcie na bittrex, które ostatnio blokowało konta i wiele różnych giełd i przypadków. Przecież wszystko inne jest takie super tylko nie BB. Tylko tutaj są problemy a support ma wszystko gdzieś tylko kasę zlicza.
Wytłumacz nam drogi kolego jak ty komuś pomogłeś na tym forum ? Odzyskałeś za kogoś stracone złotówki odzyskałeś komuś kody sky-cash ? Nie. Jedynie piszesz posty które mają zero wartości dla ludzi którzy odczuli błędy giełdy BitBay i tracą swoje salda. Ci ludzie nie oczekują od ciebie wyjaśnień a jedynie czekają na pomoc ze strony użytkownika danej platformy. Nie rozumiem po co odpowiadasz na każdy post jeśli nie jesteś pytany.
ps. Teraz giełda polo już jest zła ? Jeśli mnie pamięć nie myli co do czytanych postów tutaj to jeszcze parę dni temu chwaliłeś polo jakie to z niego masz fajne arbitraże a gdy już ktoś napiszę coś złego na platformę Bitbay odwracasz kota ogonem od polo i psioczysz na niego. Gratulacje dwulicowości

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Cobrann » poniedziałek, 20 listopada 2017, 10:57

Witam. Mam problem z programem partnerskim w BB. Poprzez link zarejestrowały się dwie osoby, a na koncie widzę tylko jedną. Pisałem do supportu BB, ale odpowiedzi brak

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 20 listopada 2017, 10:59

kotbingo pisze: Wszyscy zł mają w poszanowaniu.Mi jak wpłaciłem 8000 zł pobrano ok 827 zł w przeliczeniu na BTC.Pisałem o tym na forum , pytałem dlaczego tak dużo i nie dostałem odpowiedzi.Złodziejska giełda. Chyba trzeba zgłaszać na Policję, jak każdą kradzież.
Nikt Ci nie pomógł? Nikt nie wyjaśnił? Nie kłam :!:
BitBay pisze: @kotbingo, "Pobranie środków z transakcji z rachunku: PLN" oznacza, że za na zakup BTC wydałeś −827.10 PLN i otrzymałeś za to 0.03390869 BTC z czego prowizji pobraliśmy 0.00009495 BTC (czyli 0.28%). Każda operacja ma 3 wpisy. W przypadku kupna BTC, prowizja pobierana jest w BTC.
BTC_OK pisze: @kotbingo, obawiam się, że błędnie policzyłeś prowizje za transakcje.
Księgowanie Twojej wpłaty miało miejsce 13.11.2017, 09:07:37 , w tym momencie żadne opłaty nie zostały pobrane. Dopiero transakcja z godziny 12:11:48, czyli zakup 0.03390869 BTC wywołała pobranie kwoty 827.10 PLN (czyli zapłata za kupione BTC). Ostatni zapis z godziny 12:11:48 to pobranie prowizji od zakupu w kwocie 0.00009495 BTC - czyli 0.28% wartości transa
Krzychu K pisze: NIE. 827,10zł to nie prowizja lecz zapłata za zakupione btc. Prowizja to 0.00009495 BTC i wynosi ona 0.28% czyli w Twoim przypadku 0.28% od kwoty 827,10zł wynosi w zaokrągleniu 2,32zł :roll:
BitBay pisze: @kotbingo, tak jak pisaliśmy wcześniej, a teraz opowiedział Ci też @BTC_OK oraz @Krzychu K, (dziękujemy) 827.10 zł to opłata za zakupione BTC - nie prowizja.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: orlando36 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:20

Mam podstawowe pytanie.

Czy ta giełda w ogóle działa?
1. Moje konto utkneło w weryfikacji już tydzień.
2. numer hotline Phone:+44 870 820 0322 w OGÓLE NIE ISTNIEJE !!!! nie ma takiego numeru

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2715
Rejestracja: 19 maja 2013
Reputacja: 220
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: GetBitCoin_pl » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:43

@orlando36, nie wiem skąd wziąłeś ten numer telefonu, na stronie mają podany +48 32 555 0215

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hedmezor » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:44

Od soboty nie dostaje maili z kodem autoryzacyjnym i przez to nie moge wyplacac srodkow, ani dokonywac zmian w ustawieniach konta... Wyslalem wiadomosc do pomocy technicznej Bitbay, ale mimo uplywu 24 godzin zadnej odpowiedzi :(
Czy ktos ma podobny problem?

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: arratres » poniedziałek, 20 listopada 2017, 11:49

orlando36 pisze: Mam podstawowe pytanie.

Czy ta giełda w ogóle działa?
1. Moje konto utkneło w weryfikacji już tydzień.
2. numer hotline Phone:+44 870 820 0322 w OGÓLE NIE ISTNIEJE !!!! nie ma takiego numeru
Numer istnieje, trzeba tylko wybrać go tak, jak powinno wybierać się numery międzynarodowe (poprzedzając kierunkowy dwoma zerami). Ludzie, nie potraficie numeru wybrać, a siejecie ferment.

Uprzedzając zarzuty - nie jestem podstawiony. Sam nie korzystam z BB (brak opcji stoploss i mały wolumen na Dashu mnie zniechęcają), ale to co niektórzy wypisują bez odrobiny refleksji sprawia, że momentami tracę wiarę w ludzkość.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 69
Rejestracja: 14 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Moreabouthecrypto » poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:07

Witam
BitBay
Odnośnie poprzednich postów z kontem które zostało zmienione bez uprzedniego informowania klijentów o zmianie.
Dziękuje za wpłatę na konto.Transfer wrócił do mnie po kilku dniach od rozmowy z panem Sylwestrem z którym kontaktowałem się zaraz po otrzymaniu wpłaty lecz nie uzyskałem odpowiedzi czy można poprosić go o udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie on będzie wiedział o co chodzi.
Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Decayres » poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:19

@hedmezor U mnie taki sam problem - nie dostaję maili z kodami potwierdzającymi - brak możliwości wykonywania zmian na koncie / wypłat. Support uparcie milczy

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: orlando36 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:58

arratres pisze:
orlando36 pisze: Mam podstawowe pytanie.

Czy ta giełda w ogóle działa?
1. Moje konto utkneło w weryfikacji już tydzień.
2. numer hotline Phone:+44 870 820 0322 w OGÓLE NIE ISTNIEJE !!!! nie ma takiego numeru
Numer istnieje, trzeba tylko wybrać go tak, jak powinno wybierać się numery międzynarodowe (poprzedzając kierunkowy dwoma zerami). Ludzie, nie potraficie numeru wybrać, a siejecie ferment.

Uprzedzając zarzuty - nie jestem podstawiony. Sam nie korzystam z BB (brak opcji stoploss i mały wolumen na Dashu mnie zniechęcają), ale to co niektórzy wypisują bez odrobiny refleksji sprawia, że momentami tracę wiarę w ludzkość.
Zarzuty że nie potrafie wybrać numeru? Przecież wyraźnie pisze +44 870 820 0322, proszę czytać uważnie i nie odpowadać w chamski sposób. Taka odpowiedź deskkwalifikuje jakikolwiej serwis.

Numer nie istnieje.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: arratres » poniedziałek, 20 listopada 2017, 13:47

orlando36 pisze:
arratres pisze:
orlando36 pisze: Mam podstawowe pytanie.

Czy ta giełda w ogóle działa?
1. Moje konto utkneło w weryfikacji już tydzień.
2. numer hotline Phone:+44 870 820 0322 w OGÓLE NIE ISTNIEJE !!!! nie ma takiego numeru
Numer istnieje, trzeba tylko wybrać go tak, jak powinno wybierać się numery międzynarodowe (poprzedzając kierunkowy dwoma zerami). Ludzie, nie potraficie numeru wybrać, a siejecie ferment.

Uprzedzając zarzuty - nie jestem podstawiony. Sam nie korzystam z BB (brak opcji stoploss i mały wolumen na Dashu mnie zniechęcają), ale to co niektórzy wypisują bez odrobiny refleksji sprawia, że momentami tracę wiarę w ludzkość.
Zarzuty że nie potrafie wybrać numeru? Przecież wyraźnie pisze +44 870 820 0322, proszę czytać uważnie i nie odpowadać w chamski sposób. Taka odpowiedź deskkwalifikuje jakikolwiej serwis.

Numer nie istnieje.
Jest napisane*
Podany został prawidłowy numer. Może jeszcze ktoś z supportu ma podjechać i dla ułatwienia wybrać go za użytkownika? Nie spotkałem się jeszcze, żeby serwisowi zarzucano brak podania zer na wyjście poza numery krajowe, to absurdalna pretensja.

Odnośnie odpowiedzi, nie jest ona kierowana w imieniu serwisu.

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 25 czerwca 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Krzychu K » poniedziałek, 20 listopada 2017, 13:53

@GetBitCoin_pl, są podane 2 numery: +48 32 555 0215 dla polskojęzycznej wersji strony i +44 870 820 0322 dla anglojęzycznej wersji strony. Jeżeli przełączysz sobie język na angielski to zobaczysz ten drugi numer.

@orlando36, Jeżeli wybierasz +44 870 820 0322 ni zwraca Ci informację o braku numeru to spróbuj wybrać 00 44 870 820 0322. W ostateczności zawsze możesz zadzwonić na polski numer +48 32 555 0215

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:00

@shrom, w takim przypadku koniecznie skontaktuj się z naszym supportem, żeby zabezpieczyć konto. Dostarczymy Ci też niezbędne informację, żeby wykonać zgłoszenie na Policję.

@szlagaag, nie wrócą automatycznie. Prosimy o zgłoszenie i po potwierdzeniu przez operatora zwrócimy je na Twoje konto wraz z prowizją.

@hedmezor, @Decayres, ten błąd pojawił się po stronie usługodawcy email w odniesieniu do konkretnych poczt (np. apple). Otrzymaliśmy dzisiaj potwierdzenie, że wdrożyli poprawkę i powinny już normalnie przychodzić.

@Lucian, sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Dziękujemy.

@vercoff, najprawdopodobniej w tym tygodniu (https://bitbay.net/pl/aktualnosci/aktua ... -rynku-btg).

@Cobrann, daj nam znać w wiadomości prywatnej. Napisz swój login oraz adresy email brakujących osób. Sprawdzimy.

@orlando36, również Ciebie prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Nie mamy w tej chwili oczekujący weryfikacji powyżej 24 godzin. Może została ona odrzucona. Natomiast numer telefonu to +48 32 555 0215. Ten z początkiem +44 tez powinien działać - sprawdzamy konfigurację. Dziękujemy za informację.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 768
Rejestracja: 7 lutego 2014
Reputacja: 1321
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: soulnecturn » poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:10

@BitBay,
1) Czy mógłbym prosić o informacje odnośnie wypłacania przez skycash - od wczoraj widzę informację u góry, że wypłaty przez bankomat bez karty są niedostępne. Przyczyny? Termin spodziewany wznowienia? Osobiście używam tej opcji bardzo często - i chciałbym wiedzieć na co się szykować w tym tygodniu.
2) BTG - prawdopodobnie w tym tygodniu? Nie chcę się narzucać - ale ... z tego co się orientuję to nie widać zagrożenia "dla użytkowników" z handlu lub przy korzystaniu z portfeli itp... Jeżeli nie ma większego powodu do przeciągania tego to proszę o termin konkretny już - bo przecież Wasz nowy serwis jest gotowy do otwarcia handlu każdą nową walutą w przeciągu kilku minut nawet?? Więc...

Dziękuję za odpowiedź z góry
Nie ważne co widzą i mówią inni - ZAWSZE używaj własnego rozumu!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 141
Rejestracja: 31 października 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: sciborsson » poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:20

Ja mam pytanie dalej odnośnie historii- kiedy w końcu uda się to naprawić bo to już trwa ponad tydzień?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: orlando36 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:23

BitBay pisze: @shrom, w takim przypadku koniecznie skontaktuj się z naszym supportem, żeby zabezpieczyć konto. Dostarczymy Ci też niezbędne informację, żeby wykonać zgłoszenie na Policję.

@szlagaag, nie wrócą automatycznie. Prosimy o zgłoszenie i po potwierdzeniu przez operatora zwrócimy je na Twoje konto wraz z prowizją.

@hedmezor, @Decayres, ten błąd pojawił się po stronie usługodawcy email w odniesieniu do konkretnych poczt (np. apple). Otrzymaliśmy dzisiaj potwierdzenie, że wdrożyli poprawkę i powinny już normalnie przychodzić.

@Lucian, sprawdzimy Twoje zgłoszenie. Dziękujemy.

@vercoff, najprawdopodobniej w tym tygodniu (https://bitbay.net/pl/aktualnosci/aktua ... -rynku-btg).

@Cobrann, daj nam znać w wiadomości prywatnej. Napisz swój login oraz adresy email brakujących osób. Sprawdzimy.

@orlando36, również Ciebie prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Nie mamy w tej chwili oczekujący weryfikacji powyżej 24 godzin. Może została ona odrzucona. Natomiast numer telefonu to +48 32 555 0215. Ten z początkiem +44 tez powinien działać - sprawdzamy konfigurację. Dziękujemy za informację.
Na stronie mam informacje "Your account awaits verification by support member."

Wysyłałem już dodatkowe maile oraz zgłoiszenia, brak odpowiedzi.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH/ PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » poniedziałek, 20 listopada 2017, 14:47

@soulnecturn,
soulnecturn pisze: @BitBay,
1) Czy mógłbym prosić o informacje odnośnie wypłacania przez skycash - od wczoraj widzę informację u góry, że wypłaty przez bankomat bez karty są niedostępne. Przyczyny? Termin spodziewany wznowienia? Osobiście używam tej opcji bardzo często - i chciałbym wiedzieć na co się szykować w tym tygodniu.
Będą dostępne dzisiaj po 16:00 :)
soulnecturn pisze: @BitBay,
2) BTG - prawdopodobnie w tym tygodniu? Nie chcę się narzucać - ale ... z tego co się orientuję to nie widać zagrożenia "dla użytkowników" z handlu lub przy korzystaniu z portfeli itp... Jeżeli nie ma większego powodu do przeciągania tego to proszę o termin konkretny już - bo przecież Wasz nowy serwis jest gotowy do otwarcia handlu każdą nową walutą w przeciągu kilku minut nawet?? Więc...
Dziękuję za odpowiedź z góry
Tu nie chodzi o samego BitBay. Testujemy BTG, bo błędy, które pojawiały się na początku budzą nasze podejrzenia. Nie chcemy otrzymywać Waszych reklamacji z tego tytułu. Będziemy informować, jak będzie konkretna data.

@sciborsson, prosimy o cierpliwość. Pracujemy nad tym intensywnie.

@orlando36, podeślij nam w wiadomości prywatnej nazwę użytkownika to wyjaśnimy to natychmiast.

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości