Zonda, zondaglobal.com ( dawniej giełda BitBay ) - Dyskusja ogólna

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RevWolt » niedziela, 15 sierpnia 2021, 12:36

Na BB wolumen jest dziwny i czasami można na tym ładnie zarobić. Pamiętam kiedyś jak ktoś wystawił na sprzedaż chyba 30 ETH ale w $ a cena była o 50% niższa niż na innych giełdach, wtedy przeliczyłem i z tego co zostało dało się zarobić 40k pln na czysto tylko kupując na BB za $ i sprzedając za złotówki nawet na tej samej giełdzie albo na innej. Całe zlecenie było systematycznie realizowane przez jeden dzień aż do wyczerpania.

Weteran
Posty: 1174
Rejestracja: 18 września 2016
Reputacja: 276
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@c_witold

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: WitoldC » niedziela, 15 sierpnia 2021, 13:03

@RevWolt Takie rzeczy zdarzają się na wielu giełdach z niskim wolumenem.

Wygadany
Posty: 565
Rejestracja: 3 grudnia 2014
Reputacja: 456
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: g100 » niedziela, 15 sierpnia 2021, 23:37

RevWolt pisze: niedziela, 15 sierpnia 2021, 12:36 Na BB wolumen jest dziwny i czasami można na tym ładnie zarobić. Pamiętam kiedyś jak ktoś wystawił na sprzedaż chyba 30 ETH ale w $ a cena była o 50% niższa niż na innych giełdach, wtedy przeliczyłem i z tego co zostało dało się zarobić 40k pln na czysto tylko kupując na BB za $ i sprzedając za złotówki nawet na tej samej giełdzie albo na innej. Całe zlecenie było systematycznie realizowane przez jeden dzień aż do wyczerpania.
Albo pomyłka, albo kradzione. Jak komuś zajumasz za darmo to 50% ceny rynkowej jest nadal dobrym zyskiem. BitBay jest zdaje się całkiem popularne w tym zastosowaniu, niegdyś sam Miro Lange tam spieniężał łupy z Bitcurex. @BitBay, dostaliście od Mira numery wykopanych bloków zanim pozwolono na wypłatę?

Weteran
Posty: 1884
Rejestracja: 21 listopada 2020
Reputacja: 722
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: RevWolt » niedziela, 15 sierpnia 2021, 23:46

@g100 Raczej nie pomylka, wtedy cena eth rosla tak szybko że oferta wystawiona kilka dni temu gdy cena była dobra nadal była aktualna.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » wtorek, 17 sierpnia 2021, 14:29



Podobno bitbay juz od 40 000 PLN, blokuje wasze srodki i żąda weryfikacji. Przypominam ze limit AML to 15 000 EUR ;)

Oczywiscie dopiero jak wplacicie, tak jak pan ex prezes kiedys powiedzial - "gdybysmy robil pelna weryfikacje zrodla pochodzenia srodkow po rejestracji to nikt by do nas nie przyszedl"

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Ishias » środa, 18 sierpnia 2021, 17:01

Ale jaja właśnie oglądałem krypto raport. Zwijam się z tej giełdy na amen bo jeszcze i ja będę musiał się prosić o swoje.

Początkujący
Posty: 129
Rejestracja: 2 marca 2017
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: caps89 » środa, 18 sierpnia 2021, 22:29

Miał ktoś ostatnio problem z wypłatą w bankomacie? Ja nie dostałem kodu SMSem i teraz nie mogę wypłacić. Muszę czekać aż operator skontaktuje się z BitBayem :roll:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4266
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4263
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: kozaki_wiesi » czwartek, 19 sierpnia 2021, 21:17

g100 pisze: niedziela, 15 sierpnia 2021, 23:37@BitBay, dostaliście od Mira numery wykopanych bloków zanim pozwolono na wypłatę?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Posty: 209
Rejestracja: 25 czerwca 2021
Reputacja: 1233
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Vetzzzzzzzzzzz » czwartek, 19 sierpnia 2021, 21:44

nie wiem, czy czaicie o co chodzi z AML, jesli ktokolwiek inwestuje w nieruchomosci dobrze wiem, ze nawet przy rezerwacji mieszkania/lokalu pojawiaja sie tez cyrki, ja swoja sprawe zalatwilem, mialem troche stresu, dla bezpieczenstwa wszystko analizowalem z papuzka, ale przy oswiadczeniu podrzucilem od razu dodatkowe dokumenty potwierdzajace wplywy na gielde, nigdy wczesniej nie mialem zadnych problemow, w 2018 bitfinex mi bardziej dokuczal, trzeba wziac tez pod uwage, ze gieldom latwiej jest wyplacac USD niz PLN

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sierpnia 2021
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dB09 » niedziela, 29 sierpnia 2021, 10:56

U mnie weryfikacja była dopiero przy zasileniu kartą, musiałem przesłać źródło pochodzenia dochodów (PIT w moim wypadku) i oświadczenie, sprawa zamknięta w ciągu tygodnia. Wcześniej wpłaciłem na giełdę ~100-150k przelewem. Panikujecie, jakby ktoś naprawdę chciał wam ukraść drobne, jak piwo kupujecie to też 100 komentarzy w internecie, czy w zabce wam dowód sprawdzą, a jak nie będziecie podobni na zdjęciu to lipa policja i wyrzucenie ze szkoły?
Na BB wolumen jest dziwny i czasami można na tym ładnie zarobić. Pamiętam kiedyś jak ktoś wystawił na sprzedaż chyba 30 ETH ale w $ a cena była o 50% niższa niż na innych giełdach, wtedy przeliczyłem i z tego co zostało dało się zarobić 40k pln na czysto tylko kupując na BB za $ i sprzedając za złotówki nawet na tej samej giełdzie albo na innej. Całe zlecenie było systematycznie realizowane przez jeden dzień aż do wyczerpania.
Co jest dziwnego w tym wolumenie? Brak zainteresowania parami USD. Dziwne to by było, gdyby wysoki wolumen i niski order book.

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CamillusPL » niedziela, 29 sierpnia 2021, 22:56

Popatrzcie jaką notę daje coinmarketcap bitbayowi: https://coinmarketcap.com/rankings/exchanges/

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Kutalisk » niedziela, 29 sierpnia 2021, 23:04

3,5/10 to i tak sporo.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 sierpnia 2021
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: dB09 » poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 21:21

Czytałeś opis? Pod uwagę brane są głównie: "traffic, liquidity, trading volumes", do tego to jest coinmarketcap reklamujące każde dziadostwo, KuCoin na #4 miejscu. Albo jesteś w krypto od miesiąca albo wrzucasz byle śmieci

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 5 sierpnia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: CamillusPL » wtorek, 31 sierpnia 2021, 11:45

dB09 pisze: poniedziałek, 30 sierpnia 2021, 21:21Czytałeś opis? Pod uwagę brane są głównie: "traffic, liquidity, trading volumes", do tego to jest coinmarketcap reklamujące każde dziadostwo, KuCoin na #4 miejscu. Albo jesteś w krypto od miesiąca albo wrzucasz byle śmieci

Masz rację nie czytałem. Czemu Kucoin to dziadostwo?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 6 września 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: hdjak » poniedziałek, 6 września 2021, 12:15

witam
Mam ten sam problem z zablokowanymi pieniedzmi
Piszesz z nimi na czacie a oni odpisuja Ci ze masz zadzwonic pod wskazany nr tel
A tu niespodziabka ten nr tel jest juz zablokowany dla twojego nr
i dla wielu innych jak wybierzesz cyfre 3
Mam pytanie jak dotrzec do nich

Początkujący
Posty: 274
Rejestracja: 15 maja 2013
Reputacja: 143
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: tarpan » niedziela, 12 września 2021, 12:52

@BitBay co jest z wykresami na TV? czemu się nie aktualizują?

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1614
Rejestracja: 17 lutego 2014
Reputacja: -55
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Zonda » środa, 15 września 2021, 09:11

tarpan pisze: niedziela, 12 września 2021, 12:52@BitBay co jest z wykresami na TV? czemu się nie aktualizują?
Daj znać czy w dalszym ciągu potrzebujesz pomocy czy wykresy wyświetlają się już poprawnie. Pamiętaj też, że często w takich przypadkach pomaga wyczyszczenie plików cookies w przeglądarce ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2054
Rejestracja: 18 listopada 2013
Reputacja: 4783
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: prap0n » środa, 15 września 2021, 20:03

Takie informacje wypluwa estonski system informacji o spolkach, gdyby kogos interesowalo kto jest obecnie wlascicielem BB.




https://www.nplaw.ch/en/AnwaelteEB/DR.- ... LINDEN.htm
Generalnie nowy wlasciciel ukryty za specjalnie powolana do tego spolka w CH (DIVISIO HOLDING)

https://business-monitor.ch/de/companie ... /structure

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bajtel » sobota, 18 września 2021, 20:47

kpp
Ostatnio zmieniony niedziela, 19 września 2021, 14:13 przez Bajtel, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BitBay.pl BTC / LTC / ETH / LSK / Dash / XRP / PLN / USD / EUR - Dyskusja ogólna

Postautor: Bajtel » niedziela, 19 września 2021, 09:20

a ma ktos problem z wyslanie zgloszenia na bitbay

Wróć do „Giełdy, kantory, bitomaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości